کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-22 ساعت 16:55)Azer نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 16:38)آسماني نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 16:28)aria802 نوشته:  ابوظبی تحت هیچ شرایطی جواب ایمیل نمیده دیگه برای شما هم همینطور هست؟ آپ ایمیل هم نمیکنه

امروز حوالي ساعت ١ ظهر آپديت كردن ، بدون جواب ايميل. پريروز ايميل زده بودم.

مبارکه، مطمئن باشيد واسه ايميل نبوده.Big Grin

اميدوارم،، من كه هيچ حسي ندارم.Sad
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: nara ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، alireza51
اگه همتون با هم شیرینی میدین زنگ بزنم باراک و میشل گارتون رو اوسا کنند. قابلی هم نداره.

یه لپ تاپ corei7 به انتخاب خودتون

خخخخخخخخخخخ
تشکر کنندگان: nara ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، matin86 ، alireza51
دوستان ابوظبی،
همونطور که مي دونيد فعاليت ابوظبی تو سپتامبر بر خلاف آگوست بسيار ضعيف بوده و من واقعاً تو اين پيشنهادي که مي دم مردد هستم. چون ابوظبي بر خلاف آنکارا، امکان پيک آپ ويزا را به راحتي داره.
نظر دوستان چيه بعد تعطيلات عيد قربان، پا شيم بريم اونجا!!!! اصلاً تو اون شرايط اجازه ورود به محوطه سفارت را به ما مي دن؟ و نه تنها ويزا نمي گيريم، شانس خودمون را برا دريافت ويزاهاي بعدي کمتر مي کنيم.
ممنون مي شم دوستان با تجربه خبر بدن.

من تجربه قبليم واسه فرانسه که خيلي ما را اذيت کرد، و ما با صبوري تمام اذيت ها شون را تحمل کرديم ، اين بود که اونها رفتار مراجعين را مد نظر دارن. چون دفعه هاي بعد شرايط خيلي بهتر شد و خبري از اذيتشون نبود. برا دريافت POLICE Certificate هم که به سفارت تو ايران مراجعه کرديم. هماهنگي کردن، که بدون هيچ هزينه اي نامه مربوطه به آدرس ما پست شد.

حالا با اين اوصاف نظر شما چيه؟ چون بعد اين همه انتظار اگه پاشيم بريم اونجا و اونها ترتيب اثر ندن، يا شوهرم همونجا سکته ميکنه، يا اونها را سکته مي ده، و فکر نکنم واسه کيس ما تاثير مثبتي داشته باشه. نظر شما چيه.SadCool
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: mahyaaa ، matin86 ، alireza51
سلام دوستان پریروز ابوظبی جواب ایمیل منو داد ولی امروز اپ شدم فقط خودم....به نظرتون جریان چیه؟قبلا هم اگوست با ایمیل اپ شده بودم ولی خانمم اصلا اپ نمیشه....
تورو خدا دعا کنید اپ به درد بخوری باشه
تشکر کنندگان: nara ، nimanoush ، hamed shayan ، mahyaaa ، matin86 ، alireza51
(2015-09-22 ساعت 17:08)ostokhan نوشته:  اگه همتون با هم شیرینی میدین زنگ بزنم باراک و میشل گارتون رو اوسا کنند. قابلی هم نداره.

خخخخخخخخخخخ

ارزون حساب کن ...مشتری شیم داداشBig Grin
تشکر کنندگان: ostokhan ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، alireza51
(2015-09-22 ساعت 17:06)آسماني نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 16:55)Azer نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 16:38)آسماني نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 16:28)aria802 نوشته:  ابوظبی تحت هیچ شرایطی جواب ایمیل نمیده دیگه برای شما هم همینطور هست؟ آپ ایمیل هم نمیکنه

امروز حوالي ساعت ١ ظهر آپديت كردن ، بدون جواب ايميل. پريروز ايميل زده بودم.

مبارکه، مطمئن باشيد واسه ايميل نبوده.Big Grin

اميدوارم،، من كه هيچ حسي ندارم.Sad

شک نکن، من هم ديگه دارم کرخ مي شم. چشمام هم اخيراً خيلي خشک مي شه و بايد از اشک مصنوعي استفاده کنم. از بس که به سايت سيس خيره شدم. ولي نه آپي نه پاپي نه يک تکوني ، نه 10 را بکنند 12 که دلمون خوش باشه!!! شرايط فيلم "هيچ " عبدالرضا کاهانی را دارم تجربه مي کنم. ولي نمي دونم چرا هنوز اميدوارم، خيلي هم اميدوار Big GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: hamed shayan ، ARSAMNEW ، yesorno ، mahyaaa ، A2000 ، آسماني ، alireza51 ، moj21
(2015-09-22 ساعت 17:15)سجاد دال نوشته:  سلام دوستان پریروز ابوظبی جواب ایمیل منو داد ولی امروز اپ شدم فقط خودم....به نظرتون جریان چیه؟قبلا هم اگوست با ایمیل اپ شده بودم ولی خانمم اصلا اپ نمیشه....

انشاء الله خيره، اين آپ ، آپ ِ آپِ اصل جنسه، به زودي انشاء ا... کليري
من آخرين ايميلم یکشنبه صبح ساعت 8 بود و هيچ آپي نداشتم. پس واسه شما خبرهايي هست.
تشکر کنندگان: غنچه ، سجاد دال ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، alireza51
(2015-09-22 ساعت 17:15)سجاد دال نوشته:  سلام دوستان پریروز ابوظبی جواب ایمیل منو داد ولی امروز اپ شدم فقط خودم....به نظرتون جریان چیه؟قبلا هم اگوست با ایمیل اپ شده بودم ولی خانمم اصلا اپ نمیشه....
ساعت چند بود ؟
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، alireza51
(2015-09-22 ساعت 17:16)nara نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 17:08)ostokhan نوشته:  اگه همتون با هم شیرینی میدین زنگ بزنم باراک و میشل گارتون رو اوسا کنند. قابلی هم نداره.

خخخخخخخخخخخ

ارزون حساب کن ...مشتری شیم داداشBig Grin

داداش داری ناسلامتی میری دیار کفر ها. خداییش باهاتون راه اومدم و دمتون و دیدم Big Grin Big Grin Wink Cool
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، nara ، alireza51
سلام دوستان
الان زنگ زدم kcc بش میگم ایمیل دادم جواب ندادید
ایمل زدم سفارت میگم چرا منو کلیر نمیکنید میگه تحت کنترل ما نیست به kcc میگم پس تحت کنترل کیه
کی سی سی میگه ما پروندتون را فرستادیم سفارت
میگم سفارت میگه تحت کنترل ما نیست
میگم پس تحت کنترل کیه
میگه من نمیدونم
میگم بابا آخر سپتامبر نزدیک ما را کلیر کنید مردیم از انتظار
میگه با سفارت تماس بگیر
میگم اکی حداقل به اون سازمانی که کار ما بش گیره زنگ بزنید ایمیل بدید نمیدونم دستور بدید کار ما را راه بندازن
میگه من نیمدونم کار شما به کدوم سازمان مربوط میشه با سفارت تماس بگیرید Big Grin
من Big Grin سفارت Big Grin kccBig GrinBig Grin عمه آفیسر Big Grin کلا همه گره خوردیم به هم
منم گفتم ممنونم از همکاریتون و خداحافظی کردم
شما خودتون قضاوت کنید
این یک داستان واقعی بود که من با مردم سرزمین عمو سام داشتمCool
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
(2015-09-22 ساعت 17:21)mehrdad_123 نوشته:  
ساعت چند بود ؟
والا نمیدونم دقیق صبح که نبود نیم ساعت پیش نگاه کردم بود....کی اومده و مال چیه نمیدونم
تشکر کنندگان: mordad ، SAMBAR ، nara ، mahyaaa ، alireza51
(2015-09-22 ساعت 17:20)Azer نوشته:  

انشاء الله خيره، اين آپ ، آپ ِ آپِ اصل جنسه، به زودي انشاء ا... کليري
من آخرين ايميلم یکشنبه صبح ساعت ۸ بود و هيچ آپي نداشتم. پس واسه شما خبرهايي هست.

خدا از دهنتون بشنوه و ایشالا همه مونو کلیر کنند...
تشکر کنندگان: mordad ، hamed shayan ، SAMBAR ، hamid99 ، nara ، alireza51
(2015-09-22 ساعت 12:01)Azer نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 11:48)MASTAN1 نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 09:21)h_researcher نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 08:31)لیدا59 نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 08:26)khalilkhah نوشته:  دوستان, تا حالا منطقی ترین روش کلیر کردن را ایروانی ها داشتند, با آرزوی موفقیت روز افزون برای آنها
خیلی هم منطقی نبودنا جناب خلیل خواه یه نگاه به ما بندازید کاملا متوجه میشید

اگه از این منطقشون(سفارت و kcc) سر در می اوردیم بد نبود، حدود ۸ ماه گذشته و هنوز در حال بررسی هستن،
مگه چندتا آپشن برای بررسی هست؟؟خدمت،شغل،تحصیلات،پیشینه.نکنه دنبال سایز کفش و لباس ما هستن که جمع آوری اطلاعاتشون انقدر طور کشیده،
جالبتر اینکه آخر داستان دلیلش رو متوجه نمیشیم تا خودمونو اصلاح کنیم
آقا خدا خیرت بده کلی خندیدم من داشتم همین رو به خانومم می گفتم. راستی امروز می رم یه سر به سفارت بزنم. خبر می گیرم براتون

مستان خان، دستمون به دامنت، ما که نمي تونيم به اونجا به اين راحتي بيام. در ضمن اگر اومدن به اونجا مي تونه کمکي به کيسمون بکنه، اطلاع بدين. ممنون
سلام امروز رفتم مدیکال رو دادم این دفعه گرفت. پرسیدم امیدی هست گفتند همیشه امیدی هست. Big Grin
در مورد اومدن نمی دونم واقعا اگر هر کس آپدیت شبانه شد بنظر من بیاد.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: SAMBAR ، hamid99 ، nara ، mahyaaa ، samane1363 ، SAAM_60 ، alireza51
سلام
کل کیس ما هم آپدیت شده
از چی میتونه باشه.... یعنی آره
....خدایا خودت یکاری کن.
بین ساعت 3:30 تا 4 عصر بوده
ولی or نداره.
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ARSAMNEW ، hamed shayan ، SAMBAR ، bahar101 ، hamid99 ، nara ، mahyaaa ، A2000 ، SAAM_60 ، matin86 ، alireza51 ، moj21
(2015-09-22 ساعت 17:32)MASTAN1 نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 12:01)Azer نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 11:48)MASTAN1 نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 09:21)h_researcher نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 08:31)لیدا59 نوشته:  خیلی هم منطقی نبودنا جناب خلیل خواه یه نگاه به ما بندازید کاملا متوجه میشید

اگه از این منطقشون(سفارت و kcc) سر در می اوردیم بد نبود، حدود ۸ ماه گذشته و هنوز در حال بررسی هستن،
مگه چندتا آپشن برای بررسی هست؟؟خدمت،شغل،تحصیلات،پیشینه.نکنه دنبال سایز کفش و لباس ما هستن که جمع آوری اطلاعاتشون انقدر طور کشیده،
جالبتر اینکه آخر داستان دلیلش رو متوجه نمیشیم تا خودمونو اصلاح کنیم
آقا خدا خیرت بده کلی خندیدم من داشتم همین رو به خانومم می گفتم. راستی امروز می رم یه سر به سفارت بزنم. خبر می گیرم براتون

مستان خان، دستمون به دامنت، ما که نمي تونيم به اونجا به اين راحتي بيام. در ضمن اگر اومدن به اونجا مي تونه کمکي به کيسمون بکنه، اطلاع بدين. ممنون
سلام امروز رفتم مدیکال رو دادم این دفعه گرفت. پرسیدم امیدی هست گفتند همیشه امیدی هست. Big Grin
در مورد اومدن نمی دونم واقعا اگر هرایوایآپدیت شبانه شد بنظر من بیاد.
بدون آپ شبانه چی ؟؟
تشکر کنندگان: hamid99 ، mahyaaa ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان