کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-01 ساعت 15:22)ali_bf1 نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 15:07)ali_bf1 نوشته:  دوستان فووری فووری نیاز به کمکتون دارم.من یک ساعت پیش ایمیل دادم به سفارت انکارا و گفتم افیسر شما به من گفته ۴ ماه.این جواب رو به من دادن.فکر میکنم به
من گفتن دوباره بیا مصاحبه.لطفا کمکم کنید.
Your administrative process has not been completed yet. We cannot estimate how long it may take. As soon as the processing is completed, your case number will be announced on our web site at
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html

Due to high demand, most cases require ۴-۶ months to complete their administrative processing. However, please understand that this process has no time constraints and may even take longer.

Once your case number is posted on our web site, you may come to our office any Monday through Thursday between ۱۰:30 a.m. and 12:00pm. After your personal appearance at our office, we will review your case again. If everything is in order, your visa packet will be prepared and sent to your address in Turkey, which you will provide. We encourage you to come to our office as soon as possible after seeing your case number to avoid having to initiate another administrative processing.
دوستان لطفا نظرتون رو بفرمایید.در ضمن فقط نفر اول کیس اپدیت شد!

همانطور که دوستمان گفتن چیز خاصی نداره, می گه به مجردی که شمارت را دیدی, سریع بیا برای گرفتن ویزا, چون اگه دیر بیای دوباره چک می خوری
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
:uote='ali_bf1' pid='655693' dateline='1441104735']
(2015-09-01 ساعت 15:07)ali_bf1 نوشته:  دوستان فووری فووری نیاز به کمکتون دارم.من یک ساعت پیش ایمیل دادم به سفارت انکارا و گفتم افیسر شما به من گفته ۴ ماه.این جواب رو به من دادن.فکر میکنم به
Your administrative process has not been completed yet. We cannot estimate how long it may take. As soon as the processing is completed, your case number will be announced on our web site at

Due to high demand, most cases require ۴-۶ months to complete their administrative processing. However, please understand that this process has no time constraints and may even take longer.

Once your case number is posted on our web site, you may come to our office any Monday through Thursday between ۱۰:30 a.m. and 12:00pm. After your personal appearance at our office, we will review your case again. If everything is in order, your visa packet will be prepared and sent to your address in Turkey, which you will provide. We encourage you to come to our office as soon as possible after seeing your case number to avoid having to initiate another administrative processing.
[/quote]

دوست عزيز پست قبلی من را نگاه کن جوابتون را دادم نگران نباشيد. فقط جاي اميد واري براتون داره که آنکارا جواب ايميل را مي ده و يک آپ مي خوريد،

ابوظبي که قربونش ننش بره، نه جواب مي ده نه آپ مي زنه. البته من فکر مي کنم، که مي خوان سوپريزمون کنند، و يهويي بزنن کلير شدين ،برين پي کارتون. اين ايميل ها ديگه چيهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin. (شما به خوش خياليم نخندين ها)
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016

سلام ما هم هفته پیش دقیقا همین ایمیل رو در جواب ایمیل خودمون گرفتیم و اینا ایمیلهای آماده ای که سفارت رپلای میکنه واسه همه منظور آنها این بود که اگه برای ویزا صداتون کردیم ومدیکالتون اکسپایر شده بود مجدد باید مدیکال بدید.
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: mahyaaa ، ali_bf1 ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، homayoon1972 ، Alex 2014
(2015-09-01 ساعت 15:26)mordad نوشته:  

خلاصه متن اینه که پروسه AP برایشما هنوز دامه داره و دسته که بین ۴ تا۶ ما طول میکشه اما به دلیل حجم زیاد کاری ممکنه خیلی بیشترم طول بکشه. به محض تموم شدن کیس نامبرتون توی سایت اعلام میشه و اون موقع باید بین روزهای ۲ شنبه تا ۵ شنبه صبح به سفارت مراجعه کنید و ۵ روز کاری طول میکشه که ویزا صادر بشه.
(عزیزم این ایمیل تیپ ایه که برای همه میفرستن و توی خود سایت هم نوشته)

یادم رفت بگم اون آدرس لینکی هم که داده کلا به درد نخوره و دیگه هیچوقت آپدیت نمیشه و شما باید از لینک جدیدشون استفاده کنید.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.

این ی تمپلیته که برا همه ارسال میکنند برا منم همین را ارسال کردند .
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: mahyaaa ، ali_bf1 ، بابراس ، farrokh33 ، homayoon1972 ، Alex 2014 ، آزاده_امین
علی جان ایمیل تمپلت هست و فقط گفته هنوز کلیرنس شما تموم نشده و اگر اوکی شد پاراگراف دوم رو اجرا کنید.
(2015-09-01 ساعت 15:34)HERMES7 نوشته:  علی جان ایمیل تمپلت هست و فقط گفته هنوز کلیرنس شما تموم نشده و اگر اوکی شد پاراگراف دوم رو اجرا کنید.

با تشکر از همه ی دوستان که به سرعت هر چه تمام تر جواب دادن.ولی از حق نگذریم انکارا سرعتش خیلی رفع بالا!کلا 2 ساعت نشد جواب داد.دوستان سوالم اینه که چرا این دفعه در جواب ایمیل نفر اول فقط اپدیت شد!چرا ؟؟؟
تشکر کنندگان: بابراس ، ریحانا ، farrokh33 ، r.bazargan ، ARSAMNEW ، homayoon1972 ، Alex 2014 ، mahyaaa
آخرین آپدیت آنکارا
هم سفارت هم سیس کنار هم

دانلود کنین

بقیه میمونه واسه شب
تشکر کنندگان: aria802 ، ARSAMNEW ، homayoon1972 ، 2015reza ، Azer ، ebrahim1e ، areb1356 ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، mahyaaa
دوستان یک سوال بسیار کنجکاوانه دارم واین که چرا سایت آنکارا تمام کیسهای همزمان با ما که مصاحبه داشتیم رو بغیر از ما ویکی دوتا دیگه نمیشناسه لطفا کارشناسان جواب بدین
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، homayoon1972 ، Alex 2014 ، mahyaaa
(2015-09-01 ساعت 16:11)yesorno نوشته:  آخرین آپدیت آنکارا
هم سفارت هم سیس کنار هم

دانلود کنین

بقیه میمونه واسه شب

یسورنو جان،
يک خبري از ابوظبي نداري، انگار وسط تابستون همه شون آنفلونزا گرفتن سفارت را تعطيل کردن رفتن استراحت. نه ايميل جواب مي دن، نه آپ مي کنند، نه کلير مي کنند!!!! خوب پس چه شونه!!!!
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: yesorno ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
(2015-09-01 ساعت 16:11)yesorno نوشته:  آخرین آپدیت آنکارا
هم سفارت هم سیس کنار هم

دانلود کنین

بقیه میمونه واسه شب

ممنون
یک آماری از ابوظبی و سهمیه ویزای سپتامبرش میدی یس جان
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
سلامی دوباره خدمت دوستان عزیزم
با آرزوی کلیری شما دراین یکی دو هفته پیش رو .چند پیشنهاد دارم .
1- اگر من جای شما بودم ودر ابوظبی مصاحبه داشتم حتما حتما از همین الان اقدام میکردم برای گرفتن ویزا ی امارات چون احتمال دارد وقتی کلیر شدیدفرصت کمی برای رفتن به سفارت داشته باشید .
2-اگر مدت مدیکالم رو به اتمام بود ومیخواستم مدت بیشتری بعد از گرفتن ویزا در ایران بمانم ویا آمادگی سفر فوری را نداشتم مدیکالم رو تمدید میکردم.
3-اگر مدت مدیکالم تمام شده بود در این فرصت باقیمانده حتما حتما مدیکالم رو تمدید میکردم.
4-اگر مدت انقضای پاسپورتم کمتر از 6ماه بود از همین امروز برای تمدید آن اقدام میکردم (میشود ظرف کمتر از یک هفته پاسپورت جدید گرفت)
5-اگر من جای شما بودم هرگز این فکر به ذهنم خطور نمیکرد که :ممکن است این همه خرج کنم ویزای امارات بگیرم ویا مدیکالم رو تمدید کنم ولی کلیر نشوم .هرگز به این افکار منفی فکر نمیکردم فقط وفقط به این می اندیشیدم که چگونه خودم رو آماده کنم برای یک سفر پر از خاطرات شیرین.منتظر هورررررای شما هستم .همگی شاد باشید
سلام دوستان تو رو خدا نا امید نشید و فضای غم نگیره این تاپیک... ایشالا همه کلیر میشدددد و تا اخر این ماه بار و بندیل رو می بندید واسه سفرررر...ولی من موندم با اینکه میگن خیلی چیز ها در روند کلیرنس دخیل هست پس چرا فقط کسانی که سربازی س بوده اند تا حالا منتظرن(البته نه همه)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کاش همه شما کلیر بشید و این یک امیدواری بزرک برای سال های بعد لاتاری باشه تا همه فقط به فکر زندگی در امریکا باشن تا استرس کلیرنس
CN:2016AS48XX
ارسال فرم اولیه: 25 MAY
کارنت:ژاتویه
مصاحبه:هفته اخر مارچ ایروان
نتیجه : ای پی
اپ دیت: روز مصاحبه و 5 اپریل
یه سوال از دوستان عزیزی که ایمیل زدن به سفارت آنکارا و جواب گرفتن:
آیا بعد از جواب از سفارت آپ خوردن فقط برای نفر اصلی میاد یا همه اعضاء خانواده نیز آپ میخورن؟
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: hadir ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، mahyaaa
(2015-09-01 ساعت 16:41)homayoon1972 نوشته:  یه سوال از دوستان عزیزی که ایمیل زدن به سفارت آنکارا و جواب گرفتن:
آیا بعد از جواب از سفارت آپ خوردن فقط برای نفر اصلی میاد یا همه اعضاء خانواده نیز آپ میخورن؟

اکثر مواقع همه ولی گزارش هایی پراکنده فقط نفر اصلی هم داشتیم
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، mordad ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، mahyaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان