کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
خیلی خیلی عجیبه که عزیزانی که در اکتبر و نوامبر مطاحبه داشته اند هیچکدام خبری از کلیر شدنشان نیست. حداقل یکی از این دوستان کلیر بشن ما حالشو ببریم. وصف العشق نصف العشق
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ramin5589 ، bahar101 ، mick ، farrokh1675 ، goliii
دوستان دفت کردید اگر شرایط منتظران کلیر جوری بود که یک ضرب میگرفتن ( مدرک تحصیلی بدون حساسیت - شغل ترجیحا بیکار - سربازی نرفته و ... ) اونوقت احتمالا آفیسر حال میکرد از روی امتیاز بندی سیستم مهاجرتی استرالیا بهمون ویزا بده ( مدرک جزو لیست مشاغل مشخص - سابقه کار حداقل 5 سال ...... )
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، behdadK ، varchandi
از بچه هاي ما هيشكي كلير نشد؟!
اينهمه ذوق كردم اپديت و ديدم كه!!!
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان: farrokh1675
دوستان واسه ي من امروز از آنكارا ايميل اومد كه پروسه ي ap تمام شده و تا 26 فوريه براي گرفتن ويزا مهلت داريم ولي تو آپديتاي امشب كيس من نبود
آيا ممكنه كه كيس من توي اين سايت نياد و فقط با ايميل منو مطلع كنند؟
Case number:3**
Ds260:19may
Second update:15 august
Interview:2oct
Embassy:ankara
Clear:30 jan
Visa:16 feb
Ca,los angeles
First enterance:17 march
Social card:after 30 days
Green card:after 45 days
تشکر کنندگان: mehdiii82 ، Radwin ، m.ghoreishi ، ramin5589 ، behdadK ، milad.nas ، R-AL ، Mahmood129 ، reza.h ، goliii ، farrokh1675 ، afrand ، babak12 ، aaraam
(2015-01-31 ساعت 00:53)h.mina93 نوشته:  دوستان واسه ي من امروز از آنكارا ايميل اومد كه پروسه ي ap تمام شده و تا 26 فوريه براي گرفتن ويزا مهلت داريم ولي تو آپديتاي امشب كيس من نبود

توی سایت CEAC وضعیت شما چه جوریه؟
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: farrokh1675
(2015-01-31 ساعت 00:53)h.mina93 نوشته:  دوستان واسه ي من امروز از آنكارا ايميل اومد كه پروسه ي ap تمام شده و تا 26 فوريه براي گرفتن ويزا مهلت داريم ولي تو آپديتاي امشب كيس من نبود
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
بالاخره یه هورا کشیدیم ما
كيس نامبر**٣٣
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون

[/php]
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، farrokh1675
سلام دوستان من الان برام یه ایمیل اومده که پروسه کلیرم کامل شده و بزودی اسمم رو سایت اعلام میشه و تا 26 فوریه باید برای ویزا اقدام کنم. الان دو تا سوال دارم ازتون یکی اینکه چقدر طول میکشه تا اسمم رو تو سایت اعلام کنن میتونم برای هفته دیگه بلیط بخرم یا منتظر بشم تو سایت اسممو بزنن. سوال دوم اینکه من احتمالن نمیتونم تا فروردین وارد امریکا بشم که ایجوری مدیکالمم اکسپایر میشه اونجا باید برای مدیکال مجدد اقدام کنم اول باید برم دوباره مدیکال بعد برم سفارت پاسپورتمو بدم کلن چه جوریه؟ خیلی گیجم الان.
تشکر کنندگان: mehdiii82 ، h.mina93 ، behdadK ، reza.h ، farrokh1675 ، HERMES7 ، afrand
(2015-01-31 ساعت 01:03)soroush81 نوشته:  سلام دوستان من الان برام یه ایمیل اومده که پروسه کلیرم کامل شده و بزودی اسمم رو سایت اعلام میشه و تا 26 فوریه باید برای ویزا اقدام کنم. الان دو تا سوال دارم ازتون یکی اینکه چقدر طول میکشه تا اسمم رو تو سایت اعلام کنن میتونم برای هفته دیگه بلیط بخرم یا منتظر بشم تو سایت اسممو بزنن. سوال دوم اینکه من احتمالن نمیتونم تا فروردین وارد آمریکا بشم که ایجوری مدیکالمم اکسپایر میشه اونجا باید برای مدیکال مجدد اقدام کنم اول باید برم دوباره مدیکال بعد برم سفارت پاسپورتمو بدم کلن چه جوریه؟ خیلی گیجم الان.
سرووووش جان مبارک داداش
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
چه شب خوبییییییییییییی
كيس نامبر**٣٣

[/php]
تشکر کنندگان: goliii ، farrokh1675 ، HERMES7 ، bahar101 ، Iaccept
(2015-01-31 ساعت 01:03)soroush81 نوشته:  سلام دوستان من الان برام یه ایمیل اومده که پروسه کلیرم کامل شده و بزودی اسمم رو سایت اعلام میشه و تا 26 فوریه باید برای ویزا اقدام کنم. الان دو تا سوال دارم ازتون یکی اینکه چقدر طول میکشه تا اسمم رو تو سایت اعلام کنن میتونم برای هفته دیگه بلیط بخرم یا منتظر بشم تو سایت اسممو بزنن. سوال دوم اینکه من احتمالن نمیتونم تا فروردین وارد آمریکا بشم که ایجوری مدیکالمم اکسپایر میشه اونجا باید برای مدیکال مجدد اقدام کنم اول باید برم دوباره مدیکال بعد برم سفارت پاسپورتمو بدم کلن چه جوریه؟ خیلی گیجم الان.

اولا تبريك ، ميشه لطفا متن ايميلي كه براتون اومده رو بنويسيد و امروز چه ساعتي اين ايميل رو دريافت كرديد و از كجا ؟ آنكارا يا كي سي سي ؟ يا ؟

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تبریک میگم به شما دوست من. اگر ممکنه، زمانی که شماره کیس خودتون رو در سایت ملاحضه کردید، اینجا اعلام کنید که دیگر دوستانی که مثل شما هستند، یه زمان تقریبی دستشون بیاد. با تشکر و تبریک مجدد.
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
دوستان من یه چند روز پیش پرسیدم ولی کسی جواب من رو نداد، برای پیگیری مصاحبه تماس تلفنی بیشتر جواب میداد تا میل. از دوستان کسی تلفنی پیگیری کرده یا شماره ای داره که بتونم تلفنی وضعیت کلیرنس رو پیگیری کرد، متشکرم
مصاحبه:نیمه اول دسامبر آنکارا. افراد کیس: 3 نفر. برنده اصلی: خانمم. دریافت ویزا:همسر و فرزند یکضرب و خودم در آپریل
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، sami_rg
(2015-01-31 ساعت 01:08)takecarenima نوشته:  

اولا تبريك ، ميشه لطفا متن ايميلي كه براتون اومده رو بنويسيد و امروز چه ساعتي اين ايميل رو دريافت كرديد و از كجا ؟ آنكارا يا كي سي سي ؟ يا ؟

از Ankara-public-IV ساعت 6:30 بعد از ظهر
Dear ........,
Further instructions regarding the status of visa case 2015As.....are detailed below.
Send documents

We are pleased to inform you that the administrative processing for your case is completed. Your case number will also be announced on our website shortly.

Applicants residing in Turkey may send us their passports and required documents via the Turkish postal service (PTT). Applicants residing in other countries must bring their documents to the Embassy in person, any Monday through Thursday between 10:30 a.m. to 12:00 p.m., excluding holidays noted on the U.S. Embassy Ankara schedule link below.

After your documents are received, a consular officer will review your case to ensure each applicant meets eligibility and admissibility criteria. If everything is in order, your visa packet will be prepared and sent to the PTT office which you chose. If additional work is needed for your case, your passport(s) will be returned to the PTT office with an explanation. In most cases, you will receive a decision five work days after your submission.

Prior to coming to the Embassy, each applicant should do the following:

1. Print out one copy of this email and print a DS-260 confirmation page from ceac.state.gov for each applicant.

2. Bring a valid passport. If you renewed your passport since the visa interview, please send us a scanned copy of the passport's first and second pages via the Contact Form below.

3. Register with PTT. Each family member applying for a visa needs to register their pickup location individually with the Turkish postal service (PTT), and to provide a copy of their registration to the Embassy. This registration must be completed every time applicants bring passports and documents to the Immigrant Visa Unit. To register, please click on the Courier Info link or call +90 850 2526355 from Turkey or (703) 439-2348 from the United States.

4. Confirm medical clearance validity. Immigration/refugee medical examinations are valid for 6 months or less. The validity of your immigrant visa will be limited to match the validity of your medical clearance. If your medical report has expired, or will expire before you intend to arrive in the United States, you are required to renew your medical examination and to submit an updated medical report to our office. Please do not send us a copy of your x-ray results.

5. Bring any other documents that were requested by a consular officer. Please refer to your purple 221g letter and the Applicant Detail section of this email.
تشکر کنندگان: mehdiii82 ، Radwin ، mick ، m.ghoreishi ، hrghoreshi ، Alex 2014 ، Mahboy ، Siavash-M ، Leila18 ، goliii ، farrokh1675 ، HERMES7 ، bahar101 ، afrand ، mel ، جهان20 ، aidaz ، AliReza.Sh
مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، Leila18 ، farrokh1675 ، HERMES7 ، bahar101 ، aaraam
برای ما هم همین ایمیل اومده الان رفتم فرودگاه مهراباد بلیط گرفتم برای یکشنبه صبح
تشکر کنندگان: mehdiii82 ، lighter ، ramin5589 ، Mahboy ، R-AL ، rbrb-2015 ، Leila18 ، goliii ، farrokh1675 ، bahar101 ، afrand ، aidaz ، aaraam
(2015-01-31 ساعت 01:34)majid.sp نوشته:  برای ما هم همین ایمیل اومده الان رفتم فرودگاه مهراباد بلیط گرفتم برای یکشنبه صبح

شديدا مباركه .....شيرينى فراموش نشه...بقيه دوستان هم رتبه بدن بد نيستBig GrinCoolWink
تشکر کنندگان: MASTAN1 ، farrokh1675 ، HERMES7 ، bahar101 ، Iaccept ، mel

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان