کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-15 ساعت 20:56)HERMES7 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 20:31)areb1356 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 20:26)HERMES7 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 05:41)HERMES7 نوشته:  سلام صبح دوستان بخير و شادي
+++++++++++++++++++++++
خبر امد خبري در راه است
سر خوش ان دل كه از ان اگاه است .
؛)
خوب من سفارت بودم امروز ابوظبی موشتولوق چی میدین بگم؟ Big GrinBig GrinBig Grin
ندادین که اومدین اینجا رو نیگاه میکنین Tongue
رضا جان
۱- تبریک مجدد
۲- اینجا بی اعصاب زیاد داریم بگووووووووووووووووووووو خوووووووووووووب
D:
با افیسر صحبت کردم و گفت امسال ویزا میرسه به همه Wink

روحتون شاد ! Tongue

شاید گفته هاتون بخاطر دادن روحیه به بچه ها باشه اما بازم جای تقدیر داره اما اگر دیر کلیر کنن که دیگه ..............
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، alireza51 ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa ، آزاده_امین ، Pariba
بچه ها داریم میریم حرم نایب الزیاره از طرف همتون هستیم.با ارزوی بهترین خبرها در این چند روز
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، kimfar ، homayoon1972 ، alireza51 ، am1n ، elnazd ، samirakn ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa ، 2015reza ، mordad ، آزاده_امین ، teele ، Pariba
درست سه سال پيش همچين روزى وارد امريكا شدم، سه سال مثل برق گذشت، به خيلى از اهدافى كه داشتم رسيدم و به خيلى هم نرسيدم، مهمترين درسى كه توى اين سه سال گرفتم اين بود كه هيچوقت اميدم رو از دست ندم، اميد داشتن به معناى پيروزى صد در صد نيست، ولى قطعا نا اميدى به شكست منجر ميشه.
دوستان 2015 در اين 15 روز باقى مانده تمام تلاشتون رو انجام بديد و اميد داشته باشيد، خوشبختانه اينطور كه پيداست امسال مانند دوسال گذشته نيست و هنوز سهميه ويزاها تمام نشده، وقتى هنوز سهميه ويزا تمام نشده باشه مطمعن باشيد براى سفارت ها كلير شده يا نشده فرقى نميكنه و سعى ميكنند در روزهاى پايانى ويزاهاى باقى مانده رو صادر كنند، اتفاقى كه در سال 2012 براى دوستان من افتاد، فقط كافيه صفحات آخر تاپيك 2012 رو مرور كنيد تا ببينيد چه تعداد از دوستان در روزهاى پايانى و حتى خود روز 30 سپتامبر ايشود شدن.
به اميد موفقيت و دريافت ويزا براى همه شما عزيزان
(2015-09-15 ساعت 19:55)2015reza نوشته:  در مورد اينكه ٨٠ تا ايميل به صورت ناگهاني بفرستيم، نمي دونم نظر دوستان چيه ، من با فرهنگ اونها خيلي آشنايي ندارم كه از اين حركت چي برداشت مي كنن. ولي يه پيشنهاد داشتم. يكي از بچه ها از يه اكانت ايميل ديگرش (غير از اوني كه به kcc داديم) يا از يه اكانت ايميل جديد كه اسمش هم به لاتاري ٢٠١٥ بخوره، نامه ترجمه شده رو با كيس نامبر هامون به طور كامل، در غالب يك نامه، به KCC , NVC, سفارتخونه ها، و فيس بوك آلن اير و سارا گرو بفرستيم. اينطوري هم حرفمون رو زديم و هم نگراني بعضي از بچه هادر مورد اينكه فرستادن ٨٠ تا ايميل به صورت ناگهاني، يه حركت برنامه ريزي شده از طرف يك مجموعه از برندگاني كه اتفاقا به نظر اونها، اكثرمون هم خطرناك هستيم، برطرف بشه.

من 2بار برای الن ایر پیغام گذاشتم جواب نداده صفحه فیس بوک اوباما هم پیام گیر نداره برای وزارت خارجه و سفارت مجازی هم پیغام گذاشتم جواب داد از سفارت پیگیری کن و ادرس وب سفارت رو برام گذاشت ..آی کی یو فکر کرده بود ادرس وب سفارت رو ندارم.خلاصه که دنبال راههای دیگری باشید...
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: alireza51 ، ehsan_pars ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa ، 2015reza ، آزاده_امین ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 21:01)Setayesh_13642001@yahoo.com نوشته:  بچه ها داریم میریم حرم نایب الزیاره از طرف همتون هستیم.با ارزوی بهترین خبرها در این چند روز

اسم مارو هم بیارید التماس دعا
تشکر کنندگان: usamohajer ، alireza51 ، homayoon1972 ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 21:01)Setayesh_13642001@yahoo.com نوشته:  بچه ها داریم میریم حرم نایب الزیاره از طرف همتون هستیم.با ارزوی بهترین خبرها در این چند روز

خير پيش. اگه دوست داشتيد من رو هم دعا كنيد.
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: alireza51 ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa ، آزاده_امین ، teele ، Pariba
case mo al'an up date shode
❶ کيس نامبر : **2015AS59
❷ تعداد افراد :۴ نفر . برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه:Yerevan, 9 June
❹ آپديت كل كيس: June 10, 11, 21
❺ آپديت خودم:June- 10,11,21,22, July-7
❻ کلیر:16 September Smile
❼ مقصد: LA
سرباز نیروی هوایی و فوق لیسانس مواد_ متالورژی
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، alireza51 ، Alex 2014 ، areb1356 ، SAMBAR ، mahyaaa ، ben123 ، nimanoush ، M.d ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 20:26)aria802 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 19:42)حاجی واشنگتن نوشته:  دوستان سلام؛
بارها گفتم، بازم میگم؛ نامه نگاری تاثیری نداره، یعنی زمانی نمونده که تاثیر بزاره، ما همه ی این نامه نگاری ها رو انجام دادیم ولی اثری نکرد که نکرد... من که پارسال توی سپتامبر پاسپورت رو دادم به شرکت برام پیکاپ کردند و دو بار در دو هفته پاس رو به سفارت تحویل دادن و آفیسر سفارت متاسفانه قبول نکردن... بعضی از دوستان پیکاپ کردن، بعضی از دوستان هفته های آخر رفتن دم سفارت و تجمع کردند... بهرحال تصمیم با شماست،
صبر تا پایان سپتامبر، پیکاپ پاسپورت برای سفارت، رفتن به سفارت
اگر تقدیر باشه رفتنی هستید، اگر نه، سالهای بعدی تقدیر رو به چالش بکشید!
موفق باشید

شما اصلا کلیر نشدید یا اینکه ویزا براتون تموم شد ؟؟؟
متاسفانه کسی به ما اطلاعی از جواب کلیرنس نداد، و تقریبا ۱۵ روز آخر ویزا تمام شد، اصلا کسی رو داخل سفارت امریکا در ابوظبی راه نمی دادند، چه برسه به اینکه متوجه بشیم که ما بخاطر دیرکرد FBI check نتوانستیم ویزا بگیریم یا اینکه سقف ویزای جهانی و کشوری به پایان رسیده است.
امیدوارم به قول هرمس عزیز امسال ویزا به همه برسه...

تشکر کنندگان: alireza51 ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa ، hamed shayan ، APOLO5321 ، آزاده_امین ، 3rip ، teele ، ben123 ، victor2016 ، bahar101 ، A2000 ، sunn789 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 19:46)2015reza نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 19:33)mehrdad_123 نوشته:  سیس سالمه ؟؟؟

نه مهرداد جان سالم نيست. Error ميده

(2015-09-15 ساعت 19:46)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 12:41)mfte.teacher نوشته:  آلکس جان تبریک فراوان ایشالا همه بچه ها تو هر لیستی هستن هر چه زود تر کلیر بشن و این پروسه مزخرف تموم بشه .
ممنون تیچر جان از ته قلبم و با تمام وجود آرزوی کلیری دوستان رو دارم که نزدیک به یک سال نیم در خدمتشون بودم و هستم . بازم از لطفت ممنون .

الكس عزيز، خيلي تبريك مي گم. مزد همه زحمتها و انرژي هاي مثبت رو كه تزريق مي كردي به تاپيك گرفتي. موفق باشي.

دکتر جان شرمنده ام نکنین وظیفه بنده حقیر بوده و هست ، ممنون از لطفتون به خدا دیشب همتون رو به درگاه احدیت دعا کردم و خالصانه کلیر شدنتونو ازش خواستم .خدا منو رو سفید میکنه دوست عزیز امیدوار باشین .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، mahyaaa ، 2015reza ، آزاده_امین ، sunn789 ، Pariba
لطفا یه دعایی هم به ما کنید

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، alireza51 ، SAMBAR ، mahyaaa ، teele ، Pariba
دوستان من هم دسترسي به سيس ندارم
تشکر کنندگان: alireza51 ، mahyaaa ، SAAM_60 ، Pariba ، Alex 2014
(2015-09-15 ساعت 20:34)alifarjadfar نوشته:  دوستان ببینید من خودم ۲۲روز پیش رفتم مصاحبه.اونا قبل از دیدن حضوری ما تمام وحمال به اطلاعات ما تا حدودی دسترسی داشتن حداقل اینکه ما سربازی رفتیم وکجا چون ما اطلاعاتو تو فرمامون فرستاده بودیم حتی اصل ترجمه هارم که فزستادیم .چه دلیلی داره مثلا بمن بگن بیا واسه مصاحبه در صورتیکه میدونستن که بمن چک حتما میخوره!؟یعنی مثلا لنگ پول ما بودن؟خیر .من تازه بعداز مصاحبه بمن گفت مدارک مدیکال ؟ کمن گفتم اگه لازمه و اوکیه برم بگیرم که افیسر گفت حتما برو بگیر وبعداز چک سکیوریتی حتما میخوایم!بنظرمنکه اونا خوب میدونن که اگه نشدنی بود دیگه حداقل بمن نمیگفتن بیا واسه مصاحبه چون من تاریخ مصاحبمو عوض کردم وخودم انداختم واسه ۲۴اگوست دلیلی نداشت اصلا موافقت کنن.یکم فکرکنید به این مسله.من فکرمیکنم اوکی کنن همرو

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk

جالبه كه بدونيد يكي از دوستان ما كه تو لاتاري برنده شده بود امسال بهش اصلاً وقت مصاحبه هم ندادن چون تو وزارت د.ف.ا.ع كار ميكرد
تشکر کنندگان: alireza51 ، ehsan_pars ، mahyaaa ، SAMBAR ، teele ، ben123 ، Pariba ، Alex 2014
(2015-09-15 ساعت 21:39)elmira esteghbal نوشته:  جالبه كه بدونيد يكي از دوستان ما كه تو لاتاري برنده شده بود امسال بهش اصلاً وقت مصاحبه هم ندادن چون تو وزارت د.ف.ا.ع كار ميكرد
اگر رسمی بوده که قطعا اقدام نکرده است و اگر هم روزمزد بوده باشد که می توانسته بگه شغل دیگری دارد.
به نظرم چنین چیزی امکان ندارد که یک فرد استخدام وزارت دفاع لاتاری بخواد شرکت کنه چون ممنوع الخروجه و به راحتی می تونه بگه بهم وقت مصاحبه ندادن.
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، teele ، victor2016 ، A2000 ، Pariba ، Alex 2014

به مادرش ما را قسم بده، شايد دلش سوخت و به ما هم يک ويزايي رسيد.Wink
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: alireza51 ، mahyaaa ، SAMBAR ، teele ، Pariba ، Alex 2014
(2015-09-15 ساعت 18:53)alifarjadfar نوشته:  دوستان شماها این جوابای کلیر و از کجا میبینید انلاین که من نمیدوونم لطفا بمنم بگید ادرس بدید دیگه زبونم مو دراورد اخه[emoji33] [emoji33] [emoji33] [emoji33] [emoji33] [emoji33] [emoji36] [emoji36]

(2015-09-15 ساعت 18:52)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 18:19)yesorno نوشته:  من یه تغییراتی دادم. بخونین شما ها هم حذف یا اضافه کنین

البته اگه کلا نخواستین این متن رو هم بفرستین لطفاً سعی کنین تمام محتوای این نامه داخل نامتون گنجونده بشه

مسئول محترم بررسی پرونده های لاتاری
با سلام و احترام
متأسفانه با نزدیک شدن به 30 سپتامبر، پایان زمان لاتاری،همچنان کیس نامبرهای ایرانی زیادی موفق به گرفتن ویزا نشده اند.
با گذشت بیش از 500 روز از اعلام نتایج، ما آنچه در توان داشتیم به کار گرفته و تمام مراحل را به خوبی طی کرده ایم، در نهایت به مانعی برخورده ایم به نام کلیرنس. طبق گفته سایت های سفارت، این فرآیند به طور نرمال 60 روز زمان خواهد برد.
این نامه توسط جمعی از ایرانیان برنده ی لاتاری نوشته و امضا شده است که همچنان در انتظار کلیرنس هستند و تنش روحی و روانی سنگینی را متحمل شده اند که از دید بشر دوستانه منصفانه نیست.
آنچه مسلم است هیچ یک از امضا کنندگان زیر دریافت ویزا را حق قانونی خود نمی دانند اما انتظار دارند که در خصوص روند پروندیشان یک نهاد دولتی پاسخ گو باشد. تمامی کیس های زیر مکاتبات متعددی را با سفارت خود داشته و بسیاری از مکاتبات بی پاسخ مانده اند، سفارت در صورت پاسخ گویی به هر ایمیل، جواب متعارف و یکسانی داده و نه تنها هیچ گزارشی از روند کار نمیدهد بلکه بررسی پرونده را از عهده ی خود خارج دانسته و منوط به پاسخ از سمت KCC می داند، در حالی که KCC نیز فرد را جهت پیگیری پرونده به سمت سفارت هدایت می کند.
ما بر این باور هستیم که یکی از مهم ترین دلایلی که پرونده ی ایرانیان نیاز به بررسی بیشتر دارد، خدمت سربازی است. لازم به ذکر است که بر خلاف اختیاری بودن خدمت وظیفه در ایالات متحده، این فرآیند در ایران نه تنها اجباری بوده بلکه محل خدمت توسط دولت تعیین می گردد و فرد در انتخاب محل خدمت هیچ اختیاری نخواهد داشت.
علاوه بر آن ایرانیان به دلیل شرایط تحریم چندین ساله بیشترین متضررین لاتاری هستند علیرغم اینکه اکثر افراد در نهایت کلیر میشوند ولی متاسفانه به دلیل محدودیت زمانی افرادی کلیر نشده باقی خواهند ماند و یا قادر به دریافت ویزا نخواهند بود.
یقیناً ما به بررسی امنیتی پرونده ها و روند اداری ایالات متحده احترام میگذاریم .شانس برنده شدن در لاتاری برای ایرانیان حدود 0.01 است و تمامی افراد برگزیده از نظر علمی و فرهنگی همواره بسیار نمونه بوده اند. با نگاهی به روند عملکرد ایرانیان برنده شده در سالهای قبل در آمریکا و نیز موفقیت ایرانی ها در جامعه آمریکا، از لحاظ اماری احتمال اینکه در بین برندگان فردی تهدید امنیتی برای کشور آمریکا باشد، بسیار بسیار کم است.

لطفا در زمان باقی مانده، بیشترین همدردی و همراهی با برندگان ایرانی که پرونده ی آنها نیاز به بررسی دارد، را داشته و به تمامی بازماندگان تا قبل از پایان سپتامبر ویزا اختصاص دهید.

متن خیلی عالی و کامل هست
کشور ما هیچ سفیری نداره تا بتونه از حقوق ایرانیها دفاع کنه
وزارت امور خارجه یو اس یک سخنگوی فارسی داره به نام آقای الن ایر که فارسی را خوب حرف میزنه و میخونه
نظرتون چیه همین نامه را با متن فارسیش توی پیج فیسبوکش بزاریم ؟؟؟؟؟
حتما عالیه

اینجا آپدیتاتونو بببنید
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: alireza51 ، mahyaaa ، SAMBAR ، آزاده_امین ، Pariba ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان