کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-10 ساعت 16:18)شیدا، 1367 نوشته:  هوووووووووووراااااااااااااااااااااااااااااااااا ایمیل ما اومد بچه هاااااااااااااااااااااااااااا

خیلی خیلی مبارکه شیدا جون....با ارزوی بهترینها
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، homayoon1972 ، شیدا، 1367 ، nimanoush ، behjat ، Pariba
(2015-09-10 ساعت 18:23)behzadsh نوشته:  بالاخره هووووووووووووووووررررررااااااااااااااااااااااا ، ساعت ۳:30 عصر تا 22 سپتامبر وقت داده ......

يووووهههووووو مبارككك همتوننن باشه شيدااااا جان با اون كار دعاي همگانيت ، اقا هوشيم خيلي تو ذهن من و همسرم بودين، اقاي ملايي ، بهزاد، اميدوارم اونجا راه براتون بسياااار باز و پر بركت باشههههه، خيلي خوشالم براتون، براي من و همسرم دعا كنين
تشکر کنندگان: behzadsh ، ARSAMNEW ، ریحانا ، homayoon1972 ، شیدا، 1367 ، M.d ، SAMBAR ، behjat ، Pariba
(2015-09-10 ساعت 17:50)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 14:46)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  با درود به دوستان عزیزم
تبریک بنده را هم پذیرا باشید امیدوارم همه ما عاقبت به خیر از این تاپیک بریم .بالاخرا ما هم آپ شدیم .
از صمیم قلب به دوستان تبریک میگم .Hushy جان تبریک میگم انشاله به زودی خانمتون هم کلیر میشن نگران نباشین .
این آپ / دیشب برای من رخ داده آیا امیدی هست من هم or بشم پاشم برم پی کارم؟
ارسام جان و ابی جان از نظراتتون متشکرم .

حسابی امیدوارم که کلیر بشی الکس عزیز این روزا هرکی اپ بخوره نود درصد رفتنیه ایشالا که پشت سرش کلیری باشه

آرسام جان دعا میکنم همه کیسهای منتظراز جمله شماوابی عزیز و لیدا خانم وsambarو sun 789 ,امین جان .......بقیه که خاطرم نیست الان کلیر بشین .فکر میکنی برای فردا هم خبری باشه ؟
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: sunn789 ، ARSAMNEW ، homayoon1972 ، شیدا، 1367 ، nara ، ebrahim1e ، SAMBAR ، 2015reza ، behjat ، Pariba
(2015-09-10 ساعت 16:38)شیدا، 1367 نوشته:  واقعا نمیدونم چطوری حسمو بگم، من مطمئنم این از تاثیر دعاهایی بود که شروع کردیم ، من واقعا دیشب با تمام قلبم دعای ساعت 11 رو انجام دادم، من به امید و روحیه ی شما این راهو تا اینجا اومدم، ممنون از همتون،به شادی تک تکتون شاد میشم ، و برای ناامیدی تک تکتون دعا میکنم هر لحظه

شیدا جون لطفا از اعماق وجودت امشب برای بقیه ماها هم دعا کن....بدجور محتاج دعاییم
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، homayoon1972 ، شیدا، 1367 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، behjat ، Pariba
دوستان مبارک
همیشه شاد باشید
برای دوستان س هم دعاکنید.
[عکس: a569847a5b030a1a59a58aa4d38366ed.jpg]
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، homayoon1972 ، شیدا، 1367 ، ehsan_pars ، nara ، SAMBAR ، Pariba
[عکس: fd4d568d9c4cdd28119738c656c95c5f.jpg]
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، nara ، M.d ، Pariba
(2015-09-10 ساعت 18:11)negzz نوشته:  تلفن تماس پیکاپ ویزا : 03 67 73 88 ایران انکارا

ويزا مباركتون باشه
تشكراز شماره
شما تماس هم گرفتيد يا با كساني كه پيكاب ويزا داشتن صحبت كرديد كار درستي است وبه مشكل بر نخواهيم خورد
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، homayoon1972 ، nara ، SAMBAR ، Pariba
(2015-09-10 ساعت 14:37)ریحانا نوشته:  دوستان اول تبریک به کلیرشدگان عزیز دوم اینکه نه نمیگم اول یک هوراااااااااابکشید تا بگم.....خب آره همسرمنم دیشب یک آپ خورده البته تا ساعت ۳شب که بیداربودم خبری نبودا دوساعته دیدمش ولی فکرکنم بهرحال از واشنگتن بوده باشه و امیدوارم فردانامبرم در سایت ارمنستان اعلام بشه.
دوستانی که آمار 3پا را دارند همسرمنم سربازی س بوده .کسی شرایط مشابه داشته؟
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، ARSAMNEW ، sunn789 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-10 ساعت 17:50)2015reza نوشته:  حس ما بچه هاي س اصلا در اين لحظه ها قابل توصيف نيست. از يه طرف خوشحال خوشحال ، به خاطر كلير شدن دوستان عزيزمون و هوررررررااااااا كشان براي اونها، از يه طرف يه استرس عجيب از اينكه بالاخره در مورد ماها چه تصميمي گرفته خواهد شد. دوستان كليرشده و نشده ،شديدا به دعاي سبزتان نيازمنديم. البته بدون تعارف حس اول فعلا قويتره پس هوووووووورررررررررراااااااااااا+++++++++++++++++++++++++++

اقا شک نکنید که کلیر میشید من مطمئنم بسیار تک و توک کسانی میمانند که ویزا نگیرند
فقط حسم میگه به ترتیب کم ریسک تر ها دارند کلیر میکنند ولی چون ویزا هست بنابراین به همه میرسه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: شیدا، 1367 ، ریحانا ، nara ، ARSAMNEW ، hamid99 ، sunn789 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، 2015reza ، Arshia2000 ، Pariba
دوستان عزیز از اونجاکه برای گرفتن ویزا به کلیر شدگان عزیز تا 22 سپتامبر وقت دادن .اگر انشالا سری دیگری از کیسهارو چند روز آینده کلیر کنند تاریخ اخذ ویزارو میندازند بعد از سپتامبر؟
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014
(2015-09-10 ساعت 18:35)Alex 2014 نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 17:50)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 14:46)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  با درود به دوستان عزیزم
تبریک بنده را هم پذیرا باشید امیدوارم همه ما عاقبت به خیر از این تاپیک بریم .بالاخرا ما هم آپ شدیم .
از صمیم قلب به دوستان تبریک میگم .Hushy جان تبریک میگم انشاله به زودی خانمتون هم کلیر میشن نگران نباشین .
این آپ / دیشب برای من رخ داده آیا امیدی هست من هم or بشم پاشم برم پی کارم؟
ارسام جان و ابی جان از نظراتتون متشکرم .

حسابی امیدوارم که کلیر بشی الکس عزیز این روزا هرکی اپ بخوره نود درصد رفتنیه ایشالا که پشت سرش کلیری باشه

آرسام جان دعا میکنم همه کیسهای منتظراز جمله شماوابی عزیز و لیدا خانم وsambarو sun 789 ,امین جان .......بقیه که خاطرم نیست الان کلیر بشین .فکر میکنی برای فردا هم خبری باشه ؟

ممنون از دعای خوبت فکر میکنم فردا اکثر این هایی که امروز اپدیت شدن کلیرشون اعلام بشه ایشالا .. شما هم‌در صدر همه کلیر بشی ایشالا
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: شیدا، 1367 ، nara ، sunn789 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-10 ساعت 18:20)behzadsh نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 18:13)nara نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 15:03)behzadsh نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 15:01)nara نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 14:53)behzadsh نوشته:  OR شدممممممممممم ........ Smile)

مباركه.... مارو هم دعا كن....احتمالا مستجاب الدعوه شدي Wink

ممنونم ، مطمئن باشین ... تازه یاد گرفتم چجوری درست دعا کنم .....

جدی؟؟؟؟ میشه به منم یاد بدید...من تا دیروز با اشک دعا می کردم ...الان رفتم کار مدیتیشن ...هر شب 11 شب دارم مدیتیشن میکنم....
یه جورایی همون روشیه که دوستان چند روز پیش همینجا نوشته بودن .... بدونین دقیقا چی میخواین و کی میخواین انجام بشه ، از ته دل بخواین ، به طوریکه مطمین باشین خدا حتما اجابت میکنه ، و بعدش دیگه بهش فکر نکنین اصلا ، خدا خودش کارشو انجام میده .... چندین بار اینو امتحان کردم تو زندگی و جواب داده ....

ممنون دوست عزیز....من میخوام روز 16 سپتامبر ایشود بشم ... و اسفند برم کالیفرنیا ...ازته اعماق دلم میخوام خدا مصلحت منو تو این راه قرار بده...و مطمینم خدا منو میبینه و دعام رو اجابت میکنه ....
تشکر کنندگان: behzadsh ، ehsan_pars ، ARSAMNEW ، M.d ، sunn789 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، behjat ، Pariba
(2015-09-10 ساعت 17:21)ملايي نوشته:  سلام به همگی ....
من هم هورا شدم
فوق برق ...کار نفت و گاز...همسر ارتش ...لیسانس برق...کارمند شهرداری

اقا یک کیسهایی این چنینی که کلیر شدند باید همه خیالتان راحت باشد
من به این موضوع مطمئنم که رشته و کار دولتی و خصوصی از سربازی مهمتره نقشش

دوستان س حتما کلیر میشید حتما حتما
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: nara ، ARSAMNEW ، hamid99 ، behjan ، sunn789 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، behjat ، Pariba
(2015-09-10 ساعت 18:47)ریحانا نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 14:37)ریحانا نوشته:  دوستان اول تبریک به کلیرشدگان عزیز دوم اینکه نه نمیگم اول یک هوراااااااااابکشید تا بگم.....خب آره همسرمنم دیشب یک آپ خورده البته تا ساعت ۳شب که بیداربودم خبری نبودا دوساعته دیدمش ولی فکرکنم بهرحال از واشنگتن بوده باشه و امیدوارم فردانامبرم در سایت ارمنستان اعلام بشه.
دوستانی که آمار ۳پا را دارند همسرمنم سربازی س بوده .کسی شرایط مشابه داشته؟

سرباز س اینجا زیاد هست
ولی ایروان تا حالا مجرد س کلیر نکرده

اما یه خبر خوب برای شما اینکه ایروان سابقه کلیر کردن سرباز های س که نفر دوم بودن رو در چند مورد داره
تشکر کنندگان: nara ، ریحانا ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014 ، behjat ، Pariba
سلام بچه ها. من نه تنها به دوستان كلير شده تبريك مي گم. بلكه به همه كساني كه آپديت شدن هم تبريك مي گم. از اين به بعد هر كي آپديت شد مطمئن باشه كه كليره. به همه اونايي هم كه آپ نشدن هم تبريك مي گم منتظر باشيد كه امسال همه كليريم. بچه هاي س نگران نباشيد هممون ميريم
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان