کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2015-04-05 ساعت 09:56)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-04-05 ساعت 00:14)M.d نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 21:41)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 21:09)M.d نوشته:  سلام به همه دوستان، من هيچ كدام از واكسن ها را نزدم نامه دوم هم تو اوايل عيد دريافت كردم و حدود يك ماه وقت دارم تا مصاحبه، چند جا دوستان نوشته بودند كه يك ماه قبل از مصاحبه هيچ واكسني نزنيد حالا بايد چي كار كنم بزنم يا نه بايد خارج بزنم؟؟؟

ی سری از واکسن ها که ویروس زنده نیست را میتونید بزنید میتونید در تهران با پاستور و در شهرستان ها با حالال احمر مشورت کنید

ممنون از راهنمايي، منظورتون اينه كه چند تا از واكسن ها را الان بزنم ما بقي را ابوظبي؟؟
بله اگه هزینه مدیکال براتون مهمه وگرنه که نه اما حتما با مشاوره اینکار را انجام بدید . mmr را هم نزنید .

فكر ميكنم دليلش اين باشه كه احتمال داره اونجا بخوان واكسني به شما تزريق كنن چون mmrزدين نميتونن اينكارو بكنن و دليل ديگه اش رو ميگن تو آزمايش خون ممكنه اشكال ايجاد كنه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2014-08-17 ساعت 00:34)baabaak نوشته:  دوستان عزیزم سلام
من یه سوال راجع به واکسنم داشتم اگه منو راهنمائی کننین ممنون میشم.
وقت سفارت من 17 مهر هستش. من امروز واکسن MMR را نوبت اولش رو تزریق کردم. نوبت دوم میشه 25 شهریور. با توجه به اینکه میگن نباید 1 ماه قبل مدیکال واکسنی که حاوی ویروس زنده هست رو تزریق کنیم، تکلیف ما چی؟ الان باید چیکار کنیم؟ نوبت دوم رو نزنیم؟
یا میشه مثلا با دکتر صحبت کرد که تاریخ ترزیق رو یکم عقب تر بزنه. آیا این کار درسته و شدنیه؟

ممنون

mmr دو نوبته فاصله شونم يك ماهه پس نوبت دوم ميشه 16 ارديبهشت و 25 شهريور mmr نداري و واكسن هاي ديگه مهم نيست اونموقع بزني
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان:
(2015-04-05 ساعت 16:58)p00ya2001 نوشته:  
(2014-08-17 ساعت 00:34)baabaak نوشته:  دوستان عزیزم سلام
من یه سوال راجع به واکسنم داشتم اگه منو راهنمائی کننین ممنون میشم.
وقت سفارت من 17 مهر هستش. من امروز واکسن MMR را نوبت اولش رو تزریق کردم. نوبت دوم میشه 25 شهریور. با توجه به اینکه میگن نباید 1 ماه قبل مدیکال واکسنی که حاوی ویروس زنده هست رو تزریق کنیم، تکلیف ما چی؟ الان باید چیکار کنیم؟ نوبت دوم رو نزنیم؟
یا میشه مثلا با دکتر صحبت کرد که تاریخ ترزیق رو یکم عقب تر بزنه. آیا این کار درسته و شدنیه؟

ممنون

mmr دو نوبته فاصله شونم يك ماهه پس نوبت دوم ميشه 16 ارديبهشت و 25 شهريور mmr نداري و واكسن هاي ديگه مهم نيست اونموقع بزني

پویا جان فکر کنم ایشون الان ویزاشم گرفته باشه ها Big GrinBig GrinBig Grin
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: hilda60
(2015-04-04 ساعت 16:42)امير حمزه نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 16:38)varchandi نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 16:22)امير حمزه نوشته:  دوستان براي رفتن به كلينيك nmc چه مداركي بايد همراهمون باشه؟!؟!با مترو ايستگاه ابوهيل بايد پياده شم؟

بله باید ایستگاه ابوهیل پیاده بشین

-5 قطعه عکس 5*5 یا 3*4 ( پشت نویسی شده با خودکار نرم: اسم و فامیل - کیس نامبر- تاریخ تولد)
-کارت زرد بین المللی واکسن
-پرینت نامه دوم
-اصل پاسپورت
-آدرس و تلفن محل اقامتتون تو دبی یا ابوظبی (هتلتون)
-پرینت نامه وقت معاینات پزشکی (برای امارات نیازی نیست)

موفق باشین

ممنونم از راهنماييتون مرسي،پس فتوكپي چيزي نياز نيست؟!

من چندتا از پستهای قبلی رو خوندم تو همش نوشته NMC ابوظبی .... سوالم اینه NMC که تو دبی هست هم آزمایشهارو انجام میده؟؟؟ و اگه انجام میده آدرس ایمیلش رو از کجا پیدا کنم؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-04-05 ساعت 22:51)behzadsh نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 16:22)امير حمزه نوشته:  دوستان براي رفتن به كلينيك nmc چه مداركي بايد همراهمون باشه؟!؟!با مترو ايستگاه ابوهيل بايد پياده شم؟

-5 قطعه عکس 5*5 یا 3*4 ( پشت نویسی شده با خودکار نرم: اسم و فامیل - کیس نامبر- تاریخ تولد)
-پرینت نامه دوم
-اصل پاسپورت

موفق باشین

من چندتا از پستهای قبلی رو خوندم تو همش نوشته NMC ابوظبی .... سوالم اینه NMC که تو دبی هست هم آزمایشهارو انجام میده؟؟؟ و اگه انجام میده آدرس ایمیلش رو از کجا پیدا کنم؟؟
در امضای من روی لینک سفرنامه ی مصاحبه من کلیک کنید و قسمت مطالبی در مورد مدیکال رو بخونید هم مدارک لازم رو نوشتم و هم لینک آدرس سایت رو گذاشتم.نمونه ایمیل هم هست.
تشکر کنندگان:
سلام....من یه کودک سه ساله دارم....اگه سه روز قبل از مصاحبه اونجا باشم اوکی هستش؟
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
با سلام...ببخشید میخواستم بدونم با داشتن یک کودک سه ساله سه روز قبل از مصاحبه اونجا باشیم اوکی هست و اگه ممکنه ایمیل nmc رو کسی داره و آیا در تعطیلات رسمی ویا جمعه و شنبه nmc تعطیله؟مرسی
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: laleht
(2015-04-11 ساعت 09:43)endeavour نوشته:  با سلام...ببخشید میخواستم بدونم با داشتن یک کودک سه ساله سه روز قبل از مصاحبه اونجا باشیم اوکی هست و اگه ممکنه ایمیل nmc رو کسی داره و آیا در تعطیلات رسمی ویا جمعه و شنبه nmc تعطیله؟مرسی

سلام
از ساعتی که اون مایع رو زیر پوست بچه تزریق میکنن دقیقا 48 ساعت تا 72 ساعت بعد محل نمونه رو نگاه میکنن.nmc همیشه 24 ساعته باز هست اما دکتر که باید ویزیت کنه معمولا جمعه ها و شنبه ها نیست ما چهارشنبه رفتیم nmc و جمعه گفتن 1 به بعد بیایین که ما 2 رفتیم اول که گفتم اومدم واسه us medical گفتن دکتر که امروز نیست گفتم نه واسه دیدن جای دست بچه که گفتن برین همون آزمایشگاه که نوبت دادن صدا زدن دستش رو دیدن و یک گزارش با برچسب اسم پسرم نوشت و گفت برین تا روز جواب و باوجودیکه مصاحبه ما سه شنبه بود دکتر گفت ما اجازه داریم درست یک روز قبل جواب رو بدیم دوشنبه صبح بیایین.
بنابراین شما یک روز قبل از مصاحبه جواب رو میگیری دو روز هم حساب کن واسه دیدن دست بچه حالا حساب کن ببین بهترین حالت چه روزی هست.
امیدوارم خیلی پیچیده نکرده باشم قضیه رو Big Grin Big Grin
ایمیل رو من دارم توی اون گفته واسه بچه ها 4 روز کاری در نظر بگیرین و همینم منو به شک انداخت و اقامت 8 شبه در نظر گرفتم که بیخود بود و خود دکتر گفت 48 ساعت تازه همه میگفتن تو این دو روز حمام یا استخر نباید بره که دکتر گفت نه 6-5 ساعت بعدش دیگه استخر هم میتونه بره فقط نباید جاش رو بخارونه یا دست بزنه که پسر من هم حمام رفت هم استخر که اینو باز یکبار دیگه از دکترتون سوال کنین اگه نگران بودین.حالا باز اگه مایل بودین بگین تا متن ایمیل رو بذارم. البته تو پیج های قبلی هم میدونم بچه ها گذاشتن.
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: endeavour
(2015-04-05 ساعت 22:51)behzadsh نوشته:  

-پرینت نامه دوم
-اصل پاسپورت

موفق باشین

NMC دبی هم انجام میده اینم آدری ایمیلش
appointmentdeiradxb@nmc.ae

(2015-04-11 ساعت 09:10)endeavour نوشته:  سلام....من یه کودک سه ساله دارم....اگه سه روز قبل از مصاحبه اونجا باشم اوکی هستش؟

در شرایط نرمال بله
البته 3 روز کاری
لطفاَ ببینید تو تاریخی که تشریف میبرید تعطیلات نباشه اگه بود باید به 3 روز اضافه کنید
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
(2015-04-11 ساعت 09:43)endeavour نوشته:  با سلام...ببخشید میخواستم بدونم با داشتن یک کودک سه ساله سه روز قبل از مصاحبه اونجا باشیم اوکی هست و اگه ممکنه ایمیل nmc رو کسی داره و آیا در تعطیلات رسمی ویا جمعه و شنبه nmc تعطیله؟مرسی

دوست من NMC بیمارستانه پس 24 ساعت بازه
اما برای انجام معاینات باید پزشک های معتمد سفارت اونجا باشن
اونا هم معمولاَ در تعطیلات نیستند
روز جمعه رو که مطمئن هستم نیستند
به این ایمیل آدرس ایمیل بزن و مطمئن شو و ازشون وقت بگیر (فقط برای اطمینان از حضور ژزشک و گرنه وقت گرفتن لزومی نداره)
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، laleht
(2015-04-11 ساعت 11:28)varchandi نوشته:  

دوست من NMC بیمارستانه پس 24 ساعت بازه
اما برای انجام معاینات باید پزشک های معتمد سفارت اونجا باشن
اونا هم معمولاَ در تعطیلات نیستند
روز جمعه رو که مطمئن هستم نیستند
به این ایمیل آدرس ایمیل بزن و مطمئن شو و ازشون وقت بگیر (فقط برای اطمینان از حضور ژزشک و گرنه وقت گرفتن لزومی نداره)
ايميل زدن و وقت گرفتن بيشترش الكيه بندرت جواب ميدن
ولي بدون وقتم صبح ساعت 9 يا بعد از ظهر ساعت 3/5-4 اونجا باشي كارتون راه ميافته
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: HERMES7 ، endeavour ، laleht
(2015-04-11 ساعت 10:23)laleht نوشته:  

سلام
از ساعتی که اون مایع رو زیر پوست بچه تزریق میکنن دقیقا 48 ساعت تا 72 ساعت بعد محل نمونه رو نگاه میکنن.nmc همیشه 24 ساعته باز هست اما دکتر که باید ویزیت کنه معمولا جمعه ها و شنبه ها نیست ما چهارشنبه رفتیم nmc و جمعه گفتن 1 به بعد بیایین که ما 2 رفتیم اول که گفتم اومدم واسه us medical گفتن دکتر که امروز نیست گفتم نه واسه دیدن جای دست بچه که گفتن برین همون آزمایشگاه که نوبت دادن صدا زدن دستش رو دیدن و یک گزارش با برچسب اسم پسرم نوشت و گفت برین تا روز جواب و باوجودیکه مصاحبه ما سه شنبه بود دکتر گفت ما اجازه داریم درست یک روز قبل جواب رو بدیم دوشنبه صبح بیایین.
بنابراین شما یک روز قبل از مصاحبه جواب رو میگیری دو روز هم حساب کن واسه دیدن دست بچه حالا حساب کن ببین بهترین حالت چه روزی هست.
امیدوارم خیلی پیچیده نکرده باشم قضیه رو Big Grin Big Grin
ایمیل رو من دارم توی اون گفته واسه بچه ها 4 روز کاری در نظر بگیرین و همینم منو به شک انداخت و اقامت 8 شبه در نظر گرفتم که بیخود بود و خود دکتر گفت 48 ساعت تازه همه میگفتن تو این دو روز حمام یا استخر نباید بره که دکتر گفت نه 6-5 ساعت بعدش دیگه استخر هم میتونه بره فقط نباید جاش رو بخارونه یا دست بزنه که پسر من هم حمام رفت هم استخر که اینو باز یکبار دیگه از دکترتون سوال کنین اگه نگران بودین.حالا باز اگه مایل بودین بگین تا متن ایمیل رو بذارم. البته تو پیج های قبلی هم میدونم بچه ها گذاشتن.
خیلی ممنون از پاسخ کامل شما دوست عزیز.
تشکر کنندگان: laleht
ببخشید دوبی چند تا nmc داره و اگه هتلی نزدیک یک nmc میدونین لطفا معرفی کنین...ممنون
تشکر کنندگان: r.bazargan ، p00ya2001
(2015-04-11 ساعت 18:22)endeavour نوشته:  ببخشید دوبی چند تا nmc داره و اگه هتلی نزدیک یک nmc میدونین لطفا معرفی کنین...ممنون

در دبى فكر كنم اونى كه نزديك ايستگاه أبوهيل توى ديره هست پزشك معتمد سفارت داره .
ما nmc ابوظبى رفتيم
توى گوگل بزنين هتل هاى منطقه ديره و يا دقيقتر ايستگاه مترو ابوهيل بعد اسم هتلها رو تو سايت الى گشت يا بريم سفر چك كنين اگر هم امكان رزرو در سايت بوكينگ دارين كه از اون چك كنين
توى سفرنامه ها هم بچه ها بعضا اسم هتل خودشون و منطقه رو آوردن
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: endeavour ، r.bazargan
من برای 16 می که شنبه هست وقت مدیکال می خوام اما تقویمو چک کردم دیدم تعطیل رسمی هست امارات. هرچی هم ایمیل میزنم به nmc جواب نمیده که باز هست یا نه. اگه باز نباشه باید 3 روز زودتر برم تا 5شنبه صبح به مدیکال برسم. لطفا راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان