کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-07 ساعت 14:57)professional نوشته:  با سلام به همگی دوستان ، ایمیلی هم از سایت ابوظبی برای ما امده احتمالا همون کلیر هست که زده پاسپورت هاتون رو بفرستید ، از دوستان راهنمایی میخوام که الان به چه صورت پاسپورت ها رو بفرستیم با چه پستی ؟ از زمان مدیکال هم یک ماه و نیم مونده به نظرتون مدیکال رو دوباره انجام بدیم ؟ البته می تونم خودمون رو تو این ۱ ماه اماده سفر کنیم ولی اگه زمان بیشتری داشته باشیم خیلی بهتره ؟ نظر دوستان چی ؟ توی ایمیل تا 22 سپتامبر وقت دادن. خدا رو شکر خیلی خوشحالم ، امیدوارم که همه دوستا کلیر بشن
کیس ۲ نفره ، زمان مصاحبه 28 اپریل
سلام تبریک میگم به سلامنی و شادی
کاش دوسنان شغل و رشته و سربازیشون را میگفتن تا کمکی به حال ما هم بشه

(2015-09-07 ساعت 14:57)professional نوشته:  با سلام به همگی دوستان ، ایمیلی هم از سایت ابوظبی برای ما امده احتمالا همون کلیر هست که زده پاسپورت هاتون رو بفرستید ، از دوستان راهنمایی میخوام که الان به چه صورت پاسپورت ها رو بفرستیم با چه پستی ؟ از زمان مدیکال هم یک ماه و نیم مونده به نظرتون مدیکال رو دوباره انجام بدیم ؟ البته می تونم خودمون رو تو این ۱ ماه اماده سفر کنیم ولی اگه زمان بیشتری داشته باشیم خیلی بهتره ؟ نظر دوستان چی ؟ توی ایمیل تا 22 سپتامبر وقت دادن. خدا رو شکر خیلی خوشحالم ، امیدوارم که همه دوستا کلیر بشن
کیس ۲ نفره ، زمان مصاحبه 28 اپریل
سلام تبریک میگم به سلامنی و شادی
کاش دوسنان شغل و رشته و سربازیشون را میگفتن تا کمکی به حال ما هم بشه
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ebrahim1e ، mordad ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، Alex 2014 ، mahyaaa ، آزاده_امین
(2015-09-07 ساعت 13:55)humsun نوشته:  مثل اينكه سفارتها طبق قانون پاركينسون (مدت انجام كار ارتباطي به حجم و ماهيت آن ندارد) دارن به خوبي عمل ميكنند ;d
خدا رو شكر

اونا کارشون را به موقع انجام بدن , طبق چه قانونى , زياد مهم نيست . انشالا بزودى خبرهاى خوش براى همه در راهه. Smile
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
دوستان باتجربه ميشه محبت كنيد يك نسخه بپيچيد براي ما نفر دوم كه درچك بسر ميبرده
يكupدوم سپتامبرداشته ويكي سوم سپتامبر با or
ولي ديگه خبري نيست [emoji20]
ممنون از تمام عزيزاني كه اطلاعاتشان در اختيار بقيه هم قرار مي دهند به اميد كلير شدن تمامي دوستان به زودي
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mordad ، ARSAMNEW ، Pariba ، farrokh33 ، nimanoush ، mahyaaa
پروفشنال عزيز تبريك مي گم. يكم از شرايطتت بگو. ضمناً آخرين آپ واقعيت كي بود؟؟؟
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: behzadsh ، ebrahim1e ، mordad ، بابراس ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، Alex 2014 ، mahyaaa
(2015-09-07 ساعت 15:24)1362amin1362 نوشته:  پروفشنال عزيز تبريك مي گم. يكم از شرايطتت بگو. ضمناً آخرين آپ واقعيت كي بود؟؟؟

اپدیت اخرمون 1 سپتامبر ، سربازی هم نیروی انتظامی
دوستاني كه شكر خدا كلير مي شن لطف كنن در هنگام اعلام كليري شرايطشون رو هم كامل بزارن بلكه با اين اعلام بتونن به ديگر دوستان كمك كنن. موفق باشيد
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-09-07 ساعت 15:23)sak نوشته:  دوستان باتجربه ميشه محبت كنيد يك نسخه بپيچيد براي ما نفر دوم كه درچك بسر ميبرده
ممنون از تمام عزيزاني كه اطلاعاتشان در اختيار بقيه هم قرار مي دهند به اميد كلير شدن تمامي دوستان به زودي

کدوم سفارت بودین اگه فردا هم خبری نشد یه ایمیل بزنین بهشون مطمئن باشید کلیر شدین فقط اونا دارن تنبلی مبکنند والا من اگه اپ orدار شم وانمیستم نامه بیاد پامیشم میرم سفارت همین که ابمیل اومد پاسم رو میدم دستشون.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
(2015-09-07 ساعت 12:36)SAMBAR نوشته:  دوستان کیسهای ۷ هزار انکارا مصاحبشون اگوست بوده؟

بله ما ۱۴آگوست بودیم .
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mordad ، homayoon1972 ، farrokh33 ، mahyaaa ، آزاده_امین
دوستان فقط یه سوال
من خودم میخوام برم سفارت که ویزارو بگیرم، ایا همون موقع پاس رو تحویل میدم و ویزارو میچسبونه توش یا اینکه بعد از چند روز دوباره باید بری و تحویل بگیری؟؟؟؟
من سریع بلیط رو هم خریدم اونم یک روزه ولی الان این به ذهنم رسید،
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، r.bazargan ، Pariba ، farrokh33 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، آزاده_امین
(2015-09-07 ساعت 15:34)SAMBAR نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 15:23)sak نوشته:  دوستان باتجربه ميشه محبت كنيد يك نسخه بپيچيد براي ما نفر دوم كه درچك بسر ميبرده

کدوم سفارت بودین اگه فردا هم خبری نشد یه ایمیل بزنین بهشون مطمئن باشید کلیر شدین فقط اونا دارن تنبلی مبکنند والا من اگه اپ orدار شم وانمیستم نامه بیاد پامیشم میرم سفارت همین که ابمیل اومد پاسم رو میدم دستشون.

سفارت انكارا
تشكر از جوابتان وراهنماييتان
پس تا فردا منتظر ميشم وبعد به توصيه شما عمل مي كنم
انشالله شما هم بزودي كلير شويد
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mordad ، farrokh33 ، SAMBAR ، mahyaaa ، آزاده_امین
(2015-09-07 ساعت 16:11)mohammad_sepah نوشته:  دوستان فقط یه سوال
من خودم میخوام برم سفارت که ویزارو بگیرم، ایا همون موقع پاس رو تحویل میدم و ویزارو میچسبونه توش یا اینکه بعد از چند روز دوباره باید بری و تحویل بگیری؟؟؟؟

نه دوست گرامي چند روز زمان مي برد بين ٣تا٥روز كاري
(2015-09-07 ساعت 16:18)sak نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 16:11)mohammad_sepah نوشته:  دوستان فقط یه سوال

نه دوست گرامي چند روز زمان مي برد بين ٣تا٥روز كاري

پس بلیط رفت تو پاچمون.....
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، homayoon1972
با سلام به دوستان عزیز ، اگر ما بخوایم که مدیکال رو تمدید کنیم و خودمون پاسبورت ها رو تحویل بدیم ، باید وقت سفارت برای ابوظبی بگیریم؟ یا که همون روز 3 شنبه که معمولا تو ابوظبی وقت میدن بریم میتونیم پاسبورت ها و مدیکال جدید رو تحویل بدیم ؟ سوال دیگه هم اینکه ما که یک ماه و نیم از مدیکال مونده ، زمان انقضا پاسبورت رو همون یک ماه و نیم دیگه میزنن دیگه ؟ اگه مدیکال جدید بدیم زمان تاریخ پاسبورت تا کی میخوره ایا حتما تا اول 2016 باید وارد امریکا بشیم ؟
❶ کيس نامبر: 2015AS1###
❷ تعداد افراد: 2 نفر
❸ سفارت: ابوظبی
❹تاریخ مصاحبه : 28 آپریل
❺ آپدیت ها:3 می . 10 اگوست(سیس) . 1 سپتامبر، 7 سپتامبر
❻ کلیر: 7 سپتامبر ، ایمیل سفارت
❼ شغل : ازاد ، سربازی : نیروی انتظامی
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ebrahim1e ، ریحانا ، homayoon1972 ، farrokh33 ، karo.eng ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa
سلام
دوستانی که تازه کلیر شدن تا 22 سپتامبر بشون فرصت دادند این مطلب نشان دهنده این است که سفارت ابوظبی مطمئن هست تا 22 سپتامبر حداقل ویزا واسه اینا هست و یکم ادم را اروم میکنه
شما نظرتون چیه؟؟؟
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
(2015-09-07 ساعت 16:20)professional نوشته:  با سلام به دوستان عزیز ، اگر ما بخوایم که مدیکال رو تمدید کنیم و خودمون پاسبورت ها رو تحویل بدیم ، باید وقت سفارت برای ابوظبی بگیریم؟ یا که همون روز ۳ شنبه که معمولا تو ابوظبی وقت میدن بریم میتونیم پاسبورت ها و مدیکال جدید رو تحویل بدیم ؟ سوال دیگه هم اینکه ما که یک ماه و نیم از مدیکال مونده ، زمان انقضا پاسبورت رو همون یک ماه و نیم دیگه میزنن دیگه ؟ اگه مدیکال جدید بدیم زمان تاریخ پاسبورت تا کی میخوره ایا حتما تا اول ۲۰۱۶ باید وارد آمریکا بشیم ؟

تبریک میگم بهتون.
دوست عزیز تاریخ اعتبار پاسپورت کلا با تاریخ اعتبار ویزا فرق داره. شما اگه پاستون اعتبار نداره که باید همین جا تو ایران تمدیدش کنید. برای ورود به آ م ر ی ک ا هم که باید سعی کنبد حداقال 1 ماه قبل از اتمام تاریخ مدیکالتون برید.
تاریخ اعتبار ویزارو هم بسته به مدیکال میزنن.
در مورد باقی موارد که مرتبط با سفارت در ابوظبی هست من اطلاعاتی ندارم.باقی دوستان راهنماییتون میکنن.
موفق باشید.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، farrokh33 ، Alex 2014 ، mahyaaa ، آزاده_امین

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان