کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-01 ساعت 14:09)ican2015 نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 13:26)asal1372 نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 11:52)khalilkhah نوشته:  دوستان آمار جهانی لاتاری تا امروز:
[عکس: _جهانی_لاتاری.jpg]

همانطور که ملاحظه می کنید تقریبا تعداد در سه قاره آُسیا, آمریکا و اقیانوسیه روی 10000 هزار ثابت می ماند و این مناطق با 1000 ویزا همه ویزا خواهند گرفت, از طرفی آمار آسیا به سختی به حدود 7800 خواهد رسید که به مرز کمبود ویزا در سال های قبلی نخواهد رسید, حال اگر تمامی چک ها ویزا بگیرند بین ۵ تا ۷ هزار ویزا برای مصاحبه های این ماه باقی خواهند ماند, که آدم را خوشبین می کند

سلام آقاي خليل خواه,.واقعا دستتون درد نكنه كه اينهمه زحمت مي كشيد و براي دوستان اين آمارهاي مفيد و مي ذاريد،من از ته دل براي همه شما منتظران ۲۰۱۵ آقايان و خانمها قريشي ، آرسام نيو،شفت, مستان، ريحانا، بيداد، yes or no,مرداد,reza٢٠١٥،-bf1 ,ebrahim,ali ehsanalavy دعا ميكنم كه به زودي ويزاتونو به اميد خدا بگيريد و از اين تاپيك خارج بشيد انشاالله،.
سلام دوستان
يك نسبت گيري ساده جدول بالا به ما ميگه حدود 820 نفر (حدود 400 كيس)ديگه از آسيا حداقل تا پايان زمان لاتاري(50000 نفر) سال ۲۰۱۵ ويزاشون صادر ميشه.
آقای امین 1362 هم یادتون رفته بگید برا ایشون هم دعا کنید اسمشون از قلم افتاده وهمچنین آقای تیچر
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
(2015-09-01 ساعت 16:49)لطف اله نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 14:09)ican2015 نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 13:26)asal1372 نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 11:52)khalilkhah نوشته:  دوستان آمار جهانی لاتاری تا امروز:
[عکس: _جهانی_لاتاری.jpg]

همانطور که ملاحظه می کنید تقریبا تعداد در سه قاره آُسیا, آمریکا و اقیانوسیه روی 10000 هزار ثابت می ماند و این مناطق با 1000 ویزا همه ویزا خواهند گرفت, از طرفی آمار آسیا به سختی به حدود 7800 خواهد رسید که به مرز کمبود ویزا در سال های قبلی نخواهد رسید, حال اگر تمامی چک ها ویزا بگیرند بین ۵ تا ۷ هزار ویزا برای مصاحبه های این ماه باقی خواهند ماند, که آدم را خوشبین می کند

سلام آقاي خليل خواه,.واقعا دستتون درد نكنه كه اينهمه زحمت مي كشيد و براي دوستان اين آمارهاي مفيد و مي ذاريد،من از ته دل براي همه شما منتظران ۲۰۱۵ آقايان و خانمها قريشي ، آرسام نيو،شفت, مستان، ريحانا، بيداد، yes or no,مرداد,reza٢٠١٥،-bf1 ,ebrahim,ali ehsanalavy دعا ميكنم كه به زودي ويزاتونو به اميد خدا بگيريد و از اين تاپيك خارج بشيد انشاالله،.
سلام دوستان
يك نسبت گيري ساده جدول بالا به ما ميگه حدود 820 نفر (حدود 400 كيس)ديگه از آسيا حداقل تا پايان زمان لاتاري(50000 نفر) سال ۲۰۱۵ ويزاشون صادر ميشه.
آقای امین 1362 هم یادتون رفته بگید برا ایشون هم دعا کنید اسمشون از قلم افتاده وهمچنین آقای تیچر
اسم منم از قلم افتاد . شما هم مثل سفارت مارو فراموش کردید [emoji30] [emoji30]

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
دوستان یه سوال، بعد از ۳ روز کاری هنوز سفارت به ما ایمیل نزده که همسرم کلیر شده و پاس را تحویل دهیم. با توجه به موضوع پسرم به نظر شما ایمیل بزنم و بگم چی‌ شد؟ چطوری بگم فهمیدم همسرم کلیر است؟ ممنونم از راهنماییتون
شماره کیس:2015AS6XXX >رویت قبولی:1 may >کنسولگری:Kuala Lumpur > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر>ارسال فرمهای سری اول: 28 > مصاحبه: 7 July > آپدیتها:28 Jul فقط نفر دوم کیس (همسرم) /Jul 31 فقط کیس اصلی‌/ Aug 7,10 هر۳ نفر> Aug 10 نفر اصلی‌ کلیر با دریافت ایمیل سفارت/ 13 August کیس اصلی‌/19 ,18 ,17, 14 August هر ۳ نفر/ Issued Aug 21 کیس اصلی‌/27 August تبدیل / به OR برای نفر دوم کیس/ 28 August هر ۳ نفر / 8 September ایمیل کلیری همسرم بدون هیچ آپدیتی> 10 September همسر و فرزندم Issued
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، homayoon1972 ، Alex 2014 ، Jefferson ، mordad ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، mahyaaa
(2015-09-01 ساعت 13:16)aria802 نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 12:57)amj7 نوشته:  سلام رفقا،
خوبيد؟!
بچه ها يه سوااااال!!!
من امروز مديكال دادم به زور و زحمت قراره فردا بهم بدن ببرم سفارت!
الان ميبينم تو سيس زده ISSUED،
نگران شدم نكنه مديكالم رو قبول نكنن و ويزا رو از قبل چاپ كرده باشن؟!

احتمالا ویزا تون را از سهمیه آگوست چاپ کردن ممکنه قبول نکنن
ما را در جریان بذار

به احتمال زیاد ویزات 6 ماهه صادر شده و بدون در نظر گرفتن مدیکالت.
نگران نباش اما نتیجشو واسه ما بزار.

فایل دو سه ساعت دیگه آماده میشه Sad
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، homayoon1972 ، Siamak ، areb1356 ، Alex 2014 ، parastoo23 ، m.ghoreishi ، mordad ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، mahyaaa
(2015-09-01 ساعت 16:41)homayoon1972 نوشته:  یه سوال از دوستان عزیزی که ایمیل زدن به سفارت آنکارا و جواب گرفتن:
آیا بعد از جواب از سفارت آپ خوردن فقط برای نفر اصلی میاد یا همه اعضاء خانواده نیز آپ میخورن؟

كل كيس آپديت ميشه
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، Alex 2014 ، ebrahim1e ، آزاده_امین ، mordad ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، mahyaaa
جواب سفارت آنکارا بعد از ایمیل
[align=left]Dear Sir/Madam,

Your immigrant visa case is still pending due to an administrative process. Please continue to check our web page at
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html.

and follow-up your case number.

Sincerely,
Immigrant Visa Unit

Before you send an inquiry to the Immigrant Visa Unit, please consult the updated Frequently Asked Questions (FAQ) section of our site. http://turkey.usembassy.gov/faqs_iv.html

-----Original Message-----
From: do-not-reply@usembassy.gov [mailto:do-not-reply@usembassy.gov]
Sent: Saturday, August 29, 2015 12:18 PM
To: Ankara-Public-IV
Subject: ivstatus
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، mahyaaa
دوستان بنظرتون ایروان سرش به چه آخوری بنده؟!!!
نه آپدیت نه کلییر!
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ebrahim1e ، hamed shayan ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، SAMBAR ، mahyaaa
مثکه خدا رو شکر ابوظببی مصاحبه هاش تمام شده, ولی آنکارا و ایروان امروز مصاحبه داشتند, از دیروز تا حالا هم هیچ کسی هم یک ضرب نگرفته
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
کیس 2015AS7385 از بچه های آگست ابوظبی نصفه نیمه کلیر شد
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
سلام دوستان

سایت ویزا بولتن دوباره Coming Soon زده.فکر کنم میخوان سری دوم کارنتی هارو اعلام کنن.
ما که ماه قبل کارنت شدیم فرممونم به موقع ساین کردیم ولی خبری از نامه دوم نیست که نیستSad
خواهشا لابه لای انرژیهای مثبتتون یه خوردشم بفرستید سمت ما بلکه کار ما هم زودتر راه بیوفتهBig Grin
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ebrahim1e ، 2015reza ، آزاده_امین ، ARSAMNEW ، M.d ، mahyaaa
(2015-09-01 ساعت 16:12)sasanoush نوشته:  دوستان یک سوال بسیار کنجکاوانه دارم واین که چرا سایت آنکارا تمام کیسهای همزمان با ما که مصاحبه داشتیم رو بغیر از ما ویکی دوتا دیگه نمیشناسه لطفا کارشناسان جواب بدین

دوستان کسی راجع به سوالی کردم کسی اطلاعی نداره؟ لطفا جواب بدید اگه کسی میدونه .
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ebrahim1e ، smpf ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، mahyaaa
بنظرم تو این چندهفته اخیر غالباٌ تا شماره های بالا آنهایی که از نظرشون سبک تر(بغیر سربازی س) بودند را کلیر کردند و الان غالبافقط مانده سربازی س که از شماره پایین دارند شروع میکنند بترتیب بروند بالا و اطمینان دارم تا اواسط ماه اکثریت منتظران کلیر می شوند.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
آخرین تغییرات تا ساعت 6 و 15 دقیقه امروز 01 سپتامبر به همراه یک آموزش مختصر
(میدونم تمام دوستان نحوه ی کار با اکسل رو به خوبی بلدن، آموزش رو واسه کسایی گذاشتم که شاید برخی مراحل رو فراموش کردن)

دانلود فایل

دانلود نحوه ی ف ی ل ت ر ی ن گ اطلاعات
با سلام به همه دوستان . خوشبختانه امروز تو سایت ابوظبی بعد از 4 ماه امروز یک آپ خوردیم و یک دل گرمی بهمون داد البته آپ قبلی 10 اگوست فقط تو همون سایت سیس بود . ولی هنوز همون AP هست. سوالم از باتجربه هاست، این آپ چه معنی می تونه داشته باشه ؟ ممکنه به معنی پایان چک باشه و رفته باشه برای ایشود و یا قبل از اون باز آپ های مختلفی باید بیاد ؟ دوستان راهنمایی کنن .
تشکر کنندگان: ریحانا ، ebrahim1e ، sinapco ، smpf ، Memolk ، Alex 2014 ، mordad ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، Pariba ، M.d ، samane1363 ، mahyaaa
سلام به تمام دوستان مهاجر سرايي با تشكر از تمام كساني كه زحمت ميكشند وقت مي كذارند اطلاعات جمع مي كنند ومطالبشان را با بقيه به اشتراك مي گذارند جناب خليل خواه yesorno........وتمام عزيزان ديگر
ما هم مثل تمامي دوستان اين تاپيك منتظر جواب كليري هستيم
من اينجا پستي خيلي نمي گذارم ولي هرروز كه سري به اينجا مي زنم باشادي تك تك تان شاد مي شوم وبراي تمام عزيزاني كه مثل ما در انتظارند دعا مي كنم كه خداوند بهترينها را برايتان رقم بزند
انشالله كه بزودي دلهايتان شاد شود
وهمه دست پر از اينجا برويد

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان