کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان من با تشکر از راهنمایی های شما طی سال پراز استرس
دوشنبه سفارت آنکارا تعطیله و باید تا سه شنبه منتظر بمونید.
من دارم سه شنبه میرم آنکارا برای دادن پاسپورت به سفارت
1- پرواز من ماهان هست ساعت 7:30 آیا من با اتوبوس برم، و برم هتل چک این کنم،قبل از ساعت 12 می رسم به سفارت؟ می خوام بدونم با اتوبوس از فرودگاه تا کیزیلای چقدر زمان می بره؟
2- اینکه برای تحویل پاسپورت باید وارد سفارت هم بشیم؟ اینو بخاطر این می پرسم که می خوام ببینم با وسایل می شه رفت دم در سفارت و پاسپورت رو تحویل داد؟
تشکر کنندگان: mahyaaa ، Pariba ، SAMBAR ، mordad
(2015-09-06 ساعت 22:24)sunn789 نوشته:  سلام بر همه ی دوستان ممنون از این همه انرژی مبثت تون امیدوارم و از ته قلبم برای همه شماها دعا می کنم که هر چه زو دتر ویزاتون رو بگیرید برای ما هم دعا کنید ما از هم جدا شدیم یکی اونجا یکی اینجا واقعا برامون خیلی سخته شدیدا محتاج دعاتون هستم . خداوندا ما را دریاب که تنها پناه ما تو هستی ...
[b]
انشالله خدا جواب این دعاهای دسته جمعی را همین روزها میده و همگی دوستان کلیر میشن
این دعا هم بخونید
اَمَّن یُّجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ وَ یَجعَلُکُم خُلَفاءَ الاَرضِ ءَاِلهٌ مَّعَ اللهِ قَلیلاً مَا تَذَکَّرُونَ
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: 2015reza ، sunn789 ، Jefferson ، khalilkhah ، mahyaaa ، Pariba ، kimfar ، SAMBAR ، arezoue ، بابراس ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، mordad
(2015-09-06 ساعت 22:24)sunn789 نوشته:  سلام بر همه ی دوستان ممنون از این همه انرژی مبثت تون امیدوارم و از ته قلبم برای همه شماها دعا می کنم که هر چه زو دتر ویزاتون رو بگیرید برای ما هم دعا کنید ما از هم جدا شدیم یکی اونجا یکی اینجا واقعا برامون خیلی سخته شدیدا محتاج دعاتون هستم . خداوندا ما را دریاب که تنها پناه ما تو هستی ...

اَمَّن یُّجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ وَ یَجعَلُکُم خُلَفاءَ الاَرضِ ءَاِلهٌ مَّعَ اللهِ قَلیلاً مَا تَذَکَّرُونَ
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: 2015reza ، mahyaaa ، Pariba ، kimfar ، SAMBAR ، arezoue ، بابراس ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، mordad
ساعت 11 هممون باهم دعا کنیمSmileبرای آرامش تک تکمون ، برای شادی....
نفراصلی همسرم،سرباز معلم، نیروی انتظامی،تدریس خصوصی زبان، تاریخ مصاحبه 10 جون ابو ظبی، کیس نامبر:2015AS564x
اپدیت نفراصلی:10، 26، 30 jul21،26,□□ jun (شبانه)،28jul(سفارت)□□4و 10 آگوست□□8سپتامبر در جواب ایمیل، 9سپتامبر با/، 10 سپتامبر باOR
اپدیتهای خودم:10، 26، 30 jun(شبانه) □□26 jul(سفارت)، □□10آگوست، 10سپتامبر با/
کلیرنس:10سپتامبر♥♥♥♥♥
تشکر کنندگان: M.d ، sunn789 ، Jefferson ، mehdi_a_3084 ، mahyaaa ، Pariba ، kimfar ، SAMBAR ، بابراس ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، mordad
(2015-09-06 ساعت 22:43)amir_csj نوشته:  دوستان من با تشکر از راهنمایی های شما طی سال پراز استرس
دوشنبه سفارت آنکارا تعطیله و باید تا سه شنبه منتظر بمونید.
من دارم سه شنبه میرم آنکارا برای دادن پاسپورت به سفارت
۱- پرواز من ماهان هست ساعت ۷:30 آیا من با اتوبوس برم، و برم هتل چک این کنم،قبل از ساعت 12 می رسم به سفارت؟ می خوام بدونم با اتوبوس از فرودگاه تا کیزیلای چقدر زمان می بره؟
۲- اینکه برای تحویل پاسپورت باید وارد سفارت هم بشیم؟ اینو بخاطر این می پرسم که می خوام ببینم با وسایل می شه رفت دم در سفارت و پاسپورت رو تحویل داد؟

سلام سفر بخير ما با اتوبوس كه رفتيم نيم ساعت راه بود تا كيزيلاي، شما وقتي برسين انكارا ٢ساعت زمان مياد عقب بنابراين فكر كنم برسين، ضمن اينكه از فرودگاه كه مياين سفارت قبل از كيزيلاي هست، از كيزيلاي تا سفارت پياده نيم ساعت هست

Case:3xxx
Interview: 9 Feb ,Ankara
Persons in case: 2
status: AP
Case updates: 19 FEb, 10 Jul email

Cool
*** Difficult is what we do, Impossible! takes some time
تشکر کنندگان: sunn789 ، nimanoush ، mahyaaa ، SAMBAR ، بابراس ، ARSAMNEW ، mordad
خدای بزرگم همه دوستانم و منتظران و خودم و خانواده ام رو بتو مبسپارم.
خدایا خیر همه ما را در گرفتن ویزا و رفتن قرار بده،آمین!
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
ما هم رفتيم دعا. التماس دعا
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: Manamehr ، sunn789 ، شیدا، 1367 ، mahyaaa ، Pariba ، kimfar ، SAMBAR ، fa15 ، بابراس ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، mordad
ما هم رفتیم دعا التماس دعا مخصوص برا همسرم

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: Manamehr ، sunn789 ، sal0811 ، شیدا، 1367 ، mahyaaa ، Pariba ، kimfar ، SAMBAR ، بابراس ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، mel ، mfte.teacher ، mordad
دوستان عزيزومهربان، خوشحالم كه پيشنهادچندهفته قبلم( دعاي همگاني دريك زمان) جامه عمل پوشيد والبته خانم شيدا هم لطف نمودن ساعت ١١ شب رو براي اين محفل روحاني و سرنوشت ساز تعيين نمودند بشما قول ميدهم كه بياري همديگربخاطر دعايي كه ازاعماق وجودمان در حق يكديگرمي نماييم انشاالله همگي شاد وسرخوش آماده گرفتن بليط ايالات متحده خواهيم شد وما ٢٠١٥ ها استارت اين محفل روحاني و دگرگون كننده را زديم ومطمئنا ٢٠١٦،٢٠١٧،٢٠١٨،٢٠١٩ها و .... اين حركت جانانه را الگوقرارخواهند داد، ازاينجا به مهربانوبهجت خانم بزرگوارهم درود ميفرستم والتماس دعا داريم ازشون، دوستان تكرار آخر هرشب ساعت ١١ دعاي همگاني ازاعماق وجود و در اتاقي ساكت و دور از سروصدا ١٠ دقيقه با دلي شكسته ونااميدازهمه جا غيرازخود خداي مهربان، اينم بگويم حضرت موسي( ع) در كوه طور ازخداوند پرسيد خدايا ترا كجا بجويم نداي الهي آمد " در قلب شكسته بنده ام" دوستان لحظات بسيارحساسي است ازذره ذره اعماق قلبتون تمام دعاوانرژي هاتون را روانه كنيد به آسمان هفتم يعني عرش الهي اگرم خواستيد با وضو باشيدديگه بهترو اگراشكتان جاري شد اين روسياه و كوچكتان را هم دعا بفرماييد پيش بسوي آغوش گشوده خداي مهربون پيش بسوي پيروزي نهايي خدادل هممون در همين هفته شاد بفرمايند انشاالله
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: Manamehr ، sunn789 ، شیدا، 1367 ، mahyaaa ، Pariba ، kimfar ، SAMBAR ، behjan ، masoud398 ، m.ghoreishi ، behjat ، arezoue ، بابراس ، Alex 2014
مارو هم از دعاي خودتون بي نصيب نذارين، من ٤ ساله انتظار ميكشم[emoji17]
خدايا ازت ميخوام خشنودي شما و رضاي دلت با ارزوي دل ما يكي باشه، اممميينننن

Case:3xxx
Interview: 9 Feb ,Ankara
Persons in case: 2
status: AP
Case updates: 19 FEb, 10 Jul email

Cool
*** Difficult is what we do, Impossible! takes some time
تشکر کنندگان: Manamehr ، sal0811 ، sunn789 ، شیدا، 1367 ، HERMES7 ، mahyaaa ، Pariba ، kimfar ، SAMBAR ، M.d ، m.ghoreishi ، Kia robani ، بابراس ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، mordad
قبول حق باشه. عجب برنامه خوبيه
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

دوستان یکبار برای اطمینان مجددا وارد CSC شدم، نوشته در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد شماره رهگیری پستی موجود نیست. البته هنوز پاسپورت رو تحویل ندادم. این مورد طبیعی است؟
تشکر کنندگان: شیدا، 1367 ، mahyaaa ، SAMBAR ، smpf ، ARSAMNEW ، homayoon1972 ، mordad
منم دعا میکنم واسه همه.
خداوندا اجابت کن هر آنچه در دل دوستانم می گذرد.
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
(2015-09-06 ساعت 23:10)vahid.sa نوشته:  منم دعا میکنم واسه همه.
خداوندا اجابت کن هر آنچه در دل دوستانم می گذرد.
آمییییییییییین

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال

ای دگرگون کننده ی قلب ها و چشم هـــــا
ای گرداننده و تنظیم کننده ی روزها و شبها
ای تغییر دهنده ی حال انسان و طبیعـــــت
حال ما را به بهترین حال دگرگون فرمــــــــــا

دوستان ببخشید که جسارت می کنم اما به نظر من بهتره توی دعاهامون به جای طلب ویزا، از خدا طلب "احسن الحال "(بهترین حال) رو برای همدیگه بکنیم.
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان