کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
به امید خدا اون چیزی که خیر وصلاحمونه مقدر میشه
نفراصلی همسرم،سرباز معلم، نیروی انتظامی،تدریس خصوصی زبان، تاریخ مصاحبه 10 جون ابو ظبی، کیس نامبر:2015AS564x
اپدیت نفراصلی:10، 26، 30 jul21،26,□□ jun (شبانه)،28jul(سفارت)□□4و 10 آگوست□□8سپتامبر در جواب ایمیل، 9سپتامبر با/، 10 سپتامبر باOR
اپدیتهای خودم:10، 26، 30 jun(شبانه) □□26 jul(سفارت)، □□10آگوست، 10سپتامبر با/
کلیرنس:10سپتامبر♥♥♥♥♥
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، همه تون رو دعا کردم.

خداوند بی نهایت است و بدون مکان و زمان، اما به قدر فهم تو کوچک می شود و به قدر نیاز تو فرود می آید و
به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشا می گردد.((ملاصدرا))
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: kimfar ، SAMBAR ، mahyaaa ، sunn789 ، m.ghoreishi ، arezoue ، smpf ، بابراس ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، homayoon1972 ، Pariba ، mordad
سب همه عزیزان بخیروشادی .من دیشب از مراسم دعا جاموندم چون از همچین مراسمه باحالی خبر نداشتم اما امشب لحظه شماری میکردم برا ساعت 11 .از خداخواستم :خدایا چنان کن سرانجام کار توخوشنود باشی ومارستگار
شماره کیس ***5 as
تعدادافراد کیس 3نفر(شماره 1 نفر اصلی )
سفارت آنکارا
تاریخ مصاحبه 4 جون
شغل نفر اصلی کارمند وضعیت سربازی س
نتیجه مصاحبه AP ،آبدیت ها 10 جولای ،15،17،20 آگست ،1سپتامبر >باایمیل پیگری
خدایاهرچه به صلاح ماست آن شود
دوستان عاشقتونم خیلی ماهید.خیلی باحالین.خیلی بامعرفتین. یه دونه هستین. خدایا هزاران بار شکرت.شکرت.
امین ساندیس ها کو؟؟؟؟
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
همه عمر من نشستم
که ببارد آسمانی
نه ز من دعای باران
نه ز ابر میل یاری
به دلم نشست تیری ز کمان مهربانی
نه به غیر می توان گفت
نه به گوش آشنایی
همه فصل های عمرم به سر آمد و نیامد
نه خزان دلفریبی
نه بهار دلربایی
به دلم فتاده روزی به سر آید این جدایی
نه دو چشم خیس خفتد
نه براید آفتابی
تو بگو کجا بجویم دل عاشقی که بردی
نه به آسمان نشانی
نه به خاک ، رد پایی
به که گویم عاشقت را به جنون تو می کشانی
نه به قهر رخ بتابی
نه سلام من جوابی
به خدا سپرده بودم به سفر غریب دل را
نه اجابت دعایی
نه به سینه مانده آهی
چه حکایت غریبی ز دل شکسته گفتم
که یکی نبود جز او
که یکی نمانده باقی
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، sunn789 ، fa15 ، smpf ، 2015reza ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، khalilkhah ، kimfar ، M.d ، behjan ، mahyaaa ، APOLO5321 ، homayoon1972 ، yesorno ، Pariba ، mordad ، samane1363
این پست رو از تاپیک کلیرنس 2013 کپی میکنم.ضمن ارزوی موفقیت برا دوستان2015 و دریافت ویزا در فرصت باقی مانده.
خوندنش خالی از لطف نیست.لینک http://www.mohajersara.com/Thread-%D9%83...#pid422515

دوستانی که ستاره دار ویزا گرفته اند حتماً بخوانند

چندی پیش یکی از دوستان که شرایط اش مشابه من بود یعنی همسر و فرزندانش ویزا گرفته بودند اما خودش هنوز کلیر نشده بود گفت اگر من ویزا نگیرم مثل فاجعه می ماند. برایش گفتم که در زندگی اگر بتوانی زاویه نگاه ات را تغییر دهی حتی اتفاقات بد هم میتواند عادی و حتی شیرین باشد.
گفتم: اینگونه تصور کن که در لاتاری برنده نشده بودی و داشتی به روال معمول زندگی را می گذراندی. همانگونه که تا یک سال و نیم پیش اینگونه بود. در خانه ات نشسته بودی و کسی در میزد. فردی بود که می گفت: من از طرف وزارت خارجه آ م ر ی ک ا مزاحمتان میشوم. ما میتوانیم برای همسر و فرزندان تان ویزای فوری و گرین کارت صادر کنیم اما خود شما باید از طریق کیس خانوادگی اقدام کنید. در مواجهه با این پیشنهاد چه می کردی؟ غیر از این بود که از شادی از خود بی خود می شدی؟ آیا این خبر را بهترین خبر عمرت حساب نمی کردی؟ آیا از خوشحالی فریاد نمی کشیدی و عزیزان ات را در آغوش نمی گرفتی؟ آیا ممکن بود شما یا یکی از اعضای خانواده ات لحظه ای در پذیرش این پیشنهاد درنگ کنید؟
دوستانی که این شرایط را دارید خواهش می کنم این گذشته سختی را که همه با هم گذراندیم از همین امروز فراموش کنید و تصور کنید با پیشنهاد فوق مواجه شده اید. از اینجا به بعد انتخاب با شماست
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
Worrying about the future is tempting. but useless
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: smpf ، 2015reza ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، ریحانا ، mahyaaa ، SAMBAR ، violets ، Pariba ، mordad ، m.ghoreishi
(2015-09-06 ساعت 22:48)Aliz12363 نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 22:43)amir_csj نوشته:  دوستان من با تشکر از راهنمایی های شما طی سال پراز استرس
دوشنبه سفارت آنکارا تعطیله و باید تا سه شنبه منتظر بمونید.
ن دارم
سلام سفر بخير ما با ا

دوست عزیز شما باید برید هتل وسایلتون رو بگذارید و برید سفارت چون باید تمام مراحل چک شدن برای ورود را مثل دفعه قبل طی کنید و نمی گذارند با کیف وارد شوید. قطعا اگر تاخیر نداشته باشید به راحتی به سفارت میرسید ولی اگر یک درصد مجبور شدید میتونید وسایلتون رو بدید به دکه روزنامه فروشی روبروی سفارت براتون نگه داره البته هزینه اندکی هم باید بدید و بحث اعتماد و ... WinkBig Grin
ضمنا ؛ مبارکتووووووووون باشه
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: smpf ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، behdadK ، amir_csj ، mahyaaa ، دریای خروشان ، Pariba ، mordad ، m.ghoreishi
(2015-09-07 ساعت 02:25)m.ghoreishi نوشته:  این پست رو از تاپیک کلیرنس ۲۰۱۳ کپی میکنم.ضمن ارزوی موفقیت برا دوستان۲۰۱۵ و دریافت ویزا در فرصت باقی مانده.
خوندنش خالی از لطف نیست.لینک http://www.mohajersara.com/Thread-%D9%83...#pid422515

دوستانی که ستاره دار ویزا گرفته اند حتماً بخوانند

چندی پیش یکی از دوستان که شرایط اش مشابه من بود یعنی همسر و فرزندانش ویزا گرفته بودند اما خودش هنوز کلیر نشده بود گفت اگر من ویزا نگیرم مثل فاجعه می ماند. برایش گفتم که در زندگی اگر بتوانی زاویه نگاه ات را تغییر دهی حتی اتفاقات بد هم میتواند عادی و حتی شیرین باشد.
گفتم: اینگونه تصور کن که در لاتاری برنده نشده بودی و داشتی به روال معمول زندگی را می گذراندی. همانگونه که تا یک سال و نیم پیش اینگونه بود. در خانه ات نشسته بودی و کسی در میزد. فردی بود که می گفت: من از طرف وزارت خارجه آ م ر ی ک ا مزاحمتان میشوم. ما میتوانیم برای همسر و فرزندان تان ویزای فوری و گرین کارت صادر کنیم اما خود شما باید از طریق کیس خانوادگی اقدام کنید. در مواجهه با این پیشنهاد چه می کردی؟ غیر از این بود که از شادی از خود بی خود می شدی؟ آیا این خبر را بهترین خبر عمرت حساب نمی کردی؟ آیا از خوشحالی فریاد نمی کشیدی و عزیزان ات را در آغوش نمی گرفتی؟ آیا ممکن بود شما یا یکی از اعضای خانواده ات لحظه ای در پذیرش این پیشنهاد درنگ کنید؟
دوستانی که این شرایط را دارید خواهش می کنم این گذشته سختی را که همه با هم گذراندیم از همین امروز فراموش کنید و تصور کنید با پیشنهاد فوق مواجه شده اید. از اینجا به بعد انتخاب با شماست
من قبلا خونده بودم كه ورود به آمريكا بايد با نفر اول كيس باشه و اگر اون شخص وارد نشه سايرين هم نميتونن وارد بشن.
آيا شرايطي كه شما تشريح كردين وقتيه كه مثلا برنده خانوم باشه يا اينكه همه افرادي كه ويزا رو گرفتن فارغ از نفر اصلي بودن و ... ميتونن وارد بشن؟
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mahyaaa ، mordad
(2015-09-06 ساعت 21:17)Manamehr نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 21:00)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 20:46)Manamehr نوشته:  اساتید تحلیگرمون برای ایروان چی پیش بینی میکنن؟

ایروان دو هفته هست که علایم حیاتیش قطع شده و نمیشه تحلیل درستی روش داشت ولی به نظر من کلیر کردن هشتاد درصد از حدود ۱۳۱ نفر کلیرنسی تو این هفته و هفته بعد دور از دسترس نیست . امیدواریم حسابی Wink

ممکنه ما که آخرا مصاحبه رفتیمم باشیم در همین کلیرها؟

همه چی امکان داره ... در روز های آخر کلیر ها زودتر میآد و فقط اینا خودشون می فهمن دارن چی کار می کنن و بس ...
بنابراین فقط دعا کنید و امیدوار باشین ما رو هم اون گوشه ها دعا کنید . Tongue
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: ریحانا ، kimfar ، nimanoush ، sunn789 ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa ، Mahboy ، Pariba ، mordad
از امروز باید منتظر شروع طوفان ها بووووود

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
(2015-09-07 ساعت 07:58)houshym نوشته:  از امروز باید منتظر شروع طوفان ها بووووود

خدا کنه تمام تابستون ما به چک کردن و آپدیت و استرس گذشت انشاالله این سفارت ابوظبی یک تکون دو تکون به خودش بده Smile
تشکر کنندگان: sinapco ، ARSAMNEW ، kimfar ، homayoon1972 ، APOLO5321 ، nimanoush ، mahyaaa ، بابراس ، SAMBAR ، mordad
"Hope is important because it can make the present moment less difficult to bear. If we believe that tomorrow will be better, we can bear a hardship today"

Thich Nhat Hanh
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
سلام به همه دوستان و آرزوی شروع سپتامبر رویایی برای همه منتظران از همین هفته
هوووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

دوستان یکبار برای اطمینان مجددا وارد CSC شدم، نوشته در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد شماره رهگیری پستی موجود نیست. البته هنوز پاسپورت رو تحویل ندادم. این مورد طبیعی است؟ لطفا یک نفر راهنمایی کنه
تشکر کنندگان: mahyaaa ، ARSAMNEW ، mordad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان