کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-13 ساعت 12:19)mordad نوشته:  [quote='APOLO5321' pid='660224' dateline='1442130207']
تبرییییییییییییکککککککککککککک خیییییییییییییییلی زیاد به همه جدیدالکلیر ها علی الخصوص مدیر هرمس و تیچر گرامی!

یکی از فانتزی هام اینه که تا هفته دیگه بقیه ابوظبی ها هم کلیر شده باشند و همسر من و بقیه همه با هم از نزدیک جلو در سفارت همدیگر رو ببینند و خودشون رو اینجوری معرفی کنند:

علیرضا هستم ملقب به بیداد یک مهاجر سرایی
رضا هستم ملقب به هرمس یک مهاجرسرایی
جلال هستم ملقب به تیچر یک مهاجرسرایی
امین هستم ملقب یه امین1362 یک مهاجرسرایی
.
.
.
.
و الی آخر sun789، S.zare، yesorno، دریای خروشان، سجاد دال، احسان پارس , areb1356 و همه دیگر دوستان عزیز منتظر مهاجرسرایی!

خیلییییییییییییی بدجنسیییییییییییییییییییین پس ما بیچاره های آنکارایییییییییییی چییییییییییییییییییییییی؟
Big Grin

ان شاء الله شاهد همچین میتینگی برای دوستان آنکارایی و ایروانی هم باشیم.
من چون همسرم ابوظبی هست این فانتزی رو دارم که بتونه از نزدیک و بطور واقعی با بچه های خوب مهاجرسرا در اونجا آشنا بشه.
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
تشکر کنندگان: بابراس ، ARSAMNEW ، لطف اله ، babak90 ، Arshia2000 ، homayoon1972 ، mordad ، violets ، mahyaaa ، teele ، Pariba ، Alex 2014 ، nara ، matin86
(2015-09-12 ساعت 16:05)mehdi_a_3084 نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 14:46)yesorno نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 14:40)Setayesh_13642001@yahoo.com نوشته:  از بچه های س کسی تو این لیست هست؟؟؟

اگه به پرونده هاشون از سیس دسترسی داشتم جواب این سؤالم می دادم

البته دارم روی اینم کار میکنما قراره FBI به محض ورود به آمریکا به جرم بررسی های سایبری منو ببره چه خودمو تو رؤیاهام کلیر کردم، ویزامو گرفتم رفتم آمریکا

تو اون لیست که پیش بینی کردم آره هست
من 1348 سربازی س هستم.
راستی yes or no گرامی شیرینی محفوظه ولی مطمئنی از اینکه دوشنبه من میتونم پیکاپ کنم؟

شما که اطمینان می خواستی کوشی؟؟ سربازی س هم هستی دیگه بد تر. پایین صفحه «کاربران در حال بازدید این موضوع» رو ببین. همشون شیرینی می خوان. کووووووو رضا مدیر بیا بهش بگو ناپلئونی رو ....؟؟؟؟ Big Grin
مبارک باشه دوست گلم. بری دیگه تو این تاپیک نبینمت، خلوت بشه

(2015-09-13 ساعت 10:14)mehdi_a_3084 نوشته:  سلام و صبح بخیر
امروز راس ساعت ۸و 43 دقیقه ایمیل جهت تحویل پاس اومد و مدتش تا 22 سپتامبره.
یه آپدیت تو سیس اومد ولی سایت ابوظبی تغییری نکرده.
من هم تو راه آژانس برای پیکاپ کردن پاس هستم.
از ته دل آرزوی شادی رو طی چند روز آینده برای همه همراهان روزهای استرس دارم.

یادت باشه تو پست بالایی بهم شک کردی Big Grin تفاوت بین احساس دیروز و امروزت رو هیچوقت از خاطر نبر، مرز کوچک بین غم، دلهره و شادی
فردا دوشنبس مطمئنم میتونی پیک آپ کنی اما واسه شوخی بگم که مرز بین طرز نگاهت به من از دیروز تا امروز میشه بی معرفتی Big Grin ای بی معرفت شیرینی کووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو عکسشو بزار حداقل

(2015-09-12 ساعت 16:59)mordad نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 14:46)yesorno نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 14:40)Setayesh_13642001@yahoo.com نوشته:  از بچه های س کسی تو این لیست هست؟؟؟

اگه به پرونده هاشون از سیس دسترسی داشتم جواب این سؤالم می دادم

البته دارم روی اینم کار میکنما قراره FBI به محض ورود به آمریکا به جرم بررسی های سایبری منو ببره (چه خودمو تو رؤیاهام کلیر کردم، ویزامو گرفتم رفتم آمریکا )

تو اون لیست که پیش بینی کردم آره هست.

یه وقت خدایی نکرده ما رو پیش بینی نکنیا!
بابا جون مردیم ما به خدا گناه داریم. یه بارم بیا بگو بچه های قدیمیه آنکارا
همون طفلکیا که از دسامبر موندن این هفته کلیر میشن

شیرینی تو آماده کن توی این هفته ایشالا کلیری. لیست آخر صفحه رو می بینی؟ همشون خامه ای می خوان. Big Grin

(2015-09-12 ساعت 17:56)Setayesh_13642001@yahoo.com نوشته:  جناب yesorno کیس ماروهم چک کنین لطفا.خوش خبر باشید. Smile
7407

دوست گلم کیستون روال عادی داره، شرایطتون رو قبلاً گفتین اما خاطرم نیست. رفتم سراغ امضا دیدم شرایطون هست! اگه بچه ها شرایط کیس هاشون رو داخل امضا میزاشتن چقدر خوب بود. دست شما درد نکنه که این کارو کردین.

تا 4شنبه صبر کنین و اگه خبری نشد پیام خصوصی بدین Smile

(2015-09-12 ساعت 21:37)omidkhazdooz نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 15:17)ben123 نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 12:50)yesorno نوشته:  من اومدم بالاخره!

سلام بر همه ی دوستای گلم

آقا مگه ۲ کلیر نشده بود؟

اگه نشده تا دو روز دیگه نامش میاد مبارکش باشه 2015AS2
شیرینی من یادت نره

تا ی ساعت دیگه پیش گویی می کنم
این دوتا هم که پریروز پیش گویی کردم کلیر شدن
2015AS1839
2015AS6257
خودشونم معرفی نکردنا

از الان شیرینی می گیرم پیش بینی می کنم.

yes or no جان کیس نامبر ۲ بعید میدونم مال ایران باشه چون جدول کارنتیای ۲۰۱۵ رو که دیدم توو سطر North America - BAHAMAS دفه اول تا ۳ رو کارنت کردن و هر ماه افزایش داشت و رسید به ۸. البته فک کنم. بازم شما بهتر به امور اگاهین.

سلام دوستان
من همیشه سایت را دنبال می کردم اما پیام نمی دادم
همون طور که yes or no گفت ما هم کلیر شدیم
اما جالب حالا که کلیر شدم تو رفتن به آمریکا شک اساسی کردم
نمی دونم وقتی این جا همه چیز ار جمله کار خیلی خوب و خونه و ماشین و ... همه رادارم چرا برتم اون جا از صفر شروع کنم ؟

اینقدر از دیشب تا الان صبر کردم که بتونم جواب شما رو بدم

ماها که می خوایم بریم
1.یا داریم از یک سری مشکلات فرار می کنیم
2. یا زندگی خوبی داریم و به دنبال زندگی ایده آل هستیم

شما جزو دسته دوم هستی و من جزو دسته اول.

آرمان های من واسه ی رفتن پیدا کردن اون چیزهایی هست که شما خوشبختانه توی کشور خودمون داری و شک ندارم اگه فقط کار خوب رو این طرف داشتم، مهاجرت نمی کردم.

من از بی تدبیری ها و بی فکری مملکت داران
از بیکاری که گریبان گیر اکثر جوون ها شده و من هم مستثنا نیستم چون هم پارتی ندارم هم اگه پارتی جایی جور کنن واسم، ازش استفاده نمی کنم.
از نگاه مردمی که وقتی می گم فوق لیسانس دانشگاه دولتی با معدل بالای 18.5 هستم و رتبه اول دانشگاه، با حس دلسوزی نگاه می کنن و بعد افسوس می خورن
از همین هایی که افسوس می خورن و بعد می گن لابد خودش عرضه نداشته
از 18 سال عمری که در کنار تحصیل، مغازه داری کردم و تمام پس اندازم با نوسان قیمت ها به باد رقت
از اینکه پلک می زنم و شرایط و تمام محاسباتم عوض میشه و نمیشه اینجا یک لحظه ی بعدت رو پیش بینی کنی
از مردم دورویی (دور از جون همتون) که در بهترین شرایط و شاد ترین لحظه هاشون هم همیشه دنبال کسب درامد از اطرافیانشون هستن.
از اینکه مردم به شکل پول بهم نگاه کنن و اگه نقد نشم طرز نگاه عوض بشه
از دل شکسته پدرم که با تمام زحمت هاش، امیدی که تحصیل فرزندش داشت الان فرزندی داره که نتونسته مایه افتخارش باشه
از دین و دیانتی که چیزی جز وسیله ای برای کسب درآمد و کلاه برداری نشده
و ...
فرار می کنم میرم و می خوام جایی برم که
حس غربت رو با تمام وجودم درک کنم و سلولام بفهمن که غربت دونوعه یا بین هم زبون ها و هم خونات غریبی چون طرز فکرتون و نوع رفتارتون یکسان نیست یا بین مردمی غریبی که حتی درک زبانش هم برات سخته و جفتش زجر آوره
برم که فرزندم (اگه یه روزی داشتماWink) هرگز راه منو تکرار نکنه و از بعضی تعلیمات دور باشه و خودش انتخاب کنه که میخواد چجوری زندگی کنه

شما آرزوی الان من هستی. آرزوی من، آرزوی شما شاید رؤیای فردای من باشه. لطفاً جوری انتخاب کن که بتونی منو کمک کنی و الگوی من باشی.
باور دارم هیچ کس نمیتونه کسی رو تشویق یا نهی کنه چون کسی جای کسی نیست و هرچقدر همو بشناسیم بازم نکته های ناگفته ای از مشکلات هست که بیان نمیشه. اما میشه هم فکری کرد و از همدیگه الگو گرفت. پس دوستای گلم شما ها که مهاجرت می کنین الگوی خیلی ها هستین. لطفاً الگوی خوبی باشین.
بچه ها با پست دیشب و امروزم حرفامو زدم دیگه هیچوقت تا آخرین روز کاری جز داده های آماری ندارم.

(2015-09-13 ساعت 06:11)Pariba نوشته:  Yes. Or . No عزىز خيلى خوب نوشتى . انشالا به زودى اين or جاى / را برات بگيره و هر چه زودتر کلير شى .
شما واقعيت ها را بيان کردى و اينها حرف دل خيلى از ماهاست .
خوشا به حال آ.م.ر.ى.ک.ا که افرادي مثل شما تصميم گرفتند که به آنجا وارد بشن.
(2015-09-13 ساعت 08:24)sunn789 نوشته:  سلام صبح همگی بخیر وخوشی امیدوارم روز خوبی داشته باشید
yesornoدرست میگن حرف دل خیلی از ماها هست خوش بحال عمه ریکا که جونایی باهوش و با استعداد رو میبره وباعث تاسف برای مملکت ماست که جوانایی مثل ایشون رو از دست میده ...ان شاالله که جواب شما هم میاد ممنون بابت تمام زحماتی که می کشید هر چه خدا بخواهد همان خواهد شد با ارزوی بهترین ها برای همه ی دوستان
(2015-09-13 ساعت 08:29)ریحانا نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 02:53)yesorno نوشته:  رضا جون اول گذاشتمش چون حرف دلم بود. بعد ديدم من خيلي زياده گويي ميكنم بر داشتم اما به فرمايش شما مجدد اينجا ميزارمش..................
....بياين بقيه رو شاد كنين...دل رهگذري رو با لبخندي ساده شاد كردن به نظرم نعمته....
از نظرمن این کارهایی بود که شما در کنار جدیتتون در تهیه آمار ، آنها را هم شوخی وار انجام دادید .
واقعا امیددارم همه شما دوستان قدیمی که حق تقدم دارید نسبت به ما کیس بالایی ها زودتر ویزاتونو بگیرید که بقیه هم تا پایان سپتامبر ویزاشونو بگیرند و بتونند ازش لذت ببرند.
(2015-09-13 ساعت 09:05)teele نوشته:  من سربازی معاف. مجرد. پزشک. شغل غیر دولتی. منم کلیرنس خوردم. لابد چون شغلم حساسه؟
نمدونم والا، فقط دعا میکنم هممون ویزا بگیریم. با دل خوش ازینجا بریم.
Yes or no حرف دل منم زدی.
بیاین قرار بزاریم، رفتیم اونور یه گروپ داشته باشیم منتظران کلیرنس ۲۰۱۵ که بالاخره ویزاشونو گرفتند!
و هیچوقت این جمع رو از دست ندیم.
من تازه عضو سایت شدم. ولی دو ماهه دارم پستا رو میخونم. هممون لیاقت گرفتن این ویزارو داریم. باز هم وقت هست.
(2015-09-13 ساعت 10:40)violets نوشته:  Sad ایشالا به حق علییییییییییی کلیر بشیییی
(2015-09-13 ساعت 10:41)SAMBAR نوشته:  یس و نو عزیزم داداش گلم وقتی متن قشنگت رو خوندم اشکم در اومد چند وقت بود فکر میکردم دیگه ادمها با هم صادق نیستند و همه جا پر از ریا و تزویر شده و دیگه کسی بدون چشم داشت نمیتونه کسی رو دوست داشته باشه ولی بچه های این تاپیک تمام فکرها و محاسبات من رو عوض کردند.
خدایا هزاران هزار بار شکرت که من رو با این انسانهای نازنین و خالص آشنا و همراه کردی خیلی دلم میخواد همتون رو از نزدیک ببینم.

ممنون بچه ها به امید اینکه روزی ناخواسته در دیار غربت همو ببینیم و با یه اتفاق خاطرات این روزا رو مرور کنیم و یه دنیا به این روزا بخندیم. نمیشد محبتتون رو بی جواب بزارم و در پاسخ گویی کوتاهی کنم. کاش تا آخر هفته کیس نامبر تک تکتون رو بزارم توی مهاجرسرا و کیف کنم. Big Grin

(2015-09-13 ساعت 11:24)mohsen64 نوشته:  سلام دوستان.من 28 جولای در ابوظبی مصاحبه داشتم و تا الان فقط ۱۰ آگوست آپ داستم اونم فقط در سایت سیس... در ضمن من فقط ۴ ماه در ارتش خدمت کردم و معاف.. کارمند بانک خصوصی هستم , به نظرتون نیاز هست ایمیل بزنم و پیگیری کنم؟

دوست خوبم جواب شما بین شادی بچه ها جا موند. امروز ایمیل بزن و کیست رو پیگیری کن. از ایمیل زدن واسه اولین بار کسی ضرر نکرده با دل قرص و امید ایمیل بزن حتماً. موفق شاد و سر زنده باشی

من سعی می کنم دیگه پست طولانی نزارم Sad اما قول نمیدم بگم
امروز ایمیل زدم و برای بار پنجم جواب همیشگی رو دادن و آپدیت هم شدم.
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: بابراس ، APOLO5321 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، babak90 ، homayoon1972 ، mordad ، aria802 ، samirakn ، teele ، mahyaaa ، Pariba ، Alex 2014 ، nara
(2015-09-13 ساعت 12:26)bidaad نوشته:  امروز ایمیل زدم و برای بار پنجم جواب همیشگی رو دادن و آپدیت هم شدم.

اندکی صبر، سحر نزدیک است... Smile
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
تشکر کنندگان: بابراس ، ARSAMNEW ، ریحانا ، babak90 ، SAMBAR ، homayoon1972 ، mordad ، teele ، Pariba ، Alex 2014 ، nara
(2015-09-13 ساعت 09:56)mfte.teacher نوشته:  این هفته هفته طوفانی خواهد بود. اون گره کور رفع شد .
هرروز میگذره گره ما سفت تر میشه،میترسم آخر با دندون هم باز نشه...
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
فایل AP به تاریخ امروز ساعت 12 ظهر

دانلود فایل
ههووووووووووووووووووررررررررررراااااااااااااااااااااااااااا

تبریک به دوستان عزیزم .اقا رضا و تیچر و بقیه دوستان با سربازی س
الان ایمیل کلییری تیچرم اومد. خدارو شکر
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
(2015-09-13 ساعت 12:26)bidaad نوشته:  امروز ایمیل زدم و برای بار پنجم جواب همیشگی رو دادن و آپدیت هم شدم.
------------------------------------------------------
امروز ایمیل زدین امروزم جواب دادند؟؟ چه سرعت عملی دارند!!! عجیبه!
منم دیروز ایمیل زدم ولی جوابی ندادند. البته ترجیح میدم توی بیخبری بمونم تا جواب تکراری همیشگی رو بدند.SadSadSad
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، babak90 ، homayoon1972 ، areb1356 ، teele ، Pariba ، Alex 2014 ، nara
[quote='yesorno' pid='660213' dateline='1442129106']
بچه های نصفه نیمه ایروان و اونایی که ایروان رو تحلیل می کنین

شیرینی من کووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
هووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررراااااااااااا دارم Wink

کیس های زیر چون نصفه نیمن و خانوادگی
من ناهار میخوام یالا
من ناهار میخوام یالا

2015AS5283 YRV
2015AS5842 YRV
2015AS5930 YRV
2015AS6658 YRV
2015AS6797 YRV
2015AS7518 YRV
2015AS7605 YRV
2015AS7615 YRV

اینم بگم که بجز 2015AS6797 که 31 آگووست کلیر شده و هنوز نامشو نمیدونم چرا ندادنش
بقیه دهم نفر دومشون کلیر شده و هنوز نامه نگرفتن. نمی دونم دلیلش رو. کلاً آنکارا و ایروان مرموز عمل می کنه.

جمعه نمیدونم چرا ایروان فقط سه کیس را در سایتش اعلام کرد و اینها که 10 سپتامبر هم آپ داشتند از جمله نفردوم کیس من اعلام نشدند-شنبه و یکشنبه که تعطیلند ولی فردا اینموقع قاعدتا اعلام خواهند کرد .
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، rbrb-2015 ، SAMBAR ، babak90 ، yesorno ، teele ، Pariba ، Alex 2014 ، matin86
(2015-09-13 ساعت 11:55)elnazd نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 08:47)لیدا59 نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 08:15)mordad نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 07:45)khalilkhah نوشته:  دوستان اگر بخواهیم یک ارزیابی از آخرین آپ داشته باشیم, اگر این آپ آخر منجر به کلیرنس برای برخی دوستان در این هفته بشه (که انشالله هم همینطور است) می توان نتیجه گرفت که سفارت ها به سمت سیستمی کلیر کردند با رویکرد مدت زمان کلیرنس هستند, به این صورت که الان تنها نفر باقی مانده از دسامبر به علاوه دو ژانویه و ۳ مارسی و دو آوریلی کلیر خواهند شد و احتمالا در طول هفته یا هفته آینده سایر دوستان براساس مدت زمان کلیرنس, کلیر خواهند شد

اینایی که گفتین برای هر سه تا سفارت بود؟
از دسامبر هم ما موندیم(mordad) هم SAMBAR
از قبل از ما هم خانم elmira موندن
امیدوارم واقعا پیش بینی تون درست از آب در بیاد و ماهایی که این همه مدته منتظریم کلیر شیم زودتر. چون شرایط ماها از بقیه سخت تره و باید یه وقت دو روزه هم برای تمدید مدیکال داشته باشیم.
ما هم از فوریه هستیم هنوز

ما هم نصفه و نیمه از ژانویه موندیم
ما هم از فوریه هنوز موندیم
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، homayoon1972 ، teele ، Pariba ، Alex 2014 ، nara
(2015-09-13 ساعت 12:31)s.zare نوشته:  
منم دیروز ایمیل زدم ولی جوابی ندادند. البته ترجیح میدم توی بیخبری بمونم تا جواب تکراری همیشگی رو بدند.SadSadSad

نه! متن ایمیلیم هم بود. این ایمیل دقیقا مال 12 روز پیشم بود. Smile
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، babak90 ، homayoon1972 ، teele ، Pariba ، Alex 2014 ، nara
(2015-09-13 ساعت 12:34)bidaad نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 12:31)s.zare نوشته:  

نه! متن ایمیلیم هم بود. این ایمیل دقیقا مال 12 روز پیشم بود. Smile
------------------------------------------------------------
نمیدونم چرا نمیتونم باور کنم که امثال ما و شما بعد از 9 ماه هنوز کلیر نشده باشیم!!
فکر نمیکنم واقعیت رو گفته باشند.وقتی از 22آپریل هیچ آپ واقعی نداشتیم حالا تو این دوهفته باقیمونده قراره چی بشه؟؟
من باز رفتم تو فاز ناامیدیSadSad
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: لطف اله ، بابراس ، bidaad ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، babak90 ، hamed shayan ، homayoon1972 ، samirakn ، teele ، Pariba ، Alex 2014
(2015-09-13 ساعت 12:30)m.ghoreishi نوشته:  ههووووووووووووووووووررررررررررراااااااااااااااااااااااااااا

تبریک به دوستان عزیزم .اقا رضا و تیچر و بقیه دوستان با سربازی س
الان ایمیل کلییری تیچرم اومد. خدارو شکر
آقای قریشی شما هم اشاله کلیر بشید من منتظرم
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
(2015-09-13 ساعت 12:19)mfte.teacher نوشته:  هوووووووررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ایمیل هم رسید
تا 22 وقت دادن

آقا مبارکه، خیلی خیلی مباااااارکه
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mfte.teacher ، Siamak ، babak90 ، SAMBAR ، Arshia2000 ، teele ، Pariba ، Alex 2014 ، nara
(2015-09-13 ساعت 12:19)mfte.teacher نوشته:  هوووووووررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ایمیل هم رسید
تا 22 وقت دادن

خدا رو شکر مبارک باشه
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mfte.teacher ، babak90 ، SAMBAR ، teele ، Pariba ، Alex 2014 ، nara

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان