کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
نگاهی به وضعیت آسیا تا آخر آگوست
[عکس: NGFU4.jpg]
نگاهی به وضعیت سه سفارت تا آخر آگوست
[عکس: R0rZa.jpg]
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، khalilkhah ، mordad ، Siamak ، AliReza.Sh ، 2015reza ، mahyaaa ، بابراس ، ebrahim1e ، hamid99 ، sadaf44 ، sunn789 ، Alex 2014 ، Jefferson ، Pariba ، moj21
(2015-09-02 ساعت 12:16)zohrehm نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 11:58)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 11:39)mordad نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 11:23)zohrehm نوشته:  ماندونستیم بایدتا قبل 18 سپتامر بریم آنکارا ویزا بگیریم باتوجه به اینکه نفراصلی همسرمه واون پروسش کامل نشده یااینکه تا اون کامل نشه به ماهم نمیدن ؟وقتو از دست ندیم لطفا کارشناسان پاسخ بدن .موفق باشید

عزیزم به دقت میخوندین متوجه میشدینا Wink
چون نفر اصلی همسرتون هستن تا ایشون کلیر نشن به شما ویزا نمیدن!
پس باید صبر کنید هروقت ایشون کلیر شدن تشریف ببرید برای دریافت ویزا!

پس چرا سفارت بازه زماني مشخص كرده؟يعني اگر تا ١٨ سپتامبر جواب همسرشون نياد كلاً ديگه پرونده شون بسته ميشه؟

\پس خانم ریحانا گفتن تا دهم صبر کنید اگه جواب همسرتون نیومد شمابرید آنکاراویزاتونوبگیرید .میترسم اگه 18 سپتامر بگذره ویزای مابا مشکل مواجه بشه .

لطفاً به هر نتيجه اي رسيدين به من هم خبر بدين چون منم شرايطم دقيقاً مثل شماست نميدونيم الان بريم آنكارا يا نه؟
تشکر کنندگان: 2015reza ، mahyaaa ، بابراس ، Alex 2014
دو روز هیچ خبری نیست, فکر کنم کم کم داریم به آخر خط می رسیم, خدا کنه اشتباه فکر می کنم
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، AliReza.Sh ، 2015reza ، mahyaaa ، بابراس ، ebrahim1e ، sunn789 ، Alex 2014 ، A2000 ، moj21
(2015-09-02 ساعت 13:20)khalilkhah نوشته:  دو روز هیچ خبری نیست, فکر کنم کم کم داریم به آخر خط می رسیم, خدا کنه اشتباه فکر می کنم

آقا نگران نباش . امید داشته باش حالا خیلی مونده به آخر خط ...
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: mordad ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، homayoon1972 ، بابراس ، ebrahim1e ، sunn789 ، Alex 2014 ، moj21
(2015-09-02 ساعت 13:08)Azer نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 10:37)behzadsh نوشته:  ویزای دوبی رو گرفتم .... یعنی انرژی مثبت بیشتر ازین نمیشد بدم به خودم .... ?

آقا مي شه آژنسي که ويزا داده را معرفي کنه، چون همه شون مي گن بايد يا بليط را هم بايد بگيري يا چک ۵ ميليوني بايد بگذاري. به شما هم همين را گفتن؟؟Shy

اشنای یکی از دوستانم بودن قربان، شاید رو این حساب چیزی بهم نگفت ، تو پیام خصوصی میفرستم شمارشونو براتون ....
تشکر کنندگان: mordad ، ARSAMNEW ، بابراس ، ebrahim1e ، Alex 2014 ، A2000 ، moj21
(2015-09-02 ساعت 13:20)khalilkhah نوشته:  دو روز هیچ خبری نیست, فکر کنم کم کم داریم به آخر خط می رسیم, خدا کنه اشتباه فکر می کنم

از شما این حرف بعید بود...
باید تا 7 سپتامبر تحمل کنین. از 7-10 منتظر آپدیت گروهی کیس ها باشین.
البته چیزی هستش که به نظر من میاد
تشکر کنندگان: mordad ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Siamak ، بابراس ، ebrahim1e ، sunn789 ، Alex 2014 ، APOLO5321 ، A2000 ، moj21
http://www.mohajersara.com/Thread-%DA%A9...#pid655260
(2015-09-02 ساعت 13:20)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 12:16)zohrehm نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 11:58)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 11:39)mordad نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 11:23)zohrehm نوشته:  ماندونستیم بایدتا قبل 18 سپتامر بریم آنکارا ویزا بگیریم باتوجه به اینکه نفراصلی همسرمه واون پروسش کامل نشده یااینکه تا اون کامل نشه به ماهم نمیدن ؟وقتو از دست ندیم لطفا کارشناسان پاسخ بدن .موفق باشید

عزیزم به دقت میخوندین متوجه میشدینا Wink
چون نفر اصلی همسرتون هستن تا ایشون کلیر نشن به شما ویزا نمیدن!
پس باید صبر کنید هروقت ایشون کلیر شدن تشریف ببرید برای دریافت ویزا!

پس چرا سفارت بازه زماني مشخص كرده؟يعني اگر تا ١٨ سپتامبر جواب همسرشون نياد كلاً ديگه پرونده شون بسته ميشه؟

\پس خانم ریحانا گفتن تا دهم صبر کنید اگه جواب همسرتون نیومد شمابرید آنکاراویزاتونوبگیرید .میترسم اگه 18 سپتامر بگذره ویزای مابا مشکل مواجه بشه .

لطفاً به هر نتيجه اي رسيدين به من هم خبر بدين چون منم شرايطم دقيقاً مثل شماست نميدونيم الان بريم آنكارا يا نه؟

http://www.mohajersara.com/Thread-%DA%A9...#pid655260
لطفا برگردین از این صفحه به بعد و بخونید. من دیگه نمیدونم چه جوری باید راهنمایی کنم.
دوستای عزیزم شما اگه دلتون میخواد برین آنکارا خوب برین. ولی تا به نفر اصلی و برنده کیستون ویزا ندن به هیچکدومتون نمیدن!
اینکه خانم ریحانا هم فرمودند برید آنکارا ویزاتونو بگیریدحتما به این دلیل بوده که شما امضا نداشتین که متوجه بشیم نفر اصلی خودتون بودین یا نه. وگرنه ایشون خودشون از دوستانی بودن که من و راهنمایی کردن که باید منتظر کلیر شدن نفر اصلی کیسمون بمونیم.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، Alex 2014 ، A2000 ، moj21 ، arveen100
دوستان اگه یکم تند رفتم عذر می خواهم, آخه داشتم چک های اقیانوسیه را نگاه می کردم که امروز غیر از 10نفر همه یک دفعه کلیر شدند, یعنی برای ما هم امکان داره؟
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: mordad ، yesorno ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، 2015reza ، mahyaaa ، ehsan_pars ، بابراس ، ebrahim1e ، Alex 2014 ، Jefferson ، APOLO5321 ، A2000 ، moj21
(2015-09-02 ساعت 13:32)khalilkhah نوشته:  دوستان اگه یکم تند رفتم عذر می خواهم, آخه داشتم چک های اقیانوسیه را نگاه می کردم که امروز غیر از ۱۰نفر همه یک دفعه کلیر شدند, یعنی برای ما هم امکان داره؟

Smile حالا بهتر شد . وقتی پست قبلی و خوندم ماتم گرفتم. با خودم گفتم شما که همیشه به ما امید میدین اینجوری گفتین حتما دیگه تموم شد کارمون و باید جای ا م ر ی ک ا بریم پاکستان Wink
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، 2015reza ، mahyaaa ، ehsan_pars ، بابراس ، ebrahim1e ، samane1363 ، sunn789 ، Alex 2014 ، Jefferson ، moj21
(2015-09-02 ساعت 13:32)khalilkhah نوشته:  دوستان اگه یکم تند رفتم عذر می خواهم, آخه داشتم چک های اقیانوسیه را نگاه می کردم که امروز غیر از ۱۰نفر همه یک دفعه کلیر شدند, یعنی برای ما هم امکان داره؟

وضعیت ایران با هیچ جایی قابل قیاس نیست.
شما از آمار و اعداد یکی دو روز دور باشی یکم اعصابت آروم می گیره. البته اگه بچه ها بتونن فاصلتو واسه ی یه روز تحمل کنن. Wink
اما من خودم وقتی اعداد رو یکم بالا پایین می کنم می بینم همچین به دلم نیست یه مدتی سمت اعداد نمیام. کلا فاصله بگیری راحت تری

اینو به هر کی گفتم تا یه هفته بعد کلیر شده Big Grin
تشکر کنندگان: mordad ، ARSAMNEW ، SAAM_60 ، 2015reza ، khalilkhah ، mahyaaa ، بابراس ، ebrahim1e ، hamid99 ، bahar101 ، areb1356 ، samane1363 ، Shaft ، sunn789 ، Alex 2014 ، Jefferson ، SAMBAR ، moj21

اقا این که نا امیدی نداره . برعکس امیدواریم داره.... به نظرم یکی از بهترین خبرای این چند روز بود که دادین ....
تشکر کنندگان: mordad ، ARSAMNEW ، Arshia2000 ، khalilkhah ، mahyaaa ، بابراس ، kimfar ، لطف اله ، Alex 2014 ، M.d ، SAMBAR ، moj21
(2015-09-02 ساعت 13:25)yesorno نوشته:  

باید تا ۷ سپتامبر تحمل کنین. از ۷-۱۰ منتظر آپدیت گروهی کیس ها باشین.
شانس ما هفتم تعطیله
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: mahyaaa ، بابراس ، ebrahim1e ، لطف اله ، Alex 2014
این مطلب را امروز پیدا کردم، و شاید علت طولانی بودن بعضی‌ از AP این باشه. حالا دوستانی که پروسه آنها طولانی‌ شده میتوانند نظر بدهند این توضیحات درست است یا نه. من چون خودم چون هیچ آپ دیت شبانه ای‌ نداشتم احساس می‌کنم این مطلب درست است. در ضمن این را هم می‌دونم که رنگ برگه‌‌ها تو سفارت‌های مختلف متفاوت است

Blue Slip: A 221g Blue slip is given when the additional documentation is required. After submitting the required documents, a decision will be taken by the Consulate

Pink Slip: A 221g Pink slip is handed out when your application needs further administrative processing. The consulate will notify you once the processing is done. This form is most likely issued when the Visa Officer is doubtful about your current employer or work related information. You will be given a reference id and you can track the status online
Yellow Slip: A 221 g Yellow slip denotes general type of administrative processing. The Consulate looks at all the documentation provided by the candidate and the employer
White Slip: A 221g White slip denotes requirement for further processing by the USCIS1. The Consulate pushes back these kinds of cases to the USCIS and the decision is taken based on
the information obtained from the USCIS.
البته این موارد برای ویزا H1 است ولی‌ شاید بشه به لاتاری هم تعمیم داد
شماره کیس:2015AS6XXX >رویت قبولی:1 may >کنسولگری:Kuala Lumpur > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر>ارسال فرمهای سری اول: 28 > مصاحبه: 7 July > آپدیتها:28 Jul فقط نفر دوم کیس (همسرم) /Jul 31 فقط کیس اصلی‌/ Aug 7,10 هر۳ نفر> Aug 10 نفر اصلی‌ کلیر با دریافت ایمیل سفارت/ 13 August کیس اصلی‌/19 ,18 ,17, 14 August هر ۳ نفر/ Issued Aug 21 کیس اصلی‌/27 August تبدیل / به OR برای نفر دوم کیس/ 28 August هر ۳ نفر / 8 September ایمیل کلیری همسرم بدون هیچ آپدیتی> 10 September همسر و فرزندم Issued
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، 2015reza ، mahyaaa ، بابراس ، ebrahim1e ، sadaf44 ، Alex 2014
من نظرم این هست که باید منتظر یه طوفانه کلیری باشیم و بعد تموم......... اگه جز این طوفان بودیم که رفتنی هستیم اگر هم نبودیم همه چیز تمومه...... اینقدرم که تاخیر دارن برای همینه یه عده رو باهم کلیر کنن و سهمیه ها رو تموم کنن و به روزای آخر نکشونن
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: bidaad ، 2015reza ، mahyaaa ، behzadsh ، Siamak ، بابراس ، ebrahim1e ، Arshia2000 ، homayoon1972 ، M.d ، Alex 2014 ، Jefferson ، mordad ، APOLO5321 ، SAMBAR ، A2000 ، moj21
(2015-09-02 ساعت 13:25)yesorno نوشته:  

باید تا ۷ سپتامبر تحمل کنین. از ۷-۱۰ منتظر آپدیت گروهی کیس ها باشین.
من هم این حرف رو تایید میکنم به نظرم باید تا 10 سپتامبر منتظر اتفاق ویژه بود تا انموقع دیر نیست ولی بعد از اون دیگه باید دستامونو ببریم بالا و منتظر گل طلایی و گرفتن پنالتی و ... باشیم
ولی حتما نمیشه امسال همه چی طبق منطق دراه میره جلو
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان