کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
باسلام وعرض شب بخيروتشكرويژه ازشيداخانم بخاطرپيش قدم شدن دراين امرخير، باوربفرماييد من هم موقعي كه براي همه منتظران ويزا دعا ميكردم قلبم سرشارازانرژي مثبت وشادي فراوان بود انشاالله برا شبهاي آينده هم هرشب اين محفل روحاني همگاني ادامه داشته باشه تا صدور ويزا براهمه منتظران وسپس شادي همگاني☝️?☝️?☝️?❤️??
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
(2015-09-05 ساعت 23:41)khalilkhah نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 21:47)mehdi_a_3084 نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 17:43)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 17:06)ebrahim1e نوشته:  سلام
لطفا دوستان تا جایی که میتونن ایمیل نزنن
این ایمیلی هست که در جواب یکی از دوستان در روزهای اخر ۲۰۱۳ داده شده
PS: your numerous emails takes our time and doesn’t let us work on your case and finish it before 30 SEP ۲۰۱۳.

اینم ایمیل یه هموطن همیشه در صحنه در جواب سفارت SmileSmileSmile
dear officer
sit down binim dady!
if you could jam yourself and work ke dige we didnt send these many letters, hatman you are very choloft and zabil ke we are asking about your hal o day!
valllla
کلی خندوندی منو.
همیشه شاد باشی.

یکی پیدا شه این رو برای ما روشن کنه که سفارت روی پروندمون کار می کنه یا kcc, اگه کی سی سی کار می کنه پس این نوشته سفارت چیه اگه, سفارت کار می کنه برای چی می گه هنوز استعلام چکتون نیومده
بارها این سوال زو من و باقی دوستان پرسیدیم
جواب قطعی رو فکر نکنم کسی بدونه
صرفا گفته ها نظریه هستش
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، SAMBAR ، farrokh33 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، mahyaaa
مرسی دوستان منو با محبتاتون شرمنده کردین، ایشالا واسه همتون هووووووورااااااا بکشم اونم یه عااالمه.
بیشتر واسه همدیگه دعا کنین تا خودتون. همیشه دعای هر کسی در حق دیگری بهتر میگیره!
واسه شادی، خرسندی و موفقیت تک تکتون همراه با یک ویزای خوشگل دعا میکنم اونم از ته ته دل.
خوشحالم که شما عزیزان مثل کوه کنار هم ایستادین.
(2015-09-06 ساعت 00:13)yesorno نوشته:  مرسی دوستان منو با محبتاتون شرمنده کردین، ایشالا واسه همتون هووووووورااااااا بکشم اونم یه عااالمه.
بیشتر واسه همدیگه دعا کنین تا خودتون. همیشه دعای هر کسی در حق دیگری بهتر میگیره!
واسه شادی، خرسندی و موفقیت تک تکتون همراه با یک ویزای خوشگل دعا میکنم اونم از ته ته دل.
سلام yesorno عزیز متنت رو خوندم بسیارناراحت شدم چرا از یکماه پیش ناامید شدی؟ ما تمام امیدمون تو بودی با اون تحلیلهای زیبات با برنامه ای که تو نوشتی سیمون باید بره جلو بوق بزنه Cool دیگه نبینم نامید باشی همه در کنار هم امشب دعا کردیم و مطمئن باش خیلی تاثیر داره سه شنبه تا پنج شنبه این هفته تاثیرش رو حتماً خواهیم دید و مطمئن باش تو خودت یکی از کلیر شده ها هستی . و اینم همه بدونن ما یکبار وارد خاک آمریکا شدیم (سفارت) که خیلی های آرزوی همین رو هم دارن و بهش نمیرسن. اون بچه هایی رو به یادتون بیاد که با سرطان و ام اس و خیلی مریضیهای دیگه دارن دست و پنجه نرم میکنن و همشون میدونن که بزودی خواهند مرد. پس به خودتون امید بدین. نشد هم نشد هیچ چیزی از ارزشهای شما دوستان عزیز کم نخواهد شد. به امید دیدار در آمریکا
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
خدایا هزار بار شکرت که این دوستای خوب رو نصیب من کردی همتون رو خیلی دوست دارم yes orno جان امریکایی ها باید منتت رو بکشن تا یه لحظه نگاشون کنی اگه به ما ویزا ندن بزرگترین شانس زندگیشون رو از دست دادن.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
(2015-09-06 ساعت 00:35)homayoon1972 نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 00:13)yesorno نوشته:  مرسی دوستان منو با محبتاتون شرمنده کردین، ایشالا واسه همتون هووووووورااااااا بکشم اونم یه عااالمه.
سلام yesorno عزیز متنت رو خوندم بسیارناراحت شدم چرا از یکماه پیش ناامید شدی؟ ما تمام امیدمون تو بودی با اون تحلیلهای زیبات با برنامه ای که تو نوشتی سیمون باید بره جلو بوق بزنه Cool دیگه نبینم نامید باشی همه در کنار هم امشب دعا کردیم و مطمئن باش خیلی تاثیر داره سه شنبه تا پنج شنبه این هفته تاثیرش رو حتماً خواهیم دید و مطمئن باش تو خودت یکی از کلیر شده ها هستی . و اینم همه بدونن ما یکبار وارد خاک آمریکا شدیم (سفارت) که خیلی های آرزوی همین رو هم دارن و بهش نمیرسن. اون بچه هایی رو به یادتون بیاد که با سرطان و ام اس و خیلی مریضیهای دیگه دارن دست و پنجه نرم میکنن و همشون میدونن که بزودی خواهند مرد. پس به خودتون امید بدین. نشد هم نشد هیچ چیزی از ارزشهای شما دوستان عزیز کم نخواهد شد. به امید دیدار در آمریکا

[emoji17][emoji17][emoji17]خدايا همه مريضارو شفا بده دلشون رو شاد كن براي ما هم حكمتت رو با رضاي خودت با ارزوي ما يكي كن و دل هممونو شاد كن، بچه ها بياين براي فاي مريضا و كلير شدن هممون ختم صلوات بگيريم هر كي هر چند تا تونست بفرسته، دعاي خيرم بدرقه راهتون

Case:3xxx
Interview: 9 Feb ,Ankara
Persons in case: 2
status: AP
Case updates: 19 FEb, 10 Jul email

Cool
*** Difficult is what we do, Impossible! takes some time
چه شب عالي و روحاني بود. واقعا انرژي گرفتم. شرمنده اگر امروز صبح پستم يه مقدار نا اميد كننده بود و احيانا انرژي منفي به گروه داد. خداوند دعا هاي همتون رو مستجاب كنه و هر آنچه به خيرمون هست همون بكنه. ولي واقعا همه آمارها و محاسبه ها نشانگر وقوع طوفان كلير از روز سه شنبه به بعد هست. از كلير شدن تك تك شما به اندازه كلير شدن خودم خوشحال خواهم شد و اميدوارم كه خودم هم در جمع شما باشم. شب بر همه شما خوش.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
(2015-09-06 ساعت 01:00)2015reza نوشته:  چه شب عالي و روحاني بود. واقعا انرژي گرفتم. شرمنده اگر امروز صبح پستم يه مقدار نا اميد كننده بود و احيانا انرژي منفي به گروه داد. خداوند دعا هاي همتون رو مستجاب كنه و هر آنچه به خيرمون هست همون بكنه. ولي واقعا همه آمارها و محاسبه ها نشانگر وقوع طوفان كلير از روز سه شنبه به بعد هست. از كلير شدن تك تك شما به اندازه كلير شدن خودم خوشحال خواهم شد و اميدوارم كه خودم هم در جمع شما باشم. شب بر همه شما خوش.

ممنونم من هم دعا می کنم این صبر طولانی رو ختم به خیر کنه و برای همه اعضا کلیر شدن هر چه زودتر رو آرزو می کنم
تشکر کنندگان: شیدا، 1367 ، farrokh33 ، Pariba ، sunn789 ، 2015reza ، ریحانا ، mordad ، Manamehr ، ARSAMNEW ، yesorno ، SAMBAR ، بابراس ، kimfar ، mahyaaa
(2015-09-05 ساعت 23:57)Jefferson نوشته:  باسلام وعرض شب بخيروتشكرويژه ازشيداخانم بخاطرپيش قدم شدن دراين امرخير، باوربفرماييد من هم موقعي كه براي همه منتظران ويزا دعا ميكردم قلبم سرشارازانرژي مثبت وشادي فراوان بود انشاالله برا شبهاي آينده هم هرشب اين محفل روحاني همگاني ادامه داشته باشه تا صدور ويزا براهمه منتظران وسپس شادي همگاني☝️?☝️?☝️?❤️??

با سلام خدمت همه ى دوستان و با تشکر از خانم شيدا بابت اين پيشنهاد خوبشان , دوستان تصميم بگيريم اين برنامه ى آرام بخش دعا را تا پايان ماه سپتامبر و به اميد خداوند تا کلير شدن کامل همه ى دوستان ادامه بدهيم . انشالا که هممون کلير مى شيم و به موقع ويزاهامون صادر مى شه .
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
تشکر کنندگان: sunn789 ، 2015reza ، ریحانا ، mordad ، Manamehr ، ARSAMNEW ، yesorno ، SAMBAR ، kimfar ، mahyaaa ، nimanoush
سلام به همه دوستان گل منتظر کلیر، خواستم بگم که من حدود دوماهه وارد آمریکا شدم ، کم کم با صبر و حوصله تمام کارهام پیش رفته ، تازه بعد دوماه یک کار کوچک برای دوروز آخر هفته پیدا کردم، با تمام این احوال با توکل به خدا پیش میرم من هم برای تک تکتون دعا میکنم که انشاالله بزودی همتون ویزارو بگیرید و این تجربه خوب رو تو زندگیتون داشته باشید اطمینان دارم که همتون موفق میشید ،دعای مادر ردخور نداره، موفق باشید و روزتون رو با امید شروع کنید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
دوستان و عزیزان برای همه شما ارزوی سلامتی و موفقیت دارم ویزا بدن یا ندن مهم نیست همینکه بهم علاقه دارید و با هم هستید مطمن باشید خداوند همه شما رو دوست داره سعی کنید قلبتونو ارامش بدید و همه چیز رو فقط به اوبسپارید چون فقط اوست که از اینده کوتاه ما اطلاع داره که امیدوارم همیشه بهترین برای همه شما باشه

سلام دوستان عزیز و صبحتون به شادی باشه
من که با این متن کلی آرامش میگیرم :

خدا که باشد هر معجزه ای ممکن می گردد
ایمان داشته باش که قشنگ ترین عشق ، نگاه مهربان خداوند به بندگانش است.
زندگی را به او بسپار و مطمئن باش که تا وقتی پشتت به خدا گرم است ،تمام هراس های دنیا خنده دارند.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
(2015-09-06 ساعت 08:14)ریحانا نوشته:  سلام دوستان عزیز و صبحتون به شادی باشه
من که با این متن کلی آرامش میگیرم :

خدا که باشد هر معجزه ای ممکن می گردد
ایمان داشته باش که قشنگ ترین عشق ، نگاه مهربان خداوند به بندگانش است.
زندگی را به او بسپار و مطمئن باش که تا وقتی پشتت به خدا گرم است ،تمام هراس های دنیا خنده دارند.
سلام صبحتون بخیر این متنتون عالی بود واقعا وقتی خدا پشتت باشه تمام نگرانیا و هراسها خنده داره خدایا معجزه کن و ما و دوستای خوبمونو این هفته شاد کن

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
سلام و صبح بخیر خدمت همه دوستان عزیزم.
دیشب راس ساعت 11 برای همگیش ما شروع کردم به دعا کردن و ممنونم که این برنامه رو گذاشتین.
واقعا سرشار از انرژی و آرامش بود.
تو تک تک جمله هام اول شماها بودین و در نهایت همسر خودم.
امیدوارم این هفته پر ازخبرhی کلیری خوب باشه برای همگی
برای کیس های نصفه نیمه که از هم جدا نمونن
بری بچه های سربازی س (مثل همسر) که همه گی کلیر بشن
برای همه اونایی که خیلی طولانی شده این پروسه AP براشون
(این 3گروه واقعا خیلی مظلوم واقع شدن آخه Wink )
و در کل برای همه بچه های خوش قلب مهاجرسرا بدون استثنا .
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
از ميان كساني كه براي دعاي باران به تپه مي روند، تنها كساني كه با خود چتر به همراه مي برند، به كارشان ايمان دارند.

مثل آقا رضا مدیر(HERMES7) که چتر رو باز کردند و بیشتر از این تاپیک، توی تاپیک "اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت" هستند و این یعنی ایمان!

دوستان همه با چترهای باز برای روز سه شنبه به بعد آماده، لطفاً!
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان