کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
بچه ها ميدونيد مءه هاي قبل از چندم شروع ميكردن به كلير كردن و اعلام شماره ها؟
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، sunn789 ، smpf ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
سلام
من اپ سفارت 1 سپتامبر داشتم و 31 اگوست اپ ceac

تشکر کنندگان: mahyaaa ، smpf ، ARSAMNEW
(2015-09-04 ساعت 16:12)pourjavidsadegh نوشته:  سلام
من اپ سفارت ۱ سپتامبر داشتم و 31 اگوست اپ ceac

كدوم سفارت؟چه تاريخي مصاحبه داشتيد؟شرايطتون چي بود؟
اینطوری که معلومه امشب هم خبری نمیشه و بولتن ویزا 2016 هم هنوز روی کامینگ سون است بنابراین رفت تا سه شنبه خدا به خیر کناااااااد
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: mahyaaa ، smpf ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
(2015-09-04 ساعت 14:39)sinapco نوشته:  با توجه به تعدادي كيس در ابوظبي كه ٣١آگوست آپ شبانه و فرداش هم آپ سفارت داشتند و تا امروز وضعيتشون تغييري نكرده منم فكر ميكنم احتمال اينكه هنوز ويزا سپتامبر نرسيده زياده

من 30 اگوست مصاحبه داشتم دو تا اپدیت به شکل بالا داشتم تو ابوظبی معنی اش چی می تونه باشه در ضمن می شه رو حرف افیسر حساب کرد چون به ما گفت 5 روز کاری دیگه برید سایت رو چک کنید
ابوظبی 2 جولای

سفید با ابی فرق میکنه

(2015-09-03 ساعت 22:57)1362amin1362 نوشته:  آقا يا خانم nara اين سايت ابوظبي
abudhabiivo.net

سلام دوست عزیز
البته منم از اون سایتی که آفیسر داده درنهایت به ادرس شما میرسم ...ولی ادرس شما مستقیم میره سر اصل مطلب و شماره کیس رو میده من یک روز تو سایت آفیسر سرچ کرم تا فهمیدم کدوم گزینه رو برم....هرچند که از 26 اگوست که مصاحبه کردم حتی آپدیت هم نداشتم ...ولی مقصد منم سن خوزه است...هرچند که برای کار پیدا کردنم مطمین نیستم .
(2015-09-04 ساعت 16:01)1362amin1362 نوشته:  جاي من باشيد چي مي گيد
آخرين آپ واقعي ١٩ مي. خداوكيلي خيلي مظلوميم ما قديميا[emoji3][emoji3][emoji3]

من که داغونم داغون. به نظرت این همه کیس که باقی موندن زیاد نیست؟؟؟سالهای قبل عم همینجوری بوده؟؟؟؟؟؟؟
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: mahyaaa ، sunn789 ، smpf ، Arshia2000 ، 2015reza ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
این ابوظبی چرا اینقدر سوت و کوره رفتن تعطیلات تابستانی .؟ Sad
تشکر کنندگان: mahyaaa ، sunn789 ، smpf ، nara ، بابراس ، ARSAMNEW
(2015-09-04 ساعت 17:11)SAMBAR نوشته:  

من که داغونم داغون. به نظرت این همه کیس که باقی موندن زیاد نیست؟؟؟سالهای قبل عم همینجوری بوده؟؟؟؟؟؟؟

فرهاد جان من و تو و قديمياي ديگه كه پوست كلفت شديم. دادن دادن. ندادنم فداي سرت. ما آمريكايي ها رو دوست داشتيم و دوس داشتيم باهاشون همشهري بشيم اگه خودشون دوست ندارن اصراري نيست. مثل زندگي روزمره اگه كسي دوست نداشته باشه خونش بريم مي ريم؟ نه ديگه.
خودت رو اذيت نكن. نشد با هم ميريم اقدام مي كنيم واسه استراليا يا كانادا
بقيه دوستان هم خودشونو اذيت نكنن. كم اعصابمون خورد نيست كه بخوايم بيشتر از اين خودمونو اذيت كنيم.
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-09-04 ساعت 17:17)1362amin1362 نوشته:  

فرهاد جان من و تو و قديمياي ديگه كه پوست كلفت شديم. دادن دادن. ندادنم فداي سرت. ما آمريكايي ها رو دوست داشتيم و دوس داشتيم باهاشون همشهري بشيم اگه خودشون دوست ندارن اصراري نيست. مثل زندگي روزمره اگه كسي دوست نداشته باشه خونش بريم مي ريم؟ نه ديگه.
بقيه دوستان هم خودشونو اذيت نكنن. كم اعصابمون خورد نيست كه بخوايم بيشتر از اين خودمونو اذيت كنيم.

ما كه اميدمون اين بود كه اگه اين نشه كانادامون ميشه كه اونم چند روز پيش ريجكت شديم :-(
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: kimfar ، smpf ، ehsan_pars ، ebrahim1e ، ریحانا ، homayoon1972 ، 2015reza ، ARSAMNEW
(2015-09-04 ساعت 16:49)pourjavidsadegh نوشته:  ابوظبی ۲ جولای

ميشه شرايط كيستون سربازي،رشته حساس،شغل دولتي رو بفرماييد؟
تشکر کنندگان: smpf ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-09-04 ساعت 15:02)Pariba نوشته:  
(2015-09-04 ساعت 14:44)parastoo23 نوشته:  
(2015-09-04 ساعت 14:29)Pariba نوشته:  
(2015-09-04 ساعت 14:11)m.alizadeh نوشته:  سلام دوستان. از كسايي كه جولاي مصاحبه داشتن بازم كسي هست؟؟

بله ما اواسط جولاى در ايروان مصاحبه داشتيم ( نفر اصلى همسرم کارمند دولت و معاف از سربازى وخودم هم کارمند دولت و دو فرزندم دانشجو هستند )
انشالا بزودى براى هممون خبرهاى خوب برسه.
میشه بگید تو این مدت چند بار آ پ دیت شدیدن؟

ما روز هاى اول چند بار آپ ديت داشتيم , که اين مهم نيست و روتينه و همسرم و من روى 22 جولاى و فرزندانم روى 21 جولاى مانده ايم وديگه آپ ديتى نداشتيم ولى همسرم به دليل ايميل پيگيرى که به سفارت زده بوديم , يک بار ديگه در 21 آگوست آپ ديت شد , که ابن آپ ديت هم ارزشى ندارد.
ممنون از جواب. مثل اینکه کارمند های دولت اپدیت های کمتر وبا فاصله بیشتر از تاریخ مصاحبه اپ می شن. دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنمایی کنند ممنون
تشکر کنندگان: nara ، smpf ، بابراس ، homayoon1972 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-09-04 ساعت 17:26)mahyaaa نوشته:  
(2015-09-04 ساعت 17:17)1362amin1362 نوشته:  

ما كه اميدمون اين بود كه اگه اين نشه كانادامون ميشه كه اونم چند روز پيش ريجكت شديم :-(
چرا کانادا ریجکت بشین؟از چه طریقی اقدام کردین
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: smpf ، بابراس ، homayoon1972 ، mahyaaa ، ARSAMNEW

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان