کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
انشالله كه همه با هم كلير بشين...چه جشني راه بيفته تو اين تاپيك[emoji2]

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
دوستان عزيز و همراهان گرامي، ضمن تبريك به همه دوستان كلير شده كامل و نصفه نيمه، متاسفانه ديشب اكثر دوستان عزيزي كه ديشب سوال پرسيدن و تقاضاي راهنمايي از اساتيد پيشكيوت تاپيك رو داشتند، نه امضا داشتند، نه حداقل در پستشون يه توضيح مختصر در مورد شرايط كيسشون ندادند. راهنمايي اين دوستان بدون اين كه اين اطلاعات رو بدن، واقعا سخت و احتمالا غير دقيق خواهد بود. لطفا لطفا لطفا، در مواردي كه سوال مي كنيد ، اين اطلاعات رو حد اقل در پستتون بگذاريد تا هم در تجزيه و تحليل شرايط، كمكمون كنه و هم بشه به سوالات پاسخ دقيق تري داد: تاريخ مصاحبه، تاريخهاي آپديت سيس ، شرايط شغلي ( شغل حساس، دولتي ) و سربازي .
متشكرم.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: بابراس ، ریحانا ، mordad ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، areb1356 ، ebrahim1e ، mahyaaa ، behjan ، m.ghoreishi ، M.d ، samane1363 ، Alex 2014 ، Pariba ، moj21
سلام دوستان عزیز
به امید اینکه ظرف این دو هفته کلی کلیربشوند و وقتی 16 سپتامبر بیایید اینجا ببینید خودتونید وخودتون و خلوت خلوته و آخرین ارسال هم مدیرگذاشته ..." این تاپیک قفل شده و لطفا به تاپیک اولین سفر جهت فعالسازی مراجعه فرمایید."
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
(2015-09-02 ساعت 01:50)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 01:35)zohrehm نوشته:  سلام شب همگی بخیر ما امروز از آنکارا یه آپ داشتیم ،
یه ایمیل هم داشتیم که پروسه ی من ودخترم تکمیل شده وتاریخ انقضای ماتا 18 سپتامبره ،این به چه معنیه ؟ اما همسرم هنوز درحال بررسیه
مرسی ازایکه جواب منو میدید

سلام واسه ما هم از سفارت انكارا همين ميل اومده خوب اين الان يعني چي ؟ كسي از دوستان اطلاع داره

عزیزان لطفا امضاهاتون و درست کنید. اینجوری هیچکس نمیتونه هیچ کمکی کنه!
ولی به طور کل اگه نفر اصلی پروسه اداریش کامی شده بره ویزا رو بگیره و منتظر بقیهنمونه. ولی اگه این قضیه واسه نفرات بعدی کیسه که هیچ چیز خاصی نیست و باید منتظر کلیر نفر اصلی موند. ما خودمونم همین شرایط و داریم.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
سلام
صبح همه دوستان بخير. ارزوي روزي سرشار از بهروزي و موفقيت و شنيدن اخبار خوب براي تك تك منتظران.
كيس نامبر : 6xxx
تاريخ مصاحبه: هفتم جولاي 2015
تعداد: 4 نفر
خدمت: ارتش
سفارت: آنكارا
كلير: 17 آگوست 2015 (چهار نفر)
تشکر کنندگان: بابراس ، 2015reza ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، ریحانا ، mordad ، behzadsh ، mahyaaa ، Alex 2014 ، moj21
(2015-09-02 ساعت 01:41)A2000 نوشته:  بنظر میرسه طوفان آنکارا شروع شده !!!!!!

نه بابا کدوم طوفان! مه ها که هنوز اینجاییم. ولی ایشالا این طوفانش شروع شه همه رو با خودش ار اینجا ببره به اولین سفر Rolleyes
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
تشکر کنندگان: بابراس ، 2015reza ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، ریحانا ، areb1356 ، mahyaaa ، Alex 2014
(2015-09-02 ساعت 00:05)amir_csj نوشته:  سلام
امروز یه ایمیل از سفارت آنکارا AnkaraIV@state.govزدن که به صورت زیر
Status: Processing Completed; Expiration Date: 18 September ۲۰۱۵
We are pleased to inform you that the administrative processing for your case is completed. You do not need to check our website, as this email has the most current information on your case.
آیا من کلیر شدم و می تونم برم ویزا بگیرم؟ دوشنبه هفته بعد آنکارا تعطیله من سه شنبه هفته دیگه برم ایرادی نداره؟
واااااااااااای تبریک میگگگگگگگگگگگگم هورااااااااااااااااااااا
خدایا شکرت که بلاخره یکی از آنکارا خبر خوش داد. باور نمیکنین ولی همین که داشتم این تاپیک و بالا پایین میکردم با خودم میگفتم خدا کنه حداقل یکی از بچه های آنکارا بیاد و بگه کلیر شده.
خیلی خوشحالم براتون. زود برین ویزا رو بگیرین.اگع تمدید مدیکال لازم ندارین همین امروز برین که فردا صبح برید سفارت
(2015-09-02 ساعت 02:39)Shaft نوشته:  خوب دوستان گلم من هم كم كم خانواده رو ببرم فرودگاه راهي كنم به بلادشون
خودم هم بمونم منتظر اين سبتامبر ببينم چه ميكنه

Shaft عزيز، چقدر سخته جدايي. بايد آفرين گفت به همسر و فرزندان شجاعتون كه تحمل اين سختي رو براي آينده بهتر قبول كردند. اما اين دوري بيشتر از يك ماه طول نخواهد كشيد و دلم روشنه كه شما و بقيه نصفه نيمه ها، خصوصا نصفه نيمه هاي قديمي، قطعا تو اين چند روز رفتني هستين.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
(2015-09-02 ساعت 00:07)amir_csj نوشته:  
We are pleased to inform you that the administrative processing for your case is completed. You do not need to check our website, as this email has the most current information on your case.
آیا من کلیر شدم و می تونم برم ویزا بگیرم؟ دوشنبه هفته بعد آنکارا تعطیله من سه شنبه هفته دیگه برم ایرادی نداره؟
راستی اینم بگم چرا تو هر دو سایت هنوز AP هستم؟

با سلام وتبریک فراوان میشه لطفا بگید که ایمیل شما حدودا چه وقت از روز براتون فرستاده شد ممنونم .
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: mordad ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، بابراس ، Alex 2014
(2015-09-02 ساعت 00:07)amir_csj نوشته:  
راستی اینم بگم چرا تو هر دو سایت هنوز AP هستم؟

امير خان،
تو ايميل بهت گفته که هيچ جا را نمي خواد چک کني و اين اطلاعات اخرين وضعيت شما را نشان مي دهد. تا 18 سپتامبر بايد خودت را به سفارت برسوني و ويزات را بگيري وگرنه به مشکل مي خوري. دست به دست نکن آقا. اگه شده زميني از ترمينال غرب هم ماشين هست، خودت را به آنکار برسون.
موفق باشي.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: mordad ، ARSAMNEW ، بابراس ، آزاده_امین ، Alex 2014
(2015-09-02 ساعت 01:35)zohrehm نوشته:  سلام شب همگی بخیر ما امروز از آنکارا یه آپ داشتیم ،
یه ایمیل هم داشتیم که پروسه ی من ودخترم تکمیل شده وتاریخ انقضای ماتا 18 سپتامبره ،این به چه معنیه ؟ اما همسرم هنوز درحال بررسیه

سلام واسه ما هم از سفارت انكارا همين ميل اومده خوب اين الان يعني چي ؟ كسي از دوستان اطلاع داره
الميرا جان، شما و دخترتون ويزاشون آماده است، همسرتون مراحل کليرنس را مي گذرونه. تازه شدين مثل منSadSadSad، که من هم منتظر کليرنس شوهرم هستم. من جاي شما بودم، تا دهم صبر مي کردم ببينم، واسه شوهر فرجي مي شه. اگه شد که همه با هم ويزا مي گيرينBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin و گرنه، حتماً بايد تا 18 ام به سفارت برين وگرنه صدور ويزاتون به مشکل مي خوره.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، homayoon1972 ، بابراس ، samane1363 ، Alex 2014
(2015-09-02 ساعت 09:21)Azer نوشته:  

الميرا جان، شما و دخترتون ويزاشون آماده است، همسرتون مراحل کليرنس را مي گذرونه. تازه شدين مثل منSadSadSad، که من هم منتظر کليرنس شوهرم هستم. من جاي شما بودم، تا دهم صبر مي کردم ببينم، واسه شوهر فرجي مي شه. اگه شد که همه با هم ويزا مي گيرينBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin و گرنه، حتماً بايد تا 18 ام به سفارت برين وگرنه صدور ويزاتون به مشکل مي خوره.

Big Grin یعنی واقعا نمیخواین امضا تونو درست کنید؟ باور کنید من الان اصلا یادم نمیاد شما کی مصاحبه داشتین و تازه الان متوجه شدم نفر برنده خودتون بودینShy
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Alex 2014
(2015-09-02 ساعت 07:49)2015reza نوشته:  دوستان عزيز و همراهان گرامي، ضمن تبريك به همه دوستان كلير شده كامل و نصفه نيمه، متاسفانه ديشب اكثر دوستان عزيزي كه ديشب سوال پرسيدن و تقاضاي راهنمايي از اساتيد پيشكيوت تاپيك رو داشتند، نه امضا داشتند، نه حداقل در پستشون يه توضيح مختصر در مورد شرايط كيسشون ندادند. راهنمايي اين دوستان بدون اين كه اين اطلاعات رو بدن، واقعا سخت و احتمالا غير دقيق خواهد بود. لطفا لطفا لطفا، در مواردي كه سوال مي كنيد ، اين اطلاعات رو حد اقل در پستتون بگذاريد تا هم در تجزيه و تحليل شرايط، كمكمون كنه و هم بشه به سوالات پاسخ دقيق تري داد: تاريخ مصاحبه، تاريخهاي آپديت سيس ، شرايط شغلي ( شغل حساس، دولتي ) و سربازي .
متشكرم.
سلام صبح شما نیز بخیروشادی .من طریقه ی درست کردن امضارونمیدونم لطفا اگه میشه کامل توضیح بدید ممنون
شماره کیس *** 5 as
تعدادافراد کیس 3 نفر(شماره 1 نفراصلی )
سفارت آنکارا
تاریخ مصاحبه 4 جون
شغل نفراصلی کارمندوسربازی س
نتیجه مصاحبه AP ،آبدیت ها 10 جولای ،15 ،17 ،20 آگست ،1سپتامبر >باایمیل پیگیری
ایمیلی که برا مون اومد پروسه ی منو دخترم کامل شده وتاریخ انقضا رو18 سپتامر زدن اما همسرم هنوز کامل نشده تکلیف چیه ؟
شماره کیس ***5 as
تعدادافراد کیس 3نفر(شماره 1 نفر اصلی )
سفارت آنکارا
تاریخ مصاحبه 4 جون
شغل نفر اصلی کارمند وضعیت سربازی س
نتیجه مصاحبه AP ،آبدیت ها 10 جولای ،15،17،20 آگست ،1سپتامبر >باایمیل پیگری
خدایاهرچه به صلاح ماست آن شود
تشکر کنندگان: 2015reza ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، homayoon1972 ، آزاده_امین ، Alex 2014
(2015-09-02 ساعت 09:21)Azer نوشته:  

البته اگر خودتان برنده اصلی باشید.یکی از دوستان همراهانشون کلیرند وددلاین 18 سپتامبر براشون گذاشتند ولی بهرحال باید منتظر برنده اصلی باشند.انشا الله خیره
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: mordad ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، homayoon1972 ، بابراس ، Alex 2014
(2015-09-01 ساعت 21:48)yesorno نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 21:32)Memolkhan نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 18:31)yesorno نوشته:  آخرین تغییرات تا ساعت ۶ و 15 دقیقه امروز 01 سپتامبر به همراه یک آموزش مختصر
(میدونم تمام دوستان نحوه ی کار با اکسل رو به خوبی بلدن، آموزش رو واسه کسایی گذاشتم که شاید برخی مراحل رو فراموش کردن)

دانلود فایل

دانلود نحوه ی ف ی ل ت ر ی ن گ اطلاعات

sry in male site ceac has ya sefarat?
سيس هستش دوست گلم
بچه ها واسم دعا كنين امروز بيشتر از خيلي وقتا دلم گرفته.
آنكاراييا هم كوفتشون بشه همشون كلير ميشن احتمالا Big Grin

سلام یس ار نو عزيز،
اولاً که شرمنده بيشتر از يک رتبه نمي تونم بهت بدم، چون سايـت اجازه نمي ده (من چندين بار تلاش کردم نشد! کسی بلده يادم بده). کار شما بسيار طاقت فرساست و ده ها رتبه هم کمه واسش.
دوماً اميد که همچنان با انرژي خودت را سر حال نگه داري. به خودت روحيه بده، همون کاري که همگي بايد بکنيم (بعضي وقت ها به خودت حداقل 24 ساعت استراحت بده، تاثير داره، واقعاً تاثير داره من امتحان کردم).
سوماً به همه آنکارايي ها تبريک مي گم، ما را هم در شاديشون سهيم بدونند. و واسه ما هم دعا کنند، شايد دعاي اونها برا ما مستجاب بيافته.
من هم آنکارا را برا مصاحبه انتخاب کرده بودم، و لي خودشون جامون را به ابوظبي تغيير دادند، حتماً خيري تو اين کار بوده که شايد من هيچ وقت دليلش را ندونم، ولي هر چه پيش آيد خوش آيد.
من که اميدوارم شوهر من هم زودتر کلير بشه. اگه به هر دليل کلير شدني نيست، با کمال ميل حاضرم ويزام را کنس کنند، و به يکي بدند که يا مجرده، يا شرايط ما را داره. اين طوري حداقل يک خانواده از ته دل خوشحال مي شه. من بعد اين سن و سال حال و حوصله رفتن و اپلاي ويزاي خانوادگي و تحمل دو سه سال دوري و علافي را ندارم.
به اميد کليري همه مون.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، بابراس ، A2000 ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، arveen100

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان