کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
باسلام دوباره
اگر کسی شغل فعلی اش نقاش باشه(یعنی تابلو نقاشی بکشه)در بخش شغل بایدnot employed رو انتخاب کنه چون کارفرما نداره و خودش کار فرمای خودشه، یا بایدartist/performer رو بزنه و بعد در قسمت employer name بنویسه self employer ؟ ممنون از پاسختون.
(اساساً not employed برای کسانی است که بی کارند،یا افرادی که خودشون کارفرمای خودشون هستند؟....با سپاس)
تشکر کنندگان: A_A
(2014-06-01 ساعت 23:21)kamij نوشته:  سلام

بعد از سابمیت کردن فرم ها چه کار باید کرد ؟

مرسی

سلام اگه همه چیز درست باشه یه بارکد میده که یه عدد زیرشه..این یعنی تمام.
تشکر کنندگان:

مرسی

تشکر کنندگان:
(2014-06-01 ساعت 23:28)h.maghsoudi نوشته:  

مرسی

ممنون بارکد داد ،کاری هست که تا زمان مصاحبه انجام بدیم؟
شماره کیس:2015AS1XXX>کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر مصاحبه: نوامبر > وضعیت: همسر یکضرب و خودم کلیرنس
تشکر کنندگان:

مرسی
هیچی منتظر می شید تا کارنت بشین.
و تو این مدت ترجمه مدارک و واکسیناسیون رو شروع کنید
تشکر کنندگان: h.maghsoudi ، masoud222
(2014-06-01 ساعت 23:22)لوکیشن نوشته:  باسلام دوباره
اگر کسی شغل فعلی اش نقاش باشه(یعنی تابلو نقاشی بکشه)در بخش شغل بایدnot employed رو انتخاب کنه چون کارفرما نداره و خودش کار فرمای خودشه، یا بایدartist/performer رو بزنه و بعد در قسمت employer name بنویسه self employer ؟ ممنون از پاسختون.
(اساساً not employed برای کسانی است که بی کارند،یا افرادی که خودشون کارفرمای خودشون هستند؟....با سپاس)

not employed برای کسانی است که بی کارند.
هم می تونی other بزنی و توضیح بدی و هم می تونی artist/performer رو بزنی و بعد در قسمت employer name بنویسی self employer

اما راه حل اول به نظرم بهتره
تشکر کنندگان: rbrb-2015
سلام دوستان یه سوالی دارم اگه تکراریه ببخشید چون وقت نمی کنم تمام صفحات رو بخونم
توی این فرم آنلاین واسه شخص همراه هم سابقه کار و مدارک تحصیلی باید نوشته بشه یا فقط برای شخص برنده این اطلاعاتو می خوان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان:
Provide true and complete answers to all questions you are asked. Failure to provide an answer to a question that is applicable to you may result in your application being rejected.
Please have all of your required documentation with you while completing this form as it will be helpful for some of the questions.
Your answers must be in English and must use English characters, unless you are specifically directed to provide an answer in your native alphabet. Applications submitted in any language other than English may be rejected. Letters like ñ, é, ü, ç are not recognized by the system. Please enter words like Muñoz or Sémonin as Munoz or Semonin, unless otherwise asked.
Review all the information you entered for accuracy.
We recommend that you print or email the confirmation page for your records before you exit the application. Do not mail the confirmation page to KCC. You should bring your confirmation page with you to your visa interview.
If your case IS processing electronically, please scan and email your documents to: KCCDV@state.gov
سلام دوستان با توجه به مطالب ذکر شده در بالا هیچ کلمه ای از فرم نباید به زبانی غیر از انگلیسی باشد
چه وقت باید مدارک رو اسکن و برای kcc ارسال کرد و چه مدارکی ؟ منظورم خط آخر متنه
If your case IS processing electronically, please scan and email your documents to: KCCDV@state.gov
تشکر کنندگان:
(2014-06-01 ساعت 23:55)rtt نوشته:  سلام دوستان یه سوالی دارم اگه تکراریه ببخشید چون وقت نمی کنم تمام صفحات رو بخونم
توی این فرم آنلاین واسه شخص همراه هم سابقه کار و مدارک تحصیلی باید نوشته بشه یا فقط برای شخص برنده این اطلاعاتو می خوان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز فقط یرنده اصلی زیاد حساسن ولی برای همراهانم باشه بهتره
تشکر کنندگان: masoud222
(2014-06-01 ساعت 23:55)rtt نوشته:  سلام دوستان یه سوالی دارم اگه تکراریه ببخشید چون وقت نمی کنم تمام صفحات رو بخونم

یه سوال دیگه هم دارم که آیا باید اسم تمامی فرزندان بالای 21 سال هم نوشته بشه که شامل کیس نیستن؟؟؟؟؟؟

(2014-06-02 ساعت 00:33)----- نوشته:  

بهتره باشه یا نه جا براش مشخص شده و باید پر بشه؟؟؟؟
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان: Iaccept
(2014-06-02 ساعت 00:34)rtt نوشته:  

یه سوال دیگه هم دارم که آیا باید اسم تمامی فرزندان بالای 21 سال هم نوشته بشه که شامل کیس نیستن؟؟؟؟؟؟

(2014-06-02 ساعت 00:33)----- نوشته:  

بهتره باشه یا نه جا براش مشخص شده و باید پر بشه؟؟؟؟
بله باید ثبت بشه ولی فرزندان زیر 21 هم باید فرم جداگانه پربشه
بله جا هست برای مدرک اونا هم
تشکر کنندگان:
من فرم رو پر کردم... حالا پاسپورتم تا چند ماه دیگه تموم میشه و میخوام دوباره درخواست بدم‌... بعد از اینکه پاسپورت جدیدمو گرفتم به kcc باید ایمیل بزنم بگم ؟ چه ایمیلی باید بزنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنین
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان:
(2014-06-02 ساعت 02:04)آزاده_امین نوشته:  من فرم رو پر کردم... حالا پاسپورتم تا چند ماه دیگه تموم میشه و میخوام دوباره درخواست بدم‌... بعد از اینکه گرفتم به kcc باید ایمیل بزنم بگم ؟
خب وقتی گرفتی پاس جدید رو می تونی ایمیل بزنی.البته اگه نزنی هم مشکلی نیست روز مصاحبه می تونی اصلاحش کنی
تشکر کنندگان: آزاده_امین
سلام دوستان کارمند دفتر هواپیمایی رو other بزنیم و توی توضیحات بنویسیم EMPLOYEE AT TRAVEL AGANCY خوبه؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
در یکی از تاپیک های سال های قبل، از قول یکی از مدیران مهاجرسرا خوندم که "تاریخهایی که (برای سابقه کار) اعلام میکنید رو باید با گواهی کار ارائه بدید. پس باید دقیق باشند. وگرنه اعلام کردنش به نظر من میتونه دردسر ساز بشه اگر نتونید مدرک براش ارائه بدید."

موضوع گواهی کار چیه؟!!!
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان