کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوست عزیز ایمیل زدن که اینقدر دست دست کردن نداره. ایمیل بزنید اونها یک جواب تمپلیت میزنن که پروندتون در دست بررسیه و تمام. نکته مثبتش اینه که آپدیت میشید و دیگه اون تاریخ قبلی رو نمیبینید که این هم فقط از نظر روانی تاثیر مثبت داره.
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: mordad ، M.d ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، ebrahim1e ، farrokh33 ، A2000 ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، sunn789
(2015-09-01 ساعت 13:59)bidaad نوشته:  دوست عزیز ایمیل زدن که اینقدر دست دست کردن نداره. ایمیل بزنید اونها یک جواب تمپلیت میزنن که پروندتون در دست بررسیه و تمام. نکته مثبتش اینه که آپدیت میشید و دیگه اون تاریخ قبلی رو نمیبینید که این هم فقط از نظر روانی تاثیر مثبت داره.
چرا میزني حالا ؟؟؟ Big Grin
باشه دست دست نمی کنم، پا پا می کنم Big Grin
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: M.d ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، ebrahim1e ، 2015reza ، behzadsh ، areb1356 ، farrokh33 ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، bidaad
(2015-09-01 ساعت 13:53)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
یکی نیس بگه زن نونت نبود، آبت نبود، لاتاری ثبت نام کردنت چی بود!!!
آقا من خود درگیری پیدا کردم، الان ۳ هفته هس، هی میگم امروز ایمیل بزنم، هی میگم نه صبر کن فردا.... ولی تو هیچ کدوم از این فرداها هم خبری نشد.
ولي امشب ایمیل رو ميزنم، متنشم آماده کردم. آخه من نمی تونم بدون همسرم برم.
پروردگار بزرگ ما، ما رو کلير کن به موقع.
دوست عزیز خانوم عزیز
اول از همه که حتما درسته میشه و باز هم میگم درست میشه ولی
میدونم سخته ولی خیلی ها مثل من الان از خداشونه فقط یکیشون گرفته باشه
لطفا ناشکری نکنید دل ما میگیره هااااا
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: mahyaaa ، mordad ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، ebrahim1e ، samirakn ، Manamehr ، farrokh33 ، SAAM_60 ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، kimfar
(2015-09-01 ساعت 12:57)amj7 نوشته:  سلام رفقا،
خوبيد؟!
بچه ها يه سوااااال!!!
من امروز مديكال دادم به زور و زحمت قراره فردا بهم بدن ببرم سفارت!
الان ميبينم تو سيس زده ISSUED،
نگران شدم نكنه مديكالم رو قبول نكنن و ويزا رو از قبل چاپ كرده باشن؟!

احتمال زياد ويزا چاپ شده از سهميه آگوست و ديگه نميشه كاريش كرد ،فقط لطف كنيد فردا كه رفتين سفارت بپرسيد كه دوستان ديگه هم كه انشالله كلير ميشن و نياز به تمديد مديكال دارن بايد چيكار كنند كه اينطوري نشه،موفق باشيد
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: mahyaaa ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، A2000 ، Alex 2014 ، kimfar
(2015-09-01 ساعت 13:26)asal1372 نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 11:52)khalilkhah نوشته:  دوستان آمار جهانی لاتاری تا امروز:
[عکس: _جهانی_لاتاری.jpg]

همانطور که ملاحظه می کنید تقریبا تعداد در سه قاره آُسیا, آمریکا و اقیانوسیه روی 10000 هزار ثابت می ماند و این مناطق با 1000 ویزا همه ویزا خواهند گرفت, از طرفی آمار آسیا به سختی به حدود 7800 خواهد رسید که به مرز کمبود ویزا در سال های قبلی نخواهد رسید, حال اگر تمامی چک ها ویزا بگیرند بین ۵ تا ۷ هزار ویزا برای مصاحبه های این ماه باقی خواهند ماند, که آدم را خوشبین می کند

سلام آقاي خليل خواه,.واقعا دستتون درد نكنه كه اينهمه زحمت مي كشيد و براي دوستان اين آمارهاي مفيد و مي ذاريد،من از ته دل براي همه شما منتظران ۲۰۱۵ آقايان و خانمها قريشي ، آرسام نيو،شفت, مستان، ريحانا، بيداد، yes or no,مرداد,reza٢٠١٥،-bf1 ,ebrahim,ali ehsanalavy دعا ميكنم كه به زودي ويزاتونو به اميد خدا بگيريد و از اين تاپيك خارج بشيد انشاالله،.
سلام دوستان
يك نسبت گيري ساده جدول بالا به ما ميگه حدود 820 نفر (حدود 400 كيس)ديگه از آسيا حداقل تا پايان زمان لاتاري(50000 نفر) سال 2015 ويزاشون صادر ميشه.
تشکر کنندگان: mordad ، mahyaaa ، ebrahim1e ، ehsan_pars ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، Alex 2014 ، آزاده_امین
(2015-09-01 ساعت 14:06)houshym نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 13:53)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
یکی نیس بگه زن نونت نبود، آبت نبود، لاتاری ثبت نام کردنت چی بود!!!
آقا من خود درگیری پیدا کردم، الان ۳ هفته هس، هی میگم امروز ایمیل بزنم، هی میگم نه صبر کن فردا.... ولی تو هیچ کدوم از این فرداها هم خبری نشد.
ولي امشب ایمیل رو ميزنم، متنشم آماده کردم. آخه من نمی تونم بدون همسرم برم.
پروردگار بزرگ ما، ما رو کلير کن به موقع.
دوست عزیز خانوم عزیز
اول از همه که حتما درسته میشه و باز هم میگم درست میشه ولی
میدونم سخته ولی خیلی ها مثل من الان از خداشونه فقط یکیشون گرفته باشه
لطفا ناشکری نکنید دل ما میگیره هااااا

اینجاست که میگن جانا سخن از زبان ما میگویی
من آرزوم بود به همسرم ویزا میدادن و من به جاش AP میخوردم.نه اینکه حتی 1 ویزا هم ندن بهمون
ایشالا به زودی تو همین هفته همگی از این تاپیک میریم به اولین سفر Big Grin

(2015-09-01 ساعت 14:09)ican2015 نوشته:  

همانطور که ملاحظه می کنید تقریبا تعداد در سه قاره آُسیا, آمریکا و اقیانوسیه روی 10000 هزار ثابت می ماند و این مناطق با 1000 ویزا همه ویزا خواهند گرفت, از طرفی آمار آسیا به سختی به حدود 7800 خواهد رسید که به مرز کمبود ویزا در سال های قبلی نخواهد رسید, حال اگر تمامی چک ها ویزا بگیرند بین ۵ تا ۷ هزار ویزا برای مصاحبه های این ماه باقی خواهند ماند, که آدم را خوشبین می کند

سلام آقاي خليل خواه,.واقعا دستتون درد نكنه كه اينهمه زحمت مي كشيد و براي دوستان اين آمارهاي مفيد و مي ذاريد،من از ته دل براي همه شما منتظران ۲۰۱۵ آقايان و خانمها قريشي ، آرسام نيو،شفت, مستان، ريحانا، بيداد، yes or no,مرداد,reza٢٠١٥،-bf1 ,ebrahim,ali ehsanalavy دعا ميكنم كه به زودي ويزاتونو به اميد خدا بگيريد و از اين تاپيك خارج بشيد انشاالله،.
سلام دوستان
يك نسبت گيري ساده جدول بالا به ما ميگه حدود 820 نفر (حدود 400 كيس)ديگه از آسيا حداقل تا اخر سپتامير ويزاشون صادر ميشه.

مرسی. ایشالا که همینطور باشه. ولی از 20 سپتامبر به بعد دیگه به درد عمه شون میخوره Wink مخصوصا برای ماها که باید مدیکال تمدید کنیم! ماها حداقل باید 1 هفته الی 10 روز وقت داشته باشیم تازه خوشبینانه که بتونیم بلیط بگیریم و وقت مدیکال بیریم و PPT و انتخاب کنیم و ......
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mahyaaa ، SAMBAR ، ebrahim1e ، farrokh33 ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، kimfar
(2015-09-01 ساعت 13:10)bidaad نوشته:  ابوظبی امروز چند تا کیس رو آپدیت کرده و جالبه که تو سایت خود ابوظبی هم به تاریخ امروز آپدیت شدند (ابوظبی فقط روز مصاحبه و روز کلیری وب سایت رو آپدیت میکنه) ولی معلوم نیست کلیر شدند یا نه مثل این کیسها:
2015AS5694
2015AS4341

1967 هم هست
تشکر کنندگان: mahyaaa ، ebrahim1e ، mordad ، ehsan_pars ، areb1356 ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، bidaad
(2015-09-01 ساعت 14:09)ican2015 نوشته:  

سلام دوستان
يك نسبت گيري ساده جدول بالا به ما ميگه حدود 820 نفر (حدود 400 كيس)ديگه از آسيا حداقل تا اخر سپتامير ويزاشون صادر ميشه.
اینکه به 45000 برسن فاجعه است به نظر من باید این اطلاعات دقیقتر بشه
اقای خلیلخواه
چند نفر در انتظار مصاحبه هستن ؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: mahyaaa ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، Alex 2014
(2015-09-01 ساعت 14:03)samirakn نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 13:59)bidaad نوشته:  دوست عزیز ایمیل زدن که اینقدر دست دست کردن نداره. ایمیل بزنید اونها یک جواب تمپلیت میزنن که پروندتون در دست بررسیه و تمام. نکته مثبتش اینه که آپدیت میشید و دیگه اون تاریخ قبلی رو نمیبینید که این هم فقط از نظر روانی تاثیر مثبت داره.
چرا میزني حالا ؟؟؟ Big Grin
باشه دست دست نمی کنم، پا پا می کنم Big Grin

من هر بار ایمیل زدم دقیقا پاسخ سوالم رو دادن ....سعی کن در یک خط و کوتاه در خواست کنی
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: mahyaaa ، mordad ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، Alex 2014
دوستان از آقا امين خبري نيست نكنه كه انشالله كلير شده دنبال كاراشه
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: mahyaaa ، ebrahim1e ، ehsan_pars ، mordad ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، kimfar
(2015-09-01 ساعت 14:14)M.d نوشته:  دوستان از آقا امين خبري نيست نكنه كه انشالله كلير شده دنبال كاراشه

منم دقیقا همین الان میخواستم همینو بگم یه چند تا از دوستای قدیمی هم نیستند.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: mahyaaa ، mordad ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، ریحانا ، بابراس ، SAAM_60 ، M.d ، Alex 2014 ، آزاده_امین
(2015-09-01 ساعت 14:21)SAMBAR نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 14:14)M.d نوشته:  دوستان از آقا امين خبري نيست نكنه كه انشالله كلير شده دنبال كاراشه

دل به دل راه داره. منم داشتم به همين فكر مي كردم. پروفايلش رو نگاه كردم، دو روزه پست نذاشته، ولي ديشب يه سري به مهاجرسرا زده. امين كجاااااااايييييييي؟؟؟؟؟
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: mahyaaa ، ehsan_pars ، mordad ، بابراس ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، آزاده_امین
امین نبینم یه وقت اغلادی,گتدی, یاتدی بشی ها.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: behzadsh ، 2015reza ، ebrahim1e ، ehsan_pars ، mordad ، بابراس ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، samane1363 ، SAAM_60 ، Alex 2014
(2015-09-01 ساعت 14:27)2015reza نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 14:21)SAMBAR نوشته:  

دل به دل راه داره. منم داشتم به همين فكر مي كردم. پروفايلش رو نگاه كردم، دو روزه پست نذاشته، ولي ديشب يه سري به مهاجرسرا زده. امين كجاااااااايييييييي؟؟؟؟؟

ممنون بچه ها. هستم. همه پست هاتون رو مي خونم. يكم به هم ريختم. مي خوام يكم ساكت باشم تا خدايي نكرده حرفي نزنم كسي نا اميد بشه.
انشالله همين روزا كلير مي شيم هممون و از اين حالت در مي آيم. موفق باشيد
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-09-01 ساعت 14:35)1362amin1362 نوشته:  ممنون بچه ها. هستم. همه پست هاتون رو مي خونم. يكم به هم ريختم. مي خوام يكم ساكت باشم تا خدايي نكرده حرفي نزنم كسي نا اميد بشه.
انشالله همين روزا كلير مي شيم هممون و از اين حالت در مي آيم. موفق باشيد

آقا نبینم ناراحت باشی.ایشالا به زودی کلیر میشی و خبرای خوب بهمون میدی.

نگران نباش. امیدوار باش و با دید مثبت نگاه کن
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان