کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-10 ساعت 21:00)minan نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 18:57)1362amin1362 نوشته:  سلام بچه ها. من نه تنها به دوستان كلير شده تبريك مي گم. بلكه به همه كساني كه آپديت شدن هم تبريك مي گم. از اين به بعد هر كي آپديت شد مطمئن باشه كه كليره. به همه اونايي هم كه آپ نشدن هم تبريك مي گم منتظر باشيد كه امسال همه كليريم. بچه هاي س نگران نباشيد هممون ميريم

انشالله...الهي همتون به تاپيك اولين سفر برين و هيچ كس اينجا باقي نمونه...واسه برادر منم دعا كنين ...اون بنده خدا كه اون سال رفت س رب ا ز ي ارت ش و انتخاب كرده بود ولي از شانسش انداختنش س اونم ه و ا ي ي

واقعا زودتر همه بیاییداونور که خیلی سوت و کوره
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: M.d ، sunn789 ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، nara ، homayoon1972 ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba
زنی زیبا و نازا پیش پیامیر زمانش میرود و میگوید از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.
پیامبر وقت دعا میکند و وحی میرسد او را نازا خلق کردم.
زن میگویدخدا رحیم است و میرود.
سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید نازا و عقیم است.زن اینبار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.
سال سوم پیامبر وقت زن را با کودکی در آغوش میبیند.
با تعجب از خدا میپرسد :باالها،چگونه کودکی دارد اوکه نازا خلق شده بود!!!؟
وحی میرسد:هر بار گفتم عقیم است ،او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت.

چه خوب بود اگر غم ها را در برابر رحمت الهی باور نمی کردیم...
توکلت علی الله
با دعا سرنوشت تغییر میکند...
از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود....
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
(2015-09-10 ساعت 20:45)sasanoush نوشته:  دوستان ما هم الا ن به تاریخ ۱۰سپتامبر آپدیت شدیم .

مبارك باشه. لطفاً شرايط؟؟؟
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ریحانا ، farrokh33 ، nara ، homayoon1972 ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba
(2015-09-10 ساعت 20:45)sasanoush نوشته:  دوستان ما هم الا ن به تاریخ ۱۰سپتامبر آپدیت شدیم .

مبارکههههه شما هم رفتنی شدی به احتمال زیاد
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: ریحانا ، farrokh33 ، homayoon1972 ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba
(2015-09-10 ساعت 21:09)ARSAMNEW نوشته:  زنی زیبا و نازا پیش پیامیر زمانش میرود و میگوید از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.
پیامبر وقت دعا میکند و وحی میرسد او را نازا خلق کردم.
زن میگویدخدا رحیم است و میرود.
سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید نازا و عقیم است.زن اینبار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.
سال سوم پیامبر وقت زن را با کودکی در آغوش میبیند.
با تعجب از خدا میپرسد :باالها،چگونه کودکی دارد اوکه نازا خلق شده بود!!!؟
وحی میرسد:هر بار گفتم عقیم است ،او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت.

چه خوب بود اگر غم ها را در برابر رحمت الهی باور نمی کردیم...
توکلت علی الله
با دعا سرنوشت تغییر میکند...
از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود....
خیلی زیبا بود ممنون غیر از خدا نباید در خونه کسی رو زد کرمش زیاده به لطفش تنها امید ماست ممنون
به امید کلیر شدن همه ی دوستان خیلی زود زود تا هفته ی اینده
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ریحانا ، farrokh33 ، nara ، homayoon1972 ، Alex 2014 ، Jefferson ، SAMBAR ، Pariba
دوستان عزیز . فردا 11 سپتامبره . همین جا آرزو کنید که همه دنیا را دمکراسی فرا بگیره و بنیادگرایی و رادیکالیسم از میان برود . به امید روزهای روشن
ما اولین کلیر شده این هفته بودیم عجب پا قدمی داشتم و خودم خبر نداشتم سیل کلیری شروع شد.
دوباره تبریکککککککککک به همه دوستان
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
خدایا پس کی نوبت ما میشه؟پکیدیم بخدا...
تشکر کنندگان: farrokh33 ، homayoon1972 ، nara ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، Jefferson ، SAMBAR ، Pariba ، mfte.teacher
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
تبریک به همه عزیزان تازه کلير شده و آرزوی کليري به موقع بقیه عزیزان
بچه‌ها ما رو هم دعا کنید.
ما کماکان10 آگست هستيم.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: ریحانا ، nimanoush ، HERMES7 ، farrokh33 ، samane1363 ، homayoon1972 ، nara ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba
دوستان باوقاروبزرگوارم با درود وعرض ادب خدمت تك تك شما عزيزان،بنده تا روز ٣٠ سپتامبرباهاتون هستم وبراتون دعاي ١١ شب همگاني رو اگرقابل باشم انجام ميدم، بنده چون ٩٩٪ ميدونم هيچ شانسي نخواهم داشت بخاطرسربازي س و٤ سال سابقه درشركت نفت، اينوخدمتتون عرض كنم كه نبايدبه حقوق بشراونم ازنوع امريكاييش دل بست ، روزمصاحبه به خانم آفيسرگفتم خانمم نميتونه تك وتنها بايه دختر٩ ماهه شيرخواره ويه دختركوچك عازم مملكت شما بشه ( همسرم بخاطر فلج مادرزادي دست چپ) حالا خودتون موقعيت همسرم حساب كنيد آيا بااين موقعيت يه خانم تنهاوبا ٢ بچه خردسال ميتونه عازم اين مملكت بي انتها بشه نه والله، ايكاش هيچ وقت سربازي نميرفتم ايكاش هيچوقت كاردولتي قبول نميكردم حيف، براهمتون ازصميم قلب آرزوي موفقيت دارم ازصميم قلب، خدانگهدارهمگي شما عزيزان باشه
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: farrokh33 ، sunn789 ، K.ONE ، آسماني ، 2015reza ، MASTAN1 ، yesorno ، samirakn ، homayoon1972 ، ARSAMNEW ، nara ، Alex 2014 ، M.d ، SAMBAR ، lighthouse ، behjan ، m.ghoreishi ، Pariba ، mfarazz ، ben123
(2015-09-10 ساعت 18:57)1362amin1362 نوشته:  سلام بچه ها. من نه تنها به دوستان كلير شده تبريك مي گم. بلكه به همه كساني كه آپديت شدن هم تبريك مي گم. از اين به بعد هر كي آپديت شد مطمئن باشه كه كليره. به همه اونايي هم كه آپ نشدن هم تبريك مي گم منتظر باشيد كه امسال همه كليريم. بچه هاي س نگران نباشيد هممون ميريم

امين جان، من خيلي وقته منتظر يه آپ خاليم. ايميل و هم واسه همين زدم.... لعنت به ١٧ آگوست
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: farrokh33 ، nara ، ARSAMNEW ، homayoon1972 ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba
با سلام خدمت همه دوستان و تبریک به همه کسانی که کلیر شدن
دوستان نفر اول و نفر دوم کیس به تاریخ 10 سپتامبر آپ خوردن
ولی نفر سه و چهار تاریخ 8 سپتامبر مونده فقط نفر دوم ap
بوده میشه دوستان تحلیل کنند؟
تشکر کنندگان: hamid99 ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، nara ، abardad ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Pariba
بچه ها خيلي واستون خوشحالم كه كلير شدين
ولي تو رو خدا واسه سرياز سپاهيا هم دعا كنيد آخه اينجور كه بوش مياد سپاهيا هنوز موندت
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، آسماني ، ARSAMNEW ، nara ، Alex 2014 ، Jefferson ، SAMBAR ، Pariba ، behjat
(2015-09-10 ساعت 20:59)Setayesh_13642001@yahoo.com نوشته:  
تبریک میگم دوست عزیز.امیدوارم به زودی کلییر بشین.

مبارکه....تبریک میگم دوست عزیز...با بهترین آرزوها
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، ARSAMNEW ، دریای خروشان ، Pariba ، behzadsh
(2015-09-10 ساعت 22:03)Jefferson نوشته:  دوستان باوقاروبزرگوارم با درود وعرض ادب خدمت تك تك شما عزيزان،بنده تا روز ٣٠ سپتامبرباهاتون هستم وبراتون دعاي ١١ شب همگاني رو اگرقابل باشم انجام ميدم، بنده چون ٩٩٪ ميدونم هيچ شانسي نخواهم داشت بخاطرسربازي س و٤ سال سابقه درشركت نفت، اينوخدمتتون عرض كنم كه نبايدبه حقوق بشراونم ازنوع امريكاييش دل بست ، روزمصاحبه به خانم آفيسرگفتم خانمم نميتونه تك وتنها بايه دختر٩ ماهه شيرخواره ويه دختركوچك عازم مملكت شما بشه ( همسرم بخاطر فلج مادرزادي دست چپ) حالا خودتون موقعيت همسرم حساب كنيد آيا بااين موقعيت يه خانم تنهاوبا ٢ بچه خردسال ميتونه عازم اين مملكت بي انتها بشه نه والله، ايكاش هيچ وقت سربازي نميرفتم ايكاش هيچوقت كاردولتي قبول نميكردم حيف، براهمتون ازصميم قلب آرزوي موفقيت دارم ازصميم قلب، خدانگهدارهمگي شما عزيزان باشه

دوست عزیز امیدوارم که شما هم هفته آینده کلیر شی....اگر هم نشد فعلا ویزای خانم و بچه ها رو بگیر...هیچکس از فردا خبر نداره...تا شش ماه دیگه شاید راهی برای رفتن شما پیدا شد...
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، homayoon1972 ، samane1363 ، آسماني ، nimanoush ، SAMBAR ، Jefferson ، lighthouse ، Pariba ، mfarazz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان