کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث وتبادل نظر در خصوص آنالیز فایل CEAC 2014
من در 100 مین ارسالم از همه دوستان خوبم که در زمینا استخراج آمار فعالیت می کنن ممنونم. و از خدا می خواهم هر چه خیر و صلاح ماست برای ما رقم بخوره.
خدا گر ز حکمت ببندد دری
ز رحمت گشاید در دیگری.
به ما که ویزا نرسید.
تشکر کنندگان: reasonable ، anahita 62 ، Maryrhm ، soli asali ، قصه گو ، sysmaster ، S.gh ، آلیس-1980 ، kamranh ، nedaba ، zaaraa ، zepehr ، shahriar2002
دوستان من هنوز مصاحبه نشدم...سفارتم هم ایروانه...بنابر این وضعیتم تو سایت ceac رو زده ready. یه تاریخ آپدیت و تاریخ ایجاد هم داره. چطور بدونم من قبل از این آپدیت، آپدیت های دیگه ای هم داشتم یا نه. و اصلا این آپدیت های قبل از مصاحبه معنی خاصی هم داره؟
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، S.gh ، آلیس-1980 ، nedaba
(2014-07-26 ساعت 01:02)سعید پ نوشته:  دوستان من هنوز مصاحبه نشدم...سفارتم هم ایروانه...بنابر این وضعیتم تو سایت ceac رو زده ready. یه تاریخ آپدیت و تاریخ ایجاد هم داره. چطور بدونم من قبل از این آپدیت، آپدیت های دیگه ای هم داشتم یا نه. و اصلا این آپدیت های قبل از مصاحبه معنی خاصی هم داره؟

این که ready زده مشکلی نداره و یعنی اینکه شما آماده مصاحبه هستی !
قبل از مصاحبه برسی پرونده صورت میگیره که این آپدیت ها نشونه ی همینه و جای نگرانی نداره .
و از آپدیت های قبلیتون هم دیگه اثری به جا نمیمونه و نمیتونید متوجه اونها بشید
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

بعد از برسی اپدیت های سیس مشخص شد سفارت ارمنستان در روز های 24 و 25 و امروز 26 پذیرنده متقاصیان بوده و نیز در شرایطی که به علت مشکلاتی که اطلاع داریم اقدام به صدور ویزا برای کیس 2014AS7796 نموده است .
این خبر خوبی است برای دوستان که سیستم صدور ویزا در حال بهره برداریست.
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

(2014-07-26 ساعت 11:32)sysmaster نوشته:  بعد از برسی اپدیت های سیس مشخص شد سفارت ارمنستان در روز های 24 و 25 و امروز 26 پذیرنده متقاصیان بوده و نیز در شرایطی که به علت مشکلاتی که اطلاع داریم اقدام به صدور ویزا برای کیس 2014AS7796 نموده است .
بله دوست عزیز دیروز هم من خودم در اخبار شنیدم که سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا توضیح داد که اشکال بوجود آمده در حال بررسی و رفع اشکال هست و تا حدودی این مشکل برطرف شده است و به تعداد محدود ویزا ها در حال صدور هست تا کاملا مشکل رفع گردد و گفت ما اطلاع داریم که این نقص باعث دردسر های زیادی برای متقاضیان صدور ویزا در سرتا سر دنیا گردیده است و حتی این مورد را هم اعلام کرد که فکر نمی کنیم این اشکال از غرض ورزی پیش آمده باشد Cool
شماره کیس:2014AS000061xx / برنده: خودم/تاریخ روئت قبولی در سایت:2می/ تعداد افراد کیس :2 نفر / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:08jun/ ارسال از طریق : ایمیل با کمک دوستان خوب مهاجر سراSmile کارنت: آپریل نامه دوم:شب چهارشنبه سوری
مصاحبه :14 میBig Grin /وضعیت کلیرنس /آپدیت های خودم و همسر:14 ,15 و16 ،20 مي، 11 ژوئن ،14 آگوست
(2014-07-26 ساعت 14:30)taleghani نوشته:  
(2014-07-26 ساعت 11:32)sysmaster نوشته:  بعد از برسی اپدیت های سیس مشخص شد سفارت ارمنستان در روز های 24 و 25 و امروز 26 پذیرنده متقاصیان بوده و نیز در شرایطی که به علت مشکلاتی که اطلاع داریم اقدام به صدور ویزا برای کیس 2014AS7796 نموده است .
بله دوست عزیز دیروز هم من خودم در اخبار شنیدم که سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا توضیح داد که اشکال بوجود آمده در حال بررسی و رفع اشکال هست و تا حدودی این مشکل برطرف شده است و به تعداد محدود ویزا ها در حال صدور هست تا کاملا مشکل رفع گردد و گفت ما اطلاع داریم که این نقص باعث دردسر های زیادی برای متقاضیان صدور ویزا در سرتا سر دنیا گردیده است و حتی این مورد را هم اعلام کرد که فکر نمی کنیم این اشکال از غرض ورزی پیش آمده باشد Cool
ببخشید این مشکل بوجود امده که در حال بررسی هست دقیقا منظورشون چی بوده؟ یعنی اینکه اخیرا این ویزا ندادن برای لاتاری هم مربوط به همین موضوع میشه مگه تو این چند روز اطلاع رسانی خاصی کردن مبنی بر توقف صدور ویزا؟
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان: soli asali ، آلیس-1980 ، nedaba
دوستان این مشکل ندادن ویزا برای همه هست این گفته یکی از اعضای تاپیک خانوادگی هست
دیروز، 02:43 PM ارسال: #6315
azri آفلاین
عضو فعال
رتبه: 1
271 بار تشکر شده در 97 پست
RE: کلیرنس متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج
سلام دوستان
من از دبی برگشتم ولی دست خالی! بدون ویزا! یکشنبه پاسمو تحویل سفارت دادم. گفتند 5شنبه ظهر بیا بگیر. ولی 5شنبه ظهر که رفتم گفتن ویزای شما حاضر نیست اگه می خواهید پاستون بمونه تا 5شنبه دیگه که ما امیدواریم تا اون موقع بیاد اگر نمی خواهید بدید یکی پاسو بعد از تعطیلات عید فطر بیاره و ویزا رو پیکاپ کنه. پرسیدم یعنی بعد از تعطیلات گرفتن ویزا حتمیه؟ گفتن نه هیچ چیز حتمی نیست!!!!منم گفتم نه من می خوام برگردم ایران کار دارم و پاسمو گرفتمو اومدم. البته می گفتن سیستم خرابه قطع شده و از این حرفا ما 20-30 نفر بودیم و همه واسه پیکاپ اومده بودن و هیچ کس نگرفت بجز دو نفر که لاتاری یه ضرب بودن و واقعا آدمای خوش شانسی بودن چون هم لاتاری یه ضرب بودن هم ویزاشون آماده بود. بقیه همه یا کیس خانوادگی بودن یا لاتاری هایی که کلیر شده بودن اومده بودن ویزا رو بگیرن.
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
سلام به همه ی دوستان عزیز،
در مورد کسایی که ابوظبی در مرحله AP هستند آیا به جز دو تا لینکی که زیر گذاشتم سایت دیگه ای هم هست که باید چک کنیم؟

http://abudhabi.usembassy.gov/iv/case_status2.html

https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx

آخه بعضی از دوستان یه سری اطلاعات از کیسشون میدن که من تو این سایتا نمی بینم.

با سپاس از همگی و آرزوی بهروزی برا همه
تشکر کنندگان: soli asali ، nedaba ، zepehr
(2014-07-27 ساعت 02:12)EhsanM نوشته:  سلام به همه ی دوستان عزیز،
در مورد کسایی که ابوظبی در مرحله AP هستند آیا به جز دو تا لینکی که زیر گذاشتم سایت دیگه ای هم هست که باید چک کنیم؟

http://abudhabi.usembassy.gov/iv/case_status2.html

https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx

آخه بعضی از دوستان یه سری اطلاعات از کیسشون میدن که من تو این سایتا نمی بینم.

با سپاس از همگی و آرزوی بهروزی برا همه
آره دوست گرامی.همین دو سایته.فقط اگر بجای آدرس سایت اول که مربوط به سفارته از این مسیر بری بهتره.اطلاعات دوستان هم از طریق سایت سیس قابل استخراجه. http://www.abudhabiivo.net/
شماره کیس: 2014AS66XX تاریخ رویت قبولی: MAY,5,2013 تاریخ ارسال مدارک: JUNE,9,2013 کنسولگری: ANK--> ABU تعداد نفرات: 4 تاریخ رویت نامه دوم: APRIL,16,2014 تاریخ مصاحبه: 4Th week of JUNE

تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، nedaba
دوست عزیز الهام. .. که کیس 19000 دارید . ظاهرا پستتون را حذف کردید

همه چیز بستگی به ماه اگوست داره

امیدوار باشید شاید تو بولتن بعدی خبری براتون بشه
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

تشکر کنندگان: mehdikhosro ، m_nikparvaz ، soli asali ، nedaba ، zepehr
(2014-07-24 ساعت 09:52)AB2014 نوشته:  
(2014-07-23 ساعت 23:34)masoud z نوشته:  
(2014-07-23 ساعت 14:46)farshadm999 نوشته:  
(2014-07-23 ساعت 09:38)sysmaster نوشته:  
(2014-07-22 ساعت 23:53)narin نوشته:  مرسی از اطلاعاتتون...می خواستم بپرسم از کجا می دونید 3500 ویزا برای ایران هست؟! جایی اعلام کرده اینو سفارت؟
مممنون

دوست عزیز طبق قانون لاتاری یک کشور میتونه "حداکثر" 7% سهمیه داشته باشه
خب 7 درصد 50000 میشه 3500 ویزا

پارسال بخاطر اشتباه به ایرانی ها 200 تا ویزا بیشتر داده شد . که فکر میکنم امثال این اتفاق نیافته ( البته با تمام وجود دوست دارم 400 تا ویزا بیشتر بدن که همه رفتنی بشیم )

اشتباه نبود دوست من! مگه سبد کالاس که اشتباهی‌ ۱۰ تا بیشتر بدن!

پارسال از سهمیه دیگه کشور‌های آسیایی که اضافه اومد به ایران اختصاص دادن. اشتباهی‌ در کار نبوده خیلی‌ خوب هم با برنامه ریزی بوده.
[size=
بله اشتباه نبوده و کاملا هم حساب شده بود و از سهمیه 5000 عددی ویزای منطقه نیکاراگویه در آمریکای جنوبی که توسط اون کشورها استفاده نشده بود این سهمیه اضافی سال قیل به ایرانیها داده شد و همانطور که در پستهای قبل اشاره شده احتمال اینکه امسال هم همین موضوع تکرار بشه هست.

ضمنا دوستان کسی امار ویزاهای صادره برای کل کشورهای دنیا تاکنون رو داره؟
این موضوع الان مهمه چون تاکنون مطمنا سقف سهمیه ایران و حتی اسیا پر نشده فقط با ید دید سقف ویزاهای جهانی که 50000 تا 55000 هست چقدر مونده پر بشه؟

دقیقاً نقطه کور همه ی محاسبات همینه : ویزاهای باقیمانده از 50000 سالانه. چرا که قانون این محدودیت رو اعمال میکنه و غیر قابل تغییره.
در ضمن من فکر میکنم اگه آمار صادر شده های سال 2013 هم وجود داشته باشه راهگشا خواهد بود.

از آنجایی که پیگیر لینکی که در سایت immigration منتشر شده بود بودم خوب کاشف بعمل آمدیم که کسی که این اسناد و اطالاعات اپلیکنت ها را از سرتاسر دنیا در این قایل جمع آوری کرده کارمند مرکز تقاضاهای الکترونیکی کنسولی ایالات متحده هستش و با یکسری اسکریپت های خاصی این اطلاعات را جمع آوری و به روز می کنند که از نظر من بی نقص و بدون عیب و ایراد هستش.
آدرس لینک جدولی که اطلاعات همه شما برنده های لاتاری 2014 باتفاق افراد پذیرفته شده در نقاط دیگر جهان در آن گردآوری شده و بصورت منظم هم آپدیت می شود در زیر براتون می ذارم که امیدوارم بتونید استفاده لازم را ببرید
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...1133734000

چون فايلش كمي سنگينه ممكنه در اولين كليك باز نشه . در صورت بروز خطا چند بار روي لينك كليك كنيد.
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: AB2014 ، آلیس-1980 ، m_nikparvaz ، Aroma ، nedaba
(2014-07-27 ساعت 18:15)Touraj2014 نوشته:  
(2014-07-23 ساعت 14:46)farshadm999 نوشته:  
(2014-07-23 ساعت 09:38)sysmaster نوشته:  دوست عزیز طبق قانون لاتاری یک کشور میتونه "حداکثر" 7% سهمیه داشته باشه
خب 7 درصد 50000 میشه 3500 ویزا

پارسال بخاطر اشتباه به ایرانی ها 200 تا ویزا بیشتر داده شد . که فکر میکنم امثال این اتفاق نیافته ( البته با تمام وجود دوست دارم 400 تا ویزا بیشتر بدن که همه رفتنی بشیم )

اشتباه نبود دوست من! مگه سبد کالاس که اشتباهی‌ ۱۰ تا بیشتر بدن!

پارسال از سهمیه دیگه کشور‌های آسیایی که اضافه اومد به ایران اختصاص دادن. اشتباهی‌ در کار نبوده خیلی‌ خوب هم با برنامه ریزی بوده.
[size=
بله اشتباه نبوده و کاملا هم حساب شده بود و از سهمیه 5000 عددی ویزای منطقه نیکاراگویه در آمریکای جنوبی که توسط اون کشورها استفاده نشده بود این سهمیه اضافی سال قیل به ایرانیها داده شد و همانطور که در پستهای قبل اشاره شده احتمال اینکه امسال هم همین موضوع تکرار بشه هست.

این موضوع الان مهمه چون تاکنون مطمنا سقف سهمیه ایران و حتی اسیا پر نشده فقط با ید دید سقف ویزاهای جهانی که 50000 تا 55000 هست چقدر مونده پر بشه؟

دقیقاً نقطه کور همه ی محاسبات همینه : ویزاهای باقیمانده از 50000 سالانه. چرا که قانون این محدودیت رو اعمال میکنه و غیر قابل تغییره.
در ضمن من فکر میکنم اگه آمار صادر شده های سال 2013 هم وجود داشته باشه راهگشا خواهد بود.

از آنجایی که پیگیر لینکی که در سایت immigration منتشر شده بود بودم خوب کاشف بعمل آمدیم که کسی که این اسناد و اطالاعات اپلیکنت ها را از سرتاسر دنیا در این قایل جمع آوری کرده کارمند مرکز تقاضاهای الکترونیکی کنسولی ایالات متحده هستش و با یکسری اسکریپت های خاصی این اطلاعات را جمع آوری و به روز می کنند که از نظر من بی نقص و بدون عیب و ایراد هستش.
آدرس لینک جدولی که اطلاعات همه شما برنده های لاتاری 2014 باتفاق افراد پذیرفته شده در نقاط دیگر جهان در آن گردآوری شده و بصورت منظم هم آپدیت می شود در زیر براتون می ذارم که امیدوارم بتونید استفاده لازم را ببرید

چون فايلش كمي سنگينه ممكنه در اولين كليك باز نشه . در صورت بروز خطا چند بار روي لينك كليك كنيد.

تورج جان باز نمیشه شونصد بار کلیک کردم باز هم نشد
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، amin arefi ، soli asali ، exxedus ، nedaba
(2014-07-27 ساعت 22:00)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-07-27 ساعت 18:15)Touraj2014 نوشته:  
(2014-07-23 ساعت 14:46)farshadm999 نوشته:  اشتباه نبود دوست من! مگه سبد کالاس که اشتباهی‌ ۱۰ تا بیشتر بدن!

[size=

تورج جان باز نمیشه شونصد بار کلیک کردم باز هم نشد

من هم چندیم بار امتحان کردم باز نشد. نمیشه جور دیگه ای فایل رو آپلود کنید؟ ممنون
Case No.: 2014AS6### - Interview: Ankara --> Abu Dhabi - May, 4th Week - 2 Persons
Updates
Main applicant: 9, 11, 15 Jun. - 8 Jul. - 7 Aug. - 24 Aug. - 26 Aug. - 27 Aug. ---> 15 Jun. & 7 Aug. by email
Beneficiary`s: 8 Jul. - 7 Aug. - 11 Aug - 13 Aug - 24 Aug. - 26 Aug. - 27 Aug. ---> 13 Aug. by email
Visa ISSUED
تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، soli asali ، nedaba
دوستان سلام.
كسي در مورد USCIS اطلاعي داره كه چقدر زمان ميبره. ؟ الان سفارت اين جواب را به من داده :
If you don’t manage to receive your visa before 30 SEP 2014 then your wife can petition for you in USCIS.
چون همسر و فرزندان من ويزا گرفتند ولي من كليرنس گرفتم
ممنون ميشم راهنماييم بفرماييد
تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، reasonable ، soli asali ، Fafal ، nedaba
بر اساس جدول موارد ذیل جمع بندی شده:

آمار ویزای صادره در آنکارا : نوامبر 92 (13)، دسامبر 92(13)، ژانویه(12)، فوریه(14)، مارس(16)، آوریل(18)، می(24)، ژوئن(101)، جولای(31)
تشکر کنندگان: S.gh ، majid_eng ، reasonable ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان