کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام
صبح بخیر
دیشب چه حس خوبی بود
لذت کلیر شدن دوستان و هورا کشیدن براشون رو حس کردم Smile
راستی دوستان ابوظبی تایپ نگران تعطیلی ابوظبی نباشن چون خیلی تعطیل شدن فردا همزمان با واشنگتن توپول کار میکنن .
این همه ویزا مونده رو میخوان چیکار! باید به پاس ما ها بچسپونن دیگه . حیفسسسسسسس !
روزتون قشنگ
صبح تمام دوستان بخير
چه تاپيكي پر از انرژي ومهرباني است
انشالله بااين همه دعا هاي زيبا واين همه خلوص نيتي كه در نوشته هاي تك تك دوستان است
خداوند لطفش را شامل حال همگي مان مي كند وبزودي خبرهاي خوبي به همه ميرسد
به اميد بهترين براي تك تك تان
تشکر کنندگان: samane1363 ، ARSAMNEW ، sunn789 ، yesorno ، mordad ، بابراس ، kimfar ، mahyaaa ، samirakn ، Janilla ، شیدا، 1367 ، Alex 2014 ، babak90 ، M.d ، Pariba
سلام دوستان گل وعزیز نادیده
شاید باورتون نشه ولی من همیشه به یادتون هستم وبرای تک تک شما دعامیکنم که هرچه زودتر این نامه کلیری وویزارودریافت کنید مخصوصا دوستان خوب وبامرام قدیمی ودوستانی که درتمام این ماهها صبورانه بقیه رو راهنمایی کردند وزحمت تحلیلها وتهیه امارها رو با صبر ودلسوزی به دوش کشیدن.

برای همه شما،ازخدای مهربون بهترینها وانچه که خیرتون هستش رو خواهانم وفقط امیدوار باشید وبدانید که خداهرگز دیر نمی کنه.
از تک تک دوستانی که همیشه به سوالاتم بردبارانه وبا محبت جواب دادند واز لایکها ورتبه هایی که به من لطف کردید ،صمیمانه سپاسگزارم.

یه عالمه انرژی مثبت به همراه دعاهایم برایتون میفرستم+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره کیس :2015AS39XX نفراصلی همسرم
تعدادنفرات کیس :3
تاریخ مصاحبه : 15مارچ 2015
محل مصاحبه: آنکارا___»خودشون تغییربه ابوظبی
آخرین آپدیتهای سیس:22مارچ،24مارچ، 1جولای (ایمیل27جون،جواب ایمیل ظهر 1جولای،آپدیت کل کیس شب1جولای)،24جولای نفراصلی,26جولای بعدازظهر کل نفرات کیس
27جولاى كل كيس اپديت وايميل كليرى
(2015-09-06 ساعت 06:18)behjat نوشته:  سلام به همه دوستان گل منتظر کلیر، خواستم بگم که من حدود دوماهه وارد آمریکا شدم ، کم کم با صبر و حوصله تمام کارهام پیش رفته ، تازه بعد دوماه یک کار کوچک برای دوروز آخر هفته پیدا کردم، با تمام این احوال با توکل به خدا پیش میرم من هم برای تک تکتون دعا میکنم که انشاالله بزودی همتون ویزارو بگیرید و این تجربه خوب رو تو زندگیتون داشته باشید اطمینان دارم که همتون موفق میشید ،دعای مادر ردخور نداره، موفق باشید و روزتون رو با امید شروع کنید
بهجت خانم میشه یه بیوگرافی از خودتون بزارید برام جالب شده

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ALISHARIFI ، دریای خروشان ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، babak90 ، mahyaaa ، Pariba
با اينكه ديرو ز تعطيل بودن كيس٦٥١4آپ شده
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان: sunn789 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، babak90 ، mahyaaa
(2015-09-06 ساعت 10:07)sinapco نوشته:  با اينكه ديرو ز تعطيل بودن كيس٦٥١۴آپ شده

ببخشید چه جوری وقتی تعطیل هستن اپ میشن اطلاع دارید میشه توضیح بدید ممنون
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: Manamehr ، sinapco ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، babak90 ، mahyaaa
سلام صبح همگی بخیر. ...++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ان شاالله همه به آرزوهاشون برسن. ....دوستان فکر خوبی که هر شب ساعت 11 همه با هم دعا کنیم. ...حس خیلی خوبی داره....
دوستان گل همه مان استرس داریم ولی این بخاطر اینکه در ماه پایانی لاتاری هستیم واین محدودیت زمان آزاردهنده هست ولی آنچه برایم مسلم هست اینکه همه مان کلیرخواهیم شد و ویزامونو میگیریم.
اگر صخره و سنگ تو مسیر رودخانه زندگیمان نباشه، صدای آب قشنگ نخواهدبود این کلیرنس خوردنمون هم بگذارید به حساب همون صخره که ویزای تو پاسمون را برایمان شیرینتر و ارزشمندتر میکنه. به امید زودترکلیرشدن تک تک شما دوستان
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ باشیدWink
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Janilla ، humsun ، kimfar ، Manamehr ، ALISHARIFI ، دریای خروشان ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، 2015reza ، Alex 2014 ، babak90 ، M.d ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-06 ساعت 10:09)sunn789 نوشته:  

والا من كه از كاراي اينا سر در نميارم كسي ميتونه راهنمايي كنه؟!
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان: kimfar ، دریای خروشان ، ARSAMNEW ، babak90 ، mahyaaa
(2015-09-06 ساعت 10:38)sinapco نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 10:09)sunn789 نوشته:  

والا من كه از كاراي اينا سر در نميارم كسي ميتونه راهنمايي كنه؟!
اگه ساعتش را میدونستیم خوب بود
اما من حدسم اینه ی نرم افزار دارند که بصورت شبانه روز بر روی داده ها کار میکنه به صورت اتوماتیک نتایج را ثبت میکنه . مثلا اثر انگشت ها را با بانک شون مطابقت میده اما اینکار زمان میبره و شاید چند روز طول بکشه پس وقتی نتیجه اش اومد در پایگاه ثبت میکنه و نتیجه اش میشه اپ
ی نظریه هم هست که میگه بعضی وقتا این نگهبان سفارت ی پرونده هایی تو باغ سفارت پیدا میکنه که نتیجش میشه آپ Big Grin
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: samirakn ، yesorno ، kimfar ، sinapco ، دریای خروشان ، ARSAMNEW ، 2015reza ، babak90 ، mahyaaa ، A2000
295 ﺭﻭﺯ اﻧﺘﻆﺎﺭ?!!!! ﺁﻓﻴﺴﺮ اﺩاﺭه ﻣﻬﺎﺟﺮﺕ ﻣﻦ ﻳﻪ ﺁﺩﻡ ﻣﻌﻤﻮﻟﻴﻢ.
ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ **8 ,11 ﻣﺎﻩ ﺧﺪﻣﺖ ﺳﺮﺑﺎﺯﻱ ﺳﭙﺎﻩ و ﺑﻌﺪ ﻣﻌﺎﻑﭘﺰﺷﻜﻲ,ﺷﻐﻞ ﺩﻭﻟﺘﻲﻛﻤﺘﺮ اﺯ ﻳﻚ ﺳﺎﻝ ,ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻧﻮاﻣﺒﺮ,ﺁﻧﻜﺎﺭا,ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺑﺮﻧﺪﻩ اﺻﻠﻲ ﻭﻳﺰاﻱ ﻳﻜﻀﺮﺏ .ﺁﭘﺪﻳﺘﻬﺎ 8و9 ﻣﺎﺭﭺ و 11 ﺟﻮﻻﻱ ,28 و 30 ﺳﭙﺘﺎﻣﺒﺮ,ﻛﻠﻴﺮ و اﻳﺸﻮﺩ .
(2015-09-05 ساعت 15:08)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 13:19)homayoon1972 نوشته:  اینطور که از صحبتهای دوستان پیداست کلیرنس هیچ ربطی به سربازی و کار و شغل نداره همش عشقیه. اگه صحبتهای سارا گرو رو در صدای آمریکا گوش کرده باشین یکی ازش سوال کرد سربازی س در ایران دست خود آدم نیست و تقسیم به عهده نظام وظیفه عمومی است و او در جواب گفت ما این را میدانیم و این هیچ ربطی به کلیرنس نداره

اما تا جايي كه من ميدونم بيشتر كساني كه سربازي س بودن يا شغل حساس داشتن كلير نشدن[emoji17]

دقیقا من هن موافقم اگه به خصوص اون هایی که AP خیلی طولانی دارن بیان شرایطشون رو بگن متوجه میشید که این موضوع بسیار با پروسهAP مربوطه
تشکر کنندگان: mf1357 ، ebrahim1e ، دریای خروشان ، babak90 ، mahyaaa
سلام.
من هم سربازی سپاه با کار خصوصی داشتم و 120 روز انتظار و فقط آپ چند روز اول مصاحبه و 10 آگوست رو داشتم.
گویا یا پرونده از روزهای اول کنار گذاشته شده و یا فقط یه چک داره که طولانی و زمانگیره.
بهر حال ببینیم اونی که آوردتمون اینجا خودش چه راهی جلوی پامون میزاره.
اگه میشد دوباره سربازی برم دوباره 2 سال رو از اول می رفتم و میشدم سریاز در سفارت انگلیسی اماراتی جایی
به امید روزهای قشنگ و هوراهای از ته دل باقیمانده های این ماراتون طولانی نفس گیر و شاید زیبا
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
(2015-09-06 ساعت 10:58)Janilla نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 15:08)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 13:19)homayoon1972 نوشته:  اینطور که از صحبتهای دوستان پیداست کلیرنس هیچ ربطی به سربازی و کار و شغل نداره همش عشقیه. اگه صحبتهای سارا گرو رو در صدای آمریکا گوش کرده باشین یکی ازش سوال کرد سربازی س در ایران دست خود آدم نیست و تقسیم به عهده نظام وظیفه عمومی است و او در جواب گفت ما این را میدانیم و این هیچ ربطی به کلیرنس نداره

اما تا جايي كه من ميدونم بيشتر كساني كه سربازي س بودن يا شغل حساس داشتن كلير نشدن[emoji17]

دقیقا من هن موافقم اگه به خصوص اون هایی که AP خیلی طولانی دارن بیان شرایطشون رو بگن متوجه میشید که این موضوع بسیار با پروسهAP مربوطه

همسر من سربازی س بوده. کار دولتی و رشته درسی حساس هم نداشته!
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
سلام بازم از لطف همه ی دوستان ممنون

آخرین آپدیت تا الان 11 و 30 دقیقه 6-9-2015 فقط AP ایرانی ها

دانلود فایل

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان