کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-02-24 ساعت 18:39)مير منصور نوشته:  [quote='مير منصور
با سلام به دوستان گرامي . ببخشيد يكباره از كيس خانوادگي وارد كيس لاتاري شدم از شما عزيزان خواهش مي كنم ما را راهنمايي كنيد . براي يكي از كيسهاي خانواده ام در سايت سفارت ابوظبي مطلب زير را بصورت قرمز اعلام كرده جه معني ميدهد . لطفا راهنمايي بفرماييد . چه كنيم.
[color=#FF0000]
no
information has been found about the application number you entered. Please check carefully the number you entered. Your case number is clearly listed on your 221(g) refusal sheet and on all official correspondence from the Embassy regarding your immigration case. Please note the standard format for case numbers[/color
دوست عزیز
ای میل یه سفارت بزنید درست می کنند. در وب سایت ایتم case not found رو انتخاب کنید.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: مير منصور ، farrokh33
(2015-02-24 ساعت 19:11)رضا2015 نوشته:  از ایروان و ابوظبی کسی کلیر نشده این روزا؟ نوامبری ها ؟

نخیر
یک مورد ابوظبی بوده اون هم ایرانی نبوده عرب بوده مصاحبه اش هم همین نزدیکی ها بوده و کلا بیربطه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، HERMES7 ، farrokh33 ، Mahboy ، jupiterx ، bahar101
دوستان عزیز منتظر

از اینکه مدت زمان کلیرنس شما زیاد شده یا آپدیت ندارید و ..... احساس ناامیدی نکنید. من مکاتبه با سفارت داشتم و نامه که فرستادم هم مفصل بوده چیزی که هست و تو پاسخ به من دادند اینه که :
1. آپدیت های سیس مشخص کننده کلیر شدن / کلیر نشدن نیست پس از داشتن اونها و نداشتن اونها هر دو خوشحال باشید ( مثبت فکر کردن بهتره )
2. برای کسانی هم که کلیر اونها از 6 ماه رد میشه شرایط متفاوت میشه ( اگر آفیسر منعی در پرونده نبینه حتی با نداشتن تاییده از مراکز استعلام در شرایطی می تواند اقدام به صدور ویزا کند )
3.
4.
5.
6.

آخر اینکه امیدوارم همگی تا عید کلیر بشید .
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، afrand ، farrokh33 ، m.ghoreishi ، sh_mm10 ، Radwin ، jupiterx ، goliii ، آلیس-1980 ، bahar101 ، Leila18 ، R-AL
شیطونه میگه اگر تا عید کلیر شدیم دست زن و بچه رو بگیریم عین تعطیلات رو بریم ترکیه هم ویزا رو بگیریم هم بگردیم
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Mahboy ، HERMES7 ، afrand ، mick ، mfte.teacher ، rezasadeghi ، jupiterx ، goliii ، bahar101 ، Memolk ، oldman ، R-AL
(2015-02-24 ساعت 21:02)hrghoreshi نوشته:  شیطونه میگه اگر تا عید کلیر شدیم دست زن و بچه رو بگیریم عین تعطیلات رو بریم ترکیه هم ویزا رو بگیریم هم بگردیم

همین کار و بکنین. بذازین خاطره انگیز ترین عید عمرتون و خانواده باشه
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، rezasadeghi ، goliii ، jupiterx ، hrghoreshi ، mel ، bahar101 ، mick ، ghorbani_saeid ، farrokh33 ، Memolk
سلام بر همه دوستان خوبم
امیدوارم همگی خوب و خوش باشید و هر چه زودتر کلیر بشید.

دوستان فقط بدونید انتظار تو این شرایط خیلی سخته و ممکنه شرایط فکری و کاری شما رو تحت تاثیر قرار بده
به هیچ عنوان اسیر انتظار نشید.شما چه بخواهید و چه نخواهید شرایط و خروجی این پروسه از دستتون خارجه و عملا کاری از دستتون
برای رسیدن به نتیجه بر نمیاد.
پس اصلا اجازه ندید این پروسه فکر و ذهن شما رو درگیر کنه

امیدوارم همگی در تمام مراحل زندگی موفق و سلامت باشید

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

(2015-02-24 ساعت 21:02)hrghoreshi نوشته:  شیطونه میگه اگر تا عید کلیر شدیم دست زن و بچه رو بگیریم عین تعطیلات رو بریم ترکیه هم ویزا رو بگیریم هم بگردیم

عزیزم شیطون همیشه ام بیراه نمیگه .... گوش کن
مرا خیال تو بی خیال عالم کرد .............
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
تشکر کنندگان: bahar101 ، farrokh33 ، goliii ، R-AL ، varchandi
سلام .
امیدوارم که دوستان 2015 با مشکلات سال قبل مواجه نباشند و هر چه سریعتر از بلاتکلیفی در بیان. تنها توصیه ای هم که دارم بسیار تکراری اما خیلی خیلی مهمه. کسانی که زبان انگلیسی ضعیفی دارند به امید اینکه بیان اینجا و در محیط قرار بگیرند تا شاید زبانشون خوب بشه، نباشند. این حرف واسه زمانیه که شما یک سال اینجا باشید و هر روز انگلیسی حرف بزنید و تلاش کنید. اما وقتی پاتونو میذارید اینجا توی روزهای اول شما با ادارات زیادی سر و کار دارید و باید بتونین منظور خودتون رو بخوبی برسونید. زبانتون رو در ایران قوی کنید. حرف این حقیر رو به گوش بگیرید. از این زمان لعنتی کلیرنس به بهترین وجه استفاده کنید. دو حالت داره: حالت اول این که ویزا میگیرید و میاین اینجا و از زمانتون توی ایران استفاده کردید، حالت دوم زبونم لال، زبونم لال ویزا نمیگیرید که در این صورت هم از این زمان لعنتی انتظار برای کلیرنس بهترین استفاده رو کردید و دوزار کاسب شدید. اینجا کسی رو میشناسم که یک سال و نیمه اومده و داره زندگی میکنه و به گفته ی خودش سطح زبانش از من تازه وارد پایین تره (الکی ... مثلا من زبانم خوبهSmile) چرا؟ مشخصه ... اینجا حیفه که وقتتون رو واسه یادگیری زبان از دست بدید. بهتر بگم وقتی ندارید که تازه برین دنبال یادگیری زبان. منظورم از زبان هم سطح زبان خوب و فلوئنته. کاری که میشه توی ایران به راحتی انجام داد. فیلم ببینید. سایتهای خبری بخونید. شبکه های خبری گوشی کنید.
گفتم حالا که اومدم اینجا یه سر بزنم یه روضه ای هم بخونیم.
201435xx / Portland(OR)
تاریخ کلیر: AUG 7/ دریافت ویزا: AUG 8
(2015-02-25 ساعت 13:04)hadi472 نوشته:  سلام .
امیدوارم که دوستان 2015 با مشکلات سال قبل مواجه نباشند و هر چه سریعتر از بلاتکلیفی در بیان. تنها توصیه ای هم که دارم بسیار تکراری اما خیلی خیلی مهمه. کسانی که زبان انگلیسی ضعیفی دارند به امید اینکه بیان اینجا و در محیط قرار بگیرند تا شاید زبانشون خوب بشه، نباشند. این حرف واسه زمانیه که شما یک سال اینجا باشید و هر روز انگلیسی حرف بزنید و تلاش کنید. اما وقتی پاتونو میذارید اینجا توی روزهای اول شما با ادارات زیادی سر و کار دارید و باید بتونین منظور خودتون رو بخوبی برسونید. زبانتون رو در ایران قوی کنید. حرف این حقیر رو به گوش بگیرید. از این زمان لعنتی کلیرنس به بهترین وجه استفاده کنید. دو حالت داره: حالت اول این که ویزا میگیرید و میاین اینجا و از زمانتون توی ایران استفاده کردید، حالت دوم زبونم لال، زبونم لال ویزا نمیگیرید که در این صورت هم از این زمان لعنتی انتظار برای کلیرنس بهترین استفاده رو کردید و دوزار کاسب شدید. اینجا کسی رو میشناسم که یک سال و نیمه اومده و داره زندگی میکنه و به گفته ی خودش سطح زبانش از من تازه وارد پایین تره (الکی ... مثلا من زبانم خوبهSmile) چرا؟ مشخصه ... اینجا حیفه که وقتتون رو واسه یادگیری زبان از دست بدید. بهتر بگم وقتی ندارید که تازه برین دنبال یادگیری زبان. منظورم از زبان هم سطح زبان خوب و فلوئنته. کاری که میشه توی ایران به راحتی انجام داد. فیلم ببینید. سایتهای خبری بخونید. شبکه های خبری گوشی کنید.

دوست عزیز خیلی از توصیه جنابعالی تشکر میکنم. ولی نکته ای که باید بگم اینه که ما عزیزان هموطن چون تا کسی که توانایی دارد بیان میکند فی الفور میگیم داره کلاس میگذاره، هر بنده خدایی هم که میخواد حرف صحیحی بزنه باید توانایی خودش را انکار کنه تا نگن داره کلاس میگذاره. خوب کسی که زبانش خوبه زحمت کشیده زبانش را خوب کرده، خیلی هم قابل تقدیره. یکی هم مثل خود من که حوصله کلاس زبان رفتن نداشتم طبیعتا زبانم خوب نیست. پس منم باید به جد زبان بخونم تا جبران کمکاری گذشته بشه. پس زمان کلیرنس مفیدترین کار زبانه زبان. روضه شما هم اصلا گریه دار نبود و کاملا مفید و بجا بود من که خوشحال شدم.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: hadi472 ، m.ghoreishi ، bahar101 ، بابراس ، farrokh33 ، jupiterx ، goliii ، Memolk
(2015-02-23 ساعت 22:43)mehdiii82 نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 20:57)fariborz63 نوشته:  سلام به عزیزان

سایت آپدیت شد و این دوستان کلیر شدند:

1098 - 132 - 277 - 286 - 615 - 620 - 2444 - 3154

با آرزوی سعادت و سلامتی و تبریک به این عزیزان

اين شماره ها از كجا اومدن؟!من نميبينم كه!!!

http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
تشکر کنندگان: farrokh33
(2015-02-25 ساعت 13:43)fariborz63 نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 22:43)mehdiii82 نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 20:57)fariborz63 نوشته:  سلام به عزیزان

سایت آپدیت شد و این دوستان کلیر شدند:

1098 - 132 - 277 - 286 - 615 - 620 - 2444 - 3154

با آرزوی سعادت و سلامتی و تبریک به این عزیزان

اين شماره ها از كجا اومدن؟!من نميبينم كه!!!

http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
انگار که آنکارا سخت مشغول کلیر کردنه
حتی مصاحبه های آپریل رو از آنکارا تغییر دادن به ایروان
امیدوارم هر روز چند تا چند تا کلیر بشید
تبریک به همه ی دوستان کلیر شده
لطفا همه عجله کنن و ویزاشون رو بگیرن
این آی دی مهاجر سرای دوستم هست که داده به من که استفاده کنمBig Grin
بنده خودم: برنده ی ۲۰۱۵
روییت قبولی: سپتامبر ۲۰۱۴
ارسال فرم ها: اکتبر ۲۰۱۴
کیس نامبر: هفت هزار و خورده یی
کارنت: ؟؟؟؟؟
مصاحبه: ؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mfte.teacher ، farrokh33 ، Memolk
من الان دیدم 20 فوریه آپدیت شدم. 19 نوامبریای دیگه هم آپ شدن؟
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، farrokh33
منم اپ شدم ٢٠ feb اره اكثرا شدن

شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: farrokh33 ، mendoosh
دوستان همه اونايي كه خدمت رفتن كليرنس ميخورن آيا؟؟؟؟؟؟يا ممكن هست كه نخورن؟!
تشکر کنندگان: farrokh33
(2015-02-25 ساعت 13:04)hadi472 نوشته:  سلام .
سلام قرار بود سفر نامه بنویسید؟؟
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: fa15 ، vahidbaq ، farrokh33 ، somayeh1363 ، goliii ، hadi472

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان