کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-01 ساعت 18:26)ریحانا نوشته:  بنظرم تو این چندهفته اخیر غالباٌ تا شماره های بالا آنهایی که از نظرشون سبک تر(بغیر سربازی س) بودند را کلیر کردند و الان غالبافقط مانده سربازی س که از شماره پایین دارند شروع میکنند بترتیب بروند بالا و اطمینان دارم تا اواسط ماه اکثریت منتظران کلیر می شوند.

منم با ريحانا موافقم. طبعا همه سفارتخونه ها از يك دستورالعمل خاص امنيتي طبعيت مي كنن. وقتي ابوظبي بعد از ٤٠ روز كيس سربازي س رو كلير مي كنه، معنيش اينه كه هيچ ممنوعيتي براي كلير كردن سربازي س وجود نداره. نميشه كه يك سفارتخونه بگه س پ اه مشكلي براي كليرنس نداره، يكي ديگه بگه داره. بالاخره همه از قانون و دستورالعمل هاي عمه ريكا پيروي مي كنن. پس منم فكر مي كنم كه كم كم نوبت كيس هاي باچك امنيتي سنگين مي رسه.
ضمنا يادم افتاد كه يكي از بچه هاي س آنكارا حدود يك و نيم ماه پيش بعد از صد روز كلير شد. متاسفانه نام كاربريش يادم رفته.
پس پاسداراي عزيز ، همگي اميدوار باشين.Big Grin
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
(2015-09-01 ساعت 18:34)professional نوشته:  با سلام به همه دوستان . خوشبختانه امروز تو سایت ابوظبی بعد از ۴ ماه امروز یک آپ خوردیم و یک دل گرمی بهمون داد البته آپ قبلی ۱۰ اگوست فقط تو همون سایت سیس بود . ولی هنوز همون AP هست. سوالم از باتجربه هاست، این آپ چه معنی می تونه داشته باشه ؟ ممکنه به معنی پایان چک باشه و رفته باشه برای ایشود و یا قبل از اون باز آپ های مختلفی باید بیاد ؟ دوستان راهنمایی کنن .

سلام دوست عزیز از این به بعد و با توجه به اینکه پروسه لاتاری رو به پایان هست اپهایی که میخورید خیلی امیدوار کننده هست و نوید کلیر شدن شما را میدهد امیدوارم خیلی زود کلیر بشید
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: sinapco ، آزاده_امین ، areb1356 ، 2015reza ، Alex 2014 ، ریحانا ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، Pariba ، mahyaaa
خداروشکر...
بالاخره شوهر جان امروز پاسپورت مزین به ویزا رو گرفت... دیروز داده بود پاسپورتشو سفارت و به فاصله یک روز آماده شد..
ایشالا همگی تا اواسط این ماه کلیر شدین رفتین از این تاپیک...
جا داره از همه دوستانی که راهنمایی کردن و با دلداریاشون تحمل این دوره رو راحت تر کردن تشکر کنم....
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
(2015-09-01 ساعت 18:34)professional نوشته:  با سلام به همه دوستان . خوشبختانه امروز تو سایت ابوظبی بعد از ۴ ماه امروز یک آپ خوردیم و یک دل گرمی بهمون داد البته آپ قبلی ۱۰ اگوست فقط تو همون سایت سیس بود . ولی هنوز همون AP هست. سوالم از باتجربه هاست، این آپ چه معنی می تونه داشته باشه ؟ ممکنه به معنی پایان چک باشه و رفته باشه برای ایشود و یا قبل از اون باز آپ های مختلفی باید بیاد ؟ دوستان راهنمایی کنن .

عزیر حداقل امضات رو درست کن,
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: 2015reza ، Memolk ، Alex 2014 ، ریحانا ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، Pariba ، samane1363 ، mahyaaa
(2015-09-01 ساعت 15:14)Azer نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 13:53)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
یکی نیس بگه زن نونت نبود، آبت نبود، لاتاری ثبت نام کردنت چی بود!!!
آقا من خود درگیری پیدا کردم، الان ۳ هفته هس، هی میگم امروز ایمیل بزنم، هی میگم نه صبر کن فردا.... ولی تو هیچ کدوم از این فرداها هم خبری نشد.
ولي امشب ایمیل رو ميزنم، متنشم آماده کردم. آخه من نمی تونم بدون همسرم برم.
پروردگار بزرگ ما، ما رو کلير کن به موقع.

من چندين روزه که به آبوظبي ايميل ميزنم، نه جواب مي دن، نه آپ مي کنن،نه هيچ حرکت ديگري هست، اگه ايميل زدين وجواب دادن به ما هم اطلاع رساني کنيد، که ما ديگه پا شيم بريم اونجه ببينيم، چي از دستمون مي ياد. چون اميدي به جوابشون ديگه ندارم.CoolCool فقط اميدم به کلير شدنه تا چه پيش آيد.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ما هم همین وضعیت رو داشتیم. یک ماهه که نه جواب ایمیل میدادند و نه آپ میکردند. امروز دوباره ایمیل زدیم . جواب ایمیل ندادند اما فقط کیس اصلی (خودم) به تاریخ 1 سپتامبر آپدیت شده.
مورد داشتیم تا حالا اینطوری عایا؟!
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، mordad ، ریحانا ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، SAMBAR ، mahyaaa
چه خوش گفت حضرت حافظ.

خوشبخت اگر خار بکارد
از بخت خوشش لاله و ریحان بدراید
بدبخت اگر مسجدی از ایینه بسازد
یا سقف فرو ریزد یا قبله کج اید.
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
با آماری که آقای خلیلخواه زحمت کشیدن فقط 11% از کل آسیا هنوز کلیر نشدن که به امید خدا اونا هم تو این یک ماه کلیر بشن.
کیس نامبر: 2016AS000065XX
نفرات کیس: 2

سفارت: ایروان
رویت قبولی: 8 May
ارسال فرم: 22 May

مصاحبه:May 19
سربازی معاف.کار شرکت خصوصی.دانشجوی ارشد عمران
یییییییییکضربببببببب Big Grin  Big Grin
مقصد: به امید خدا  Houston,Tx
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، mordad ، hamid99 ، A2000 ، آزاده_امین ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، homayoon1972 ، ben123 ، Pariba ، babak90 ، mahyaaa
(2015-09-01 ساعت 19:28)m.ghoreishi نوشته:  چه خوش گفت حضرت حافظ.

خوشبخت اگر خار بکارد
از بخت خوشش لاله و ریحان بدراید
بدبخت اگر مسجدی از ایینه بسازد
یا سقف فرو ریزد یا قبله کج اید.
ان شاءالله تا همین اواسط سپتامبر لاله و ریحان ها به در میاد و هیچ سقف فرو ریخته و قبله ی کجی در این تاپیک نخواهیم داشت.
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
(2015-09-01 ساعت 18:26)ریحانا نوشته:  بنظرم تو این چندهفته اخیر غالباٌ تا شماره های بالا آنهایی که از نظرشون سبک تر(بغیر سربازی س) بودند را کلیر کردند و الان غالبافقط مانده سربازی س که از شماره پایین دارند شروع میکنند بترتیب بروند بالا و اطمینان دارم تا اواسط ماه اکثریت منتظران کلیر می شوند.

انشاالله که نوبت به ما هم برسه ....
1-کیس نامبر:2015AS3###
2-تعدادافراد کیس :3 نفر
3-مصاحبه :آنکارا ،فوریه
4-برنده اصلی:همسرم -سرباز س- شغل خصوصی
5-وضعیت:ap
این لیست آنکارا که YES/No منتشر کرده دقیقا کجا اعلام شده ؟
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، yesorno ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، mahyaaa
سلام،
جهت اطلاع اون دسته از دوستان منتظر از جمله خودم( با اينكه مي دونم همه شما به اين موضوع واقف هستين) كه انتظار جواب ايميل از ابوظبي رو دارن عرض ميكنم تو قسمت FAQ جوابيه اي گذاشتن كه كپي پيست ميكنم.. فقط خواستم بيشتر از اين نااميد نشيم اگه جواب دريافت نمي كنيم.
We receive hundreds of inquiries every month. In order to provide prompt information, we have developed this list of frequently asked questions to address the most common queries. If your query is addressed by these answers, you will not receive a subsequent message. We will answer every legitimate question not covered by these FAQs as quickly as possible, generally within three business days.

كه از جمله اون سؤالات اين بوده:
Q. 10 My case is in administrative processing, when will it be posted on your website?

If your case is pending administrative processing, please be assured that we are working on each visa case. Please check the Embassy web site for your case number at http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html and click the Check Visa Status link. The site will provide updates on the status of your case and instruct you on any next actions. Please be advised that in less than 1% of cases administrative processing may take more than six months.
2015AS74xx/ NO VISA
(2015-09-01 ساعت 19:12)khalilkhah نوشته:  

سلام . من شرمندتونم هنوز نمی تونم امضا داشته باشم Sad ارسال هام کم بوده Sad
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، areb1356 ، ebrahim1e ، humsun ، ریحانا ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Alex 2014
(2015-09-01 ساعت 20:29)professional نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 19:12)khalilkhah نوشته:  

سلام . من شرمندتونم هنوز نمی تونم امضا داشته باشم Sad ارسال هام کم بوده Sad
دوست عزیز شرایط کیست رو زیر ارسالت بنویس فعلن تا دوستان کمکت کنن
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: farrokh33 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Alex 2014
این ارمنستانم بجای کلیر کردن هر روز منو آپدیت میکنه. ولی همش با /
مصاحبه 2جولای. آپدیتها 28 و 31 آگوست و 1 سپتامبر

تشکر کنندگان: humsun ، ehsan_pars ، ebrahim1e ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، A2000 ، mahyaaa ، h_researcher ، Alex 2014
(2015-09-01 ساعت 20:00)آسماني نوشته:  سلام،
جهت اطلاع اون دسته از دوستان منتظر از جمله خودم( با اينكه مي دونم همه شما به اين موضوع واقف هستين) كه انتظار جواب ايميل از ابوظبي رو دارن عرض ميكنم تو قسمت FAQ جوابيه اي گذاشتن كه كپي پيست ميكنم.. فقط خواستم بيشتر از اين نااميد نشيم اگه جواب دريافت نمي كنيم.
We receive hundreds of inquiries every month. In order to provide prompt information, we have developed this list of frequently asked questions to address the most common queries. If your query is addressed by these answers, you will not receive a subsequent message. We will answer every legitimate question not covered by these FAQs as quickly as possible, generally within three business days.

كه از جمله اون سؤالات اين بوده:
Q. ۱۰ My case is in administrative processing, when will it be posted on your website?

If your case is pending administrative processing, please be assured that we are working on each visa case. Please check the Embassy web site for your case number at http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html and click the Check Visa Status link. The site will provide updates on the status of your case and instruct you on any next actions. Please be advised that in less than ۱% of cases administrative processing may take more than six months.
سایت ابوظبی متاسفانه اصلا آپدیت نمیشه،برای ما که نشد و نشده(یعنی هنوزم بعد از گرفتن ویزا و گرین کارد و گذشت یکسال، تاریخ آخرین آپدیتش همون روز مصاحبمون هست)،در حالی که من از رو آپدیتهای سایت سیس و فرستادن ایمیل و جوابی که بهم دادن متوجه کلیر شدنمون شدم.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان