کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-08 ساعت 07:11)Arshia2000 نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 21:41)yesorno نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 21:05)Arshia2000 نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 18:27)nimanoush نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 17:55)saeed_k17 نوشته:  دوستان تا حالا شده کسی or شده باشه ولی کلیر نشده باشه؟ من ۳ سپتامبر از ایروان or شدم. قبلشم ۴ روز پشت هم آپ میشدم. اما دیگه خبری نشد

ما هم همینطور

همسر من از ۲۸ آگوست OR شده و هیچ ایمیلی دریافت نکردیم. بعد از ۵ روز به سفارت ایمیل زدم، دیدم جواب ندادند. الان به طور اتفاقی‌ اسپم‌ها را چک کردم دیدم سفارت ۲ سپتامبر این جواب را داده.

As we have mentioned to you before, there is no DV numbers available currently. We will contact you if we have any available in this month.
نمی‌خوام کسی‌ را ناامید کنم، فقط دارم فکر می‌کنم چه اشتباهی‌ کردم کوالا لامپور را تغییر ندادم. بعد از ۳۰ روز بازم میگن ویزا نامبر نداریم، حتی به پسرم هم نمی‌دهند، خودشون قانون خودشون را عمل نمیکنند. تنها امیدم این است که شاید ۲ سپتامبر هنوز سهمیه ماه را نداشتند.

نبودن ویزا در بقیه سفارت ها بجز آنکارا، ایروان و ابوظبی یه چیز کاملاً طبیعیه و اصلا ربطی به این سه سفارت نداره.
خود KCC و سفارت مجازی و هر کدوم از سه سفارت فوق هم تأکید می کنن که مصاحبه از ایرانیان برای لاتاری فقط از طریق این سه سفارت انجام میشه حالا شما میری یه سفارت دیگه مصاحبه، خب دوست گلم مقصر خودت هستی.
البته اینم بگم که نا امید نباش که احتمال اومدن ویزا به سفارتتون بالاست

(2015-09-07 ساعت 21:40)2015reza نوشته:  كاش يه قراري بينمون بگذاريم، هر كي كلير شد، فقط نياد بگه كلير شدم، در صورتي بهش تبريك بگيم كه همراه اين خبر خوب ، شرايط شغلي و سربازي رو هم بگه.

من چند بار گفتم عاقا شما که امضا دارین (منظورم به همس) بیاین تو امضاهاتون شرایط شغل و سربازی و تحصیلاتتون رو هم بزارین. خودم الان دو ماهه گذاشتم اما کو گوش شنوا Sad
دوستان یه خبر خوب، همین الان از سفارت ایمیل اومده که ویزا نامبر رسیده، دیگه سهمیه سپتامبر داده شد، انشالله همه به زودی حس این لحظه من را داشته باشید. دارم میرم پاسپورت‌ها را تحویل بدم، آقا 2015reza برگردم شرایط شغلی‌ و تحصیلی‌ خودمون را میگم.

تیریک ارشیا عزیز
خیلی مزه میده در اوج ناامیدی ناگهان خبر خوب برسه
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: kimfar ، ARSAMNEW ، babak90 ، SAMBAR ، mahyaaa ، آزاده_امین ، Jefferson ، Pariba
(2015-09-08 ساعت 09:01)khalilkhah نوشته:  امروز اقیانوسیه تمامی مصاحبه هاش رو چک زده!

یعنی اینکه ویزایی موجود نیست؟ شما از کجا این رو متوجه شدید؟
WinkBig Grin
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، mahyaaa
(2015-09-08 ساعت 09:59)Alireza1347 نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 09:01)khalilkhah نوشته:  امروز اقیانوسیه تمامی مصاحبه هاش رو چک زده!

یعنی اینکه ویزایی موجود نیست؟ شما از کجا این رو متوجه شدید؟

من کی همچین حرفی زدم, می گم همه را چک زده, حالا شاید برای اونها ویزایی نیست, کمترین آمار چک امنیتی دنیا مربوط به اقیانوسیه است با متوسط 2 درصد و بالاترین آن مربوط به ایران با حدود 30 درصد
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، babak90 ، nimanoush ، SAMBAR ، sunn789 ، 2015reza ، mahyaaa ، آزاده_امین ، Alex 2014

منظورتون اینه که کلییر شدن؟ !!
چند نفرن؟
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: ARSAMNEW
آخرین آمار جهان تا امروز:
[عکس: _5_قاره.jpg]
با توجه به آمارهای سال های قبل بین 1200 تا 2500 ویزا هنوز باقی مانده
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: nara ، 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، ebrahim1e ، nimanoush ، hamid99 ، sunn789 ، mahyaaa ، Jefferson ، Alex 2014
امروز که بنظرم ایروان و آنکارا کولاک کنند خودم میخواهم اولین نفر باشم که به دوستان کلیرشده تبریک بگم پس دوستانی که تا ساعاتی دیگر کلیر میشید ویزاتون مبارکتون باشه و گوارای وجودتون.WinkSmileSmileSmileSmileSmile
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
(2015-09-08 ساعت 09:45)mfte.teacher نوشته:  من این امروز کلیر میشم و ایمیلم رو می گیرم و تو همین هفته هم بقیه دوستان به جمع مون اضافخ میشن.
هههههههههههههههههههههههههههههههووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
صد در صد تیچر جان

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
(2015-09-08 ساعت 10:10)ریحانا نوشته:  امروز که بنظرم ایروان و آنکارا کولاک کنند خودم میخواهم اولین نفر باشم که به دوستان کلیرشده تبریک بگم پس دوستانی که تا ساعاتی دیگر کلیر میشید ویزاتون مبارکتون باشه و گوارای وجودتون.WinkSmileSmileSmileSmileSmile

من تمام کیسهای ایروان را تا همین الان چک کردم حتی یک نفر هم آپ نداره
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
(2015-09-08 ساعت 09:45)mfte.teacher نوشته:  من این امروز کلیر میشم و ایمیلم رو می گیرم و تو همین هفته هم بقیه دوستان به جمع مون اضافخ میشن.
هههههههههههههههههههههههههههههههووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
انشااااااالللللللللله انشااااااالللللللله انشاااااااللللللههه
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
(2015-09-08 ساعت 10:16)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 10:10)ریحانا نوشته:  امروز که بنظرم ایروان و آنکارا کولاک کنند خودم میخواهم اولین نفر باشم که به دوستان کلیرشده تبریک بگم پس دوستانی که تا ساعاتی دیگر کلیر میشید ویزاتون مبارکتون باشه و گوارای وجودتون.WinkSmileSmileSmileSmileSmile

من تمام کیسهای ایروان را تا همین الان چک کردم حتی یک نفر هم آپ نداره
صبور باش ابراهیم جان این هفته ما ایروانیا هممون کلییریم صد در صد. به رحمت خدا شک نداشته باش

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
باتوجه به امارتون جناب خلیلخواه چند ویزای دیگر به اسیا اختصاص میدن؟
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، homayoon1972 ، mahyaaa

انشاالله که امروز خبرای خوب برای همه باشه پیشاپیش من هم به همه دوستان کلیر شده تبریک میگم .انشاالله ما هم جزوشون باشیم .
1-کیس نامبر:2015AS3###
2-تعدادافراد کیس :3 نفر
3-مصاحبه :آنکارا ،فوریه
4-برنده اصلی:همسرم -سرباز س- شغل خصوصی
5-وضعیت:ap
(2015-09-08 ساعت 10:45)Setayesh_13642001@yahoo.com نوشته:  باتوجه به امارتون جناب خلیلخواه چند ویزای دیگر به اسیا اختصاص میدن؟

امسال بعید می دونم ویزا کم بیاد, بحث, فقط بحث کلیرنس است
ابوظبی که دیروز همه کیس هایی که کل کیس اولای سپتامبر آپدیت شده بودند رو کلیر کرد. الان کلا کیسی نداره که آپدیت خورده باشه و منتظر کلیری باشه. باید منتظر آپدیت باشیم.
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: SAMBAR ، sunn789 ، ehsan_pars ، ARSAMNEW ، homayoon1972 ، nara ، mahyaaa ، آزاده_امین ، babak90 ، APOLO5321
آقا یکی بیاد بگه از ایروان یا آنکارا ایمیل گرفتهل لطفا!!!!!Sad
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان