کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-25 ساعت 14:55)2015reza نوشته:  اگه واقعا تو اين هفته آخر آگوست، كلير گروهي نكنن، نگراني هاي جدي در مورد كليرانس بوجود مياد و شرايطي تقريبا مشابه پارسال. نمي دونم بازم اين آرامش قبل از طوفانه يا نه ، ولي به نظر من سرنوشت نهايي لاتاري همين هفته آخر آگوست معلوم ميشه. نبايد انتظار معجزه در سپتامبر داشته باشيم.
ضمنا من متولد مشهدم ( هرچند خودم آذري هستم) و روز ولادت امام رضا ( به تاريخ قمري) به دنيا اومدم. تا حالا امام رضا هيچ خواسته منو بي جواب نگذاشته. امشب يه دعاي اساسي براي كلير شدن هممون ، خواهم داشت. لطفا همراهي كنيد .
بله به نظر همین میرسه
برو ما هم انرژی میدیم دعات بگیره
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
دوستان این روزهای آخر را هم صبر داشته باشید اگر احساس ناراحتی می کنید یک لحظه به ما فکر کنید که با یک اختلاف 30 شماره ای از قطار لاتاری بازماندیم
پس شکر گزار باشید و انشاالله همگی تان ویزا میگیرید .
باور بفرمایئد ما آنچنان در آرزوی رفتن به مصاحبه ماندیم که برایتان قابل تجسم نیست پس قدر دان این لحظات باشید .
[/quote]

دوست عزیز
حق با شما ولی( 100 بار زبونم لاااال) به زودی بخشی از این جماعت تاسف میخورن که کاشکی نرفته بودیم مصاحبه
[/quote]

امیدوارم که اینطور نشه و امسال جبران سال قبل را بکنند و تا روز آخر ویزا صادر کننده ولی بحث شانسه که تا کسی را رفیوز نکنند شانس گرفتن ویزا را تا آخرین لحظه دارد و حالا 36روز مانده .شاید اتعجب کنید که چطور من با این شرایط اینطور صحبت می کنم چون واقعا دلم می سوزه که هم من در عذاب هستم که حکمتش چه بود که قبول شدیم و هم حکمتش چه بود که امسال اینقدر کم کارنت کردند .باور کنید که دو ماه است که از نظر کاری مشکل پیدا کردم و اصلا متمر کز نیستم .ا ما شما در شرایط پیک اپ هستید پس صبور باشید که هنوز شانس دارید.
شاید گفتن آن چیزی که در قلب من میگذره بتونه تاثیز گذارتر ازگفته هر کسی دیگری برای شما باشه .
موفق باشید
تشکر کنندگان: بابراس ، Alex 2014 ، khalilkhah ، Arshia2000 ، mordad ، ARSAMNEW ، Pariba ، mahyaaa ، SAMBAR ، 1362amin1362 ، moj21 ، A2000
(2015-08-25 ساعت 14:59)north_ntgh58 نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 12:59)houshym نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 12:18)north_ntgh58 نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 11:59)Azer نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 11:34)north_ntgh58 نوشته:  دوست عزیز
چند ماهی است که دارم با تردید زندگی می کنم و تصمیم برام مشکله میشه منو بیشتر راهنمایی کنید. مرسی

ما که کوچکترين ترديدي در رفتن نداشتيم، الان مدتيه که واقعاً در برزخ زندگي مي کنيم و اگر مي دونستم که چنين شرایطي پيش خواهد آمد عمراً دنبال لاتاري مي اومدم و يک کيس مطمئن تر مثل کانادا، استراليا يا دانمارک را از ۲۰۱۴ پيگيري مي کردم.
اين طرف قضيه را هم ببينيم. اگر به هر دليلي کليرنس و يا دريافت ويزا تا 30 سپتامبر (بله 30 سپتامبر، چرا که سپتامبر 31 روزه هيچ وقت نداريم) اتفاق نيافته، اين همه زحمت کشيديم، هزينه کرديم (از آزاد کردن مدارک تحصيلي، ترجمه، گواهي پليس زندگي خارج از کشور و ترجمه اونها و....) منتظر مونديم، استرس کشيديم. آخرش هم هيچ چي!!!! به همين راحتي Sad
بدبختي هيچ جا هم نمي توني مراجعه کني.
واقعاٌ تصورش هم وحشتناکه!!!!!

دوست عزیز سوالاتی که در بالا مطرح کردید خیلی کلیدیه. من هم به همین قضیه فکر میکنم که اگر تا 30 سپتامبر نشه ویزا گرفت همه هزینه ها و زحمتها هدر میره. ظاهرا هرکی تو جریانه لاتاری میوفته دچار این استرسها و رنجها میشه حتی اونهاییکه شدیدا مشتاق مهاجرت هستن چه برسه ....
به نظر شما اگه فقط دنبال گرین کارت باشیم و مهاجرت نکنیم کار درستیه؟
میشه مشخصات بیشتر از خودتون بدید که شانس یک ضرب گرفتن رو دوستان کارشناس بررسی کنند
اگه برنده خانم است و کار دولتی ندارد البته فوق لیسانس ندارد و رشته حساس ندارد بروید این میتواند شانس بالا باشد 90%
اگر برنده خانم است ولی بعضی شرایط فوق را ندارد شانس میرسد به 50% برای یکضرب گرفتن
اگر برنده اقا است ولی سربازی نرفته باز شانس یک ضرب همان حدود 50% است به شرط نداشتن کار خاص
اگر برنده اقای است و سربازی دارد شانس حدود 20%

شرایطتان را بگویید کمکتان تحلیل کنیم ولی اون اصل است که مهاجرت الزامات خاص خود را دارد و باید کمربندتان را سفت بسته باشید
اگر برنده

برنده اصلی خانمم است "کار دولتی ندارد البته فوق لیسانس ندارد و رشته حساس ندارد" که به گفته شما احتمالش زیاده ولی برای من که سربازی رفتم و شغل دولتی ندارم و همراه خانومم هستم چطوره؟

روز مصاحبه ما کیس مشابه شما هم بود. خانم یه ضرب گرفتن.آقا AP خوردن.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: بابراس ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، SAMBAR ، 1362amin1362
(2015-08-25 ساعت 15:04)houshym نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 14:55)2015reza نوشته:  اگه واقعا تو اين هفته آخر آگوست، كلير گروهي نكنن، نگراني هاي جدي در مورد كليرانس بوجود مياد و شرايطي تقريبا مشابه پارسال. نمي دونم بازم اين آرامش قبل از طوفانه يا نه ، ولي به نظر من سرنوشت نهايي لاتاري همين هفته آخر آگوست معلوم ميشه. نبايد انتظار معجزه در سپتامبر داشته باشيم.
ضمنا من متولد مشهدم ( هرچند خودم آذري هستم) و روز ولادت امام رضا ( به تاريخ قمري) به دنيا اومدم. تا حالا امام رضا هيچ خواسته منو بي جواب نگذاشته. امشب يه دعاي اساسي براي كلير شدن هممون ، خواهم داشت. لطفا همراهي كنيد .
بله به نظر همین میرسه

رضا جون داداش ما رو هم دعا کن منم به امام رضا ایمان دارم و هیچ وقت منو ناامید نکرده حتی زمانی که فکر میکردم کارم تمومه.البته اینم بگم که هم ولایتی هم هستیم.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: mordad ، samirakn ، Alex 2014 ، ehsan_pars ، ARSAMNEW ، 2015reza ، violets ، mahyaaa ، 1362amin1362
(2015-08-25 ساعت 15:03)khalilkhah نوشته:  دوستان دوستان, اینقدر بی تابی نکنید, روی کاغذ همه شماها ویزا می گیرید, در نظر داشته باشید اگر نمی خواستند به سابقه دارها ویزا دهند به راحتی می توانستند کارنت آل زده و به تمامی یک ضربی ها ویزا داده و اعطای بقیه را به لغایشان ببخشند, یا مانند پارسال از سه ماه قبل می گفتند که ویزا تمام شده, از طرفی امسال آمار جهانی و آسیایی هم به حد نصاب نمی رسه, در واقع یکی از معدود سال هایی است که همه دست به دست هم داده که دوستان ویزا بگیرند پس چه دلیلی دارد که ندهند, نگران نباشید. تمام تلاش خودتان را تا روز آخر بکنید, مثلا من افرادی را می بینم که آخرین آپ آنها مربوط به ۶ ماه قبل است, معموله که اصلا برایش مهم نیست و پی گیری نمی کند, مورد داشتیم کلیر شده نرفته ویزا بگیره. اگه از دستتان برمی آید تلفن بزنید. (همانطور که قبلا گفتن تا آنجایی که من لاتاری سال های قبل را خواندن غیر از یک مورد مربوط به ۲۰۱۲ که فردی در رابطه با مسائل ه س ت ه ا ی بوده, یا همه گرفته اند یا ویزا تمام شده, به هیچ فردی هم نگفتند که چک امنیتی ات نیامده

دقیقا
کاملا با نظر شما موافقم
اگر قرار باشه که به شما ویزا ندن برای چی باید روی پروندتون کلی وقت بزارن .
خوب از اولش میگن نه
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: mordad ، SAMBAR ، Alex 2014 ، Arshia2000 ، homayoon1972 ، h_researcher ، ARSAMNEW ، 2015reza ، mahyaaa ، 1362amin1362 ، moj21 ، A2000
دوستان
ولی من یه قول میدم اگه گرفتم و رفتم اونطرف حتما اعتراض کنم به این پروسه برای اینکه حق ندارن اینقدر با زندگی ادمها بازی کنن
1-من مطمئنم اونایی که خانواده جدا میشن شرایط سختی خواهند داشت
2- اونهایی هم که گیرشون نمیاد( که انشالله کسی نباشه) حداقل 6 ماه طول میکشه تا ریکاور بشن

فقط همه اینها یه طرف در تایید حرف اقای خلیلخواه امسال شماره ویزا کم نمیاد پس باید به همه بدن
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Alex 2014 ، بابراس ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، 1362amin1362
درود بر همه دوستانِ خوبِ من

تجربه ی این ماه ها نشون داده که تمامی روال و روندها توی این پروسه به صورت موجی ست و همیشه اوج و فرود داشته. پس سعی کنید با کمترین دل نگرانی در انتظار اتفاقات خوب باشید.

زحمات جناب خلیل خواه، yesorno و ebrahim1e واقعا ستودنیه. دست مریزاد. اگه کسی رو یادم رفت به پای کرختی ناشی از حوادث لاتاری بذارید.

برای همه ی دوستان اپ ارزشمندخورده و کیس های نصفه نیمه که کلیر شده و به وصال هم نائل شدن جداً خوشحالم و بهترین ها رو آرزو میکنم، خودتون رو آماده کنید که یه مرحله سخت تر و فرسایشی تر پیش رو دارید. دوست عزیزم Aghaman هم که خدا پشت و پناهش باشه در حال گذار از این مرحله ست ...

کامنت های این تاپیک رو به امید کلیر شدن دوستان میخونم و برای کلیرشدن همه و خب طبعا دوستان خوبم لحظه شماری میکنم.

در انتها، حـال ما خوب اسـت اما تــــــو باور نــــکن ...

موفق و شاد و پیروز باشید.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
(2015-08-25 ساعت 15:03)khalilkhah نوشته:  دوستان دوستان, اینقدر بی تابی نکنید, روی کاغذ همه شماها ویزا می گیرید, در نظر داشته باشید اگر نمی خواستند به سابقه دارها ویزا دهند به راحتی می توانستند کارنت آل زده و به تمامی یک ضربی ها ویزا داده و اعطای بقیه را به لغایشان ببخشند, یا مانند پارسال از سه ماه قبل می گفتند که ویزا تمام شده, از طرفی امسال آمار جهانی و آسیایی هم به حد نصاب نمی رسه, در واقع یکی از معدود سال هایی است که همه دست به دست هم داده که دوستان ویزا بگیرند پس چه دلیلی دارد که ندهند, نگران نباشید. تمام تلاش خودتان را تا روز آخر بکنید, مثلا من افرادی را می بینم که آخرین آپ آنها مربوط به ۶ ماه قبل است, معموله که اصلا برایش مهم نیست و پی گیری نمی کند, مورد داشتیم کلیر شده نرفته ویزا بگیره. اگه از دستتان برمی آید تلفن بزنید. (همانطور که قبلا گفتن تا آنجایی که من لاتاری سال های قبل را خواندن غیر از یک مورد مربوط به ۲۰۱۲ که فردی در رابطه با مسائل ه س ت ه ا ی بوده, یا همه گرفته اند یا ویزا تمام شده, به هیچ فردی هم نگفتند که چک امنیتی ات نیامده
جناب خلیل خواه منظورتون از تلاش چیه آخه دیگه بجز ایمیلی که بارها زدیم کاری نمیتونیم انجام بدیم فقط میشه صبوری کرد....آیا شماره تلفنی وجود داره از سفارت ها که پاسخگو باشن....اگر هست لطفاً بزارید تا تماس بگیریم ولی به نظر بنده اون کار هم جز شنیدن یک سری جواب های کلیشه ایی ثمری نداره.....
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، SAMBAR ، 1362amin1362
با درود به دوستان گرامی
عزیزان من از دیشب تا الان فرصت نکردم پست بذارم .الان می بینم انرژی منفی داره توی سایت موج میزنه .بابا خدارو شکر کنید که تا همینجاش اومدیم بالا هنوز فرصت باقیمانده دوستان .
من موفقیت همتون برام مهمه و از صمیم قلب براتون دعا میکنم ویزا بگیرین .پس با تمام قوا با انرژی مثبت به پیش دوستان . ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++به زودی خبرای خوبی خواهد آمد . خواهش میکنم پشت سر من انرژی مثبت اینجا بفرستین و از ایجاد جو منفی خودداری کنید . همتونو یک به یک دوست دارم و ویزا خوشگله رو تو دستتون می بینم .+++++++++++++++++++++++++++
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
(2015-08-25 ساعت 15:10)SAMBAR نوشته:  
بله به نظر همین میرسه

رضا جون داداش ما رو هم دعا کن منم به امام رضا ایمان دارم و هیچ وقت منو ناامید نکرده حتی زمانی که فکر میکردم کارم تمومه.البته اینم بگم که هم ولایتی هم هستیم.
آقا اون گوشه های دعاتون ما رو هم دعا کنید. سپاس
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: mordad ، ARSAMNEW ، 2015reza ، mahyaaa ، SAMBAR ، 1362amin1362

یکی از دوستان 2014 با شماره کیس 4xxx تو همین تایپیک پیام گذاشته که هیچ وقت کلیر نشده :-(
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، بابراس ، ARSAMNEW ، 1362amin1362

من هیچ وقت با امید دادن های الکی موافق نبوده و نیستم ولی توضیحات شما خیلی منطقی و مفیده. امیدوارم همین طور که پیش بینی میشه همه چیز تا جایی که ممکنه خوب پیش بره و این بیست روز آینده اتفاقات مثبتی بیفته. امیدوارمممممممممممم حسابی !
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، Alex 2014 ، mordad ، بابراس ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، SAMBAR ، 1362amin1362 ، sunn789 ، moj21
(2015-08-25 ساعت 15:16)samirakn نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 15:10)SAMBAR نوشته:  
بله به نظر همین میرسه

آقا اون گوشه های دعاتون ما رو هم دعا کنید. سپاس
داداش ، من و خانواده رو اگه میتونین از آقا بخواین .فقط بفرمایین بطلبه بریم پابوس ، خودآقا میدونه من چی می خوام ..........................................یا غریب القربا علی بن موسی الرضا(ع)
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، mordad ، بابراس ، ARSAMNEW ، 2015reza ، violets ، mahyaaa ، SAMBAR ، 1362amin1362 ، sunn789 ، Jefferson ، moj21
(2015-08-25 ساعت 15:15)Alex 2014 نوشته:  با درود به دوستان گرامی
عزیزان من از دیشب تا الان فرصت نکردم پست بذارم .الان می بینم انرژی منفی داره توی سایت موج میزنه .بابا خدارو شکر کنید که تا همینجاش اومدیم بالا هنوز فرصت باقیمانده دوستان .
من موفقیت همتون برام مهمه و از صمیم قلب براتون دعا میکنم ویزا بگیرین .پس با تمام قوا با انرژی مثبت به پیش دوستان . ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++به زودی خبرای خوبی خواهد آمد . خواهش میکنم پشت سر من انرژی مثبت اینجا بفرستین و از ایجاد جو منفی خودداری کنید . همتونو یک به یک دوست دارم و ویزا خوشگله رو تو دستتون می بینم .+++++++++++++++++++++++++++

همچون بادبادکی باش.....
با اینکه زندگیش به نخی بنده باز هم تو آسمون میرقصه و میخنده
همیشه بخند و نگران نباش چونکه نخ زندگیت دست خداست....
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، Alex 2014 ، رامشه ، mordad ، areb1356 ، mahyaaa ، SAMBAR ، 1362amin1362 ، sunn789 ، bahar101 ، samane1363 ، moj21
تا جایی که من متوجه شدم اینایی که اسمشون و مینویسم آنکارا بودیم و منتظر کلیری هستیم. اگه نفر دیگه ای هم هست بیاد خودش اعتراف کنه Wink
mordad مصاحبه 10 دسامبر
SAMBAR مصاحبه 9 دسامبر
sunn789 مصاحبه 25 ژانویه
دریای خروشان مصاحبه فوریه
2015reza مصاحبه 4می
mehrdad123 مصاحبه 5می
آزاده-امین مصاحبه 8جولای
mahyaa مصاحبه 9 جولای
homayoon1972 مصاحبه 9 جولای
nimanoush مصاحبه 11 آگوست
hamidrezamg
ali-bf1
siamak.k

دیگه نبود؟ بریم؟
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان