کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-06 ساعت 20:33)khalilkhah نوشته:  با این حساب ابوظبی هم برای فردا باید لیستی داشته باشه
از طرفی فکر کنم موتور کلیر کردن سفارت ها روشن شده
یک چیز جالبی که توی کلیر کردن آنکارا وجود داره (و تا دو ماه قبل وجود نداشت) اینکه که از تمامی ماه ها داره کلیر می کنه

ای جونم

دلم به لبخندت خوشه. نبینم دیگه ساکت باشیا Wink
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Alex 2014 ، sunn789 ، samane1363 ، 2015reza ، Pariba ، AliReza.Sh
(2015-09-06 ساعت 06:18)behjat نوشته:  سلام به همه دوستان گل منتظر کلیر، خواستم بگم که من حدود دوماهه وارد آمریکا شدم ، کم کم با صبر و حوصله تمام کارهام پیش رفته ، تازه بعد دوماه یک کار کوچک برای دوروز آخر هفته پیدا کردم، با تمام این احوال با توکل به خدا پیش میرم من هم برای تک تکتون دعا میکنم که انشاالله بزودی همتون ویزارو بگیرید و این تجربه خوب رو تو زندگیتون داشته باشید اطمینان دارم که همتون موفق میشید ،دعای مادر ردخور نداره، موفق باشید و روزتون رو با امید شروع کنید

سلام به بهجت خانم و همه ى دوستان عزيز , من , از روزى که نامه ى دوم را دريافت کرديم و ديدم که محل مصاحبه ى ما را از آنکارا به ايروان تغيير دادن با شما (خانم بهجت ) آشنا شدم , چون قبلش فقط سفرنامه هاى آنکارا را مى خوندم و خودمان را براى سفر به ترکيه آماده کرده بوديم .از همان روز هاى اول که تاپيک سفر به ارمنستان را مى خواندم , از شخصيت شما خوشم آمد و براى مهاجرت مصمم تر شدم . ما اواسط ماه جولاى مصاحبه داشتيم و نتيجه اش هم که معلومه , و حاصل آن , آشنايى من با اين تاپيک بود و اينکه بعد از يک سال تصميم گرفتم , عضو مهاجرسرا بشم که بتونم با شما دوستان ارتباط برقرار کنم . بهجت خانم شما به عنوان خواهر بزرگتر براى من و همسرم هستيد , من دو فرزند دانشجو دارم , که آخرين فرصته که زير گروه خانواده قرار مي گيرند و ما مى توانيم خانوادگى مهاجرت کنيم , لطفا ما را هم در دعاهايتان فراموش نکنيد .
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ebrahim1e ، yesorno ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، behjat ، ehsan_pars ، sunn789 ، behjan ، nimanoush ، samane1363 ، m.ghoreishi
(2015-09-06 ساعت 06:18)behjat نوشته:  سلام به همه دوستان گل منتظر کلیر، خواستم بگم که من حدود دوماهه وارد آمریکا شدم ، کم کم با صبر و حوصله تمام کارهام پیش رفته ، تازه بعد دوماه یک کار کوچک برای دوروز آخر هفته پیدا کردم، با تمام این احوال با توکل به خدا پیش میرم من هم برای تک تکتون دعا میکنم که انشاالله بزودی همتون ویزارو بگیرید و این تجربه خوب رو تو زندگیتون داشته باشید اطمینان دارم که همتون موفق میشید ،دعای مادر ردخور نداره، موفق باشید و روزتون رو با امید شروع کنید

سلام به بهجت خانم و همه ى دوستان عزيز , من , از روزى که نامه ى دوم را دريافت کرديم و ديدم که محل مصاحبه ى ما را از آنکارا به ايروان تغيير دادن با شما (خانم بهجت ) آشنا شدم , چون قبلش فقط سفرنامه هاى آنکارا را مى خوندم و خودمان را براى سفر به ترکيه آماده کرده بوديم .از همان روز هاى اول که تاپيک سفر به ارمنستان را مى خواندم , از شخصيت شما خوشم آمد و براى مهاجرت مصمم تر شدم . ما اواسط ماه جولاى مصاحبه داشتيم و نتيجه اش هم که معلومه , و حاصل آن , آشنايى من با اين تاپيک بود و اينکه بعد از يک سال تصميم گرفتم , عضو مهاجرسرا بشم که بتونم با شما دوستان ارتباط برقرار کنم . بهجت خانم شما به عنوان خواهر بزرگتر براى من و همسرم هستيد , ما دو فرزند دانشجو داريم , که آخرين فرصته که زير گروه خانواده قرار مي گيرند و ما مى توانيم خانوادگى مهاجرت کنيم , لطفا ما را هم در دعاهايتان فراموش نکنيد .
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
تشکر کنندگان: yesorno ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، behjat ، ehsan_pars ، SAMBAR
اساتید تحلیگرمون برای ایروان چی پیش بینی میکنن؟
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mahyaaa ، ehsan_pars

سلام به بهجت خانم و همه ى دوستان عزيز , من , از روزى که نامه ى دوم را دريافت کرديم و ديدم که محل مصاحبه ى ما را از آنکارا به ايروان تغيير دادن با شما (خانم بهجت ) آشنا شدم , چون قبلش فقط سفرنامه هاى آنکارا را مى خوندم و خودمان را براى سفر به ترکيه آماده کرده بوديم .از همان روز هاى اول که تاپيک سفر به ارمنستان را مى خواندم , از شخصيت شما خوشم آمد و براى مهاجرت مصمم تر شدم . ما اواسط ماه جولاى مصاحبه داشتيم و نتيجه اش هم که معلومه , و حاصل آن , آشنايى من با اين تاپيک بود و اينکه بعد از يک سال تصميم گرفتم , عضو مهاجرسرا بشم که بتونم با شما دوستان ارتباط برقرار کنم . بهجت خانم شما به عنوان خواهر بزرگتر براى من و همسرم هستيد , ما دو فرزند دانشجو داريم , که آخرين فرصته که زير گروه خانواده قرار مي گيرند . لطفا ما را هم در دعاهايتان فراموش نکنيد .
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، behjat ، Manamehr ، SAMBAR
(2015-09-06 ساعت 20:46)Manamehr نوشته:  اساتید تحلیگرمون برای ایروان چی پیش بینی میکنن؟

ایروان دو هفته هست که علایم حیاتیش قطع شده و نمیشه تحلیل درستی روش داشت ولی به نظر من کلیر کردن هشتاد درصد از حدود ۱۳۱ نفر کلیرنسی تو این هفته و هفته بعد دور از دسترس نیست . امیدواریم حسابی Wink
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، yesorno ، Manamehr ، ahmad3ptop ، ehsan_pars ، sunn789 ، nimanoush ، mahyaaa ، Pariba ، SAMBAR
(2015-09-06 ساعت 21:00)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 20:46)Manamehr نوشته:  اساتید تحلیگرمون برای ایروان چی پیش بینی میکنن؟

ایروان دو هفته هست که علایم حیاتیش قطع شده و نمیشه تحلیل درستی روش داشت ولی به نظر من کلیر کردن هشتاد درصد از حدود ۱۳۱ نفر کلیرنسی تو این هفته و هفته بعد دور از دسترس نیست . امیدواریم حسابی Wink

ممکنه ما که آخرا مصاحبه رفتیمم باشیم در همین کلیرها؟
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: sunn789 ، mahyaaa ، Pariba ، SAMBAR ، ARSAMNEW
(2015-09-06 ساعت 20:50)Pariba نوشته:  

سلام به بهجت خانم و همه ى دوستان عزيز , من , از روزى که نامه ى دوم را دريافت کرديم و ديدم که محل مصاحبه ى ما را از آنکارا به ايروان تغيير دادن با شما (خانم بهجت ) آشنا شدم , چون قبلش فقط سفرنامه هاى آنکارا را مى خوندم و خودمان را براى سفر به ترکيه آماده کرده بوديم .از همان روز هاى اول که تاپيک سفر به ارمنستان را مى خواندم , از شخصيت شما خوشم آمد و براى مهاجرت مصمم تر شدم . ما اواسط ماه جولاى مصاحبه داشتيم و نتيجه اش هم که معلومه , و حاصل آن , آشنايى من با اين تاپيک بود و اينکه بعد از يک سال تصميم گرفتم , عضو مهاجرسرا بشم که بتونم با شما دوستان ارتباط برقرار کنم . بهجت خانم شما به عنوان خواهر بزرگتر براى من و همسرم هستيد , ما دو فرزند دانشجو داريم , که آخرين فرصته که زير گروه خانواده قرار مي گيرند . لطفا ما را هم در دعاهايتان فراموش نکنيد .

سلام حتما عزیزم از صمیم قلب دعا میکنم که هرچه زودتر ویزاتونو بگیرید و بیاید چون میدونم دوری از بچه ها و تنها آمدن چقدر سخته، هر روز صبح که از خواب بلند میشم ،انگار قلبمو چنگ میزنند وقتی میبینم که بچه هام کنارم نیستند، و من روزی هزار بار اونارو به خدا میسپارم که حمایتشون کنه، ، سخته ولی چاره نیست حتما خیری توشه که بعدا خودشو نشون میده، ن برای همتون آرزوی موفقیت میکنم و هر کی مقصدش لس آنجلسه میتونه رو کمک معنوی من مثل یک مادر یا خواهر بزرگتر حساب کنه موفق باشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
[عکس: sd5v_image.jpg]
سلام به همه دوستان گلم، ساعت ۱۱ شما، حدود ۱۱/۵ صبح اینجاست ، حالا که شما منو جای مادر خودتون میدونید ،منهم با شما ساعت ۱۱ دعای خیر برای تک تکتون میکنم که همتون بزودی ویزاتونو بگیرید ، امیدوار باشید به لطف خدا
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
(2015-09-06 ساعت 19:55)yesorno نوشته:  سایت سفارت آنکارا به تاریخ ۴ سپتامبر آپدیت شده، با مقایسه دو آپدیت 31 آگوست و ۴ سپتامبر در این فاصله:

این لیست کلیر شدن:
2015AS1068
2015AS1331
2015AS3278
2015AS4235
2015AS5835
2015AS6113
2015AS6854
2015AS7010

35 کیس پروندشون کامل شده و ویزا گرفتن!Shy

۷ کیس به مصاحبه رفتن.Rolleyes
دوست عزیز اطلاعاتی هم راجب ایروان اگر دارید ممنون میشم بگذارید

[عکس: zwzy_4-sep.jpg]

همین جوری گفتم بدونین
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، دریای خروشان ، Alex 2014
(2015-09-06 ساعت 21:34)behjat نوشته:  سلام به همه دوستان گلم، ساعت ۱۱ شما، حدود ۱۱/۵ صبح اینجاست ، حالا که شما منو جای مادر خودتون میدونید ،منهم با شما ساعت ۱۱ دعای خیر برای تک تکتون میکنم که همتون بزودی ویزاتونو بگیرید ، امیدوار باشید به لطف خدا

سلام خانم بهجت میگن دعای مادر
ما که مادر نداریم برامون دعا کنه شما ما رو دعا کنید
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: behjan ، homayoon1972 ، sunn789 ، M.d ، nimanoush ، Jefferson ، samane1363 ، mahyaaa ، Pariba ، kimfar ، SAMBAR ، m.ghoreishi ، behjat ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، ریحانا ، mordad
دوستان ساعت 11 یادتون نره
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: sunn789 ، M.d ، Jefferson ، Manamehr ، mahyaaa ، SAMBAR ، بابراس ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، mordad
سلام بر همه ی دوستان ممنون از این همه انرژی مبثت تون امیدوارم و از ته قلبم برای همه شماها دعا می کنم که هر چه زو دتر ویزاتون رو بگیرید برای ما هم دعا کنید ما از هم جدا شدیم یکی اونجا یکی اینجا واقعا برامون خیلی سخته شدیدا محتاج دعاتون هستم . خداوندا ما را دریاب که تنها پناه ما تو هستی ...
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
منم مثل شما هستم کاملا درک میکنم شمارو
کیس نامبر 63xx
تاریخ مصاحبه 13 جولای ابوظبی
برنده کیس همسرم(ویزای یکضرب)
محل خدمت نیروی زمینی سپاه
تاریخ آپدیتها: 20 و 23 و 26 و 27 و 28 جولای و 4 و 10 آگست و 20 سپتامبر(ایمیل) و 22 سپتامبر (کیس برنده اصلی) و 24 سپتامبر آپ طلایی و 26 سپتامبر کلیر
مقصد: آتلانتا جورجیا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان