کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
عمیقاً دارم از انتخاب آنکارا احساس ندامت میکنم.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، hamidrezamg ، SAMBAR
professional عزیز صمیمانه بهت تبریک میگم و هوووووررررررراااااااااااا
برای دوستان باقیمانده هم دعا کنین.
دوستان دعای 11 شب رو فراموش نکنین. ما همه مون ویزامون می گیریم
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

(2015-09-07 ساعت 16:35)mordad نوشته:  عمیقاً دارم از انتخاب آنکارا احساس ندامت میکنم.

منم ار انتخاب ابوظبی احساس بدی دارم
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mordad ، SAMBAR ، Alex 2014
(2015-09-07 ساعت 16:47)mfte.teacher نوشته:  professional عزیز صمیمانه بهت تبریک میگم و هوووووررررررراااااااااااا

من با دل شکسته دعا کردم و تا آخرین روز سپتامبر حتی اگه ویزامو بگیرم دعا کردن راس ساعت ۱۱ را ادامه میدم چون از صمیم قلبم اعتقاد دارم که اگه دعا دسته جمعی و با خلوص نیت و دل شکسته باشه رد خور نداره

(2015-09-07 ساعت 16:47)mfte.teacher نوشته:  professional عزیز صمیمانه بهت تبریک میگم و هوووووررررررراااااااااااا

من با دل شکسته دعا کردم و تا آخرین روز سپتامبر حتی اگه ویزامو بگیرم دعا کردن راس ساعت ۱۱ را ادامه میدم چون از صمیم قلبم اعتقاد دارم که اگه دعا دسته جمعی و با خلوص نیت و دل شکسته باشه رد خور نداره
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: farrokh33 ، mordad ، HERMES7 ، لطف اله ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، behjan ، آزاده_امین ، M.d ، sunn789
(2015-09-07 ساعت 14:57)professional نوشته:  با سلام به همگی دوستان ، ایمیلی هم از سایت ابوظبی برای ما امده احتمالا همون کلیر هست که زده پاسپورت هاتون رو بفرستید ، از دوستان راهنمایی میخوام که الان به چه صورت پاسپورت ها رو بفرستیم با چه پستی ؟ از زمان مدیکال هم یک ماه و نیم مونده به نظرتون مدیکال رو دوباره انجام بدیم ؟ البته می تونم خودمون رو تو این ۱ ماه اماده سفر کنیم ولی اگه زمان بیشتری داشته باشیم خیلی بهتره ؟ نظر دوستان چی ؟ توی ایمیل تا 22 سپتامبر وقت دادن. خدا رو شکر خیلی خوشحالم ، امیدوارم که همه دوستا کلیر بشن
کیس ۲ نفره ، زمان مصاحبه 28 اپریل
سلام دوست عزیز با تبریک
پیشنهاد میکنم همین امروز پرواز کنید به طرف امارات اگر تونستید مدیکال رو تمدید کنید وبعد برید سفارت .خودتون بریدامارات لطفا تو این وقت کم پاسپورت رو با آژانس ها پیکاپ نکنید که اگه خدای ناکرده نیاز به حضور شما باشه چون پاسپورت رو دادید آژانس نمیتونید از ایران خارج بشید وخودتون رو برسونید سفارت .شاد باشید
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، mahyaaa ، آزاده_امین ، mehdi_a_3084
(2015-09-07 ساعت 14:57)professional نوشته:  با سلام به همگی دوستان ، ایمیلی هم از سایت ابوظبی برای ما امده احتمالا همون کلیر هست که زده پاسپورت هاتون رو بفرستید ، از دوستان راهنمایی میخوام که الان به چه صورت پاسپورت ها رو بفرستیم با چه پستی ؟ از زمان مدیکال هم یک ماه و نیم مونده به نظرتون مدیکال رو دوباره انجام بدیم ؟ البته می تونم خودمون رو تو این ۱ ماه اماده سفر کنیم ولی اگه زمان بیشتری داشته باشیم خیلی بهتره ؟ نظر دوستان چی ؟ توی ایمیل تا 22 سپتامبر وقت دادن. خدا رو شکر خیلی خوشحالم ، امیدوارم که همه دوستا کلیر بشن
کیس ۲ نفره ، زمان مصاحبه 28 اپریل

دوست عزیز اگر قصد تمدید مدیکال دارید از همون مرکزی که قبلا مدیکال رو انجام دادید وقت بگیرید و تمدید کنید و هر روزی که نتیجه رو به شما دادن به جز جمعه و شنبه ببرین ابوظبی با پاسپورت ها تحویل سفارت بدید لازم به وقت گرفتن نیست. وقتی شما تمدید کنید تاریخ انقضای ویزا را شش ماه بعد از مدیکال میزنن یعنی وقت بیشتری دارید. موفق باشید
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان: farrokh33 ، mordad ، SAMBAR ، Alex 2014 ، آزاده_امین
خداروشکر امروز خبرهای خوش هست
تبریک به همه دوستان کلییر شده
ان شا الله روزهای آینده بقیمون کلییر میشیم
ساعت ۱۱ شب در کنار شما همه رو دعا میکنم
شما هم ما رو فراموش نکنید.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
(2015-09-07 ساعت 16:53)aria802 نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 16:35)mordad نوشته:  عمیقاً دارم از انتخاب آنکارا احساس ندامت میکنم.

منم ار انتخاب ابوظبی احساس بدی دارم

جدی؟ آخه من به نظرم میاد که ابوظبی و ایروان خیلی بهتر از آنکارا کار کردن تا الان.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، آزاده_امین ، sunn789
(2015-09-07 ساعت 16:20)professional نوشته:  با سلام به دوستان عزیز ، اگر ما بخوایم که مدیکال رو تمدید کنیم و خودمون پاسبورت ها رو تحویل بدیم ، باید وقت سفارت برای ابوظبی بگیریم؟ یا که همون روز ۳ شنبه که معمولا تو ابوظبی وقت میدن بریم میتونیم پاسبورت ها و مدیکال جدید رو تحویل بدیم ؟ سوال دیگه هم اینکه ما که یک ماه و نیم از مدیکال مونده ، زمان انقضا پاسبورت رو همون یک ماه و نیم دیگه میزنن دیگه ؟ اگه مدیکال جدید بدیم زمان تاریخ پاسبورت تا کی میخوره ایا حتما تا اول ۲۰۱۶ باید وارد آمریکا بشیم ؟

من امروز ابوظبی بودم پاسمو تحویل دادم. وقت نمیخواد فقط بعد ساعت یک و نیم تا دو برید. سه شنبه و یکشنبه واسه ویزاهای عادیه مثل ما تازه اونم چون دیروز تعطیل بود بهشون زنگ زدم گفتن امروز بیا. مدیکالم هم تمدید کردم کلا شد دو روز. اگه فوری باشه و بهشون توضیح بدید یه روزه هم میدن. هم سفارت و هم مراکز پزشکی خیلی همکاری میکنن به شرط اینکه شما شرایط رو براشون کاملا توضیح بدید. موفق باشید
کتگوری: F2A
تارخ مصاحبه: مارچ ۲۰۱۵
محل مصاحبه: ابوظبی
نتیجه: دریافت برگه سفید A.P
آپدیت: ۲ بار تا کنون- 》17 آپریل》۲۰ آگوست با ایمیل 》27 آگوست》
کلیرنس: بلاخره 27 آگوست تو سایت سفارت ابوظبی
ویزا: 10 سپتامبر 2015
عزیمت : اکتبر 2015
4 اکتبر 2015 ورود از مرز هوایی تگزاس به شهر مقدس سن آنتونیو
همش همین بود کلاغه هم به خونه اش رسید Big Grin
(2015-09-07 ساعت 16:30)ebrahim1e نوشته:  سلام
دوستانی که تازه کلیر شدن تا 22 سپتامبر بشون فرصت دادند این مطلب نشان دهنده این است که سفارت ابوظبی مطمئن هست تا 22 سپتامبر حداقل ویزا واسه اینا هست و یکم ادم را اروم میکنه
شما نظرتون چیه؟؟؟
یعنی امکان این هست که کلیر بشی و ایمیل هم واست بیاد و بری سفارت بگن ویزا تموم شده؟ مثه سیستم بقالیه که!
بازمانده 2015
یایو یایو مولالا یایو یایو
Cool
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mahyaaa ، sunn789
(2015-09-07 ساعت 16:20)mohammad_sepah نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 16:18)sak نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 16:11)mohammad_sepah نوشته:  دوستان فقط یه سوال
من خودم میخوام برم سفارت که ویزارو بگیرم، ایا همون موقع پاس رو تحویل میدم و ویزارو میچسبونه توش یا اینکه بعد از چند روز دوباره باید بری و تحویل بگیری؟؟؟؟
من سریع بلیط رو هم خریدم اونم یک روزه ولی الان این به ذهنم رسید،

نه دوست گرامي چند روز زمان مي برد بين ٣تا٥روز كاري

پس بلیط رفت تو پاچمون.....

دوست عزيز اين نوشته يكي از دوستان است پس شايد امكان پذير باشد باز هم پرس وجو كنيد

من امروز ابوظبی بودم پاسمو تحویل دادم. وقت نمیخواد فقط بعد ساعت یک و نیم تا دو برید. سه شنبه و یکشنبه واسه ویزاهای عادیه مثل ما تازه اونم چون دیروز تعطیل بود بهشون زنگ زدم گفتن امروز بیا. مدیکالم هم تمدید کردم کلا شد دو روز. اگه فوری باشه و بهشون توضیح بدید یه روزه هم میدن. هم سفارت و هم مراکز پزشکی خیلی همکاری میکنن به شرط اینکه شما شرایط رو براشون کاملا توضیح بدید. موفق باشید
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، لطف اله ، mahyaaa
2015AS1967
2015AS4341
2015AS4427
2015AS4744
2015AS5017...............................> Tongue این شماره ماست ایمیل هم دریافت کردیم
2015AS5782
2015AS6225
2015AS6648
2015AS6657
2015AS7351

به امید کلیر شدن بقیه این سایت خیلی به من روحیه داد من از دیشب دعا کردن ساعت 11 رو شروع کردم ولی ادامه خواهم داد برای بقیه
(2015-09-07 ساعت 17:25)comeonbaby نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 16:30)ebrahim1e نوشته:  سلام
دوستانی که تازه کلیر شدن تا 22 سپتامبر بشون فرصت دادند این مطلب نشان دهنده این است که سفارت ابوظبی مطمئن هست تا 22 سپتامبر حداقل ویزا واسه اینا هست و یکم ادم را اروم میکنه
شما نظرتون چیه؟؟؟
یعنی امکان این هست که کلیر بشی و ایمیل هم واست بیاد و بری سفارت بگن ویزا تموم شده؟ مثه سیستم بقالیه که!

پارسال از 2 سپتامبر دیگه تقریبا ویزا نبوده و 2013 هم بچه هایی که 17 سپتامبر به بعد رفتن براشون ویزا نبوده

البته امسال اتفاق 2013 نخواهد افتاد چون به هیچ وجه ایران به 7% ویزاهای جهانی نخواهد رسید
و اتفاق پارسال هم که با تحلیلها و آمارهایی که دوستان انجام دادند ویزا موجود هست و احتمالش خیلی کم هست
فقط باید زود کلیر بشم
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
از دوستانی که اخرین اپدیت واقعیشون 28 جولای بوده کسی کلیر شده؟؟
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، آزاده_امین
(2015-09-07 ساعت 17:31)sak نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 16:20)mohammad_sepah نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 16:18)sak نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 16:11)mohammad_sepah نوشته:  دوستان فقط یه سوال
من خودم میخوام برم سفارت که ویزارو بگیرم، ایا همون موقع پاس رو تحویل میدم و ویزارو میچسبونه توش یا اینکه بعد از چند روز دوباره باید بری و تحویل بگیری؟؟؟؟
من سریع بلیط رو هم خریدم اونم یک روزه ولی الان این به ذهنم رسید،

نه دوست گرامي چند روز زمان مي برد بين ٣تا٥روز كاري

پس بلیط رفت تو پاچمون.....

دوست عزيز اين نوشته يكي از دوستان است پس شايد امكان پذير باشد باز هم پرس وجو كنيد

البته فکر میکنم منظورشون مدیکال بوده که یکروزه هم میشه جوابشو گرفت.
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mordad ، mahyaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان