کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-10 ساعت 13:34)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 12:52)houshym نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 12:42)Manamehr نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 12:20)houshym نوشته:  مدیران و دوستان گرامی
من کیس اصلی کلیر شدم ولی خانمم نشده و گفته باید میل بزنید که زدم. باید منتظز چه چیزی باشم؟ کسانی که این تجزبه رو دارن بگن چقدر طول میکشه؟

شرایط خانمتون چی هست؟
پس بی دلیل نبود or نداشتن
ولی مطنئنم بزودی کلییر میشن
شرایط خانمم لیسانس حساس فوق غیرحساس کارمند دولتی!!!! غیر مهم

پس معلومه به محل کار خیلی حساسن .. خدا بهم رحم کنه
جدی میگم که افیسر به من گفت که سال دیگه زودتر اقدام کنید منم خندیدم از اون خنده های تلخ که حاجی بعد از 15 بار شرکت کردن اسممون دراومده
انصافا بسیار بسیار منفی با ما صحبت کرد ( برخورد خیلی عالی ولی در اخر خیلی بد صحبت کرد) البته خودش هم استرس گرفته بود که نمیتونست فارسی صحبت کنه منم گفتم که انگلیسی صحبت کنه

یه جیز رو به همه میگم خوب من جز کسایی بود که خیلی خیلی خیلی ناامید بودم البته اینجا ابروداری میکردیم با توجه به صحبت افیسر ولی با توجه به تحلیلهای ریاضی امید بسیار کمی داشتم پس به نظر میاد که تحلیلهای ریاضیه که امسال داره جواب میده خوشحالم که تحلیلهای همه امون از سیمون بهتر بوده

دوستان ما تا 30 سپتامبر اینجا هستیم شک نکیند
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
(2015-09-10 ساعت 12:02)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 11:58)nara نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 08:00)nara نوشته:  سلام دوستان ..ضمن عرض تبريك به دوستان كلير شده ، از ته اعماق وجودم اميدوارم تا پايان سپتامبر همه اعضاي اين تاپيك كلير بشن و خاطره خوبي براي همه ما از اين تاپيك بمونه.
فقط يه سوال: من روز 26 اگوست مصاحبه داشتم و تو سايت ابوظبي آخرين آپديت رو همون روز نشون ميده...اما سايت Ceac از همون اول آخرين آپديت رو 27 آگوست نشون ميداد....ممنون ميشم راهنمايي كنيد...يعني يه بار آپديت خوردم ...يا هنوز هيچ آپي نداشتم..

ميشه لطفا جواب سوالم رو بديد ..اختلاف يه روزه چه معني ميده؟؟؟

معمولا هر اتفاقی توی پروندتون بیفته در سیس ثبت میشه
روز مصاحبه یک آپ داشتین و فردای اون روز هم یک آپ دیگه خوردین
موفق باشید

ممنون ...پس منم يه آپ داشتم تا حالا فكر ميكردم اصلا آپ نداشتم دپ بودم....
اميدوارم ديگه نياز به آپ نداشته باشم و يه باره كلير شم.Smile
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، ARSAMNEW ، ebrahim1e ، Alex 2014 ، ریحانا ، Pariba ، SAMBAR
(2015-09-10 ساعت 13:39)houshym نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 13:18)w5gf نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 11:06)yesorno نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 01:14)houshym نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 00:49)houshym نوشته:  دوستان
من فقط امشب کیس اصلی بدون ایمیل اپ خوردم ولی با /. باید دید که تحلیل چیه فردا انشالله که همگی امشب اپ بخورن

لطفا کسانی که اپ خوردن اعلام کنن

دوستان
یکی از افراد بدون اینکه / تبدیل به or بشه کلیر شده بود کسی دیگه ای هم امار دارید؟

دوستان مخصوصا تحلیلگران یعنی خلیلخواه و یسنو
اگه حضور ذهن دارید پاسخ بدید

ضمنا اقای یسنو
توی آمریکا در به در متخصص ای تی میگردن کی بهتر از شما

ببخش من دیشب نت نداشتم. الان دارم میخونم

اون بزرگوارانی که دیروز تا الان آپدیت می شن. باید با / آپدیت بشن و این کاملاً طبیعیه دیروز و پریروز سفارت ها مشغول ایشود بودن.
الان دارن استعلام دریافت می کنن و شما عزیزان با / آپدیت می شین و به شرط اینکه مکاتبه ای با سفارت نداشته باشین، بسته به زمانی که سفارت شروع به کلیرنس می کنه (شاید امروز، فردا و ممکنه حتی دیرتر) تبدیل به or میشین. بعد از اینکه به or تبدیل شدین همون روز و نهایت تا فرداش ایمیل کلیرنس رو دریافت می کنین.

فاصله ی بین / تا or میتونه یک روز تا یک هفته باشه. اما احتمال می دم این روزها بسیار کمتر باشه.

درگیر ساعتم نباشین! قرار نیست که پرسنل بشینن تو اداره روی پرونده ها کار کنن که. بازم گفتم ممکنه افرادیو داشته باشن که به صورت مأموریتی کار می کنن و تایم استراحتشون که اصلاً ساعت اداری نیست اطلاعات رو ارسال و دریافت می کنن. خب اینترنتیه همش اوا

houshym عزیز مبارکت باشه. یادته قبل مصاحبه چه قولی دادی که؟ یادتم نباشه تو پیام خصوصیا مدارکش موجوده Big Grin
به امید لبخند شیرینت
راستی جواب اینکه اونها نیاز به IT دارن! خودتم در جریانی که من ارشد مهندسی شیمی دارمWink مدرک کامپیوتر متأسفانه ندارم و فقط به صورت تجربی تعمیرات سخت افزار و برنامه نویسی انجام می دم. Big Grin

yesorno جان، ما بعد از مصاحبه / بودیم و ۱ ماه گذشته هنوز به or تبدیل نشدیم!! پس نمیتونه یک روز تا یک هفته باشه بلکه بیشتره!
یسنو عزیییییییییییز
معلومه که یادمه 100% یادمه
با هم میریم سیلیکون ولی اونا به تخصص کار دارن نه به مدرک

خوشحالم که با تمام شبانه روز بیدار بودنت و اذیتی که شدی، زحمتی که واسه همه کشیدی و حرص هایی که واسه خودت و بچه ها خوردی بالاخره به آرزوت رسیدی.

به افتخارت فایل آخرین تغییرات تا امروز ساعت 13

دیروز گفتم که یا نت من مشکل داره یا یه خبراییه، ابراهیم خوش خبر بودما

دانلود فایل اکسل
(2015-09-10 ساعت 13:40)sarankami0 نوشته:  دوستان با توجه به اوضاع بهم ریخته آنکارا آیا تاثیری روی کار سفارت داره ؟

من از يكي از دوستام كه تو انكارا زندگي مي كنه، سوال كردم، هيچ مشكل خاصي تو انكارا نيست فعلا. مردم سر كاراشون ميرن و جاي نگراني نيست.RolleyesCool
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، homayoon1972 ، Siamak ، Alex 2014 ، areb1356 ، بابراس ، Pariba
(2015-09-10 ساعت 12:22)Azer نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 11:24)yesorno نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 03:30)ehsan_pars نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 02:38)شیدا، 1367 نوشته:  آره دقیقا همسرم داشت یک ساعت به آفیسر توضیح میداد من سرباز معلم بودم توی نیروی انتظامی اونم هی میگفت اوکی اوکی

آخه الانم خوابه نمیتونم ازش بپرسم!!!!

تا جایی که منم می دونم س فقط سرباز معلم داره اونم شرایط خاص داره ( :-) ) سابقه بس..می خواد و.....

منم سرباز معلم بودم سربازی س البته بدون شرایط خاص Big Grin و بدون سابقه ی بس.. و بدون پارتی و .... و اینکه تا اونجا که من دیدم همه ی امریه های آموزش و پروش توی سپاهن

کی بشه همتونو بفرستم برین از این تاپیک

بعد بشینم اون گوشه
دقیقاً همون کنج تاپیک
دیدی؟ همونجا

بخونم

من مانده ام تهنای تهنا
من مانده ام تهنا میون سیل غم ها

ابوظبی نا مهربانی آتشم زد آتشم زد
ابوظبی بی همزبانی آتشم زد
می خواهم اکنون تا سحر گاهان بنالم
افسرده ام دیوانه ام آزرده جانم
ابوظبی وحشی دشت امیدم
وقت سحر شد
خاموشی شب رفت فردایی دگر شد
من مانده ام تهنای تنها
من مانده ام تهنا میان سیل غمها
من مانده ام تهنا میان سیل غمها

ای جونم

بعدم آبو جارو کنم درو ببندم تماس بگیرم این مدیرمون بیاد قفلش کنه

الان فوشم میدنا
من رفتمSad

yesorno عزيز من مونده بودم که شرايط شما چيه که هی مي گين همه کلير مي شين و مي رين من مي مونم. سربازی Big GrinBig GrinBig Grin بابا معلومه که تو آناليز فايل ها و اکسل و اسپريد شیت و ... خيلي واردي ولي وضعيت کلير شده ها را اصلاً توجه نداري عزيز جان.
اولاً تو همين فروم کلي سربازی س بودند که رفتند. محض اطلاعات، من نفر رسمي سپاه، انتقالي به يکي از ارگان هاي دولتي با سمت بسيار بالا (در سطح مديد کل، عضو هيات مديره، رئيس کميسيون تخلفات و ...) را سراغ دارم که لاتاري برنده، و کلير شد.
بماند که ايشون بيشتر وقتش را تو ايرانه، و در حقيقت ايران پول درمي ياره و اونور خرج مي شه، ولي کلير شد و خانواده اش آمريکا ساکنن. خودش هم هر دو سه ماه يکبار ميره و برميگرده.
دوست عزيز، افراد باقيمانده قديمي (حتي قبل ۲۰۱۵) که فکر کنم دو سه مورده يکي را که عضو اين فرومه، نگاه کن. سربازي اصلاً نرفته!!! معاف بوده!
پس دوست عزيز خواهشاً ديگه نگو همه تون مي رين. Sad
همه مون مي ريم و شما تور ليدر مي شي. نا سلامتي کيس همه مون را حلاجي کردي!!! آقا بخندو خوش بين باش تا دنيا هم به شما بخنده.Big GrinBig GrinBig Grin
حالا جاي من بودي چه کار مي کردي. من با همه علاقه اي که به رفتن دارم، اگر شوهرم کلير نشه، قطعاً نخواهم رفت. اگر اين اتفاق بيافته، کاش امکانش بود که ويزام را به يکي از بچه هاي اين فروم مي دادم تا کار اون هم راه بيافته.Smile
ممنون از اينهمه انرژي مثبت ...اميدوارم هردوتون كلير شيد...
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، yesorno ، Alex 2014 ، بابراس ، Pariba ، SAMBAR
(2015-09-10 ساعت 13:45)2015reza نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 13:40)sarankami0 نوشته:  دوستان با توجه به اوضاع بهم ریخته آنکارا آیا تاثیری روی کار سفارت داره ؟

من از يكي از دوستام كه تو انكارا زندگي مي كنه، سوال كردم، هيچ مشكل خاصي تو انكارا نيست فعلا. مردم سر كاراشون ميرن و جاي نگراني نيست.RolleyesCool

آره منم از کسی که رفته برای ویزا پرسیدم گفت هیچ خبری نیست فقط ایرونیا خیلی کم شدنCool
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Alex 2014 ، 2015reza ، ریحانا ، Pariba ، SAMBAR
من فقط امشب کیس اصلی بدون ایمیل اپ خوردم ولی با /. باید دید که تحلیل چیه فردا انشالله که همگی امشب اپ بخورن

دوستان
یکی از افراد بدون اینکه / تبدیل به or بشه کلیر شده بود کسی دیگه ای هم امار دارید؟

ضمنا اقای یسنو

اون بزرگوارانی که دیروز تا الان آپدیت می شن. باید با / آپدیت بشن و این کاملاً طبیعیه دیروز و پریروز سفارت ها مشغول ایشود بودن.
الان دارن استعلام دریافت می کنن و شما عزیزان با / آپدیت می شین و به شرط اینکه مکاتبه ای با سفارت نداشته باشین، بسته به زمانی که سفارت شروع به کلیرنس می کنه (شاید امروز، فردا و ممکنه حتی دیرتر) تبدیل به or میشین. بعد از اینکه به or تبدیل شدین همون روز و نهایت تا فرداش ایمیل کلیرنس رو دریافت می کنین.

فاصله ی بین / تا or میتونه یک روز تا یک هفته باشه. اما احتمال می دم این روزها بسیار کمتر باشه.

درگیر ساعتم نباشین! قرار نیست که پرسنل بشینن تو اداره روی پرونده ها کار کنن که. بازم گفتم ممکنه افرادیو داشته باشن که به صورت مأموریتی کار می کنن و تایم استراحتشون که اصلاً ساعت اداری نیست اطلاعات رو ارسال و دریافت می کنن. خب اینترنتیه همش اوا

houshym عزیز مبارکت باشه. یادته قبل مصاحبه چه قولی دادی که؟ یادتم نباشه تو پیام خصوصیا مدارکش موجوده Big Grin
به امید لبخند شیرینت
راستی جواب اینکه اونها نیاز به IT دارن! خودتم در جریانی که من ارشد مهندسی شیمی دارمWink مدرک کامپیوتر متأسفانه ندارم و فقط به صورت تجربی تعمیرات سخت افزار و برنامه نویسی انجام می دم. Big Grin

yesorno جان، ما بعد از مصاحبه / بودیم و ۱ ماه گذشته هنوز به or تبدیل نشدیم!! پس نمیتونه یک روز تا یک هفته باشه بلکه بیشتره!

ممنون دوست عزیز من دیروز 9 سپتامبر دوباره آپ خوردم.آپ قبلیم حدود 20 روز پیش بود که / خوردم.چند بار به سفارت ایمیل زدم و گله وشکایت اما جوابی ندادن.بنظر شمما کلیر میشم؟کارخاصی بهتره انجام بدم یا همون سایت abudhabiivo را چک کنم؟
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Alex 2014 ، hamid99 ، بابراس ، Pariba
نبود ؟ ۱۱۵ نفر فقط ایروان مونده
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، hamid99 ، Alex 2014 ، ریحانا ، بابراس ، Pariba ، SAMBAR ، hamed shayan
(2015-09-10 ساعت 09:51)houshym نوشته:  دوستان
من از / به or تبدیل شدم فکر کنم خبرای خوبی میتونه بشه. به امید اون لحظه

با تبریک فراوان به شما دوست عزیز امیدوارم روزی همه ما ها باشه فکر میکنم بسیار لذت بخش میباشد این احساس .
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، Pariba ، SAMBAR
(2015-09-10 ساعت 13:59)mehdi380450 نوشته:  

دوستان

ضمنا اقای یسنو

به امید لبخند شیرینت

ممنون دوست عزیز من دیروز ۹ سپتامبر دوباره آپ خوردم.آپ قبلیم حدود 20 روز پیش بود که / خوردم.چند بار به سفارت ایمیل زدم و گله وشکایت اما جوابی ندادن.بنظر شمما کلیر میشم؟کارخاصی بهتره انجام بدم یا همون سایت abudhabiivo را چک کنم؟

دوست گلم اگه پاسخ ايميلهاتون رو ندادن و واسه ي اونا آپديت نشدين منتظر خبرهاي خوبي باشين
ايشالا ك آپ بعديتون با or خواهد بود
سايت سيس رو چك كنين
و دعا واسه ي خودتون و همه ي منتظران
تشکر کنندگان: A2000 ، Alex 2014 ، areb1356 ، SAMBAR ، Pariba
دوستای خوبم کیس اصلی ما الان از/تبدیل بهor شد ودوباره جفتمون به تاریخ10 سپتامبر آپدیت شدیم، ولی من هنوز/هستم، الان ما کلیر شدیم؟
نفراصلی همسرم،سرباز معلم، نیروی انتظامی،تدریس خصوصی زبان، تاریخ مصاحبه 10 جون ابو ظبی، کیس نامبر:2015AS564x
اپدیت نفراصلی:10، 26، 30 jul21،26,□□ jun (شبانه)،28jul(سفارت)□□4و 10 آگوست□□8سپتامبر در جواب ایمیل، 9سپتامبر با/، 10 سپتامبر باOR
اپدیتهای خودم:10، 26، 30 jun(شبانه) □□26 jul(سفارت)، □□10آگوست، 10سپتامبر با/
کلیرنس:10سپتامبر♥♥♥♥♥
دوستان عزیز
با توجه به آخرین فایل دوستمون YesorNO عزیز کیسهای ابوظبی زیر

4156
5549
5641
6309

منتظر تکون تکون و کلیر و هوراتون هستیم.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: شیدا، 1367 ، yesorno ، Alex 2014 ، behzadsh ، joybar ، nara ، ehsan_pars ، Pariba
21 کیس از آنکارا آپ 8 و 9 سپتامبر را دارن که 4 تاشون با or هست، or دارها همگی کیس های نصفه نیمه بوده، در کل این 21 کیس 4 کیس مجرد بودن
کیس های زیر همگی آپ 8 و 9 (انکارا) را دارن:
115
1015
1032
1464
1670
1839
2332
3007
3058
3778
4053
4780
5257
6257
6854
6871
6906
6959
7132
7134
7336
فکر می کردم آنکارا خوابیده، نگو برای ما فعالیت نداشته Smile
18 کیس ابوظبی و 5 کیس ایروان که هر کدام یکیشون آپ or داشتن
44 تا کیس در کل سه سفارت: Not bad
بازمانده 2015
یایو یایو مولالا یایو یایو
Cool
دوستان اول تبریک به کلیرشدگان عزیز دوم اینکه نه نمیگم اول یک هوراااااااااابکشید تا بگم.....خب آره همسرمنم دیشب یک آپ خورده البته تا ساعت 3شب که بیداربودم خبری نبودا دوساعته دیدمش ولی فکرکنم بهرحال از واشنگتن بوده باشه و امیدوارم فردانامبرم در سایت ارمنستان اعلام بشه.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
(2015-09-10 ساعت 14:26)areb1356 نوشته:  دوستان عزیز
با توجه به آخرین فایل دوستمون YesorNO عزیز کیسهای ابوظبی زیر

4156
5549
5641
6309

منتظر تکون تکون و کلیر و هوراتون هستیم.
کیسهای زیر هم همین الان or شدن. منتظر هورای همتون هستیم Cool

6329
6375
6378
6382
6551
6579
6644
6681

البته منم مثل تیچر عزیز دارن بغلیام رو میزنن ولی منو بلد نیستن بزنن
فکر کنم منتظرن تا رتبم 100 بشه بعد Big Grin
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان