کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام دوستان سفارت در ابوظبي امروز و فردا تعطيله؟
٢٠١٥AS ٧&&&
مصاحبه ابوظبي
اپديت ١٦. ١٧. ١٨. ١٩ اگوست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mahyaaa
(2015-09-06 ساعت 16:03)صابري نوشته:  سلام دوستان سفارت در ابوظبي امروز و فردا تعطيله؟

امروز تعطیل هست
اما فردا تعطیل نیست
اما ایروان و آنکارا فردا تعطیل هستن
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: samane1363 ، nimanoush ، sinapco ، mahyaaa ، Alex 2014 ، sunn789
(2015-09-06 ساعت 12:00)behjat نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 10:06)houshym نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 06:18)behjat نوشته:  سلام به همه دوستان گل منتظر کلیر، خواستم بگم که من حدود دوماهه وارد آمریکا شدم ، کم کم با صبر و حوصله تمام کارهام پیش رفته ، تازه بعد دوماه یک کار کوچک برای دوروز آخر هفته پیدا کردم، با تمام این احوال با توکل به خدا پیش میرم من هم برای تک تکتون دعا میکنم که انشاالله بزودی همتون ویزارو بگیرید و این تجربه خوب رو تو زندگیتون داشته باشید اطمینان دارم که همتون موفق میشید ،دعای مادر ردخور نداره، موفق باشید و روزتون رو با امید شروع کنید
بهجت خانم میشه یه بیوگرافی از خودتون بزارید برام جالب شده

من بهجت،۵۶ ساله، لیسانس زبان فرانسه، همراه شوهرم ،۶۵ ساله، میتونم جای مادر خیلی از شما باشم ،از سختی ترسی ندارم و هر لحظه میتونم از صفر شروع کنم ، به امید خوشحالی همه شما دوستان عزیزم

بهجت خانم امیدوارم با دعاهای شما در حق ما بلاخره فرجی بشه و همه کلیر بشیم به موقع و بتونیم ویزا رو بگیریم. واقعا به دعاتون نیاز داریم Rolleyes
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: kimfar ، ebrahim1e ، Pariba ، mahyaaa ، Alex 2014 ، behjat ، sunn789
(2015-09-06 ساعت 14:58)khalilkhah نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 13:45)yesorno نوشته:  در جواب دوست گلم باید بگم گفتن که 3500 ویزا به ایران اختصاص داده شده، اگه نخوایم به حرفهای سخنگوی آمریکا هم توجه کنیم ما حداکثر می تونیم ۷% کل ویزاها رو در اختیار بگیریم و این هفت درصد یعنی 3500 ویزا.

باور کنین از دید تعداد و مقدار ویزا اصلاً مشکلی وجود نداره.
ایمیل دادن متأسفانه در این روز ها به نظر میاد پاسخ گو نیست
یقیناً دعا کردن جایگاه خوب و عالی داره و باور بسیاری از ماها بر این هستش که دعا می تونه اگه واقعاً با حس خالص باشه همراه با موفقیت باشه.
دعا تلاش می خواد و ما قبل از اینکه دست به دعا بگیریم تلاشمون رو کردیم.

منتظر باشین و فقط چند روز صبر کنین تا تغییرات آغاز بشه. اصلاً و ابداً چیزی نمی بینم که بخواد باعث نا امیدی بشه. سال ۲۰۱۳ تعداد کلیر نشده ها بسیار انگشت شمار بود در حدی که فقط ۲ نفر از کیس های تک نفره در ابوظبی کلیر نشدن! در بقیه ی سفارت ها که وضعیت خیلی بهتر بود. اون سال ویزا نبود امسال ویزا زیاده. اون سال همه کلیر شدن و باور کنین با توجه به آخرین مصاحبه هایی که در سفارت مجازی تهران منتشر شده امسال هم همه کلیر خواهند شد تنها با این تفاوت که امسال اینقدر ویزا داریم که می تونیم به بقیه ی مناطق هم ویزا بدیم برن حال کننBig Grin

با تشکر از زحمات شما, ببخشید ممکنه متن سفارت مجازی را بگذارید

سلام عرض ادب

لینک سفارت مجازی امریکا

داخل سایت امکان جستجو هست. لاتاری یا سارا گرو یا هر چیزی که به ذهنتون می رسه سرچ کنین و مطالعه بفرمایین.

(2015-09-06 ساعت 15:00)Manamehr نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 12:24)yesorno نوشته:  کل AP های واقعی سه سفارت : 597 نفر
کل AP های واقعی سفارت ابوظبی : 250 نفر
کل AP های واقعی سفارت ایروان : 139 نفر
کل AP های واقعی سفارت آنکارا : 208 نفر

کیس های تک نفره :
AP های واقعی سه سفارت : 74 نفر
AP های واقعی سفارت ابوظبی : 33 نفر
AP های واقعی سفارت ایروان : 15 نفر
AP های واقعی سفارت آنکارا : 26 نفر

171 کیس خانوادگی نفر اول در حالت AP قرار داره که تعداد خیلی کمی از اونها نفر دوم Ready شده و اکثراً نفرات بعدی هم AP هستن.

وضعیت در کل بدک نیست.
فقط موندم دیروز کی آپدیت زده !!!!Rolleyes باور کنین نگهبان سفارت بیکار میشه یکی رو کلیر می کنه ها! اونجا هم زور آبدارچیا از مدیرا بیشتره! کسی آبدارچی آشنا اونجا نداره؟؟ Big Grin
ممنون بابت زحماتتون
مگه ای پی ولقعی و غیرواقعی داریم؟

اونایی که نفر اولشون refused هستن اما نفر های دوم به بعد AP خوردن غیر واقعی هستن و باید حذف بشن Big Grin
تشکر کنندگان: kimfar ، ebrahim1e ، homayoon1972 ، sinapco ، mahyaaa ، Alex 2014 ، sunn789
(2015-09-06 ساعت 14:53)homayoon1972 نوشته:  سلام به همه دوستان گل نظرتون در مورد 11 امشب چیه؟ مثل دیشب همه دست به دعا

موافقم...هر شب 11 شب تا 30 سپتامبر
تشکر کنندگان: Manamehr ، samane1363 ، Jefferson ، homayoon1972 ، Pariba ، M.d ، mahyaaa ، sunn789 ، kimfar
(2015-09-06 ساعت 14:53)homayoon1972 نوشته:  سلام به همه دوستان گل نظرتون در مورد 11 امشب چیه؟ مثل دیشب همه دست به دعا

منم کاملا موافقم هر شب تا کلیر شدن همه دوستان .
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: Manamehr ، samane1363 ، homayoon1972 ، Pariba ، mahyaaa ، sunn789 ، kimfar
(2015-09-06 ساعت 17:17)yesorno نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 13:45)yesorno نوشته:  در جواب دوست گلم باید بگم گفتن که 3500 ویزا به ایران اختصاص داده شده، اگه نخوایم به حرفهای سخنگوی آمریکا هم توجه کنیم ما حداکثر می تونیم ۷% کل ویزاها رو در اختیار بگیریم و این هفت درصد یعنی 3500 ویزا.

یقیناً دعا کردن جایگاه خوب و عالی داره و باور بسیاری از ماها بر این هستش که دعا می تونه اگه واقعاً با حس خالص باشه همراه با موفقیت باشه.

منتظر باشین و فقط چند روز صبر کنین تا تغییرات آغاز بشه. اصلاً و ابداً چیزی نمی بینم که بخواد باعث نا امیدی بشه. سال ۲۰۱۳ تعداد کلیر نشده ها بسیار انگشت شمار بود در حدی که فقط ۲ نفر از کیس های تک نفره در ابوظبی کلیر نشدن! در بقیه ی سفارت ها که وضعیت خیلی بهتر بود. اون سال ویزا نبود امسال ویزا زیاده. اون سال همه کلیر شدن و باور کنین با توجه به آخرین مصاحبه هایی که در سفارت مجازی تهران منتشر شده امسال هم همه کلیر خواهند شد تنها با این تفاوت که امسال اینقدر ویزا داریم که می تونیم به بقیه ی مناطق هم ویزا بدیم برن حال کننBig Grin

سلام عرض ادب

لینک سفارت مجازی آمریکا

داخل سایت امکان جستجو هست. لاتاری یا سارا گرو یا هر چیزی که به ذهنتون می رسه سرچ کنین و مطالعه بفرمایین.

اینم لینکش
http://persian.iran.usembassy.gov/dvfarda.html
تشکر کنندگان: yesorno ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Alex 2014 ، sunn789
(2015-09-06 ساعت 15:34)mehrdad_123 نوشته:  سلام امروز خیلی حالم گرفته بود . رفتم سراغ دیوان حافظ ی فال گرفتم باور کنید این اومد . کلی باش گریه کردم و حالم کلی خوب شد اینم برای شما گذاشتم
یوسف گمگشته بازآید به کنعان غم مخور
کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور
ای دل غمدیده حالت به شود دل بد مکن
وین سر شوریده بازآید به سامان غم مخور
گر بهار عمر باشد باز بر تخت چمن
چتر گل در سر کشی ای مرغ خوشخوان غم مخور
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
دایما یک سان نباشد حال دوران غم مخور
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور
ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند
چون تو را نوح است کشتیبان ز طوفان غم مخور
در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم
سرزنش‌ها گر کند خار مغیلان غم مخور
گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید
هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور
حال ما در فرقت جانان و ابرام رقیب
جمله می‌داند خدای حال گردان غم مخور
حافظا در کنج فقر و خلوت شب‌های تار
تا بود وردت دعا و درس قرآن غم مخور
آقا مهرداد و تمام دوستان منتظر ٢٠١٥ اينقدر غصه نخورين.به زودي به اميد خدا همتون كلير مي شيد.همه ما ٢٠١٦ ها داريم براتون دعا مي كنيم.
شماره کیس:2016AS26xx /تاریخ رویت قبولی: 8 مي/کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/ برنده : خودم/  ارسال فرمds260  : ١١ مي/ كارنت شدن: ١٢ آگوست/ دريافت نامه دوم:25 اگوست/تاريخ مصاحبه: 15 اكتبر/دريافت ويزا: AP و یک مارچ آپديت شبانه همسر ( سربازی معاف و مهندس مكانيك در فيلد نفت و گاز شاغل در شرکت خصوصی) وکلیری ایشون ٢ مارچ / خودم (مهندس مكانيك کارشناس ارشد شاغل در شركت دولتي فيلد نفت و گاز)آپديت شبانه ٢١ مارچ و مجددا آپديت شبانه ٢٤ مارچ / كلير ٢٥ مارچ بعد از 162 روز/دريافت ويزا: ١٥ اپريل به لطف خدای مهربون Big Grin
تشکر کنندگان: Pariba ، ebrahim1e ، 2015reza ، ARSAMNEW ، mordad ، M.d ، behjan ، homayoon1972 ، Manamehr ، mahyaaa ، Alex 2014 ، behjat ، sunn789 ، kimfar
(2015-09-06 ساعت 17:41)ebrahim1e نوشته:  

سلام عرض ادب

لینک سفارت مجازی آمریکا

اینم لینکش

این لینک برای 2012 است و برای 2015 من چیزی پیدا نکردم
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Alex 2014 ، sunn789 ، APOLO5321
منم واسه 2015 چیزی پیدا نکردم
فقط همین بود

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mahyaaa ، Alex 2014
(2015-09-06 ساعت 18:26)khalilkhah نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 17:41)ebrahim1e نوشته:  

سلام عرض ادب

لینک سفارت مجازی آمریکا

اینم لینکش

این لینک برای ۲۰۱۲ است و برای ۲۰۱۵ من چیزی پیدا نکردم

مهندس جان توی قسمت جستجو بزن «سارا گرو»

این لینک باز می شه

اینم مسیر مستقیم کلیک کنین

این لینک هم اطلاعات جامعی داره
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mahyaaa ، sunn789 ، Alex 2014
دوستان گرامي با سلام وعرض ادب، واقعا آفرين به دولت آلمان واتريش ومردم اين دو كشور كه باروي بازازده هزارنفرپناهجوي سوري وسايرمليتها پذيرايي كردند وبهشون پناهندگي دادند، قابل توجه سردمداران امريكا كه كشور خود را مهد آزادي دنيا ميدانند، بنظر من بايد ازخودشون خجالت بكشند چرا كه ما برنده هاي لاتاري كه جزو خوش شانس ترين افرادروي كره زمين هستيم وبطور كاملا قانوني ميخواهيم به دعوت خودشان وارد نيرومندترين ومدرنترين كشورجهان يعني امريكابشويم اينطورمارودربلاتكليفي و سردرگمي قرارداده اند واقعا براشون متاسفم و بازهم ميگويم آفرين به دولتها ومردم اتريش وآلمان كه هزاران پناهجورا بدون اوراق و مدارك هويت با آغوش باز پذيرفتند.
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
سایت سفارت آنکارا به تاریخ 4 سپتامبر آپدیت شده، با مقایسه دو آپدیت 31 آگوست و 4 سپتامبر در این فاصله:

این لیست کلیر شدن:
2015AS1068
2015AS1331
2015AS3278
2015AS4235
2015AS5835
2015AS6113
2015AS6854
2015AS7010

35 کیس پروندشون کامل شده و ویزا گرفتن!Shy

7 کیس به مصاحبه رفتن.Rolleyes

[عکس: zwzy_4-sep.jpg]

همین جوری گفتم بدونین
در مورد سفارت ابوظبي هم. همچين ليستي وجود داره،يه آپ ٣١آگوست دارن شبانه و يكي ١سپتامبر،حدود ١٠تا كيس
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Jefferson
با این حساب ابوظبی هم برای فردا باید لیستی داشته باشه
از طرفی فکر کنم موتور کلیر کردن سفارت ها روشن شده
یک چیز جالبی که توی کلیر کردن آنکارا وجود داره (و تا دو ماه قبل وجود نداشت) اینکه که از تمامی ماه ها داره کلیر می کنه
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان