کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-03-05 ساعت 23:38)varchandi نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 15:49)ajab1 نوشته:  با سلام
اینجا ابوظبی استBig GrinBig GrinBig Grin ، مدیکال رو امروز انجام دادم. 125 درهم 50 درهم 325 درهم و در مجموع هزینه مدیکال 500 درهم شد، فوق العاده دکترش و کارکناش خوب بودن، دکترش که فقط گفت پیرهنت رو در بیار ( گلاب به روی ماهتون کاری به جاهای حساس اصلا نداشت و به همون پیراهن اکتفا کرد Big Grin )و یه معاینه الکی کرد و بعد پرستار قد و وزنم رو تو همون اتاق اندازه گرفت و بعدشم به ترتیب طبقه 1 و بعد طبقه M برای عکس قفسه سینه و آزمایش خون رفتم. فردا ساعت 6 بعد از ظهر جوابم آماده است.
دوستانی که میان مثل من ابوظبی و بلیط هواپیما دبی گرفتن ( برای من ماهان و قیمتش 860 تومن شد) بدونن سیم کارت 55 درهم الاتصالات و غرفه اشم دقیقا وقتی بارتون رو تحویل بگیرید و بیایید تو سالن خروج دست چپتون میتونید ببینیدش و تو خود ترمینال 1 فرودگاه دبی ایستگاه مترو هست و خیلی خیلی راحت میتونید بیایید به ایستگاه الغبیبه ( ایستگاه الاتحاد که میخواهید خط عوض کنید مثل من گیج نشید چون تابلویی نیست براتون میگم که اونجا میرید بدونید و مثل من نپرسید، وقتی ایستگاه الاتحاد پیاده میشید باید برید به سمت خروج و از پله ها برید بالا و بعد دوباره تو سالن بالا دیگه تابلو داره و گفته کدوم سمت برید برای creek یا ایستگاه خور که با این خط خیلی آسون میرسید به الغبیبه و از مترو که خارج میشید دقیقا اتوبوس ها رو میبینید که پارک کردن، برای دیدن اتوبوس های E100 که میان ابوظبی باید وارد ترمینال بشید و یکم برید جلو و یا از هر کسی بپرسید اتوبوس های ابوظبی کدوم قسمتن نشون میدن( من خودم پرسیدم و خیلی راحت پیدا کردم) پول نقد نمیگیرن و کارت مترو من داشتم و با اون پرداخت کردم ( سیلور کارت 25 درهم، البته 50 درهم اینطور ها شارژ کنید چون هزینه ابوظبی 25 درهم هست و اگه مثل من به اتوبوس در حال حرکت برسید مجبورید بدوید تا به اتوبوس برسید چون من کارتم شارژ کافی نداشت ، پس بهتره همون تو خود مترو مبلغ مناسب شارژ کنید)
دوستان تا اینجای سفر رو از من بپذیرید. الان دیدم ظهر هست و یکم هوا گرم بود ترجیح دادم یکم بگذره بعد برم بیرون، جاتون خالی دارم میرم مسجد شیخ زاید و غروب هم که ساحل کورنیش، من رو ببخشید تا قسمت بعدی سفرنامه ام که دارم خیلی خودمونی مینویسمش و بعدا که تمام شد کاملش رو در سفرنامه ها میذارم و این نسخه یه جورایی اکران خصوصی هستBig Grin به خاطر آبجی گلم خانم لاله.
اینها چیز هایی بود گفتم شاید بدرتون بخوره، بر من حقیر ببخشید اگر خوب نیست!!!
فدای همتون، برام دعا کنید

قسمت بعدی را میتوانید بعد از مصاحبه ی بنده مشاهده کنید:

همه اینجا برات دعا می کنیم
از سفرت لذت ببر و از لذت ها هم بگو ما هم همون کارا رو انجام بدیم اگه بعد از تفریحات خسته نبودی آنلاین گزارش بده Big GrinBig GrinBig Grin
به امید ویزای یکضرب برای شما
 کیس نامبر : * **2015AS3 تعداد اعضای کیس : 3 نفر-ارسال فرم : ۱2 سپتامبر-کارنت : 9 ژانویه-دریافت نامه دوم : 24 فوریه-تاریخ مصاحبه : اول آپریل -وضعیت :AP ( نفر اصلی همسرم سربازی ارتش و من کار دولتی)-تاریخ های آپدیت : 7 آپریل ، 8 آپریل ، 9 آپریل (شب) ، 17 آپریل، 28 آپریل( شب، فقط من!)،29 آپریل همه نفرات، 4 جولای ( با ایمیل)، 24 جولای شب نفر اصلی همسرم، 27 جولای کل کیس ، دریافت ایمیل کلیر : 27 جولای - ***دریافت ویزا : 4 آگوست *** ورود به کالیفرنیا 17 سپتامبرTongue
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، قصه گو ، laleht
ابوظبي ، مديكال ، دكتر شتي ، مسجد شيخ زائد ، ايستگاه اتوبوس ، نووتل هتل رويايي ، ساحل......اصل مطلب ، سفارت !! واي عجب نوستالژي باحاليه واسه من.
ajab1 عزيز بهترين كار همين بود كه بريد ابوظبي، اميدوارم فقط و فقط يك بار مديكال و دكتر رو ببينيد! و دو بار به فاصله ي دو سه روز سفارت رو!! دعا از اين بهتر؟ !!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: laleht ، shahin2737 ، nora-nora ، aidaz ، HERMES7 ، r.bazargan ، m.ghoreishi ، A_A
مرسی دوستان از همتون بابت انرژی ها مثبتتون.

در مورد تفریح که دوستان پرسیدن، من خودم ترجیح دادم عصر ها برم و صبح ها بیشتر برای قدم زدن میرم چون به ظهر که میرسیم دمای هوا یکم میره بالا ولی با این حال هوای ابوظبی که والاخوب هست و من راضیم، اینجا دو تا مال بزرگ داره که یکیش marina و یکی دیگه abu dhabi mall هست، این دو تا غول هاشون هستن، یکیش رو رفتم و یکی دیگه اش رو فردا میرم، ساحل کورنیش خوب بود، مسجد شیخ زاید فوق العاده و بی نظیر بود. من به اقتضای رشته ام که عمران است،حتی وقتی توی خیابون ها راه میرم برام تفریح هست جون اینجا به شدت ساختمان های زیبا هست که آدم محو معماری و سبک ساختشون میشه( میدونم الان بعضی ها شاید میگن ما خودمون معماری ایرانیمون فلان هست و رفته اونجا 4 تا ساختمون دیده دهنش آب افتاده، ولی باید بهتون بگم از نظر معماری مدرن من دارم صحبت میکنم و کاری به ایران و آفریقا و ... ندارم. این رو به اون دسته دوستانی بودم که آزاد اندیش نیستن ، خواهشا سو تفاهم نشه!!!!!). در مورد جزیره یاس و فراری ورلد هم باید بگم هنوز برنامه ای نتونستم براش بریزم و شاید اصلا نتونم برم به هر حال اینم یه گزینه ای هست برای گشت و گذار در ابوظبی.در مورد تاکسی باید بگم اینجا راحت گیر میاد ولی برای روز مصاحبه به هتل بگید براتون تاکسی رزرو کنه که مشکل نخورید، خلاصه به خودتون بستگی داره چه طور از سفر لذت ببرید، من یه نفرم و هر کجا دوس داشته باشم میرم و همینطور که گفتم یکی از تفریحاتم حتی قدم زدن در خیابان های اینجاست، همه چی به شما بستگی داره، ولی به نظرم به خودتون سخت نگیرید، عشق و حال کنید، من ظهر ها که هتل هستم سعی میکنم چک کنم این جا رو، سوال داشتین مخلصتون هم هستم.
فداتون
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: laleht ، mehdi1989 ، HERMES7 ، miyu ، m.ghoreishi ، lotttery2015 ، A_A ، قصه گو
(2015-03-06 ساعت 13:36)ajab1 نوشته:  مرسی دوستان از همتون بابت انرژی ها مثبتتون.

در مورد تفریح که دوستان پرسیدن، من خودم ترجیح دادم عصر ها برم و صبح ها بیشتر برای قدم زدن میرم چون به ظهر که میرسیم دمای هوا یکم میره بالا ولی با این حال هوای ابوظبی که والاخوب هست و من راضیم، اینجا دو تا مال بزرگ داره که یکیش marina و یکی دیگه abu dhabi mall هست، این دو تا غول هاشون هستن، یکیش رو رفتم و یکی دیگه اش رو فردا میرم، ساحل کورنیش خوب بود، مسجد شیخ زاید فوق العاده و بی نظیر بود. من به اقتضای رشته ام که عمران است،حتی وقتی توی خیابون ها راه میرم برام تفریح هست جون اینجا به شدت ساختمان های زیبا هست که آدم محو معماری و سبک ساختشون میشه( میدونم الان بعضی ها شاید میگن ما خودمون معماری ایرانیمون فلان هست و رفته اونجا 4 تا ساختمون دیده دهنش آب افتاده، ولی باید بهتون بگم از نظر معماری مدرن من دارم صحبت میکنم و کاری به ایران و آفریقا و ... ندارم. این رو به اون دسته دوستانی بودم که آزاد اندیش نیستن ، خواهشا سو تفاهم نشه!!!!!). در مورد جزیره یاس و فراری ورلد هم باید بگم هنوز برنامه ای نتونستم براش بریزم و شاید اصلا نتونم برم به هر حال اینم یه گزینه ای هست برای گشت و گذار در ابوظبی.در مورد تاکسی باید بگم اینجا راحت گیر میاد ولی برای روز مصاحبه به هتل بگید براتون تاکسی رزرو کنه که مشکل نخورید، خلاصه به خودتون بستگی داره چه طور از سفر لذت ببرید، من یه نفرم و هر کجا دوس داشته باشم میرم و همینطور که گفتم یکی از تفریحاتم حتی قدم زدن در خیابان های اینجاست، همه چی به شما بستگی داره، ولی به نظرم به خودتون سخت نگیرید، عشق و حال کنید، من ظهر ها که هتل هستم سعی میکنم چک کنم این جا رو، سوال داشتین مخلصتون هم هستم.
فداتون

انشالله هميشه بهت خوش بگذره. ممكنه يكم از هنلي كه تو ابوظبي گرفتي بگي. قيمت و اسم و چند ستاره بودنش و محلش و فاصله تا سفارت و در كل خدماتش چطوره؟؟. ممنون

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان:
[quote='ajab1' pid='583855' dateline='1425632762']
مرسی دوستان از همتون بابت انرژی ها مثبتتون.

فداتون
به امید ویزای یکضرب برای شما دوست عزیز
میشه یکمی از هزینه ها بگین که چقدر با دوبی فرق داره مخصوصا هتل.ممنون
شماره کیس:***2015AS5>تاریخ رویت قبولی:1 May >تاریخ تکمیل فرم:september11 کنسولگری:آنکارا >ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس :1نفر >کارنت شدن کیس April13:> مصاحبه JUNدریافت ویزا:یکضربBig Grin خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: laleht ، HERMES7 ، arash2014
سلام
دوستان برای رزرو هتل کدام سایت بهتر است!؟
Booking.com
Berimsafar.com
واینکه آیا از سایت بوکینگ میشه با کارتای atm هتل رزرو کرد یا مستر کارت میخاد حتما!؟
و سوال دوم اینکه
برای اواخر فروردین کی برا بلیط اقدام کنم!؟
راستی مقصد دوبی هست Smile

{{خود را نگران آنچه می دانی یا نمی دانی نکن، نه به گذشته بیندیش نه به آینده، فقط بگذار دستان خدا هر روز، شگفتی های اکنون را برای تو بیاورند.}}
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2015-03-06 ساعت 13:41)1362amin1362 نوشته:  
(2015-03-06 ساعت 13:36)ajab1 نوشته:  مرسی دوستان از همتون بابت انرژی ها مثبتتون.

فداتون

انشالله هميشه بهت خوش بگذره. ممكنه يكم از هنلي كه تو ابوظبي گرفتي بگي. قيمت و اسم و چند ستاره بودنش و محلش و فاصله تا سفارت و در كل خدماتش چطوره؟؟. ممنون

هتل 4 ستاره است، 10 مین تا NMC راه هست و من امروز و دیروز رو پیاده رفتم، قیمت 1900 گرفتم از بریم سفر، من راضیم از هتل و کلا افرادی هم که تا حالا دیدم همه بیشتر برای اروپا و آمریکا این ها بودن و کم هندی و پاکستانی دیدم ، گر چه هندی های عزیز از نظر نظافت و شعونات اجتماعی بسیار ضعیف هستن ولی اگرم در هتل باشن کار خاصی به شما نخواهند داشت. یک بیلیون ( نه میلیون ها!!! دقت کنید یک بیلیون جمعیتشون هست و باعث شده همه جا باشن) الان ابوظبی و دبی شما عرب نمیبینید، توریست های اروپایی و آمریکایی و تا دلتون بخواد هندی میبینید که من بابت همین به این دو شهر میگم هندوستان کوچک!!!!
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: Iaccept ، mehdi1989 ، laleht
سلام دوستان
من واقعا وقتم کمه و چند تا نکته هنوز دقیق برام معلوم نیست.ببینم کدوم بزرگوار میتونه منو راهنمایی کنه آخه ضد و نقیض زیاد شنیدم.ممنون ازتون:
1) دقیقا برای ابوظبی چه مدارکی باید همراهمون باشه؟ آیا کپی از همشون هم باید ببریم؟
2) پشت عکسها چه اطلاعاتی رو باید نوشت؟
3) پیش از مصاحبه باید فرمی چیزی پر کرد؟
4) نحوه دریافت پاسپورت و ویزا چج.ریه؟ آخه ابوظبی csc نداره

باز هم ممنون
تشکر کنندگان:
دوستان میتونن از این سایت برای به دست آوردن آمار هتل ها و کامنت کسایی ک رفتن استفاده کنند:
تو گوگل بنویسید ٪چه هتلی ٪ خودش میاد ( میخاسم تبلیق نشه Smile )

{{خود را نگران آنچه می دانی یا نمی دانی نکن، نه به گذشته بیندیش نه به آینده، فقط بگذار دستان خدا هر روز، شگفتی های اکنون را برای تو بیاورند.}}
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2015-03-06 ساعت 21:46)Iaccept نوشته:  سلام
دوستان برای رزرو هتل کدام سایت بهتر است!؟
Booking.com
Berimsafar.com
واینکه آیا از سایت بوکینگ میشه با کارتای atm هتل رزرو کرد یا مستر کارت میخاد حتما!؟
و سوال دوم اینکه
برای اواخر فروردین کی برا بلیط اقدام کنم!؟
راستی مقصد دوبی هست Smile

سلام. من برای هتل خودم همه این سایتارو چک کردم. اما هتل مد نظرم رو تو سایت الی گشت با قیمت خیلی کمتر از بقیه سایتا پیدا کردم و رزرو کردم. شما هم یه سر بزنید. مخصوصا اون قسمت که مخصوص هتل های آف خوردس. بعضی وقتا چیزای خیلی خیلی خوبی گیرتون میاد.
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-03-06 ساعت 22:54)سجاد دال نوشته:  سلام دوستان
من واقعا وقتم کمه و چند تا نکته هنوز دقیق برام معلوم نیست.ببینم کدوم بزرگوار میتونه منو راهنمایی کنه آخه ضد و نقیض زیاد شنیدم.ممنون ازتون:
1) دقیقا برای ابوظبی چه مدارکی باید همراهمون باشه؟ آیا کپی از همشون هم باید ببریم؟
2) پشت عکسها چه اطلاعاتی رو باید نوشت؟
3) پیش از مصاحبه باید فرمی چیزی پر کرد؟
4) نحوه دریافت پاسپورت و ویزا چج.ریه؟ آخه ابوظبی csc نداره

باز هم ممنون
به صفحه 44 ارسال 651 همین تایپک مراجعه کنید.
اگر متاهلید ترجمه عقدنامه و کپی به همراه با اصل آن مورد نیازه
پشت عکسها نام و نام خانوادگی و شماره کیستون را بنویسید.
قبل از مصاحبه نیاز به پر کردن فرم نمی باشد.
تشکر کنندگان: smhh7441
(2015-03-05 ساعت 23:38)varchandi نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 15:49)ajab1 نوشته:  با سلام
اینجا ابوظبی استBig GrinBig GrinBig Grin ، مدیکال رو امروز انجام دادم. 125 درهم 50 درهم 325 درهم و در مجموع هزینه مدیکال 500 درهم شد، فوق العاده دکترش و کارکناش خوب بودن، دکترش که فقط گفت پیرهنت رو در بیار ( گلاب به روی ماهتون کاری به جاهای حساس اصلا نداشت و به همون پیراهن اکتفا کرد Big Grin )و یه معاینه الکی کرد و بعد پرستار قد و وزنم رو تو همون اتاق اندازه گرفت و بعدشم به ترتیب طبقه 1 و بعد طبقه M برای عکس قفسه سینه و آزمایش خون رفتم. فردا ساعت 6 بعد از ظهر جوابم آماده است.
دوستانی که میان مثل من ابوظبی و بلیط هواپیما دبی گرفتن ( برای من ماهان و قیمتش 860 تومن شد) بدونن سیم کارت 55 درهم الاتصالات و غرفه اشم دقیقا وقتی بارتون رو تحویل بگیرید و بیایید تو سالن خروج دست چپتون میتونید ببینیدش و تو خود ترمینال 1 فرودگاه دبی ایستگاه مترو هست و خیلی خیلی راحت میتونید بیایید به ایستگاه الغبیبه ( ایستگاه الاتحاد که میخواهید خط عوض کنید مثل من گیج نشید چون تابلویی نیست براتون میگم که اونجا میرید بدونید و مثل من نپرسید، وقتی ایستگاه الاتحاد پیاده میشید باید برید به سمت خروج و از پله ها برید بالا و بعد دوباره تو سالن بالا دیگه تابلو داره و گفته کدوم سمت برید برای creek یا ایستگاه خور که با این خط خیلی آسون میرسید به الغبیبه و از مترو که خارج میشید دقیقا اتوبوس ها رو میبینید که پارک کردن، برای دیدن اتوبوس های E100 که میان ابوظبی باید وارد ترمینال بشید و یکم برید جلو و یا از هر کسی بپرسید اتوبوس های ابوظبی کدوم قسمتن نشون میدن( من خودم پرسیدم و خیلی راحت پیدا کردم) پول نقد نمیگیرن و کارت مترو من داشتم و با اون پرداخت کردم ( سیلور کارت 25 درهم، البته 50 درهم اینطور ها شارژ کنید چون هزینه ابوظبی 25 درهم هست و اگه مثل من به اتوبوس در حال حرکت برسید مجبورید بدوید تا به اتوبوس برسید چون من کارتم شارژ کافی نداشت ، پس بهتره همون تو خود مترو مبلغ مناسب شارژ کنید)
دوستان تا اینجای سفر رو از من بپذیرید. الان دیدم ظهر هست و یکم هوا گرم بود ترجیح دادم یکم بگذره بعد برم بیرون، جاتون خالی دارم میرم مسجد شیخ زاید و غروب هم که ساحل کورنیش، من رو ببخشید تا قسمت بعدی سفرنامه ام که دارم خیلی خودمونی مینویسمش و بعدا که تمام شد کاملش رو در سفرنامه ها میذارم و این نسخه یه جورایی اکران خصوصی هستBig Grin به خاطر آبجی گلم خانم لاله.
اینها چیز هایی بود گفتم شاید بدرتون بخوره، بر من حقیر ببخشید اگر خوب نیست!!!
فدای همتون، برام دعا کنید

قسمت بعدی را میتوانید بعد از مصاحبه ی بنده مشاهده کنید:

همه اینجا برات دعا می کنیم
از سفرت لذت ببر و از لذت ها هم بگو ما هم همون کارا رو انجام بدیم اگه بعد از تفریحات خسته نبودی آنلاین گزارش بده Big GrinBig GrinBig Grin

امیدوارم موفق باشین و یه ضرب بگیرین. برین خدا بهمراتون
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

دوستان عزیز
بهتره با تور رفت یا بدون تور ؟
و در کل کدوم بهتره و بصرفه تره؟
هتل در ابوظبی بگیریم بهتره یا در دبی
شماره کیس: 2015AS00001xxx || تاریخ رویت قبولی: May || کنسولگری: Ankara - تغییر کرد به ابوظبی || تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر || ارسال فرمهای سری اول: Sep || کارنت شدن کیس: Tongue || دریافت نامه دوم : Feb 24 || مصاحبه: april || دریافت کلیرنس: Rolleyes
سلام دوستان یک سوال داشتم همسر من ترکیه درس میخونه سال اول هفته ای 3 روز.میرفت میومد الانم که تقریبا اخراشه ماهی 3 روز میره میاد میخواستم بدونم باید از اونجا عدم سوءپیشینه بگیره؟
کسی جوابه منو نمیدونه؟
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
سلام، اینجا ابوظبی است
ویزای یکضرب رو گرفتم و گفت چهارشنبه برم پاسپورت بگیرم
بر خوردم لازم میدونم از زحمات تک تک شما دوستان و همین طور بهداد جان و بقیه مدیران تشکر کنم. براتون نه فقط ویزا بلکه بهترین ها رو آرزو دارم
دوستون دارم خیلی زیاد و کمک هاتون رو فراموش نمیکنم هیچوقت
سوالی داشتین پیام خصوصی بدین.
فدای همتون
خدایا عاشششششششششششششقتم
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، mehdi1989 ، rezasadeghi ، lotttery2015 ، MASTAN1 ، babak12 ، A_A ، behjat ، shahin2737 ، matrix84 ، aidaz ، Iaccept ، taba60 ، Aghaman ، ginjer ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان