کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-07 ساعت 17:15)karo.eng نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 16:20)professional نوشته:  با سلام به دوستان عزیز ، اگر ما بخوایم که مدیکال رو تمدید کنیم و خودمون پاسبورت ها رو تحویل بدیم ، باید وقت سفارت برای ابوظبی بگیریم؟ یا که همون روز ۳ شنبه که معمولا تو ابوظبی وقت میدن بریم میتونیم پاسبورت ها و مدیکال جدید رو تحویل بدیم ؟ سوال دیگه هم اینکه ما که یک ماه و نیم از مدیکال مونده ، زمان انقضا پاسبورت رو همون یک ماه و نیم دیگه میزنن دیگه ؟ اگه مدیکال جدید بدیم زمان تاریخ پاسبورت تا کی میخوره ایا حتما تا اول ۲۰۱۶ باید وارد آمریکا بشیم ؟

من امروز ابوظبی بودم پاسمو تحویل دادم. وقت نمیخواد فقط بعد ساعت یک و نیم تا دو برید. سه شنبه و یکشنبه واسه ویزاهای عادیه مثل ما تازه اونم چون دیروز تعطیل بود بهشون زنگ زدم گفتن امروز بیا. مدیکالم هم تمدید کردم کلا شد دو روز. اگه فوری باشه و بهشون توضیح بدید یه روزه هم میدن. هم سفارت و هم مراکز پزشکی خیلی همکاری میکنن به شرط اینکه شما شرایط رو براشون کاملا توضیح بدید. موفق باشید
سلام میزخشید ما امروز میل سفارت رو دریافت کردیم تا 22 سپتامبر وقت ویزا داریم میشه لطف بفرمایید ما کی ابوظبی باشیم چند روز هتل بگیریم کی سفارت بریم و چی بگیم خیلی ممنونتون میشم ما رو راهنمایی کنید ...

تشکر کنندگان: sunn789 ، sinapco ، homayoon1972 ، mahyaaa ، mordad ، smpf
سلام دوستان تبریک فراوان به دوستانی که کلیر شدن وامیدوارم که موفق و پیروز باشند
ببخشید دوستان برای تمدید مدیکال باید وقت بگیریم یا اینکه نیاز نیست بریم دکتر خودش تمدید مدیکال انجام میده آنکارا
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: mahyaaa ، mordad ، smpf ، Alex 2014
(2015-09-07 ساعت 22:32)sunn789 نوشته:  سلام دوستان تبریک فراوان به دوستانی که کلیر شدن وامیدوارم که موفق و پیروز باشند
ببخشید دوستان برای تمدید مدیکال باید وقت بگیریم یا اینکه نیاز نیست بریم دکتر خودش تمدید مدیکال انجام میده آنکارا

انکارا نوبتذلازم نیست.فقط روزای تعطیل نرو دوست عزیز.اما شنیدم واسه تمدید پولشو میگیره نامرد Sad
تشکر کنندگان: sunn789 ، mahyaaa ، SAMBAR ، mordad ، smpf ، Alex 2014
کیلیپ زیبای میلاد سیاه پشت-
»خدای من پناهم باش««
http://www.aparat.com/v/aKRB9
تو دعاهاتون منهم یاد کنید
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: sunn789 ، SAAM_60 ، kimfar ، SAMBAR ، mordad ، smpf
God is saying to you today,
"Everything will work out
I'm in complete control,
I know what medical report says,
I know what the financial situation looks like,
I see the people who are coming against you,
I know how big your dreams are,
And hear me clearly;
I will not fail you!

ببخشيد انگليسيش، جذاب تر اومد به نظرم
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: HERMES7 ، SAAM_60 ، 2015reza ، mahyaaa ، Jefferson ، kimfar ، SAMBAR ، Manamehr ، m.ghoreishi ، bahar101 ، mordad ، smpf ، Alex 2014
(2015-09-07 ساعت 22:22)1362amin1362 نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 22:10)khalilkhah نوشته:  فهرست بهنگام شده ابوظبی:
[عکس: _بهنگام_شده_ابوظبی.jpg]

ممنون آقاي خليل خواه. اما يا يه جاي كار مي لنگه يا من بلد نيستم جدول خوني كنم. كه به احتمال زياد دوميشه.
حالا سئوال:
مثلاً در آپريل چرا مجموع كلير شده در رديف عمودي و افقي با هم هم خواني نداره.؟
و سئوال ديگه اينكه در رديف افقي در آپريل صفر خورده؟ چرا تعداد كيس هاي مصاحبه شده در آپريل توش نيست؟
ممنونم پاسخگو باشيد

البته مقصر منم که توضیحی برای جدول نگذاشتم, ولی در این جدول ستون عمودی معرف هر ماه لاتاری است و ارقام درون آن تعداد کیس هایی همان ماه است که در ماه های مختلف کلیر شدند.
در مقابل ردیف افقی تعداد کیس های ماه های مختلف می باشد که در ماه مورد نظر کلیر شدند
اگر منظور از تعداد کیس ها, تعداد کیس های یک ضربی و دوضربی و کلیر نشده در یک ماه باشد در آخرین ستون سمت راست آورده شده (بدون مردودی ها و نصفه نیمه ها)
اگر توضیح دیگری بود در خدمتم
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ebrahim1e ، sunn789 ، mahyaaa ، yesorno ، Alex 2014
دوستای خوبم ساعت 11Smile
نفراصلی همسرم،سرباز معلم، نیروی انتظامی،تدریس خصوصی زبان، تاریخ مصاحبه 10 جون ابو ظبی، کیس نامبر:2015AS564x
اپدیت نفراصلی:10، 26، 30 jul21،26,□□ jun (شبانه)،28jul(سفارت)□□4و 10 آگوست□□8سپتامبر در جواب ایمیل، 9سپتامبر با/، 10 سپتامبر باOR
اپدیتهای خودم:10، 26، 30 jun(شبانه) □□26 jul(سفارت)، □□10آگوست، 10سپتامبر با/
کلیرنس:10سپتامبر♥♥♥♥♥
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، samirakn ، sunn789 ، mahyaaa ، Jefferson ، kimfar ، M.d ، SAMBAR ، mordad ، Alex 2014 ، smpf
خدايا قربونت برم يه دوثانيه تمركز كن اينجا
اقا فدات ما رو كلير نكردي فداي يه تار نور ات Smile خيلي هم برام مهم نيس هر چي حكمتته
خواهشما اين دوستان ما رو واهي كن برن
ممنون از توجه
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
عزیزان
دعاتون می کنم، دعوامون کنید.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: sunn789 ، mahyaaa ، behjan ، Jefferson ، kimfar ، SAMBAR ، mordad ، Alex 2014 ، smpf
من یک حساب سرنگشتی کردم, دیدم فعلا در ابوظبی 90 کیس در حالت READY هستند که 67 تای آن مربوط به آسیا است که به احتمال خیلی زیاد به مصاحبه نمی روند, 7 تای آن مربوط به اروپا است که به احتمال زیاد فقط 2 کیس آن دعوت می شوند و 16 تای بقیه به افریقا ربط دارد که فکر نکنم بیشتر از 5 تای آنها به مصاحبه بروند, در مجموع 7 مصاحبه داره که فکر کنم تا آخر این هفته تمام می شه و 3 هفته مهلت برای کلیر بقیه داره.
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، sunn789 ، SAAM_60 ، ebrahim1e ، mahyaaa ، Jefferson ، SAMBAR ، nimanoush ، babak90 ، mordad ، r.bazargan ، Alex 2014 ، smpf
خدایا عجابت کن هر آنچه در قلب دوستانم میگذرد.
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
خدایا تمام دوستانم رو حاجت روا کن اسم تک تکتون یادم نبود اما واسه همه دوستانم دعا کردم تیچر عزیز . قریشی عزیز . سامبر عزیز . امین 1362 عزیز . احسان علوی عزیز . و چند تا از دوستای دیگم که نمیدونم آی دی مهاجر سراشون چیه اسمشونو گفتم و همسر خودم . خدایا دل هممونو شاد کن لطفا

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
خداوندا ! تنها تورا صدا میزنم

وقتی قلب‌هایمان‌ کوچک‌تر از غصه‌هایمان‌ میشود
وقتی نمیتوانیم‌ اشک‌هایمان‌ را پشت‌ پلک‌هایمان‌ مخفی کنیم‌
و بغض‌هایمان‌ پشت‌ سر هم‌ میشکند
وقتی احساس‌ میکنیم
بدبختیها بیشتر از سهم‌مان‌ است‌
و رنج‌ها بیشتر از صبرمان؛
وقتی امیدها ته‌ میکشد
و انتظارها به‌ سر نمیرسد
وقتی طاقتمان‌ تمام‌ میشود
و تحملمان‌ هیچ ...

آن‌ وقت‌ است‌ که‌ مطمئنیم‌ به‌ تو احتیاج‌ داریم
و مطمئنیم‌ که‌ تو

فقط‌ تویی که‌ کمکمان‌ میکنی ...

آن‌ وقت‌ است‌ که‌ تو را صدا میکنیم
و تو را میخوانیم
آن‌ وقت‌ است‌ که‌ تو را آه‌ میکشیم
تو را گریه‌ میکنیم
و تو را نفس‌ میکشیم

؟
وقتی تو جواب‌ میدهی،
دانه‌دانه‌ اشک‌هایمان‌ را پاک‌ میکنی
و یکی یکی غصه‌ها را از دلمان‌ برمیداری
گره‌ تک‌تک‌ بغض‌هایمان‌ را باز میکنی
و دل‌ شکسته‌مان‌ را بند میزنی
سنگینی ها را برمیداری
و جایش‌ سبکی میگذاری و راحتی؛
بیشتر از تلاشمان‌ خوشبختی میدهی
و بیشتر از حجم لب‌هایمان، لبخند

خواب‌هایمان‌ را تعبیر میکنی
و دعاهایمان‌ را مستجاب‌
آرزوهایمان‌ را برآورده می کنی؛
قهرها را آشتی میدهی
و سخت‌ها را آسان
تلخ‌ها را شیرین‌ میکنی
و دردها را درمان
ناامیدی ها، همه امید میشود

و سیاهی‌ها سفید سفید ...
خداوندا کمکمان کن
آمین
یا رب العالمین
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Azer ، sunn789 ، mahyaaa ، kimfar ، behjan ، Jefferson ، aria802 ، SAMBAR ، homayoon1972 ، Pariba ، Manamehr ، m.ghoreishi ، areb1356 ، HERMES7 ، ARSAMNEW ، mordad ، Alex 2014
YesOrNo گرامی ما را بد عادت کردند و منتظر اطلاعات آماری امروز هستیم
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان: mahyaaa ، Jefferson ، homayoon1972 ، areb1356 ، ARSAMNEW ، mordad ، SAMBAR ، yesorno
(2015-09-07 ساعت 23:11)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  خداوندا ! تنها تورا صدا میزنم

وقتی قلب‌هایمان‌ کوچک‌تر از غصه‌هایمان‌ میشود
وقتی نمیتوانیم‌ اشک‌هایمان‌ را پشت‌ پلک‌هایمان‌ مخفی کنیم‌
و بغض‌هایمان‌ پشت‌ سر هم‌ میشکند
وقتی احساس‌ میکنیم
بدبختیها بیشتر از سهم‌مان‌ است‌
و رنج‌ها بیشتر از صبرمان؛
وقتی امیدها ته‌ میکشد
و انتظارها به‌ سر نمیرسد
وقتی طاقتمان‌ تمام‌ میشود
و تحملمان‌ هیچ ...

آن‌ وقت‌ است‌ که‌ مطمئنیم‌ به‌ تو احتیاج‌ داریم
و مطمئنیم‌ که‌ تو

فقط‌ تویی که‌ کمکمان‌ میکنی ...

آن‌ وقت‌ است‌ که‌ تو را صدا میکنیم
و تو را میخوانیم
آن‌ وقت‌ است‌ که‌ تو را آه‌ میکشیم
تو را گریه‌ میکنیم
و تو را نفس‌ میکشیم

؟
وقتی تو جواب‌ میدهی،
دانه‌دانه‌ اشک‌هایمان‌ را پاک‌ میکنی
و یکی یکی غصه‌ها را از دلمان‌ برمیداری
گره‌ تک‌تک‌ بغض‌هایمان‌ را باز میکنی
و دل‌ شکسته‌مان‌ را بند میزنی
سنگینی ها را برمیداری
و جایش‌ سبکی میگذاری و راحتی؛
بیشتر از تلاشمان‌ خوشبختی میدهی
و بیشتر از حجم لب‌هایمان، لبخند

خواب‌هایمان‌ را تعبیر میکنی
و دعاهایمان‌ را مستجاب‌
آرزوهایمان‌ را برآورده می کنی؛
قهرها را آشتی میدهی
و سخت‌ها را آسان
تلخ‌ها را شیرین‌ میکنی
و دردها را درمان
ناامیدی ها، همه امید میشود

و سیاهی‌ها سفید سفید ...
خداوندا کمکمان کن
آمین
یا رب العالمین
عالی بود این دعا عالییییی

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: mahyaaa ، kimfar ، Jefferson ، SAMBAR ، homayoon1972 ، Pariba ، ARSAMNEW ، mordad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان