کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-02-24 ساعت 00:28)takecarenima نوشته:  
(2015-02-24 ساعت 00:12)sahar nafisi نوشته:  يكي از دوستان خواهش ميكنم جواب من رو بديد.ايا زماني كه كسي كلير ميشه حتما براش ايميل مياد؟
بسيار ممنون از لطفتون
سلام ، نه لزوما . ١٠-٢٠ درصد شرايط ممكنه ايميل بزنند . منبع اصلي سايت است . ايميل معمولا شرايطي است كه بخوان به شما چيزي رو به دليل خاصي زودتر اعلام كنند و يا درخواست اطلاعات داشته باشند . ولي چك كردن مرتب ايميل ، حتي فولدر اسپم بي ضرر است

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP
کیس نامبر:*** 7تعداد اعضای کیس : فقط خودم رویت قبولی : 21 may سفارت : فعلا آنکارا کارنت شدن :؟؟؟؟ دریافت نامه دوم : ؟؟؟؟

تشکر کنندگان:
متن زیر رو الان تو صفحه فیس بوک اوباما دیدم و خواسته بود که همه به این موضوع نه بگن؛ خدا بخیر کنه SadSadSad

Less than two months in, and congressional leaders are already threatening a partial government shutdown over President Obama's common-sense immigration actions
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: farrokh33
(2015-02-24 ساعت 01:06)Mahboy نوشته:  متن زیر رو الان تو صفحه FB اوباما دیدم و خواسته بود که همه به این موضوع نه بگن؛ خدا بخیر کنه SadSadSad

Less than two months in, and congressional leaders are already threatening a partial government shutdown over President Obama's common-sense immigration actions

با توجه به تحولات مثبت اقتصادى در ماه هاى اخير بدست پرزيدنت اوباما اكثر مردم طرفدار ايشونن و مطمئنن پاسخ ميدن و انشالا اين نظر خواهى به نفع ايشون تمام ميشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Mahboy ، farrokh33
اقا بیخودی شایعه درست نکنید. خودتون رو هم نگران نکنید منظور از سیاستهای مهاجرتی مربوط به اون دسته از مهاجرانی هست که اکثرا از طریق مرز مکزیک غیر قانونی وارد میشند نه مواردی که قانونا هستند.
شماره کیس: 2015ASXXXX1XXX تاریخ رویت قبولی:14 May کنسولگری: Ankara ---->Abu Dhabi تعداد افراد منظور در کیس : 1 ارسال فرمهای سری اول: 27 may
کارنت شدن کیس: 12 Augest مصاحبه: Nov هفته سوم دریافت کلیرنس: هفته سوم March دریافت ویزا: سه هفته بعد ورود به آمریکا: May دریافت گرین کارت: Big Grin

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، farrokh33
(2015-02-24 ساعت 00:31)goliii نوشته:  مبارکه باشه از rezaAA خبری نیست کسی نمیدونه تو این لیست بوده یا نه؟
سفر نامه اش رو بخون ببین ماهان چه بلایی سرش اورده SadSad
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، goliii
(2015-02-24 ساعت 02:11)farrokh33 نوشته:  
(2015-02-24 ساعت 00:31)goliii نوشته:  مبارکه باشه از rezaAA خبری نیست کسی نمیدونه تو این لیست بوده یا نه؟
سفر نامه اش رو بخون ببین ماهان چه بلایی سرش اورده SadSad

فرخ جان اقا رضا از دوستان بندست و متاسفانه هنوز كليير نشده اون سفرنامه مربوط به يكى از دوستان ايشونه و اقا رضا فقط زحمت نوشتنش رو كشيدن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: goliii ، farrokh33 ، R-AL
دوستان من يه سوال برام بيش اومده و اونم اينه كه اين دوستاني كه كلير شدن با توجه به اين كه دوستان فرمودند كه 10 تا 13 نوامبر بوده مصاحبشون بنابراين تاريخ اعتبار ويزاشون رو يك ماه كمتر براشون زدن به خاطر اينكه اعتبار مديكال ٦ ماه هست.دليلش. جي ميتونه باشه؟
کیس نامبر:*** 7تعداد اعضای کیس : فقط خودم رویت قبولی : 21 may سفارت : فعلا آنکارا کارنت شدن :؟؟؟؟ دریافت نامه دوم : ؟؟؟؟

اینهایی که از اعتبار مدیکالش یک ماه یا کمتر مونده رو سفارت اصرار میکنه که دوباره برن مدیکال رو تمدید کنن مگر اینکه طرف خودش اصرار کنه که مثلا میخواد تا 10 روز دیگه بره ینگه دنیا
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Mahboy ، farrokh33
سلام
ميگم ما یه هفته نبودیم چه خبرایی شده اینجا !!!!
این 19 فوریه چه خبر بوده که همه آپدیت شدند ؟؟؟
جالب اینجاست ما هم که مصاحبه مون 22 مارس است تو سایت سی اک 19 فوریه آپدیت شدیم یعنی تقریبا 1 ماه و 3 روز قبل از مصاحبه !!!!!!!!!!!!!!!!!
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
(2015-02-24 ساعت 01:06)Mahboy نوشته:  متن زیر رو الان تو صفحه FB اوباما دیدم و خواسته بود که همه به این موضوع نه بگن؛ خدا بخیر کنه SadSadSad

قربان این خبر از 1 ماه پیش بوده. دعوایی که سر تغییرات جدید اوباما در اقامت اتباع غیر قانونی داده منجر به این شده که سنا بودجه هوم لند سکیوریتی رو گروگان گرفته. البته از 230 هزار کارمند هوم لند سکیوریتی فقط 30 هزارتاشون میرن خونه و 200 هزارتا همچنان سر کار میمونن که مربوط به بخش هایی میشن که با هزینه مردم اداره میشن یا ترکشون خطرناکه.
از سیمون پرسیده بودم که چه تاثیری در AP داره که گفته بود دفعه پیش هم تاثیر خیلی فاحشی نداشت این دفعه هم تاثیر فاحشی نداره.
البته باید آخر هفته منتظر بود ببینیم کنگره شاید کوتاه بیاد و به خیر بگذره کلا. ولی اگر جدی هم باشه تاثیری شاید در حد 1 ماه نهایت در پروسه شما بگذاره.

پارسال این قضیه و بعدش خرابی دیتابیس و تموم شدن ویزاها دامینو افکت شده بود که اونجوری شد.

یه تاکید دوباره :تحلیل ها جاش تو تاپیک تحلیله. فقط به خاطر اینکه یه سری این وسط نگران شدن مجبور شدم اینجا جواب بدم.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Mahboy ، farrokh33 ، AliReza.Sh
(2015-02-24 ساعت 09:09)Aghaman نوشته:  سلام
ميگم ما یه هفته نبودیم چه خبرایی شده اینجا !!!!
این 19 فوریه چه خبر بوده که همه آپدیت شدند ؟؟؟
جالب اینجاست ما هم که مصاحبه مون 22 مارس است تو سایت سی اک 19 فوریه آپدیت شدیم یعنی تقریبا 1 ماه و 3 روز قبل از مصاحبه !!!!!!!!!!!!!!!!!

بازم سلام
دعوام نکنید خودم فهمیدم
ظاهرا 19 فوریه تمام کیس هایی که تو سی اک ترانزیت بودن تبدیل به ready شدند
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: farrokh33 ، R-AL
دوستان از بچه های سایت کلیشون اکتبر و نوامبر داشتیم هیچکدام کلیر نشدند؟ 10 تا 13 نوامبر بودند، هیچکدامشان از بر و بچ سایت نیستند؟
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
هرموقع که منتظر طوفانیم، نسیم میاد. عزیزان با این پنج تا پنج تا اعلام کردن که نمیتونند کل ویزا را بدهند که هیچ مثل پارسال هم نمیتونند بدهند. البته فکر نکنم 20 روز دیگه سری بعد کلیرها را مثل ایندفعه اعلام کنند ولی طریقه اعلام کردنشون طوریه که ادم احساس میکنه که سختشونه ویزا بدن، انگار عزیزان دارند صدقه میدهند. یکبار ده تا بعد پنج تا بعد خواب بعد ... اینها که مطمئنا اسمش کلیر گروهی نیست. خدا کنه هرچه زودتر کلیرهای گروهی برسند تا همه حالشو ببرند
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: goliii ، jupiterx ، farrokh33
(2015-02-24 ساعت 09:49)Radwin نوشته:  هرموقع که منتظر طوفانیم، نسیم میاد. عزیزان با این پنج تا پنج تا اعلام کردن که نمیتونند کل ویزا را بدهند که هیچ مثل پارسال هم نمیتونند بدهند. البته فکر نکنم 20 روز دیگه سری بعد کلیرها را مثل ایندفعه اعلام کنند ولی طریقه اعلام کردنشون طوریه که ادم احساس میکنه که سختشونه ویزا بدن، انگار عزیزان دارند صدقه میدهند. یکبار ده تا بعد پنج تا بعد خواب بعد ... اینها که مطمئنا اسمش کلیر گروهی نیست. خدا کنه هرچه زودتر کلیرهای گروهی برسند تا همه حالشو ببرند

یعنی الان کسی کلیر شده؟
اگه ممکه دقیق بگید که بعد از چه مدت و چند نفر
ممنون
این آی دی مهاجر سرای دوستم هست که داده به من که استفاده کنمBig Grin
بنده خودم: برنده ی ۲۰۱۵
روییت قبولی: سپتامبر ۲۰۱۴
ارسال فرم ها: اکتبر ۲۰۱۴
کیس نامبر: هفت هزار و خورده یی
کارنت: ؟؟؟؟؟
مصاحبه: ؟؟؟؟؟
(2015-02-24 ساعت 09:06)behdadK نوشته:  اینهایی که از اعتبار مدیکالش یک ماه یا کمتر مونده رو سفارت اصرار میکنه که دوباره برن مدیکال رو تمدید کنن مگر اینکه طرف خودش اصرار کنه که مثلا میخواد تا 10 روز دیگه بره ینگه دنیا

جناب بهداد یکی از دوستان که کلیر شدن و اسمشون توی لیست هستن حدود دو سه ماه دیگه از اعتبار مدیکالشون مونده اما الان اعتبار ویزاشون تا یک ماه دیگه بیشتر نیست و برای همین من واسم سوال شده که حساب کتاباشون به چه صورت هستش

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان