کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
خداوندا تنها تورا صدا میزنم

وقتی قلب‌هایمان‌ کوچک‌تر از غصه‌هایمان‌ میشود
وقتی نمیتوانیم‌ اشک‌هایمان‌ را پشت‌ پلک‌هایمان‌ مخفی کنیم‌
و بغض‌هایمان‌ پشت‌ سر هم‌ میشکند
وقتی احساس‌ میکنیم
بدبختیها بیشتر از سهم‌مان‌ است‌
و رنج‌ها بیشتر از صبرمان؛
وقتی امیدها ته‌ میکشد
و انتظارها به‌ سر نمیرسد
وقتی طاقتمان‌ تمام‌ میشود
و تحملمان‌ هیچ ...

آن‌ وقت‌ است‌ که‌ مطمئنیم‌ به‌ تو احتیاج‌ داریم
و مطمئنیم‌ که‌ تو

فقط‌ تویی که‌ کمکمان‌ میکنی ...

آن‌ وقت‌ است‌ که‌ تو را صدا میکنیم
و تو را میخوانیم
آن‌ وقت‌ است‌ که‌ تو را آه‌ میکشیم
تو را گریه‌ میکنیم
و تو را نفس‌ میکشیم

وقتی تو جواب‌ میدهی،
دانه‌دانه‌ اشک‌هایمان‌ را پاک‌ میکنی
و یکی یکی غصه‌ها را از دلمان‌ برمیداری
گره‌ تک‌تک‌ بغض‌هایمان‌ را باز میکنی
و دل‌ شکسته‌مان‌ را بند میزنی
سنگینی ها را برمیداری
و جایش‌ سبکی میگذاری و راحتی؛
بیشتر از تلاشمان‌ خوشبختی میدهی
و بیشتر از حجم لب‌هایمان، لبخند

خواب‌هایمان‌ را تعبیر میکنی
و دعاهایمان‌ را مستجاب‌
آرزوهایمان‌ را برآورده می کنی؛
قهرها را آشتی میدهی
و سخت‌ها را آسان
تلخ‌ها را شیرین‌ میکنی
و دردها را درمان
ناامیدی ها، همه امید میشود

و سیاهی‌ها سفید سفید ...
خداوندا دستان من و دوستانم را بگیر و صلاح مارا پیشرویمان قرار بده
آمین یا رب العالمین
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: شیدا، 1367 ، mahyaaa ، kimfar ، behjan ، Jefferson ، SAMBAR ، homayoon1972 ، ARSAMNEW ، mordad
(2015-09-07 ساعت 16:20)professional نوشته:  با سلام به دوستان عزیز ، اگر ما بخوایم که مدیکال رو تمدید کنیم و خودمون پاسبورت ها رو تحویل بدیم ، باید وقت سفارت برای ابوظبی بگیریم؟ یا که همون روز ۳ شنبه که معمولا تو ابوظبی وقت میدن بریم میتونیم پاسبورت ها و مدیکال جدید رو تحویل بدیم ؟ سوال دیگه هم اینکه ما که یک ماه و نیم از مدیکال مونده ، زمان انقضا پاسبورت رو همون یک ماه و نیم دیگه میزنن دیگه ؟ اگه مدیکال جدید بدیم زمان تاریخ پاسبورت تا کی میخوره ایا حتما تا اول ۲۰۱۶ باید وارد آمریکا بشیم ؟

دوست عزیز مبارک باشه.
منظورتون حتما تاریخ انقضای ویزاست نه پاسپورت
تاریخ انقضای ویزا همیشه 6 ماه بعد از امضای دکتر هست. مثلا اگر امروز مدیکال داده باشید. میشه 6 ماه دیگه حدود 7 م .
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mahyaaa ، Jefferson ، homayoon1972 ، ARSAMNEW ، لطف اله
(2015-09-07 ساعت 22:27)pourjavidsadegh نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 17:15)karo.eng نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 16:20)professional نوشته:  با سلام به دوستان عزیز ، اگر ما بخوایم که مدیکال رو تمدید کنیم و خودمون پاسبورت ها رو تحویل بدیم ، باید وقت سفارت برای ابوظبی بگیریم؟ یا که همون روز ۳ شنبه که معمولا تو ابوظبی وقت میدن بریم میتونیم پاسبورت ها و مدیکال جدید رو تحویل بدیم ؟ سوال دیگه هم اینکه ما که یک ماه و نیم از مدیکال مونده ، زمان انقضا پاسبورت رو همون یک ماه و نیم دیگه میزنن دیگه ؟ اگه مدیکال جدید بدیم زمان تاریخ پاسبورت تا کی میخوره ایا حتما تا اول ۲۰۱۶ باید وارد آمریکا بشیم ؟

من امروز ابوظبی بودم پاسمو تحویل دادم. وقت نمیخواد فقط بعد ساعت یک و نیم تا دو برید. سه شنبه و یکشنبه واسه ویزاهای عادیه مثل ما تازه اونم چون دیروز تعطیل بود بهشون زنگ زدم گفتن امروز بیا. مدیکالم هم تمدید کردم کلا شد دو روز. اگه فوری باشه و بهشون توضیح بدید یه روزه هم میدن. هم سفارت و هم مراکز پزشکی خیلی همکاری میکنن به شرط اینکه شما شرایط رو براشون کاملا توضیح بدید. موفق باشید
سلام میزخشید ما امروز میل سفارت رو دریافت کردیم تا 22 سپتامبر وقت ویزا داریم میشه لطف بفرمایید ما کی ابوظبی باشیم چند روز هتل بگیریم کی سفارت بریم و چی بگیم خیلی ممنونتون میشم ما رو راهنمایی کنید ...

اولاً به شما تبريک مي گم، و اميد که همه خانواده با هم کلير شده باشيد. و اما جواب شما، بستگي به اين داره که مديکال شما اعتبار داره يا نه، در ضمن برنامه شما برا سفر به آمريکا کي هست. اگر بايد مديکال را تمديد کنيد، و يآ خودتون واسه اينکه ديرتر برين مي خوايي مديکال را تمديد کنيد، که يک وفتي را برا اون در نظر نگيريد (حدود 24 الي 48 ساعت بسته به ابوظبي و يا دوبي بودن محل معاينه)
مرحله بعد تحويل پاسپورت به سفارت هست، که بين 3 الي 5 روز طول مي کشه که پاسپورت را با ويزا از سفارت تحويل بگيريد. در ضمن اگر مديکال نياز نداريد، آژانس هايي هستند، که اين کار را مي کنند (حدود 300 الي 550 هزار تومن به من قيمت دادن) ولي خوب زمان تحويل پاس و ويزا به شما بالاتر از 10 روز هست، به علاوه ريسکي که اين کار مي تونه داشته باشه. موفق باشيد و خندانBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، homayoon1972 ، sinapco ، humsun ، ARSAMNEW ، SAMBAR
با درود به همه منتظران عزيز، با تشكر فراوان ازدعاهايتان در حق يكديگر، انشاالله تا آخرهفته دلهاي همگيمون شادبشه ونتيجه زحماتمان را با دلي خوش دريافت نماييم، با سپاس فراوان ساعت ١١ شب هرشب تا وصول ويزا، خدايا دعاي اين جمع صميمي و دل شكسته را مستجاب بفرما، آمين يا رب العالمين( اين آيه را هميشه در ذكرهايتان لطفا بخوانيد: " بسم الله الرحمن الرحيم/ افوض امري الي الله/ ان الله بصيربالعباد" به معني عاميانه يعني خدايا كارهاوخواسته هايم را به تو واگذار كردم كه تو برهمه كارها وخواسته هايمان داناوبينايي) با آرزوي بهترينها برايتان
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mahyaaa ، nimanoush ، m.ghoreishi ، M.d ، sunn789 ، 2015reza ، ARSAMNEW ، kimfar ، Pariba ، Alex 2014
دوستان این آهنگ تقدیم به همهٔ شما که در انتظار تاریخ این رو به آن‌ رو شدن زندیگیتان هستید ، چشمانتان را ببندید و گوش کنید .. می‌دونم الان خیلی‌ از دوستان حتا مثل ما‌ها نصف و نیمه هم کلیر نشدن ولی‌ فکرشو بکنید من چطور خانم عزیزم و پسر ۲۰ روزه‌ام رو تو کشور غریب ، بیکس و تنها بذارم خودم برم یو اس‌‌ای ،.، من که هنوز امیدوارم و مطمئنم که همهٔ ماها کلیر میشیم و به استرسی که این روزا داشتیم میخندیم SmileSmile

جاده می‌رقصد
https://www.bia2.com/music/46513
شماره کیس: 2015AS25XX تاریخ رویت قبولی: 03/MAY/2014 کنسولگری: ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس: 2 ارسال فرمهای سری اول: 10/SEP/2015
کارنت شدن کیس: NOV/2014 نامه دوم: 23/FEB/2015 مصاحبه: 23/APRIL/2015 دریافت کلیرنس:من (برندهٔ اصلی‌)یک ضرب <> همسرم مراحل اداری
اپديت : 29APRIL - 30APRIL
اضافه شدن فرزند به کیس : 1SEP یک ضرب
لاتاری فقط یه شانسه هیچ تضمینی در گرفتن ویزا نیست : همسر عزیزم گرفت ويزا رو Smile
(2015-09-07 ساعت 22:22)1362amin1362 نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 22:10)khalilkhah نوشته:  فهرست بهنگام شده ابوظبی:
[عکس: _بهنگام_شده_ابوظبی.jpg]

ممنون آقاي خليل خواه. اما يا يه جاي كار مي لنگه يا من بلد نيستم جدول خوني كنم. كه به احتمال زياد دوميشه.
حالا سئوال:
مثلاً در آپريل چرا مجموع كلير شده در رديف عمودي و افقي با هم هم خواني نداره.؟
و سئوال ديگه اينكه در رديف افقي در آپريل صفر خورده؟ چرا تعداد كيس هاي مصاحبه شده در آپريل توش نيست؟
ممنونم پاسخگو باشيد

ضمن تشکر...لطفا راهنمایی کنید که بنده که 26 آگوست ابوظبی مصاحبه دادم و AP خوردم ......کجای جدول شما هستم؟ یعنی جز 78 نفر دوضربی محسوب میشم...درحالیکه هیچ آپدیتی نداشتم.
تشکر کنندگان: mahyaaa ، homayoon1972 ، ARSAMNEW
هرکی 1 جولای بوده کلیر کردن رفتن، من موندم فقط ای بابا
بازمانده 2015
یایو یایو مولالا یایو یایو
Cool
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ARSAMNEW ، mahyaaa
(2015-09-07 ساعت 23:53)nara نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 22:22)1362amin1362 نوشته:  

ممنون آقاي خليل خواه. اما يا يه جاي كار مي لنگه يا من بلد نيستم جدول خوني كنم. كه به احتمال زياد دوميشه.
حالا سئوال:
مثلاً در آپريل چرا مجموع كلير شده در رديف عمودي و افقي با هم هم خواني نداره.؟
و سئوال ديگه اينكه در رديف افقي در آپريل صفر خورده؟ چرا تعداد كيس هاي مصاحبه شده در آپريل توش نيست؟
ممنونم پاسخگو باشيد

ضمن تشکر...لطفا راهنمایی کنید که بنده که 26 آگوست ابوظبی مصاحبه دادم و AP خوردم ......کجای جدول شما هستم؟ یعنی جز 78 نفر دوضربی محسوب میشم...درحالیکه هیچ آپدیتی نداشتم.

شما جز 32 نفر کلیر نشده ستون آگست هستید
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ebrahim1e ، nara ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، mahyaaa ، Alex 2014
خدایا یعنی چی می شه؟
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، mahyaaa ، kimfar ، Alex 2014

يعني ما جز ٩ نفر كلير نشده باقي مانده از مي هستيم! خدايا به اميد خودت!
Case n. : 2015AS35$$ / سفارت:آنكارا>>>>ابوظبي / ارسال فرمها: اواخر اكتبر / كارنت: اوايل ژانويه / مصاحبه : ٢٦ مي / تعداد افراد كيس : الان سه نفر ? / برنده اصلي:همسرم / AP:٢٦ مي / UD :٢٩ مي /UD برنده اصلي از سيس: ٧ جولاي /٦ اگوست هردو فقط براي برنده اصلي /10 اگوست همه افراد كيس از سيس /8 سپتامبر آپديت برنده اصلي / 9 سپتامبر آپ هر سه نفرمون و ايميل از سفارت ابوظبي!

خدايا شكرت!!!!!!! اين كليري و قسمت همه بكن زودتررررررررر!
تشکر کنندگان: behzadsh ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، mahyaaa
(2015-09-08 ساعت 02:48)TajbakhshSalma نوشته:  

يعني ما جز ٩ نفر كلير نشده باقي مانده از مي هستيم! خدايا به اميد خودت!

واقعا ٩٧ نفر فقط مونديم كه كلير نشديم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اينقدر كم !!!!؟؟؟؟؟
Case n. : 2015AS35$$ / سفارت:آنكارا>>>>ابوظبي / ارسال فرمها: اواخر اكتبر / كارنت: اوايل ژانويه / مصاحبه : ٢٦ مي / تعداد افراد كيس : الان سه نفر ? / برنده اصلي:همسرم / AP:٢٦ مي / UD :٢٩ مي /UD برنده اصلي از سيس: ٧ جولاي /٦ اگوست هردو فقط براي برنده اصلي /10 اگوست همه افراد كيس از سيس /8 سپتامبر آپديت برنده اصلي / 9 سپتامبر آپ هر سه نفرمون و ايميل از سفارت ابوظبي!

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Azer ، mahyaaa ، آزاده_امین ، Alex 2014
دوستان اين طبيعيه كه سايت سفارت ابوظبي هنوز مارو همون تاريخ مصاحبه نشون ميده و هيچ آپديتي نداشتيم؟ هر سه تا آپديتهامون در سايت سيس بوده! اين طبيعيه؟

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mahyaaa
(2015-09-08 ساعت 03:09)TajbakhshSalma نوشته:  دوستان اين طبيعيه كه سايت سفارت ابوظبي هنوز مارو همون تاريخ مصاحبه نشون ميده و هيچ آپديتي نداشتيم؟ هر سه تا آپديتهامون در سايت سيس بوده! اين طبيعيه؟

بله
کاملن طبیعیه
ایشالا آپ اصلی رو که خوردین یا اعلام کلیریتون تو سایت سفارت آپدیت میشین
شما حواستون به Ceac باشه برای آپ ها
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: sunn789 ، p00ya2001 ، mordad ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، آزاده_امین ، TajbakhshSalma
دوستان صبح به خیر
انشالله امروز کلیرهای خوب اتفاق بیفته
دارم کم کم نگران میشم اصلا از ایروان خبری نیست
انرژی مثبت نیاز دارم نمیدونم چرا اینقدر تاخیر دارن کلا ژولای رو خیلی کم سر میزنن
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: sinapco ، sunn789 ، ehsan_pars ، ARSAMNEW ، mordad ، kimfar ، Azer ، masoud398 ، nimanoush ، SAMBAR ، mahyaaa ، ebrahim1e ، ریحانا ، Alex 2014
به اميد كلير شدن تمامى بچه هاى اين تاپيك
اميييييييييييبن
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان: sinapco ، sunn789 ، humsun ، nara ، ehsan_pars ، ARSAMNEW ، mordad ، kimfar ، nimanoush ، SAMBAR ، mahyaaa ، Manamehr ، ebrahim1e ، behjan ، آزاده_امین

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان