کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-01-28 ساعت 15:18)laleht نوشته:  
(2015-01-28 ساعت 13:58)ajab1 نوشته:  دوستان با توجه به همین نمایشگاه و همینطور مصادف شدن با نوروز در ماه ها آینده به شدت مراقب باشید آژانسی که دارید ویزا میگیرید یه برگه ی فوتوشاپی به عنوان ویزا بهتون نده ، فرودگاه امام رو باهاش شاید رد کنید ولی دبی این خبر ها نیست، خلاصه حسابی حواستون جمع باشه آژانس معروف و پدر و مادر دار برید

یه سایتی هست که میشه اصل بودن ویزای امارات رو توش چک کرد یادمه بهداد هم دم سفرش دنبال اون سایت بود پیداش کنم میذارم شما هم یه سرچی کنین

سایتش اینه:
http://www.dubaivisa.net/iran/index.html
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: laleht ، ajab1
(2015-01-28 ساعت 21:43)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-01-28 ساعت 20:49)ajab1 نوشته:  دوستانی که رفتن امارات آیا ولتاژ برق امارات با ایران یکی هست؟ میشه از شارژر های لپتاپ و گوشی اونجا استفاده کرد؟

بله دوست عزیز ولتاژ برق مثه ایران 220 ولته

با این تفاوت که دوشاخه (سوکت) هاشون با ایران فرق میکند
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان من برای ۲۳ مارچ مصاحبه دارم اگه کسی از دوستان تمایل داشت می تونیم همسفر باشیم با توجه به قیمت بالای بلیط و هتل در نوروز یه بلیط مناسب سراغ دارم
دوستانی که تمایل دارن خصوصی پیغام بذارن
تشکر کنندگان: r.bazargan
دوستان امروز عکس ظاهر کردم در قطع 5*5 بعد میخواستم بدون این به سانتی متر هست یا اینچ؟ آخه حس میکنم یکم عکسم بزرگ شده
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
سانتی متره عزیز من اینچ که خیلی بزرگ! میشه
تشکر کنندگان: r.bazargan ، aidaz
(2015-01-31 ساعت 18:06)رضا2015 نوشته:  سانتی متره عزیز من اینچ که خیلی بزرگ! میشه
اینچش رو به شوخی گفتم ، آخه یکم فکر میکنم بزرگ شده!!! شاید به خاط اینه که ما همش 3*4 میگرفتیم
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: HERMES7
دوستان من هم 22 بهمن مصاحبه دارم
بار 3 ام که میرم امارات . برای ترنسفر از الان باید هماهنگ کنم یا 2-3 روز قبل که رفتم تو خود دبی زنگ بزنم ؟
دوستان این سایت berimsafar.com ایمن هست؟ میشه اعتماد کرد و ازش هتل رو رزرو کرد یا اینکه از این سایت های بی در و پیکر هست؟ میشه راهنماییم کنید؟ من کریدت کارت ندارم و نمیخوام به کسی رو بزنم و از یه طرف آژانس ها چنان قیمت هایی میگن نسبت به این سایت خیلی بالا میگن
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
تشکر کنندگان:
ما و خیلی های دیگه ازش گرفتیم قابل اطمینانه. اگر بخواهید میتونید حضوری هم برید آژانسش
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: ajab1 ، vahidbaq ، laleht ، arya25 ، r.bazargan
(2015-01-31 ساعت 22:24)behdadK نوشته:  ما و خیلی های دیگه ازش گرفتیم قابل اطمینانه. اگر بخواهید میتونید حضوری هم برید آژانسش
ب

(2015-01-31 ساعت 22:24)behdadK نوشته:  ما و خیلی های دیگه ازش گرفتیم قابل اطمینانه. اگر بخواهید میتونید حضوری هم برید آژانسش
بهداد جان یه دونه ای ، میشه جاهای تفریحی دوبی که به صرفه باشه و خودت رفتی رو هم بگی اگه برات مقدور هست و مشکلی نیست، مرسی
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
سلام دوستان
محض رضای خدا بالاخره یکی بگه ابوظبی CSC میخواد یا نه؟
تشکر کنندگان:
(2015-01-31 ساعت 23:49)سجاد دال نوشته:  سلام دوستان

نه عزیزم نمیخواد.
تشکر کنندگان: ofrfar
(2015-01-31 ساعت 23:49)سجاد دال نوشته:  سلام دوستان
نه نمیخواد
یه چند پیج رو اگه زحمت میکشیدین میخوندین نیازی نبودین اینجوری استرس بگیرین و به ملت التماس جواب کنین دوست عزیز
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
(2015-01-31 ساعت 22:44)ajab1 نوشته:  
ب

بهداد جان یه دونه ای ، میشه جاهای تفریحی دوبی که به صرفه باشه و خودت رفتی رو هم بگی اگه برات مقدور هست و مشکلی نیست، مرسی

قربان سفرنامه بنده رو در سفرنامه های امسال ابوظبی بخونید فکر کنم کامل به جوابتون برسید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: ajab1 ، m.ghoreishi ، laleht
(2015-02-01 ساعت 14:23)behdadK نوشته:  
(2015-01-31 ساعت 22:44)ajab1 نوشته:  
ب

قربان سفرنامه بنده رو در سفرنامه های امسال ابوظبی بخونید فکر کنم کامل به جوابتون برسید.
سلام این سفرنامه ها کجای سایتن؟
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: m.ghoreishi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان