کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
ااااا.چه باحاله داداش خب بااین وضعیت من هنوز ته صفم دیگه چرا صغرا کبری میچینی برادر .خب حالا بگو منیکه ۲۵اگوست مصاحبه بودم کی نوبتم میشه ؟؟[emoji3] [emoji3]

ما موفق میشیم!!!

اخه افیسره بهم گفت ۴تا ۶هفته دیگه!!!!

ما موفق میشیم!!!
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، SAMBAR
اگه اسم کسی رو قبلا نیاوردم و ازش تشکر نکردم اینجا به طور مخصوص ازش تشکر می کنم.Cool

این کیسا آپ های امروز ابوظبی هستن:
2015AS2567 ABD
2015AS3052 ABD
2015AS3463 ABD
2015AS3908 ABD
2015AS3967 ABD
2015AS4030 ABD
2015AS4396 ABD
2015AS5130 ABD
2015AS5549 ABD
2015AS5641 ABD
2015AS5683 ABD
2015AS5733 ABD
2015AS5741 ABD
2015AS6514 ABD
2015AS6579 ABD
2015AS7164 ABD
2015AS7176 ABD
2015AS7232 ABD
2015AS7252 ABD

علاوه بر تک تک بچه های تاپیک دعا می کنم آپ امروز مربوط به استعلام باشه و فردا شب این کیس ها هم آپدیت شبانه رو تجربه کنن (در حد حدس و گمانی که دوست دارم واقعی باشه).
در فایل جدید یس / نو 33 کیس آپ بیستم خوردن حالا یک ده دوازده تا هم قبلا کلیر شدند حدود 20 کیس, یعنی همه را می خواهد ابوظبی کلیر کنه
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: teele ، ebrahim1e ، hamed shayan ، Jefferson ، mahyaaa ، AliReza.Sh ، asal1372 ، A2000 ، Memolkhan ، SAMBAR
علی خیلی باحالی کلی از دستت می خندم ازت متشکرم که موجبات شادی و خوشحالی ما رو فراهم میکنی ایشالا که خدا هر چه زودتر بخندونتت.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، samane1363 ، Jefferson ، mordad
(2015-09-20 ساعت 17:27)yesorno نوشته:  آخرین وضعیت تا الان:

[عکس: tVxWC.jpg]

[عکس: 4g29a.jpg]

(2015-09-20 ساعت 17:26)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 17:21)yesorno نوشته:  ایروانیا فردا موندن که or بشن.

2015AS4633 YRV
2015AS5190 YRV
2015AS5910 YRV
2015AS6171 YRV
2015AS6401 YRV

و اینکه آخرین تغییرات تا همین الان 20- ۹-۲۰۱۵ ساعت ۵ عصر فقط AP ایران

دانلود فایل اکسل

آقا خب یکبارم کیس ما را اعلام کن چی میشه مگه Big GrinBig GrinBig Grin

خیلی زود...
تا آخر هفته .... فقط دعا کن اون چیزی که فکر می کنم اتفاق بیفته ...Wink

این هفته دو بار کلیری داشته باشیم عالی می شه.

ممنون از فایلتون.تعداد ای پی ها خیلی زیادهستن که.به نظرتون ممکنه این همه کیس اعلام کلییر بشن در عرض یه هفته؟؟
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: yesorno ، آزاده_امین ، mordad ، SAMBAR ، mahyaaa
(2015-09-20 ساعت 18:01)khalilkhah نوشته:  در فایل جدید یس / نو 33 کیس آپ بیستم خوردن حالا یک ده دوازده تا هم قبلا کلیر شدند حدود 20 کیس, یعنی همه را می خواهد ابوظبی کلیر کنه

خلیل خواه جان یس جان
یعنی ما را هم کلیر میکنه . ما به خدا به یک ویزا قانع هستیم
خدایا ما را دریاب جز تو کسی نمیتونه کمکمون کنه
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: yesorno ، آزاده_امین ، samane1363 ، SAMBAR ، mahyaaa
yes or no
عزیز خوشحالم هنوز اینجایی.آقا یه سوال :این بحث (ready نفر دوم آیا حالت خاصیه.مثلا نفر دوم اصلا رفوز شده و وارد پروسه چک نشده ؟از دوستان کسی بوده که این حالت باشه و با کلیر شدن نفر اصلی همزمان نفر دوم کلیر بشه؟
و اینکه تو جدوللی که دوستان گذاشتند رنگهای قرمز نصفه و نیمه ها یعنی نفر دوم ویزا دریافت نکرده؟
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: yesorno ، آزاده_امین ، SAMBAR ، mahyaaa
(2015-09-20 ساعت 18:07)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  yes or no
عزیز خوشحالم هنوز اینجایی.آقا یه سوال :این بحث (ready نفر دوم آیا حالت خاصیه.مثلا نفر دوم اصلا رفوز شده و وارد پروسه چک نشده ؟از دوستان کسی بوده که این حالت باشه و با کلیر شدن نفر اصلی همزمان نفر دوم کلیر بشه؟
و اینکه تو جدوللی که دوستان گذاشتند رنگهای قرمز نصفه و نیمه ها یعنی نفر دوم ویزا دریافت نکرده؟

در جواب اینکه آیا ممکنه همه کلیر بشن، تو این بازی تا روز آخر نشه معلوم نیست چی میشه!

در جواب شما هم بگم اونی که نفر اولش ریفیوز شده که نفر دوم هر چی می خواد باشه کلا کل کیس از لیست باید حذف بشن و کسی بهشون ویزا نمیده.

اونی که نفر اولش AP هست و نفر دوم ready یعنی نفر دوم کلیرنس نخورده و AP نیست و فقط منتظرن که نفر اول کلیر بشه و به همشون ویزا بدن.

جدول رنگی رو جناب areb تهیه می کنن و زیر جدول زحمت می کشن توضیح میدن. که کدوم رنگ مربوط به چی هستش.

بازم اگه نتونستم جواب رو بدم سؤالتون رو مجدداً واضح تر بپرسین
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، Jefferson ، SAMBAR ، ben123 ، mahyaaa
(2015-09-20 ساعت 16:47)samane1363 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 16:45)marya.۱ نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 16:14)peji99 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 16:09)parsa84 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 15:45)samane1363 نوشته:  دوستان عزیزم،
ما تا ۳۰ سپتامبر هرلحظه رو به دعا میشینیم واسه اینکه همه بچه های امسال کلیر بشند و همه دلشون شاد بشه
Sambar, bidad, s.zare, سجاد دال, khalilkhah, mastan, shaft, لیدا59, azer, reza2015, aria802, mordad, arsamnew, manamehr, mehrdad_123, areb1356, satan, maryam2020 ,...قریشی عزیز , zohrehm, ...ebrahim , ali farjadfar,nara ,ehsanalavi, ehsan-pars,
اگه کسی از قلم افتاد بگید اضافه کنیم

من هم لطفا

محبت کنید بندرو اضافه کنید

لطفاً setayesh هم اضافه کنین .
چرا همش منو جا میندازید marya.۱Sad
اضافه شدید شما هم دوست عزیز

4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
تشکر کنندگان: SAMBAR
(2015-09-20 ساعت 18:19)yesorno نوشته:  

در جواب اینکه آیا ممکنه همه کلیر بشن، تو این بازی تا روز آخر نشه معلوم نیست چی میشه!

در جواب شما هم بگم اونی که نفر اولش ریفیوز شده که نفر دوم هر چی می خواد باشه کلا کل کیس از لیست باید حذف بشن و کسی بهشون ویزا نمیده.

اونی که نفر اولش AP هست و نفر دوم ready یعنی نفر دوم کلیرنس نخورده و AP نیست و فقط منتظرن که نفر اول کلیر بشه و به همشون ویزا بدن.

جدول رنگی رو جناب areb تهیه می کنن و زیر جدول زحمت می کشن توضیح میدن. که کدوم رنگ مربوط به چی هستش.

ممنونم بابت جوابت.
اینکه بعضی کیسها ی نصفه نیمه نفر اول کلیر شده نفر دوم هنوز ردی هست برام جای سوال بود.یعنی نفر دوم نرفته مصاحبه؟
یا اصلا از اول از پروسه خارج شده؟
یا اینکه خطای سایت هست؟
پروردگارا
(2015-09-20 ساعت 18:24)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 18:19)yesorno نوشته:  

ممنونم بابت جوابت.
اینکه بعضی کیسها ی نصفه نیمه نفر اول کلیر شده نفر دوم هنوز ردی هست برام جای سوال بود.یعنی نفر دوم نرفته مصاحبه؟
یا اصلا از اول از پروسه خارج شده؟
یا اینکه خطای سایت هست؟

برو توی سایت سیس نگاه کن
اونجا این حالت باشه یعنی نفر اول رفته مصاحبه و حالا یا AP یا ایشود یا هرچی. اما نفر دوم دعوت شده به مصاحبه اما نرفته.
کلا نرفته مصاحبه حذف میشه خود بخود

بچه ها می گفتم مثلاً طلاق گرفته فوت شده یا ....
(2015-09-20 ساعت 18:20)sunnyday نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 16:47)samane1363 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 16:45)marya.۱ نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 16:14)peji99 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 16:09)parsa84 نوشته:  من هم لطفا

لطفاً setayesh هم اضافه کنین .
چرا همش منو جا میندازید marya.۱Sad
اضافه شدید شما هم دوست عزیز

من رو هم دریابید.
پروردگارا
تشکر کنندگان: samane1363 ، SAMBAR
خدایا شکرت...
فقط خودت منظورمو میفهمی
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
جناب یس/نو تبریک میگم دوست عزیز.ایشالا موفقیتهای بعدی در ادامه. سوالی داشتم.برنده اصلی من هستم و خانمم زیر مجموعه من هستند.الان چطوری میتونم بفهمم که وضعیت ایشون مثلا ready هست یا شکل دیگری هست؟البته هریک ازدوستان عزیز هم جوابمو بدند ممنون میشم.
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: yesorno ، آزاده_امین ، SAMBAR
يس اور نو جان كه حالا يس و يس شدي از صميم قلب تبريك ميگم ويزاي امريكا مباركت باشه اميدوارم هميشه تو مراحل زندگيت موفق باشي ممنون از اينكه ما روهم تنها نميزاري....
تشکر کنندگان: yesorno ، ebrahim1e ، samane1363 ، nara ، SAMBAR ، behjat ، asal1372

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان