کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-06-22 ساعت 17:59)credelboy2004 نوشته:  آیا برای اسم دانشگاه جامع علمی کاربردی باید اینطوری بنویسیم؟
Jame-e elmi karbrdi university
???
بله می تونی بنویسی
تشکر کنندگان:
من همسرم برنده اصلی هستن و خودم لیسانس دارم , یه جایی خوندم بهتره مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم رو آفیسر ممکنه بخواد , دیپلم رو دارم ولی پیش دانشگاهی فقط یک برگه A5 که گواهی اتمام پیش دانشگاهیه دارم به نظرتون لازمه مدرک رو گیر بیارم ؟ از کجا چون به آموزش دانشگاه زنگ زدم پیش اونا نیس
تشکر کنندگان:
دز ضمن کسی از دوستان میدونند واسه پزشکان که دوره طرح زو میگذرونند ممکنه مشکلی تو گرفتن ویزا یا کلیرنس دپیش بیاد منظورم ضریب کا تخصص هست نه طرح عمومی؟
کیس نامبر18xx تاریخ رویت قبولی 2 می سفارت انکارا سابمیت فرم 7 جون و اپدیت 16 جولای افراد کیس 1 نفر دريافت نامه دوم ٢٤ نوامبر مصاحبه ژانويه , كلير ٢٤مارچ، ويزا ٢٨ مارچ
تشکر کنندگان:
(2014-06-22 ساعت 22:30)morida نوشته:  دوستان ما فرم هارو فرستادیم الان چی میشه؟؟ یعنی باید منتظر نامه باشیم؟
راستی اگه چک کنن ببینن فرممون مشکل داره میتونیم اصلاح کنیم دوباره بفرستیم؟ یا ردمون میکنن؟>

شما باید فرمها رو با دقت هرچه تمامتر پر میکردید
اگه اشتباهی داشته باشید هم هیچ ایرادی ندارد و نهایتا زمان مصاحبه میتونین تصحیح کنید
باید منتظر باشید تا کارنت شوید فعلا
پیروز باشید
* DV 2014 *
آنچه در این سایت مینویسم صرفا نظرات شخصی من هستند و ممکن است متفاوت با نظرات دیگر باشد. حتی المقدور مطالبی رو نقل میکنم که از صحت آن اطمینان دارم، ولی باز هم بدون شک احتمال اشتباه وجود دارد.
تشکر کنندگان:
(2014-06-24 ساعت 15:59)fatan57 نوشته:  دز ضمن کسی از دوستان میدونند واسه پزشکان که دوره طرح زو میگذرونند ممکنه مشکلی تو گرفتن ویزا یا کلیرنس دپیش بیاد منظورم ضریب کا تخصص هست نه طرح عمومی؟

دوست عزیز به احتمال خیلی زیاد شما در زمان مصاحبه کلیرنس خواهید خورد و احتمال یک ضرب گرفتن ویزا برای شما خیلی کم است.
* DV 2014 *
آنچه در این سایت مینویسم صرفا نظرات شخصی من هستند و ممکن است متفاوت با نظرات دیگر باشد. حتی المقدور مطالبی رو نقل میکنم که از صحت آن اطمینان دارم، ولی باز هم بدون شک احتمال اشتباه وجود دارد.
تشکر کنندگان: behdadK
(2014-06-24 ساعت 16:24)armin021 نوشته:  
(2014-06-24 ساعت 15:59)fatan57 نوشته:  دز ضمن کسی از دوستان میدونند واسه پزشکان که دوره طرح زو میگذرونند ممکنه مشکلی تو گرفتن ویزا یا کلیرنس دپیش بیاد منظورم ضریب کا تخصص هست نه طرح عمومی؟

دوست عزیز به احتمال خیلی زیاد شما در زمان مصاحبه کلیرنس خواهید خورد و احتمال یک ضرب گرفتن ویزا برای شما خیلی کم است.
البته اضافه کنم امسال تقریبا اکثر دوستان کلیرنس خوردن سربازی رفته ها (هر جایی اعم از نیروی انتظامی، س... و ارتش) تا کار دولتی ها و خصولتی ها و کار حساس ها. یه عده درصد بسیار بسیار محدودی از کیس های خاص مثل دانشجوی سربازی نرفته. خانم بیکار تازه فارغ التحصیل، خانواده زن خانه دار و شوهر شغل کاملا آزاد (مثلا مغازه) و از این دست (اونم نه 100%) بسته به حال آفیسر کلیرنس نخوردن. پیشنهاد میشه اصلا دوستان به یک ضرب دل نبندن که یه دفعه سرخورده نشن. مثل اینکه هر سال هموطنای آمریکاییمون بیشتر به ما مشکوک میشنBig Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، kimfar ، A_A
من مدرک کارشناسی ارشد دارم ولی تو فروشگاه پدرم کار می کنم برای شغلی که داخل فرم مینویسم باید سابقه بیمه ارائه کنم یا همون مدرک دانشگاهی کافیه و دیگر احتیاج به سابقه کاری ندارم؟
تشکر کنندگان: alireza7
سلام. دوستان beneficiary id چیه؟!
داخل نمونه فرم نوشته بعد از تکمیل و ارسال فرم مدارک مورد نیاز و عکسها رو به آدرس Nvc (اگر اشتباه نکنم) پست کنید. چه مدارکی؟ اصلا لازمه؟
ممنون میشم جواب بدید.
تشکر کنندگان:
(2014-06-24 ساعت 18:12)moj237 نوشته:  من مدرک کارشناسی ارشد دارم ولی تو فروشگاه پدرم کار می کنم برای شغلی که داخل فرم مینویسم باید سابقه بیمه ارائه کنم یا همون مدرک دانشگاهی کافیه و دیگر احتیاج به سابقه کاری ندارم؟

مدارک دانشگاهی و دیپلم + ریز نمرات رو داشته باشید.
فقط شاید ازتون بپرسن که کجا کار میکنین، واقعیت رو میگین.
توی فرم هم واقعیت رو بگین. معمولا برای کسانی که دیپلم به بالا دارند، مدرک سابقه کار نمیخوان.
2014AS62XX ، تعداد: 2نفر ، مقصد: سن هوزه ، مصاحبه : 19 می 2014 ، نتیجه : کلیرنس
خوشبختی از آن کسی است که در پی خوشبختی دیگران باشد
تشکر کنندگان: babak12
(2014-06-24 ساعت 18:29)minatatu نوشته:  سلام. دوستان beneficiary id چیه؟!
داخل نمونه فرم نوشته بعد از تکمیل و ارسال فرم مدارک مورد نیاز و عکسها رو به آدرس Nvc (اگر اشتباه نکنم) پست کنید. چه مدارکی؟ اصلا لازمه؟
ممنون میشم جواب بدید.
دوست عزیز این قسمتا مربوط به nvc هست نه kcc.پرونده های لاتاری زیز نظر kcc هست پس نیاز به اینا نداره
تشکر کنندگان: babak12 ، minatatu
(2014-06-24 ساعت 15:47)َalikh نوشته:  من همسرم برنده اصلی هستن و خودم لیسانس دارم , یه جایی خوندم بهتره مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم رو آفیسر ممکنه بخواد , دیپلم رو دارم ولی پیش دانشگاهی فقط یک برگه A5 که گواهی اتمام پیش دانشگاهیه دارم به نظرتون لازمه مدرک رو گیر بیارم ؟ از کجا چون به آموزش دانشگاه زنگ زدم پیش اونا نیس
دوست عزیز مدارک فرد برنده مهمه.پس فقط مدراک دیپلم و.... همسرتون رو گیر بیارید
تشکر کنندگان: َalikh
(2014-06-24 ساعت 13:52)alireza_iv نوشته:  slm.bebakhshid man lottory barande shoda vli hichi balad nisam azash.alan bayad chikar konam.mishe shomare khodeton ya yeki ke betonam azash soal konam befrestid baram.
va ta key vaght daram forme ds-260 ro ersal konam?
tnx
دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنید
تاپیک 2015 رو اگه بخونین جواب اکثر سوالاتون رو میگیرید
برای تکمیل فرم هم این تاپیک رو بخون و برای ارسال هم عجله نکنید وقت هست فقط بادقت فرما رو پر کنید بعد بفرستید
تشکر کنندگان:
با عرض سلام
من 2 تا سوال داشتم من دیپلم تجربی گرفتم پیش دانشگاهیم هم همین رشته بودم و لیسانس هم دارم من در قسمت course of study نوشتم experimental sciences و برای Degree or Diploma نوشتم high school و pre university در صورتی که الان اینجا می گن باید نوشت academic

سوال 2 من در فسمت Military Specialty نوشتم infantry یعنی پیاده تو کارتم همین نوشته تو سربازی کارم دفتری بودش و ننوشتم none ایا این طوری درست پر کردم یا باید ایمیل بزنم برام باز کنن لطفا راهنمایی کنید ممنون.
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
(2014-06-24 ساعت 19:54)Vandadi نوشته:  با عرض سلام
من 2 تا سوال داشتم من دیپلم تجربی گرفتم پیش دانشگاهیم هم همین رشته بودم و لیسانس هم دارم من در قسمت course of study نوشتم experimental sciences و برای Degree or Diploma نوشتم high school و pre university در صورتی که الان اینجا می گن باید نوشت academic

سوال 2 من در فسمت Military Specialty نوشتم infantry یعنی پیاده تو کارتم همین نوشته تو سربازی کارم دفتری بودش و ننوشتم none ایا این طوری درست پر کردم یا باید ایمیل بزنم برام باز کنن لطفا راهنمایی کنید ممنون.
1-course of study:academic
degree:hight school diploma
یا

course of study:Experimental science
degree: academic hight school diploma
به هر دو صورت بالا درسته

2-نه درسته مشکلی نیست.فوقش روز مصاحبه بگو هیچ تخصصی ندارم
تشکر کنندگان: Vandadi
----- ی عزیز ممنون از جوابت دوست خوب
جاهایی که جوابی براش ندارم خالی بمونه اشکال داره یا حتما باید با N/A پر بشن؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان