کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-06 ساعت 12:00)behjat نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 10:06)houshym نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 06:18)behjat نوشته:  سلام به همه دوستان گل منتظر کلیر، خواستم بگم که من حدود دوماهه وارد آمریکا شدم ، کم کم با صبر و حوصله تمام کارهام پیش رفته ، تازه بعد دوماه یک کار کوچک برای دوروز آخر هفته پیدا کردم، با تمام این احوال با توکل به خدا پیش میرم من هم برای تک تکتون دعا میکنم که انشاالله بزودی همتون ویزارو بگیرید و این تجربه خوب رو تو زندگیتون داشته باشید اطمینان دارم که همتون موفق میشید ،دعای مادر ردخور نداره، موفق باشید و روزتون رو با امید شروع کنید
بهجت خانم میشه یه بیوگرافی از خودتون بزارید برام جالب شده

من بهجت،۵۶ ساله، لیسانس زبان فرانسه، همراه شوهرم ،۶۵ ساله، میتونم جای مادر خیلی از شما باشم ،از سختی ترسی ندارم و هر لحظه میتونم از صفر شروع کنم ، به امید خوشحالی همه شما دوستان عزیزم

مامان بهجت برای منم دعا کن....من عاشق تغییراتی هستم که منجر به پیشرفت بشه....اما روز مصاحبه کاملا لال شده بود...نتونستم خوب صحبت کنم و به خاطر شغلمAPخوردم
تشکر کنندگان: kimfar ، homayoon1972 ، mordad ، m.ghoreishi ، A2000 ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، M.d ، Pariba ، mahyaaa ، behjat ، babak90
(2015-09-06 ساعت 06:18)behjat نوشته:  سلام به همه دوستان گل منتظر کلیر، خواستم بگم که من حدود دوماهه وارد آمریکا شدم ، کم کم با صبر و حوصله تمام کارهام پیش رفته ، تازه بعد دوماه یک کار کوچک برای دوروز آخر هفته پیدا کردم، با تمام این احوال با توکل به خدا پیش میرم من هم برای تک تکتون دعا میکنم که انشاالله بزودی همتون ویزارو بگیرید و این تجربه خوب رو تو زندگیتون داشته باشید اطمینان دارم که همتون موفق میشید ،دعای مادر ردخور نداره، موفق باشید و روزتون رو با امید شروع کنید

من بهجت،۵۶ ساله، لیسانس زبان فرانسه، همراه شوهرم ،۶۵ ساله، میتونم جای مادر خیلی از شما باشم ،از سختی ترسی ندارم و هر لحظه میتونم از صفر شروع کنم ، به امید خوشحالی همه شما دوستان عزیزم
به معنای واقعی زبان برای این اراده،پشتکار و روحیه قاصره،
امیدوارم همیشه شاد و موفق باشییییییییییید
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، mordad ، kimfar ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، M.d ، Pariba ، mahyaaa ، behjat ، babak90
سلام به همه دوستان گل نظرتون در مورد 11 امشب چیه؟ مثل دیشب همه دست به دعا
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: behzadsh ، m.ghoreishi ، sinapco ، kimfar ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Jefferson ، nara ، M.d ، sasanoush ، Manamehr ، Pariba ، mahyaaa ، sunn789
(2015-09-06 ساعت 13:45)yesorno نوشته:  در جواب دوست گلم باید بگم گفتن که 3500 ویزا به ایران اختصاص داده شده، اگه نخوایم به حرفهای سخنگوی آمریکا هم توجه کنیم ما حداکثر می تونیم ۷% کل ویزاها رو در اختیار بگیریم و این هفت درصد یعنی 3500 ویزا.

باور کنین از دید تعداد و مقدار ویزا اصلاً مشکلی وجود نداره.
ایمیل دادن متأسفانه در این روز ها به نظر میاد پاسخ گو نیست
یقیناً دعا کردن جایگاه خوب و عالی داره و باور بسیاری از ماها بر این هستش که دعا می تونه اگه واقعاً با حس خالص باشه همراه با موفقیت باشه.
دعا تلاش می خواد و ما قبل از اینکه دست به دعا بگیریم تلاشمون رو کردیم.

منتظر باشین و فقط چند روز صبر کنین تا تغییرات آغاز بشه. اصلاً و ابداً چیزی نمی بینم که بخواد باعث نا امیدی بشه. سال ۲۰۱۳ تعداد کلیر نشده ها بسیار انگشت شمار بود در حدی که فقط ۲ نفر از کیس های تک نفره در ابوظبی کلیر نشدن! در بقیه ی سفارت ها که وضعیت خیلی بهتر بود. اون سال ویزا نبود امسال ویزا زیاده. اون سال همه کلیر شدن و باور کنین با توجه به آخرین مصاحبه هایی که در سفارت مجازی تهران منتشر شده امسال هم همه کلیر خواهند شد تنها با این تفاوت که امسال اینقدر ویزا داریم که می تونیم به بقیه ی مناطق هم ویزا بدیم برن حال کننBig Grin

با تشکر از زحمات شما, ببخشید ممکنه متن سفارت مجازی را بگذارید
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ARSAMNEW ، ebrahim1e ، mahyaaa ، Alex 2014 ، sunn789
(2015-09-06 ساعت 08:26)mordad نوشته:  سلام و صبح بخیر خدمت همه دوستان عزیزم.
دیشب راس ساعت 11 برای همگیش ما شروع کردم به دعا کردن و ممنونم که این برنامه رو گذاشتین.
واقعا سرشار از انرژی و آرامش بود.
تو تک تک جمله هام اول شماها بودین و در نهایت همسر خودم.
امیدوارم این هفته پر ازخبرhی کلیری خوب باشه برای همگی
برای کیس های نصفه نیمه که از هم جدا نمونن
بری بچه های سربازی س (مثل همسر) که همه گی کلیر بشن
برای همه اونایی که خیلی طولانی شده این پروسه AP براشون
(این ۳گروه واقعا خیلی مظلوم واقع شدن آخه Wink )
و در کل برای همه بچه های خوش قلب مهاجرسرا بدون استثنا .

(2015-09-06 ساعت 12:24)yesorno نوشته:  کل AP های واقعی سه سفارت : 597 نفر
کل AP های واقعی سفارت ابوظبی : 250 نفر
کل AP های واقعی سفارت ایروان : 139 نفر
کل AP های واقعی سفارت آنکارا : 208 نفر

کیس های تک نفره :
AP های واقعی سه سفارت : 74 نفر
AP های واقعی سفارت ابوظبی : 33 نفر
AP های واقعی سفارت ایروان : 15 نفر
AP های واقعی سفارت آنکارا : 26 نفر

171 کیس خانوادگی نفر اول در حالت AP قرار داره که تعداد خیلی کمی از اونها نفر دوم Ready شده و اکثراً نفرات بعدی هم AP هستن.

وضعیت در کل بدک نیست.
فقط موندم دیروز کی آپدیت زده !!!!Rolleyes باور کنین نگهبان سفارت بیکار میشه یکی رو کلیر می کنه ها! اونجا هم زور آبدارچیا از مدیرا بیشتره! کسی آبدارچی آشنا اونجا نداره؟؟ Big Grin
ممنون بابت زحماتتون
مگه ای پی ولقعی و غیرواقعی داریم؟
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: kimfar ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، mahyaaa
(2015-09-06 ساعت 14:25)babak90 نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 13:59)sasanoush نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 12:03)دریای خروشان نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 11:30)mordad نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 10:58)Janilla نوشته:  دقیقا من هن موافقم اگه به خصوص اون هایی که AP خیلی طولانی دارن بیان شرایطشون رو بگن متوجه میشید که این موضوع بسیار با پروسهAP مربوطه

همسر من سربازی س بوده. کار دولتی و رشته درسی حساس هم نداشته!

همسر من هم جز سربازی بقیه شرایطش عالی بود برای کسی که بخواد یکضرب بگیره همه شرایط رو داشتیم ..واقعا برامون معماست چرا اینطوری شد .سوالی که همیشه تو ذهنمون بدون جواب میمونه خیلی ناراحتم. خیلی زیاد .برخورد خب افسر .تعریف وتبریک بابت مدارکمون. ...خیلی عجیبه. ......

با سلام دقیقا آفیسر هم به ما همین حرفها رو زد و این شگردشون چون ظاهرا به همه این جمله ها رو میگند .

همسر من هم سربازی س بوده و ما از مارچ موندیم نمیدونم این همه دوست سربازی س که کلیر نشدن را ملاک حساسیت سفارتها روی سربازی ذر اسمشو نبر قرار بدم یا همه کسانی که 20 روزه و 40 روزه با وجود سربازی س کلیر شدن را ملاک کم اهمیت بودن سربازی بدونم . واقعا در مورد اینکه چه چیزی مهمه گیج شدم با این حال ارزو میکنم ان شا الله امسال که کمبود ویزا نداریم حداقل کسی بخاطر کلیر نشدن از این قطار جانمونه و واسه همه دوستای گلم ارزوی بهترینها را دارم من هم از امشب ساعت 11 با شما هم کلام میشم و برای همه تون دعا میکنم شما هم ما رو از دعاهاتون بی نصیب نذارین

تا 2013 اصلا این بحث های سربازی س پ ا ه و کار دولتی نبود و همه با یک بازه زمانی کلیر می شدند (و تنها مانع صدور ویزا پایان یافتن آن بود), این داستان ها از 2014 شروع شد و در 2015 کمی از شدت آن کاسته شده ولی مثکه کمکان ادامه داره, به احتمال زیاد برمی گرده به قوانین تحریم ها, امیدوارم حداقل برای 2016 به بعد این مشکلات کمرنگ شود.
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: hadir ، bidaad ، nimanoush ، A2000 ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Jefferson ، APOLO5321 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، sunn789 ، babak90
++++++++++++
فقط خواستم بگم به ياد همه تون هستم. من همين الان كاملا بي اعصاب شدم. آخه چرا بعضيا ويزاشون refused شده؟
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ARSAMNEW ، mordad ، M.d ، mahyaaa ، Alex 2014
(2015-09-06 ساعت 14:53)homayoon1972 نوشته:  سلام به همه دوستان گل نظرتون در مورد 11 امشب چیه؟ مثل دیشب همه دست به دعا

چرا فقط امشب. ..به نظر من هر شب ساعت 11 همه با هم دعا کنیم تا........
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ARSAMNEW ، humsun ، Jefferson ، samane1363 ، mahyaaa ، Alex 2014
روز مصاحبه انقدر گرم و صمیمی برخورد کرد آفیسر که آخرا انتظار یکضربی داشتم.بعد دادن برگه آبی گفت پرونده خوبیه .نمی دونم از چه نظر گفت؟
اما با همین ذهنییت منتظر جواب چند روزه بودم ولی گویا بازیش گرفته بود و کاملا برعکس شد.
آخر حرفاش هم بابت چک کردن گفت 3 4 و بامکث گفت 5 ماه .اون لحظه با توجه به اینکه 4 ماه بیشتر به انتهای سپتامبر بود احساس کردم این حرف روتینه و شاید هم تاریخ رو درست تو ذهنش نیست.
در کل اگه رسیدم به ویزا که هیچ اگه نه 13 آبان شعار ....... خون جوانان ما میچکد از چنگه تو سر میدم.
جدا شهید شدم تو این راه دیگه
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: kimfar ، bidaad ، 2015reza ، ARSAMNEW ، humsun ، ehsan_pars ، bahar101 ، m.ghoreishi ، mahyaaa ، behjat
(2015-09-06 ساعت 10:58)Janilla نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 15:08)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 13:19)homayoon1972 نوشته:  اینطور که از صحبتهای دوستان پیداست کلیرنس هیچ ربطی به سربازی و کار و شغل نداره همش عشقیه. اگه صحبتهای سارا گرو رو در صدای آمریکا گوش کرده باشین یکی ازش سوال کرد سربازی س در ایران دست خود آدم نیست و تقسیم به عهده نظام وظیفه عمومی است و او در جواب گفت ما این را میدانیم و این هیچ ربطی به کلیرنس نداره

اما تا جايي كه من ميدونم بيشتر كساني كه سربازي س بودن يا شغل حساس داشتن كلير نشدن[emoji17]

دقیقا من هن موافقم اگه به خصوص اون هایی که AP خیلی طولانی دارن بیان شرایطشون رو بگن متوجه میشید که این موضوع بسیار با پروسهAP مربوطه

همسر من هم جز سربازی بقیه شرایطش عالی بود برای کسی که بخواد یکضرب بگیره همه شرایط رو داشتیم ..واقعا برامون معماست چرا اینطوری شد .سوالی که همیشه تو ذهنمون بدون جواب میمونه خیلی ناراحتم. خیلی زیاد .برخورد خب افسر .تعریف وتبریک بابت مدارکمون. ...خیلی عجیبه. ......

با سلام دقیقا آفیسر هم به ما همین حرفها رو زد و این شگردشون چون ظاهرا به همه این جمله ها رو میگند .
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، humsun ، mahyaaa
(2015-09-06 ساعت 15:05)kimfar نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 14:53)homayoon1972 نوشته:  سلام به همه دوستان گل نظرتون در مورد 11 امشب چیه؟ مثل دیشب همه دست به دعا

چرا فقط امشب. ..به نظر من هر شب ساعت 11 همه با هم دعا کنیم تا........

کاملا موافقم .
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: humsun ، mordad ، kimfar ، M.d ، samane1363 ، homayoon1972 ، Pariba ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Alex 2014 ، sunn789
سلام امروز خیلی حالم گرفته بود . رفتم سراغ دیوان حافظ ی فال گرفتم باور کنید این اومد . کلی باش گریه کردم و حالم کلی خوب شد اینم برای شما گذاشتم
یوسف گمگشته بازآید به کنعان غم مخور
کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور
ای دل غمدیده حالت به شود دل بد مکن
وین سر شوریده بازآید به سامان غم مخور
گر بهار عمر باشد باز بر تخت چمن
چتر گل در سر کشی ای مرغ خوشخوان غم مخور
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
دایما یک سان نباشد حال دوران غم مخور
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور
ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند
چون تو را نوح است کشتیبان ز طوفان غم مخور
در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم
سرزنش‌ها گر کند خار مغیلان غم مخور
گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید
هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور
حال ما در فرقت جانان و ابرام رقیب
جمله می‌داند خدای حال گردان غم مخور
حافظا در کنج فقر و خلوت شب‌های تار
تا بود وردت دعا و درس قرآن غم مخور
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
(2015-09-06 ساعت 13:59)sasanoush نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 10:58)Janilla نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 15:08)elmira esteghbal نوشته:  اما تا جايي كه من ميدونم بيشتر كساني كه سربازي س بودن يا شغل حساس داشتن كلير نشدن[emoji17]

دقیقا من هن موافقم اگه به خصوص اون هایی که AP خیلی طولانی دارن بیان شرایطشون رو بگن متوجه میشید که این موضوع بسیار با پروسهAP مربوطه

منم فقط و فقط سربازی س رفتم رشتم کشاورزی و شغلم آزاد. من فقط به پسرم فکر میکنم تا مثل من و همه شما دوستان زندگی و جوونیش حروم نشه من و خانمم واقعا عاشق مملکتمون هستیم ولی اصلا دلم نمیخواد بچم استرس ها و فشارهای ما رو تجربه کنه.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
تشکر کنندگان: ریحانا ، ARSAMNEW ، humsun ، kimfar ، samane1363 ، rbrb-2015 ، Jefferson ، homayoon1972 ، areb1356 ، Pariba ، mahyaaa ، Alex 2014 ، behjat ، sunn789
(2015-09-06 ساعت 12:14)Azer نوشته:  

بهجت خانم
شما مظهر ارداه، خواستن و توانستن هستيد. مطمئناً آدم موفقي اونجا خواهيد بود. Big GrinBig GrinBig Grin من بعضي وقت ها که کم مي يارم ، پست هاي شما را مي خونم.Wink
بهجت خانم من واقعا به دعای شما نباز دارم.من باور دارم دعای مادر رد خور نداره.
تشکر کنندگان: 123a ، ریحانا ، ARSAMNEW ، mordad ، kimfar ، samane1363 ، Jefferson ، Pariba ، mahyaaa ، Alex 2014 ، behjat ، sunn789
کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mordad ، SAMBAR ، humsun ، kimfar ، samane1363 ، homayoon1972 ، Pariba ، mahyaaa ، Alex 2014 ، behjat ، sunn789

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان