کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-10 ساعت 03:23)ریحانا نوشته:  فکرکردم خودم بیدارموندم تبریک به آپ خورده های امشب و کلیری های فردا فقط مثل اینکه امشب ابوظبی ها آپ خوردند ؟!
گوش شیطون کر من از ایروان هستم

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Pariba ، sunn789 ، smpf ، Alex 2014 ، nara ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Jefferson ، hamed shayan
تبریک میگم خوشحال شدم
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، Pariba ، sunn789 ، smpf ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Jefferson ، Siamak
(2015-09-10 ساعت 02:38)شیدا، 1367 نوشته:  آره دقیقا همسرم داشت یک ساعت به آفیسر توضیح میداد من سرباز معلم بودم توی نیروی انتظامی اونم هی میگفت اوکی اوکی

آخه الانم خوابه نمیتونم ازش بپرسم!!!!

تا جایی که منم می دونم س فقط سرباز معلم داره اونم شرایط خاص داره ( :-) ) سابقه بس..می خواد و.....
تشکر کنندگان: smpf ، sunn789 ، Alex 2014 ، nara ، ARSAMNEW ، Pariba ، SAMBAR
انشالا كه فردا صبح خبرهاي خوب براي همه در راهه .
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
تشکر کنندگان: Mahboy ، smpf ، sunn789 ، Alex 2014 ، nara ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Jefferson
عاقا فکر نکنید چون خر ما از پل گذشت بیخیالیم .
من تجربه 2014 رو یادمه و خیلی اعصابم رو خورد کرد و تا جند ماه همش ناراحت بودم همیشه آرزو میکنم هیچکس از این سفره با دست خالی بلند نشه اما چه سود که نه نفعی درش داشتیم و نه میتونیم تغییری به این وعض بدیم .
دوستانی که با من برخورد کردن میدونن تا جایی که توان داشته باشم وظیفم رو انجام میدم همون جوری که دیگرا ن به من محبت کردن

تنها آرزوم اینه که این پیج رو از مهاجرسرا و از سیستم مهاجرت ایرانیا به امریکا حذف کنم
به امید یه روز بهتر برای همه شما دوستان
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
(2015-09-10 ساعت 06:00)reza.aa نوشته:  عاقا فکر نکنید چون خر ما از پل گذشت بیخیالیم .
من تجربه ۲۰۱۴ رو یادمه و خیلی اعصابم رو خورد کرد و تاایوای ماه همش ناراحت بودم همیشه آرزو میکنم هیچکس از این سفره با دست خالی بلند نشه اما چه سود که نه نفعی درش داشتیم و نه میتونیم تغییری به این وعض بدیم .
دوستانی که با من برخورد کردن میدونن تا جایی که توان داشته باشم وظیفم رو انجام میدم همون جوری که دیگرا ن به من محبت کردن

تنها آرزوم اینه که این پیج رو از مهاجرسرا و از سیستم مهاجرت ایرانیا به آمریکا حذف کنم
به امید یه روز بهتر برای همه شما دوستان
اقا درود بر شما با این همه معرفت فقط دعاکنید که همه کلیر بشیم همه همه ایرانیه هااااا
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: sunn789 ، Alex 2014 ، nara ، Pariba ، SAMBAR ، Jefferson
دوستان
صبح همه به خیر و خوشی و کلیری
از صمیم قلب اعتقاد دارم که امروز که 10 سپتامبر ( 19 شهریور) تا 18 سپتامبر دیگه کسی باقی نمیمونه
همه چیز برای یک سال رویایی اماده است به لحاظ ریاضی، رفتار سفارتها و ..... فقط باید انرژیمون رو حفظ کنیم
دوستان
کیس 6733 جالبه نفر اول به تاریخ 9 سپتامبر اپ شده نفر دوم به تاریخ 10 سپتامبر!!!Smile
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، Mahboy ، nara ، sunn789 ، ARSAMNEW ، Pariba ، SAMBAR ، bahar101 ، A2000 ، nimanoush
سلام دوستان ..ضمن عرض تبريك به دوستان كلير شده ، از ته اعماق وجودم اميدوارم تا پايان سپتامبر همه اعضاي اين تاپيك كلير بشن و خاطره خوبي براي همه ما از اين تاپيك بمونه.
فقط يه سوال: من روز 26 اگوست مصاحبه داشتم و تو سايت ابوظبي آخرين آپديت رو همون روز نشون ميده...اما سايت Ceac از همون اول آخرين آپديت رو 27 آگوست نشون ميداد....ممنون ميشم راهنمايي كنيد...يعني يه بار آپديت خوردم ...يا هنوز هيچ آپي نداشتم..
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR ، M.d
دوستان این اول یک آپ حسابی است و ادامه 10 ام احتمالا امروز و فردا خواهد بود, تا ببینیم هفته آینده چه می شود
در ادامشم شماره 2015AS1241 از بچه های نوامبر آنکارا دیروز توی سیس ایشود شد
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: sunn789 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba ، M.d ، HERMES7 ، hamed shayan ، بابراس ، Siamak ، A2000 ، nimanoush ، APOLO5321 ، AliReza.Sh
(2015-09-10 ساعت 08:03)khalilkhah نوشته:  دوستان این اول یک آپ حسابی است و ادامه ۱۰ ام احتمالا امروز و فردا خواهد بود, تا ببینیم هفته آینده چه می شود
در ادامشم شماره 2015AS1241 از بچه های نوامبر آنکارا دیروز توی سیس ایشود شد
کاملا حرفتان درست است امروز و فردا هم حسابی خبر در راه است

تشکر کنندگان: sunn789 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba
کیس 2015AS2988 از بچه های ژانویه انکارا به صورت نصفه نیمه توی سیس ایشود شد
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: sunn789 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba ، HERMES7 ، Jefferson ، hamed shayan ، بابراس ، A2000 ، AliReza.Sh
سلام و تبریک به دوستان کلیر شده.
یک سوال: از بچه ها کسی بوده که مدیکالشو تمدید کنه و تحویل سفارت ابوظبی بده تا بگذارن توی پروندش که اگه روزهای آخر کلیر شد ویزاش رو صادر کنن و بعد که پاسپورت به دستشون رسید توی پاسپورت الصاق کنن؟ ( وای چه جمله پیچیده ای شد!)
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: sunn789 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، behjan
حتی یکی از بچه هایی که سرباز س بودن آپ نخوردن!
بازمانده 2015
یایو یایو مولالا یایو یایو
Cool
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، لطف اله ، SAMBAR ، Jefferson
(2015-09-10 ساعت 08:09)khalilkhah نوشته:  کیس 2015AS2988 از بچه های ژانویه انکارا به صورت نصفه نیمه توی سیس ایشود شد

تورو خدا انکارا رفته سراغ ژانویه خدا جون شکرت اینا یادشون امده از ژانویه هم کیس دارن که بی جواب مونده خدایا ممنون وشکرت که داری ویزایی بچه هارو و همسر من رو آماده می کنی شکر و ممنون
تبریک به همه ی بچه ها آپ شده اپ و کلیر داره میاد همه اماده باشنSmileSmileSmileSmileSmile
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Alex 2014 ، areb1356 ، SAMBAR ، Pariba ، kimfar ، دریای خروشان ، M.d ، farrokh33 ، HERMES7 ، Jefferson

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان