کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-08-03 ساعت 20:29)مهدی هژ نوشته:  
(2015-08-03 ساعت 20:02)vahid4573 نوشته:  مباركه مهدي جان لاتاري بودين؟چه سوالاي پرسيد؟چقدر طول كشيد؟سربازي؟شغل دولتي؟

قربونت داداش . اره لاتاری بودیم. خیلی اسرار داشت راجب کارمون و کارتون دقیقا چیه و چی کار میکنید و چند بار از خانمم پرسید تو بیمارستان کار نکردید که خانومم گفت نه . برنده اصلی خانومم ماما درمانگاه خصوصی خودم هم سربازی معاف شغل کاسب

تبریک میگم برای ما هم دعا کنید که یه ضرب بگیریم
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: ریحانا ، مهدی هژ ، mehr22 ، smpf ، ARSAMNEW
(2015-08-03 ساعت 19:46)مهدی هژ نوشته:  سلام بچه ها ما هم یکضرب گرفتیم . اصلا نگران نباشید خیلی راحته

آقا پیمان هم ما اونجا دیدیم جلو تر از ما رفتم بهتون تبریک میگم پیمان جان

با آقای موسن موجوگندمی مصاحبه شدید یا آقای جوان باجه ۱۰؟!؟
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: smpf ، ARSAMNEW
(2015-08-03 ساعت 19:46)مهدی هژ نوشته:  سلام بچه ها ما هم یکضرب گرفتیم . اصلا نگران نباشید خیلی راحته

من هم تبریک میگم خیلی خوشحال شدیم که شما هم یک ضرب گرفتین.
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، smpf ، ARSAMNEW
(2015-08-03 ساعت 22:07)ریحانا نوشته:  

با آقای موسن موجوگندمی مصاحبه شدید یا آقای جوان باجه ۱۰؟!؟
با آقای جا افتاده حدود ۴۵ سال
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، ریحانا ، smpf
سلام به همه دوستان
ما هم امروز واسه مدیکال پیش دکتر کرستین بودیم با منشی خیلی خوبش و همه کارها خیلی خوب پیش و همه چی خوب بود فردا هم میریم جوابشو میگیریم
یک کیس خانوادگی و یک کیس لاتاری هم با ما بودند که اونها هم کارهاشون انجام شد.
سوالی داشتین در خدمتم واسه مدیکال و این جور مسایل
شهر ایروان هم این روزا خیلی شلوغه بخاطر المپیاد جهانی ارامنه و در کل شهر قشنگ و مردم خیلی با فرهنگ و مهربونی داره
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: hilda60 ، smpf ، areb1356 ، ARSAMNEW
ممنون از همه دوستان . با یه مرد حدود 45 تا 50 ساله که یهو ترسوندمون و دست برد طرف برگه آبی بعد گفت پاساتون پیش ما میمونه
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ریحانا ، shahin61 ، smpf ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW
سلام دوستان
می بخشید عکسهایی که برای سفارت بردین شانه ها باید مشخص باشند مثل موقعی که برای ثبت نام فرستادیم ؟ یا فرقی نمی کند؟
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

(2015-08-04 ساعت 02:01)مهدی هژ نوشته:  ممنون از همه دوستان . با یه مرد حدود 45 تا 50 ساله که یهو ترسوندمون و دست برد طرف برگه آبی بعد گفت پاساتون پیش ما میمونه

خدا را شکر
مصاحبه من با آقای جوانی بود که به قول یکی از بچه با پنبه سرمیبرید منم انتظار یکضرب داشتم ولیکن ap زد.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: shahin61 ، hamed shayan ، smpf ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW
(2015-08-04 ساعت 11:38)hamed shayan نوشته:  سلام دوستان
می بخشید عکسهایی که برای سفارت بردین شانه ها باید مشخص باشند مثل موقعی که برای ثبت نام فرستادیم ؟ یا فرقی نمی کند؟

دقیقآ..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: hamed shayan ، smpf ، ARSAMNEW
دوستان سلام.
خواستم ببینم کسی از دوستان راجع به این هتلها اطلاعاتی داره؟ اینها رو از توی booking.com پیدا کردم. خواستم ببینم خوبند یا نه؟ از لحاظ امنیت هم از تمیزی.
1- cherry hotel
Leningradyan Street 25, 0099 Yerevan, Armenia
2- Rp hotel
9/2Admiral Isakov Ave., Yerevan. RA, 0082 Yerevan, Armenia
(این هتل نزدیک سفارته، در حقیقت بین سفارت و میدون جمهوریه)

ممنون میشم کسی اطلاعی بهم بده.
(2015-08-04 ساعت 14:14)mehdi610 نوشته:  دوستان سلام.
خواستم ببینم کسی از دوستان راجع به این هتلها اطلاعاتی داره؟ اینها رو از توی booking.com پیدا کردم. خواستم ببینم خوبند یا نه؟ از لحاظ امنیت هم از تمیزی.
۱- cherry hotel
۲- Rp hotel
۹/2Admiral Isakov Ave., Yerevan. RA, 0082 Yerevan, Armenia

hyurservice.com از این سایت برای خانه استفاده کنید.چرا هتل ؟ هیچ نیازی به نزدیک بودن به سفارت ندارید...در سایت حوالی میدان جمهوری انتخاب کنید...خانه ها امن وتمیز هستن..من که 3 بار رفتم راضی بودم..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: ed2008 ، smpf ، mehdi610 ، ARSAMNEW
(2015-08-04 ساعت 13:06)ریحانا نوشته:  
(2015-08-04 ساعت 02:01)مهدی هژ نوشته:  ممنون از همه دوستان . با یه مرد حدود 45 تا 50 ساله که یهو ترسوندمون و دست برد طرف برگه آبی بعد گفت پاساتون پیش ما میمونه

خدا را شکر
مصاحبه من با آقای جوانی بود که به قول یکی از بچه با پنبه سرمیبرید منم انتظار یکضرب داشتم ولیکن ap زد.

خدا کریمه ایشالا تا چند زمان نزدیک کلیر میشد جای نکرانی نیست فقط به خدا توکل کنید خودش همه چیزو درست میکنه
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
(2015-08-04 ساعت 14:14)mehdi610 نوشته:  دوستان سلام.
۱- cherry hotel
۲- Rp hotel
۹/2Admiral Isakov Ave., Yerevan. RA, 0082 Yerevan, Armenia

دوست عزیز سلام اول امضاتونو درست کنید بعد راجب هتل و آپارتمان عرض کنم که اول ما هتل میتروپل رو گرفتم با 7 شب و 8روز 1850 هزار تومان از دیروز که بهمون گفتند باید وایسد برا ویزا خدا را شکر یه
اپارتمان گرفتم که خیلی خوبه تو خیابان تومانیان هست با شبی حدود 55 دلاردو خوابه و دو تا تخته دو تخته و لباسشویی گاز و ظرفو ظروف از همه مهمتر کولر شمارش اینه 098716997 و 055716997 به نام آرتور چند تا خونه داره ارمنی هست و فارسی کامل بلده میتونید بهش زنگ بزنید بدون واسطه ازش خونه اجاره کنید برا ما یه واسط این وسط بود. اینم یه شماره ون که ایرانیه پسر خیلی خوبی هست تو کار خونه هم هست میشه یه جورایی روش حساب باز کرد 094661300
تشکر کنندگان: ed2008 ، smpf ، bahar101 ، farrokh33 ، 123a ، ARSAMNEW
سلام دوستان
تبریک میگم انشاالله ادامه مسیر هم به خوبی طی کنین.
اگه ممکنه از تفریحات اونجا که بشه تو این یک هفته با بچه استفاده کرد بگین.
Case number:7605
Interview:13 August
Embassy:yeravan
Updates:14,18,21.28
10،11،14Sep
تشکر کنندگان: smpf ، bahar101 ، farrokh33 ، ARSAMNEW
دوست عزیز
این پسر جوانی که معرفی کردین میشه ازش بخوایم که مارو بگردونه مثلا ببره ساحل یا همون دریاچه سوان که خارج شهره!!!!
Case number:7605
Interview:13 August
Embassy:yeravan
Updates:14,18,21.28
10،11،14Sep
تشکر کنندگان: smpf ، bahar101 ، farrokh33 ، ARSAMNEW

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان