کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-06 ساعت 12:20)Azer نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 11:32)yesorno نوشته:  سلام بازم از لطف همه ی دوستان ممنون

آخرین آپدیت تا الان 11 و 30 دقیقه ۶- ۹-۲۰۱۵ فقط AP ایرانی ها

دانلود فایل

آقا دستتون درد نکنه، که بي شائبه اطلاعاتت را با ما تقسيم مي کني.
انشاء ا... که زودتر کلير شدن شما را ببينيم. راستي با اين تجاربي که اينجا بدست آوردي، فکر کنم يک سايت بزني رقيت سيمون مي شي و اون بنده خدا بايد بره دنبال يک سايت ديگه.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

اگه میشد ازش دلار در بیاری خیلی خوب بود Big Grin منم بهش فکر کردم که واسه ایرانیا مجانی باشه و بقیه مجبور بشن دلار بدن. بعد همه ی ماها بشینیم رو کیس ها وقت بزاریم تحلیلشون کنیم. نفری 5 دلار از هر کسی می گیریم بعد 50000 نفر هستن میشه 825 میلیون تومن Big Grin
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، aria802 ، ARSAMNEW ، 2015reza ، hamed shayan ، babak90 ، ریحانا ، Alex 2014 ، AliReza.Sh ، m.ghoreishi ، SAMBAR ، M.d ، Pariba ، mahyaaa ، sunn789
سلام. منم هر لحظه براتون دعا می کنم. انشاالله کارتون درست میشه
کیس نامبر:2016As 60##      تعداد اعضا: 3نفر.        سفارت :  انکارا  انتقال به ابوظبی.   ارسال فرمها: 17june
مصاحبه :هفته دوم می
خودم ودخترم یک ضرب
همسر:کلیرنس. سربازی و کار دولتی
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، yesorno ، ebrahim1e ، babak90 ، Alex 2014 ، بابراس ، hamed shayan ، SAMBAR ، Pariba ، mahyaaa ، sunn789
بچه ها بحای این نا امیدی ها بیایین دعا کنیم اون چیزی که صلاح مون هست برامون پیش بیاد . من هم مثل خودتون هستم دیگه جواب تقاضای ریجکتی من رو هم نمیدن هممین رو به فاال نیک بگیرین که میگن بابا بهتون ویزا میدیم نگران نباشین بر اساس گفته های yes or no عزیز کلهم 597 نفر موندیم که اینم چیزی نیست برای کلیر شدن . سه سوت می تونن کلیر مون کنن .
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

من با سربازی نیروی دریایی ارتش امروز 60 روزه که منتظرم ... ایا وقعا فرقی بین سربازی س و ارتش هست ؟ من نمیدونم ! همکار من ( یعنی دقیقا کسی که توی شرکت ما یک کار انجام میدادیم ) با سربازی نیروی دریایی س 28 روزه کلیر شده و من 60 روزه که منتظرم واقعا اگه حساب کتابی باشه اینقدر دو کیس شبیه به هم رو تفاوت بینش قائل نمیشدند .. یکی از دوستان میگفت کلیرکردنشون و بررسی هاشون عشقیه منم همین نظر دارم و البته هنوزم امیدوارم در اصل چاره ای جز امیدواری نداریم ...
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، 2015reza ، ehsan_pars ، Alex 2014 ، behzadsh ، khalilkhah ، SAMBAR ، M.d ، Pariba ، mahyaaa ، sunn789
(2015-09-06 ساعت 12:24)yesorno نوشته:  کل AP های واقعی سه سفارت : 597 نفر
کل AP های واقعی سفارت ابوظبی : 250 نفر
کل AP های واقعی سفارت ایروان : 139 نفر
کل AP های واقعی سفارت آنکارا : 208 نفر

کیس های تک نفره :
AP های واقعی سه سفارت : 74 نفر
AP های واقعی سفارت ابوظبی : 33 نفر
AP های واقعی سفارت ایروان : 15 نفر
AP های واقعی سفارت آنکارا : 26 نفر

171 کیس خانوادگی نفر اول در حالت AP قرار داره که تعداد خیلی کمی از اونها نفر دوم Ready شده و اکثراً نفرات بعدی هم AP هستن.

وضعیت در کل بدک نیست.
فقط موندم دیروز کی آپدیت زده !!!!Rolleyes باور کنین نگهبان سفارت بیکار میشه یکی رو کلیر می کنه ها! اونجا هم زور آبدارچیا از مدیرا بیشتره! کسی آبدارچی آشنا اونجا نداره؟؟ Big Grin

سلام دوست عزیز
ممنون بابت این همه زحمتی که میکشید
بر اساس فایل سیمون ویزاهای صادر شده واس ایرانیها 2261 ویزا هست
آمار شما هم هیمن عدد هست؟؟؟؟؟
اگه اینطور باشه در صورتی که کل افراد AP کلیر بشند (597 نفر) تعداد ویزای ایرانیها 2858 نفر میشه
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، yesorno ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa
(2015-09-06 ساعت 12:26)yesorno نوشته:  

دانلود فایل

انشاء ا... که زودتر کلير شدن شما را ببينيم. راستي با اين تجاربي که اينجا بدست آوردي، فکر کنم يک سايت بزني رقيت سيمون مي شي و اون بنده خدا بايد بره دنبال يک سايت ديگه.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

اگه میشد ازش دلار در بیاری خیلی خوب بود Big Grin منم بهش فکر کردم که واسه ایرانیا مجانی باشه و بقیه مجبور بشن دلار بدن. بعد همه ی ماها بشینیم رو کیس ها وقت بزاریم تحلیلشون کنیم. نفری ۵ دلار از هر کسی می گیریم بعد 50000 نفر هستن میشه 825 میلیون تومن Big Grin

ممنون یسو نو جان ما میدونم چقدر زحمت میکشی و کار سختی رو داری انجام میدی
ایشالا که جواب این کارای خوبت رو با یه ویزای خوشگل بگیری ..
موفق باشی
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، yesorno ، hamed shayan ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba ، mahyaaa
سلام دوستان عزیز
این دعای 11 شب عجب ایده خوبی است. دوستان من نبودم دیشب رو از دست دادم هر شب تا پایان سپتامبر 11 هر جا باشم برای همه دعا می کنم فقط برای شما. دعای برای من با شما. فکر نکنم خدا به این همه محبت شماها نگه بگه. بعید می دونم.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: 2015reza ، ARSAMNEW ، ehsan_pars ، Alex 2014 ، شیدا، 1367 ، m.ghoreishi ، SAMBAR ، M.d ، Pariba ، mahyaaa ، sunn789
(2015-09-06 ساعت 13:01)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 12:26)yesorno نوشته:  

دانلود فایل

اگه میشد ازش دلار در بیاری خیلی خوب بود Big Grin منم بهش فکر کردم که واسه ایرانیا مجانی باشه و بقیه مجبور بشن دلار بدن. بعد همه ی ماها بشینیم رو کیس ها وقت بزاریم تحلیلشون کنیم. نفری ۵ دلار از هر کسی می گیریم بعد 50000 نفر هستن میشه 825 میلیون تومن Big Grin

ممنون یسو نو جان ما میدونم چقدر زحمت میکشی و کار سختی رو داری انجام میدی
ایشالا که جواب این کارای خوبت رو با یه ویزای خوشگل بگیری ..
موفق باشی

فکر کنم ویزاهای 1331,6871,6959,7134 از آنکارا تو راهه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، nimanoush ، دریای خروشان ، ebrahim1e ، SAMBAR ، Pariba ، mahyaaa
(2015-09-06 ساعت 12:46)mfte.teacher نوشته:  بچه ها بحای این نا امیدی ها بیایین دعا کنیم اون چیزی که صلاح مون هست برامون پیش بیاد . من هم مثل خودتون هستم دیگه جواب تقاضای ریجکتی من رو هم نمیدن هممین رو به فاال نیک بگیرین که میگن بابا بهتون ویزا میدیم نگران نباشین بر اساس گفته های yes or no عزیز کلهم 597 نفر موندیم که اینم چیزی نیست برای کلیر شدن . سه سوت می تونن کلیر مون کنن .

ايول تيچر جان. من با اين نظر تو كاملا موافقم، هر چند با ايميلهايي كه مي فرستادي، حقيقتش خيلي موافق نبودم و مي ترسيدم واقعا ريجكتت بكنن. خدا رو شكر كه جواب ندادن و بايد نيمه پر ليوان رو هم ديد. ما تو اين چند روز به يه نظر جمعي رسيديم كه انشا... كلير ميشيم، ولي اگر احيانا يك درصد كلير هم نشديم ، فاجعه اي رخ نمي ده و فرصتها براي پيشرفت زياده. اين نگاه به لاتاري و بحث كليرنس، باعث آرامش روحي هممون شده. پس قدر اين نعمت رو بدونيم و تا لحظه آخر با حفظ آرامش و بدور از استرسهاي غير ضروري ، اميدوار ، روند كليرنسمون رو فالو كنيم.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، MASTAN1 ، babak90 ، Alex 2014 ، ebrahim1e ، m.ghoreishi ، SAMBAR ، M.d ، Pariba ، A2000 ، mahyaaa ، sunn789
دوستان برای اینکه کسی از دعا فراموش نشه وقتی برای هم دعا می کنیم لطفا یه تشکر زیر این کامنت بگذارید تا اسم همه یه جا جمع بشه اینجوری همه اسامی منتظران یه جا خواهد بود.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
خدا رو شکر با وجود تعطیلی 3 روزه اونور اینجا جو مثبت و پر انرژی است.
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
(2015-09-06 ساعت 11:50)ملايي نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 11:42)ملايي نوشته:  

دانلود فایل

مرس از اطلاعاتتون ... طبق فایل شما الان 58 کیس روی آپ ۱۰ اوت برای ابوظبی موندن .... آخه چرا ؟

راستی یه سوال
از اپدیتیهای ۱۰ اوت کسی هست که کیس نصفه باشه
بله. ما ویزامون رو گرفتیم و همسرم با 266 روز انتظار آخرین آپدیتش 10 آگوست بوده.
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ریحانا ، بابراس ، babak90 ، mordad ، humsun ، SAMBAR ، mahyaaa
در جواب دوست گلم باید بگم گفتن که 3500 ویزا به ایران اختصاص داده شده، اگه نخوایم به حرفهای سخنگوی امریکا هم توجه کنیم ما حداکثر می تونیم 7% کل ویزاها رو در اختیار بگیریم و این هفت درصد یعنی 3500 ویزا.

باور کنین از دید تعداد و مقدار ویزا اصلاً مشکلی وجود نداره.
ایمیل دادن متأسفانه در این روز ها به نظر میاد پاسخ گو نیست
یقیناً دعا کردن جایگاه خوب و عالی داره و باور بسیاری از ماها بر این هستش که دعا می تونه اگه واقعاً با حس خالص باشه همراه با موفقیت باشه.
دعا تلاش می خواد و ما قبل از اینکه دست به دعا بگیریم تلاشمون رو کردیم.

منتظر باشین و فقط چند روز صبر کنین تا تغییرات آغاز بشه. اصلاً و ابداً چیزی نمی بینم که بخواد باعث نا امیدی بشه. سال 2013 تعداد کلیر نشده ها بسیار انگشت شمار بود در حدی که فقط 2 نفر از کیس های تک نفره در ابوظبی کلیر نشدن! در بقیه ی سفارت ها که وضعیت خیلی بهتر بود. اون سال ویزا نبود امسال ویزا زیاده. اون سال همه کلیر شدن و باور کنین با توجه به آخرین مصاحبه هایی که در سفارت مجازی تهران منتشر شده امسال هم همه کلیر خواهند شد تنها با این تفاوت که امسال اینقدر ویزا داریم که می تونیم به بقیه ی مناطق هم ویزا بدیم برن حال کننBig Grin
(2015-09-06 ساعت 12:03)دریای خروشان نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 11:30)mordad نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 10:58)Janilla نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 15:08)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 13:19)homayoon1972 نوشته:  اینطور که از صحبتهای دوستان پیداست کلیرنس هیچ ربطی به سربازی و کار و شغل نداره همش عشقیه. اگه صحبتهای سارا گرو رو در صدای آمریکا گوش کرده باشین یکی ازش سوال کرد سربازی س در ایران دست خود آدم نیست و تقسیم به عهده نظام وظیفه عمومی است و او در جواب گفت ما این را میدانیم و این هیچ ربطی به کلیرنس نداره

اما تا جايي كه من ميدونم بيشتر كساني كه سربازي س بودن يا شغل حساس داشتن كلير نشدن[emoji17]

دقیقا من هن موافقم اگه به خصوص اون هایی که AP خیلی طولانی دارن بیان شرایطشون رو بگن متوجه میشید که این موضوع بسیار با پروسهAP مربوطه

همسر من سربازی س بوده. کار دولتی و رشته درسی حساس هم نداشته!

همسر من هم جز سربازی بقیه شرایطش عالی بود برای کسی که بخواد یکضرب بگیره همه شرایط رو داشتیم ..واقعا برامون معماست چرا اینطوری شد .سوالی که همیشه تو ذهنمون بدون جواب میمونه خیلی ناراحتم. خیلی زیاد .برخورد خب افسر .تعریف وتبریک بابت مدارکمون. ...خیلی عجیبه. ......

با سلام دقیقا آفیسر هم به ما همین حرفها رو زد و این شگردشون چون ظاهرا به همه این جمله ها رو میگند .
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: بابراس ، babak90 ، ebrahim1e ، Alex 2014 ، mordad ، ARSAMNEW ، mahyaaa
(2015-09-06 ساعت 13:59)sasanoush نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 12:03)دریای خروشان نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 11:30)mordad نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 10:58)Janilla نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 15:08)elmira esteghbal نوشته:  اما تا جايي كه من ميدونم بيشتر كساني كه سربازي س بودن يا شغل حساس داشتن كلير نشدن[emoji17]

دقیقا من هن موافقم اگه به خصوص اون هایی که AP خیلی طولانی دارن بیان شرایطشون رو بگن متوجه میشید که این موضوع بسیار با پروسهAP مربوطه

همسر من سربازی س بوده. کار دولتی و رشته درسی حساس هم نداشته!

همسر من هم جز سربازی بقیه شرایطش عالی بود برای کسی که بخواد یکضرب بگیره همه شرایط رو داشتیم ..واقعا برامون معماست چرا اینطوری شد .سوالی که همیشه تو ذهنمون بدون جواب میمونه خیلی ناراحتم. خیلی زیاد .برخورد خب افسر .تعریف وتبریک بابت مدارکمون. ...خیلی عجیبه. ......

با سلام دقیقا آفیسر هم به ما همین حرفها رو زد و این شگردشون چون ظاهرا به همه این جمله ها رو میگند .

همسر من هم سربازی س بوده و ما از مارچ موندیم نمیدونم این همه دوست سربازی س که کلیر نشدن را ملاک حساسیت سفارتها روی سربازی ذر اسمشو نبر قرار بدم یا همه کسانی که 20 روزه و 40 روزه با وجود سربازی س کلیر شدن را ملاک کم اهمیت بودن سربازی بدونم . واقعا در مورد اینکه چه چیزی مهمه گیج شدم با این حال ارزو میکنم ان شا الله امسال که کمبود ویزا نداریم حداقل کسی بخاطر کلیر نشدن از این قطار جانمونه و واسه همه دوستای گلم ارزوی بهترینها را دارم من هم از امشب ساعت 11 با شما هم کلام میشم و برای همه تون دعا میکنم شما هم ما رو از دعاهاتون بی نصیب نذارین
شماره کیس 32xx-سفارت آنکارا-تعداد اعضای کیس 3-مصاحبه 9 مارچ-آپدیتها 9،10،11،12،20، مارچ وآخرین آپ واقعی 25 جون کل کیس و or شدن نفر دوم- ایمیل پیگیری 22 جولای و جواب بعلاوه آپ کل کیس 31 جولای_-ایمیل دوم از طریق سایت 20 سپتامبر - جواب 5 اکتبر!-کلیر همسر با آپ شبانه 30 سپتامبر در حالیکه تاریخ سفارت آنکارا 1 اکتبر بود! (بابک پسرمه، باید اسم پروفایلمو میذاشتم مامان بابک!Smile)(برنده اصلی همسرم سربازی س 14 سال پیش-شغل خصوصی)
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: ریحانا ، ARSAMNEW ، ebrahim1e ، hamed shayan ، Alex 2014 ، kimfar ، homayoon1972 ، mordad ، SAMBAR ، Pariba ، mahyaaa ، sunn789

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان