کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-06 ساعت 11:32)yesorno نوشته:  سلام بازم از لطف همه ی دوستان ممنون

آخرین آپدیت تا الان 11 و 30 دقیقه ۶- ۹-۲۰۱۵ فقط AP ایرانی ها

دانلود فایل

مرس از اطلاعاتتون ... طبق فایل شما الان 58 کیس روی آپ 10 اوت برای ابوظبی موندن .... آخه چرا ؟
مرا خیال تو بی خیال عالم کرد .............
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
تشکر کنندگان: behzadsh ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، kimfar ، SAMBAR ، mahyaaa
سلام
خانم سارا گرو هم ظاهرا این چند روزه درگیر زایمان بوده و تازه بچه دار شده
شاید واسه همین جواب ما را نداده
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: ریحانا ، Siamak ، yesorno ، hamed shayan ، ARSAMNEW ، 2015reza ، ehsan_pars ، Alex 2014 ، babak90 ، kimfar ، SAMBAR ، M.d ، Jefferson ، mahyaaa
(2015-09-06 ساعت 10:52)raminvet نوشته:  295 ﺭﻭﺯ اﻧﺘﻆﺎﺭ?!!!! ﺁﻓﻴﺴﺮ اﺩاﺭه ﻣﻬﺎﺟﺮﺕ ﻣﻦ ﻳﻪ ﺁﺩﻡ ﻣﻌﻤﻮﻟﻴﻢ.
[emoji20] [emoji20] [emoji20] [emoji20]

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
(2015-09-06 ساعت 11:42)ملايي نوشته:  

دانلود فایل

مرس از اطلاعاتتون ... طبق فایل شما الان 58 کیس روی آپ ۱۰ اوت برای ابوظبی موندن .... آخه چرا ؟

راستی یه سوال
از اپدیتیهای 10 اوت کسی هست که کیس نصفه باشه
مرا خیال تو بی خیال عالم کرد .............
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa
(2015-09-06 ساعت 10:06)houshym نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 06:18)behjat نوشته:  سلام به همه دوستان گل منتظر کلیر، خواستم بگم که من حدود دوماهه وارد آمریکا شدم ، کم کم با صبر و حوصله تمام کارهام پیش رفته ، تازه بعد دوماه یک کار کوچک برای دوروز آخر هفته پیدا کردم، با تمام این احوال با توکل به خدا پیش میرم من هم برای تک تکتون دعا میکنم که انشاالله بزودی همتون ویزارو بگیرید و این تجربه خوب رو تو زندگیتون داشته باشید اطمینان دارم که همتون موفق میشید ،دعای مادر ردخور نداره، موفق باشید و روزتون رو با امید شروع کنید
بهجت خانم میشه یه بیوگرافی از خودتون بزارید برام جالب شده

من بهجت،۵۶ ساله، لیسانس زبان فرانسه، همراه شوهرم ،۶۵ ساله، میتونم جای مادر خیلی از شما باشم ،از سختی ترسی ندارم و هر لحظه میتونم از صفر شروع کنم ، به امید خوشحالی همه شما دوستان عزیزم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام

رنگين كمان پاداش كساني است كه تا اخرين قطره زير باران مي مانند

++++
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: behjan ، لطف اله ، ARSAMNEW ، 2015reza ، nimanoush ، Alex 2014 ، kimfar ، humsun ، SAMBAR ، mehdi_a_3084 ، Pariba ، mahyaaa ، lighthouse
(2015-09-06 ساعت 11:30)mordad نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 10:58)Janilla نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 15:08)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 13:19)homayoon1972 نوشته:  اینطور که از صحبتهای دوستان پیداست کلیرنس هیچ ربطی به سربازی و کار و شغل نداره همش عشقیه. اگه صحبتهای سارا گرو رو در صدای آمریکا گوش کرده باشین یکی ازش سوال کرد سربازی س در ایران دست خود آدم نیست و تقسیم به عهده نظام وظیفه عمومی است و او در جواب گفت ما این را میدانیم و این هیچ ربطی به کلیرنس نداره

اما تا جايي كه من ميدونم بيشتر كساني كه سربازي س بودن يا شغل حساس داشتن كلير نشدن[emoji17]

دقیقا من هن موافقم اگه به خصوص اون هایی که AP خیلی طولانی دارن بیان شرایطشون رو بگن متوجه میشید که این موضوع بسیار با پروسهAP مربوطه

همسر من سربازی س بوده. کار دولتی و رشته درسی حساس هم نداشته!

همسر من هم جز سربازی بقیه شرایطش عالی بود برای کسی که بخواد یکضرب بگیره همه شرایط رو داشتیم ..واقعا برامون معماست چرا اینطوری شد .سوالی که همیشه تو ذهنمون بدون جواب میمونه خیلی ناراحتم. خیلی زیاد .برخورد خب افسر .تعریف وتبریک بابت مدارکمون. ...خیلی عجیبه. ......
1-کیس نامبر:2015AS3###
2-تعدادافراد کیس :3 نفر
3-مصاحبه :آنکارا ،فوریه
4-برنده اصلی:همسرم -سرباز س- شغل خصوصی
5-وضعیت:ap
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، 2015reza ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba ، Jefferson ، mahyaaa
(2015-09-06 ساعت 10:58)Janilla نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 15:08)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 13:19)homayoon1972 نوشته:  اینطور که از صحبتهای دوستان پیداست کلیرنس هیچ ربطی به سربازی و کار و شغل نداره همش عشقیه. اگه صحبتهای سارا گرو رو در صدای آمریکا گوش کرده باشین یکی ازش سوال کرد سربازی س در ایران دست خود آدم نیست و تقسیم به عهده نظام وظیفه عمومی است و او در جواب گفت ما این را میدانیم و این هیچ ربطی به کلیرنس نداره

اما تا جايي كه من ميدونم بيشتر كساني كه سربازي س بودن يا شغل حساس داشتن كلير نشدن[emoji17]

دقیقا من هن موافقم اگه به خصوص اون هایی که AP خیلی طولانی دارن بیان شرایطشون رو بگن متوجه میشید که این موضوع بسیار با پروسهAP مربوطه
پس ما 2016 ها با این شرایط سربازی س زیاد امیدوار نباشیم و منتظر هر اتفاق غیر منتظره ای باید بمونیم... کلیر شدن همه دوستان عزیزم ارزوی منه...از طرفی کلیر شدن شماها شادی رو به اردوی سربازی رفته های س 2016 هم میاره ایشالا
CN:2016AS48XX
ارسال فرم اولیه: 25 MAY
کارنت:ژاتویه
مصاحبه:هفته اخر مارچ ایروان
نتیجه : ای پی
اپ دیت: روز مصاحبه و 5 اپریل
انشالله همگي ويزا رو بگيريد
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
تشکر کنندگان: دریای خروشان ، hamed shayan ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، kimfar ، M.d ، Jefferson ، mahyaaa
تازه هیچکس باور نمیکنه کارمون درست نشده نه تنها برای ما برای همه هم شده معما.....!!!!!
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Alex 2014 ، kimfar ، SAMBAR ، M.d ، Jefferson ، mahyaaa
(2015-09-06 ساعت 12:00)behjat نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 10:06)houshym نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 06:18)behjat نوشته:  سلام به همه دوستان گل منتظر کلیر، خواستم بگم که من حدود دوماهه وارد آمریکا شدم ، کم کم با صبر و حوصله تمام کارهام پیش رفته ، تازه بعد دوماه یک کار کوچک برای دوروز آخر هفته پیدا کردم، با تمام این احوال با توکل به خدا پیش میرم من هم برای تک تکتون دعا میکنم که انشاالله بزودی همتون ویزارو بگیرید و این تجربه خوب رو تو زندگیتون داشته باشید اطمینان دارم که همتون موفق میشید ،دعای مادر ردخور نداره، موفق باشید و روزتون رو با امید شروع کنید
بهجت خانم میشه یه بیوگرافی از خودتون بزارید برام جالب شده

من بهجت،۵۶ ساله، لیسانس زبان فرانسه، همراه شوهرم ،۶۵ ساله، میتونم جای مادر خیلی از شما باشم ،از سختی ترسی ندارم و هر لحظه میتونم از صفر شروع کنم ، به امید خوشحالی همه شما دوستان عزیزم

بهجت خانم
شما مظهر ارداه، خواستن و توانستن هستيد. مطمئناً آدم موفقي اونجا خواهيد بود. Big GrinBig GrinBig Grin من بعضي وقت ها که کم مي يارم ، پست هاي شما را مي خونم.Wink
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
دوستان عزیز تو رو خدا ما رو تو دعای 11 شب فراموش نکنید من هم دعا گوی شما عزیزان هستم ....

دانلود فایل

آقا دستتون درد نکنه، که بي شائبه اطلاعاتت را با ما تقسيم مي کني.
انشاء ا... که زودتر کلير شدن شما را ببينيم. راستي با اين تجاربي که اينجا بدست آوردي، فکر کنم يک سايت بزني رقيت سيمون مي شي و اون بنده خدا بايد بره دنبال يک سايت ديگه. :D:D:D:D
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
(2015-09-06 ساعت 12:02)Siamak.k نوشته:  
رنگين كمان پاداش كساني است كه تا اخرين قطره زير باران مي مانند

++++
151 روز
آقا من رو سیل بردهBig Grin
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ریحانا ، Alex 2014 ، بابراس ، SAMBAR ، behjan ، Pariba ، mahyaaa ، sunn789
کل AP های واقعی سه سفارت : 597 نفر
کل AP های واقعی سفارت ابوظبی : 250 نفر
کل AP های واقعی سفارت ایروان : 139 نفر
کل AP های واقعی سفارت آنکارا : 208 نفر

کیس های تک نفره :
AP های واقعی سه سفارت : 74 نفر
AP های واقعی سفارت ابوظبی : 33 نفر
AP های واقعی سفارت ایروان : 15 نفر
AP های واقعی سفارت آنکارا : 26 نفر

171 کیس خانوادگی نفر اول در حالت AP قرار داره که تعداد خیلی کمی از اونها نفر دوم Ready شده و اکثراً نفرات بعدی هم AP هستن.

وضعیت در کل بدک نیست.
فقط موندم دیروز کی آپدیت زده !!!!Rolleyes باور کنین نگهبان سفارت بیکار میشه یکی رو کلیر می کنه ها! اونجا هم زور آبدارچیا از مدیرا بیشتره! کسی آبدارچی آشنا اونجا نداره؟؟ Big Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان