کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-01 ساعت 09:49)صابري نوشته:  در مورد اپ كيس هاي ابوظبي خبري نيست؟

نه مثل اینکه خبری نیست ...

(2015-09-01 ساعت 10:04)behzadsh نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 09:49)صابري نوشته:  در مورد اپ كيس هاي ابوظبي خبري نيست؟

نه مثل اینکه خبری نیست ...

ولی از امشب ایشالا یه خبرایی میشه
تشکر کنندگان: mordad ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، mahyaaa ، farrokh33 ، Alex 2014
(2015-08-31 ساعت 22:14)aria802 نوشته:  اینم لینکش
https://mobile.twitter.com/podocnjace
فقط باید زود بجنبیم که اگه بیفته نیمه دوم سپتامبر دیر هست و محترمانه ازشون خواهش کنیم کمکمون کنن

سلام به هم دوستان گرامی
نظرمن این هست که این مورد رو جدی بگیریم و به قول یکی از دوستان 2014 که می میگفت هر کاری که از دستتون بر میاد انجام بدید... من تشکر می کنم از تمام دوستانی که با آمارهای خودشون همه ما رو از روند کلیر شدن اگاه می کنن ولی به نظر من در کنار آمار ها باید خودون هم هرکسی به اندازه خودش سعی عملی بکنه و هر راهی که ممکنه کمک کنه به حل این مشکل رو امتحان کنیم که فردا افسوس نخوریم ...
نظر من با فرستان یک پیام محترمانه در فیسبوک تویتر و ایمیل به خانم ساراگرو هست به هر حال ایشان در تلوزیون و در جلوی این همه آدم قول سرعت در روند کلیر در ماه های پایانی رو داده اند و حداقل اینکه ما باید با یآدوری این موضوع به ایشان شاید بتونیم مقداری تاثیر گذار باشیم .. ضمنا دوستانی که موافق هستند و می خواهند پیام بدند لطفا مسله رو شخصی نکنن و مربوط به کیس خودشون نکنن تا بتونیم نتیجه بهتری بگیریم الان که اول ماه هست این کار رو باید شروع بکنیم وگر نه هفته بعد ممکنه خیلی دیر باشه... هر روزی که میگذره تو این پروسه مهمه یادتون باشه هه ما داخل یک کشتی نشستیم پس هرکاری که میتونید برای نجات این کشتی باید انجام بدیم . یک ایمیل یا یک پیام فرستادن کار سختی نیست.. لطفا دوستانی که راه های ارتباطی با خانم سراگرو رو میدونن اعلام کنن ..

ممنون از همگی
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: 2015reza ، aria802 ، ahmad3ptop ، SAMBAR ، ebrahim1e ، mordad ، areb1356 ، mahyaaa ، Pariba ، farrokh33 ، A2000 ، yesorno ، Alex 2014 ، sunn789
(2015-09-01 ساعت 10:04)ehsanalavy نوشته:  سلام به همه دوستان.

به خصوص دوستان ارمنستانی.

۲ روز پیش ارمنستان کیس 4147 روبدون اینکه تو سایت اعلام بکنه ، تو سیس ایشود کرد.
امروز هم الان ساعت ۱۰ یه کیس دیگه 6693 رو بدون اینکه تو سایتش اعلام بکنه ۳نفر از این کیس ۴ نفری رو ، تو سیس ایشود کرد.

فک میکنم ارمنستان داره با ایمیل کلیر میکنه. حتما ایمیل هاتون رو چک بکنین دوستان.

مرسی
اگه درست باشه یعنی قایم موشک بازی شروع شده
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: reasonable ، SAMBAR ، mahyaaa ، Alex 2014
(2015-09-01 ساعت 09:45)sasanoush نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 09:37)khalilkhah نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 09:14)areb1356 نوشته:  دوستان سلام
من فایل 29 آگوست Yes / No رو کامل چک کردم
آنکارا :
کیسهای کامل کلیر شده : ۵ ، 1202 ، 4534 ، 6004 ، 6889 ، 7157 به تعداد کل ۸ نفر
کیسهای نصفه و نیمه : 7039 ، 6877 ، 6208 ، 6181 ، 6060 ، 5913، به تعداد کل ۶ نفر
پس کلن 12 کیس
و کلن 14 نفر کلیر شدن
آمارهای بالا را یکی توضیح بده از کجا اومده؟

عزیز آخر شب کلیر کرده 20 کیس را هم کلیر کرده تازه امروز هم چند نفری کلیر می شند, آمارهای یس نو مربوط به سیس است من سایت خود آنکارا را دارم چک می کنم

با سلام و صبح بخیر وآرزوی روزهای پر از کلیری برای همه دوستان بخصوص شما آقای خلیخواه عزیز خواهشمندم سوال اینجانب رو جواب بدید .سایت آنکارا ما رو کامل میشناسه وپروسه رو توضیح میده ولی چندین کیس دیگه رو که همزمان با ما بودن error میده در حالیکه میدونم اوناهم کلیرنس هستند با تشکر .منتظر جوابتونم .

والله تنها چیزی که من می دونم اینکه که آنکارا داره کولاک می کند (احتملا تتمه سهمیه آگست بوده) و منم کم کم داره حسودیم می شه
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: reasonable ، 2015reza ، ARSAMNEW ، babak90 ، SAMBAR ، nimanoush ، mahyaaa ، A2000 ، Alex 2014 ، AliReza.Sh ، moj21
(2015-09-01 ساعت 10:23)ARSAMNEW نوشته:  

امروز هم الان ساعت ۱۰ یه کیس دیگه 6693 رو بدون اینکه تو سایتش اعلام بکنه ۳نفر از این کیس ۴ نفری رو ، تو سیس ایشود کرد.

فک میکنم ارمنستان داره با ایمیل کلیر میکنه. حتما ایمیل هاتون رو چک بکنین دوستان.

مرسی
یعنی چیییی؟!!!
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، mahyaaa ، Alex 2014
(2015-09-01 ساعت 10:20)ARSAMNEW نوشته:  
فقط باید زود بجنبیم که اگه بیفته نیمه دوم سپتامبر دیر هست و محترمانه ازشون خواهش کنیم کمکمون کنن

سلام به هم دوستان گرامی
نظرمن این هست که این مورد رو جدی بگیریم و به قول یکی از دوستان ۲۰۱۴ که می میگفت هر کاری که از دستتون بر میاد انجام بدید... من تشکر می کنم از تمام دوستانی که با آمارهای خودشون همه ما رو از روند کلیر شدن اگاه می کنن ولی به نظر من در کنار آمار ها باید خودون هم هرکسی به اندازه خودش سعی عملی بکنه و هر راهی که ممکنه کمک کنه به حل این مشکل رو امتحان کنیم که فردا افسوس نخوریم ...
نظر من با فرستان یک پیام محترمانه در فیسبوک تویتر و ایمیل به خانم ساراگرو هست به هر حال ایشان در تلوزیون و در جلوی این همه آدم قول سرعت در روند کلیر در ماه های پایانی رو داده اند و حداقل اینکه ما باید با یآدوری این موضوع به ایشان شاید بتونیم مقداری تاثیر گذار باشیم .. ضمنا دوستانی که موافق هستند و می خواهند پیام بدند لطفا مسله رو شخصی نکنن و مربوط به کیس خودشون نکنن تا بتونیم نتیجه بهتری بگیریم الان که اول ماه هست این کار رو باید شروع بکنیم وگر نه هفته بعد ممکنه خیلی دیر باشه... هر روزی که میگذره تو این پروسه مهمه یادتون باشه هه ما داخل یک کشتی نشستیم پس هرکاری که میتونید برای نجات این کشتی باید انجام بدیم . یک ایمیل یا یک پیام فرستادن کار سختی نیست.. لطفا دوستانی که راه های ارتباطی با خانم سراگرو رو میدونن اعلام کنن ..

ممنون از همگی

باید بگیم شما به ما قول دادین که امسال کسی بخاطر کلیرنس طولانی جا نمونه و همه را آگوست و سپتامبر کلیر میکنین، این دو ماه فشرده کار میکنین
خانم گرو ما رو حرف شما حساب میکنیم و مطمعنیم شما از ایرانیان منتظر حمایت میکنید .

(2015-09-01 ساعت 10:20)ARSAMNEW نوشته:  

سلام به هم دوستان گرامی
نظرمن این هست که این مورد رو جدی بگیریم و به قول یکی از دوستان ۲۰۱۴ که می میگفت هر کاری که از دستتون بر میاد انجام بدید... من تشکر می کنم از تمام دوستانی که با آمارهای خودشون همه ما رو از روند کلیر شدن اگاه می کنن ولی به نظر من در کنار آمار ها باید خودون هم هرکسی به اندازه خودش سعی عملی بکنه و هر راهی که ممکنه کمک کنه به حل این مشکل رو امتحان کنیم که فردا افسوس نخوریم ...

ممنون از همگی

باید بگیم شما به ما قول دادین که امسال کسی بخاطر کلیرنس طولانی جا نمونه و همه را آگوست و سپتامبر کلیر میکنین، این دو ماه فشرده کار میکنین
خانم گرو ما رو حرف شما حساب میکنیم و مطمعنیم شما از ایرانیان منتظر حمایت میکنید .
دوستان تا حالا اتفاق افتاده كه ايميل سفارت تو spam ديده شده باشه؟
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mahyaaa ، Alex 2014
(2015-09-01 ساعت 10:48)Aliparto نوشته:  دوستان تا حالا اتفاق افتاده كه ايميل سفارت تو spam ديده شده باشه؟

بله اسپماتونو حتما چک کنید
تشکر کنندگان: Aliparto ، SAMBAR ، mahyaaa ، A2000 ، Alex 2014
(2015-09-01 ساعت 09:32)khalilkhah نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 08:32)babak90 نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 08:25)khalilkhah نوشته:  در مجموع در ماه اگست 560 نفر یک ضرب و دو ضرب ویزا گرفتند که ابوظبی: 239, آنکارا 207 و ایروان 113 را شامل می شود, با این حساب ابوظبی و ایروان احتمالا ویزا کم بیارند
میشه لطفا توضیح بدین چطور ممکنه ویزا کم بیاد؟ یا سقف صدور ویزا در ماه چقدره؟

مثلا ابوظبی حدود 290 نفر در چک هستند و ماه قبل فقط 239 ویزا صادر شده, فعلا اینجا 61 تا کم داریم تا ببینیم چی می شه, امیدوارم همه بگیرند ولی ارقام چیز دیگه ای را نشان می ده (البته همه اینها فرض است, مثل همین ابوظبی در جون 275 ویزا صادر کرده)
آقای خلیل خواه اگه تعداد ویزاهای ماه سپتامبر ۲۰۱۳ را ببینین متوجه میشین که رقم ویزا تو این ماه خیلی از ماههای دیگه بیشتره ، از طرفی وقتی تعداد کیسهای ابوظبی در ماههای آخری بیشتر از انکارا بوده( بذلیل اینکه بیشتر مصاحبه ها جابجا شد به ابوظبی) چطور ذخیره ویزا در ابوظبی برای ماه آخر نباید بیشتر باشه؟
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، ebrahim1e ، areb1356 ، mahyaaa ، Alex 2014
(2015-09-01 ساعت 09:32)khalilkhah نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 08:32)babak90 نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 08:25)khalilkhah نوشته:  در مجموع در ماه اگست 560 نفر یک ضرب و دو ضرب ویزا گرفتند که ابوظبی: 239, آنکارا 207 و ایروان 113 را شامل می شود, با این حساب ابوظبی و ایروان احتمالا ویزا کم بیارند
میشه لطفا توضیح بدین چطور ممکنه ویزا کم بیاد؟ یا سقف صدور ویزا در ماه چقدره؟

مثلا ابوظبی حدود 290 نفر در چک هستند و ماه قبل فقط 239 ویزا صادر شده, فعلا اینجا 61 تا کم داریم تا ببینیم چی می شه, امیدوارم همه بگیرند ولی ارقام چیز دیگه ای را نشان می ده (البته همه اینها فرض است, مثل همین ابوظبی در جون 275 ویزا صادر کرده)
آقای خلیل خواه اگه تعداد ویزاهای ماه سپتامبر ۲۰۱۳ را ببینین متوجه میشین که رقم ویزا تو این ماه خیلی از ماههای دیگه بیشتره ، از طرفی وقتی تعداد کیسهای ابوظبی در ماههای آخری بیشتر از انکارا بوده( بذلیل اینکه بیشتر مصاحبه ها جابجا شد به ابوظبی) پس تعداد ap هم بیشتره . چطور ذخیره ویزا در ابوظبی برای ماه آخر نباید بیشتر باشه؟
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
اطلاعاتی از کیس های ایروان :

2015AS6780 دو نفر دیروز ایشو شدند
2015AS6693 امروز سه نفرشون ایشو شدن و یک نفر ap
2015AS4147 قبلا تبدیل به or شده بود و ایشو شده
2015AS5190 امروز آپدیت داشته
2015AS6460 دیروز آپدیت داشته
2015AS6797 نصفه نیمه دیروز آپدیت داشته

127 نفر در صف کلیرنس قرار دارند و از ایروان تنها 61 کیس در ap باقی مونده
تشکر کنندگان: hamed shayan ، Manamehr ، SAMBAR ، mordad ، ebrahim1e ، ehsan_pars ، areb1356 ، ehsanalavy ، mahyaaa ، M.d ، farrokh33 ، Alex 2014
(2015-09-01 ساعت 11:01)ARSAMNEW نوشته:  اطلاعاتی از کیس های ایروان :

127 نفر در صف کلیرنس قرار دارند
سلام اين اطلاعات رو از كجا مي آريد
ميشه لينكش رو بديد.
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، mordad ، mahyaaa ، farrokh33 ، Alex 2014
(2015-09-01 ساعت 10:29)Manamehr نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 10:23)ARSAMNEW نوشته:  

مرسی
یعنی چیییی؟!!!

پارسال بدون اینکه تو سایت اعلام کنن یکسری رو آخر سر کلیر کردند ولی خدا رو شکر این مسله با تحقیقاتی که من کردم فعلا منتفیه
تشکر کنندگان: hamed shayan ، SAMBAR ، mordad ، 2015reza ، mahyaaa ، farrokh33 ، Alex 2014
(2015-09-01 ساعت 11:04)ahmad3ptop نوشته:  

سلام اين اطلاعات رو از كجا مي آريد
ميشه لينكش رو بديد.

در این سایت هر کیس نامبری که وارد کنید وضعیتش رو مشاهده می کنید.
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، mahyaaa ، farrokh33 ، Alex 2014

بنظر شما کلییر شدن کل این ۱۲۷ نفر در زمان باقیمانده شدنیه؟
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، mordad ، mahyaaa ، farrokh33 ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان