کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-22 ساعت 23:15)aria802 نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 23:10)Miip نوشته:  [quote='ali_bf1' pid='665007' dateline='1442946532']
دوستان من به امید خدا واسه شنبه شب بلیط گرفتم که اول صبح دوشنبه دم در سفارت انکارا بسط نشینی کنیم با خانومم.شاید فرجی شد و دلشون سوخت به حال ما.ایشالا همگی کلیر میشیم.

شاید منم بیام. به احتمال زیاد.

سلام به دوستان عزیز
منم احتمالا یکشنیه برم آنکارا.
تشکر کنندگان: smpf ، mahyaaa ، alireza51
[عکس: 9g2dmqa0vhfx.jpg]

نمیدونم چرا کیسمو میزنم اررور میده ولی تو سیس AP هست.
تشکر کنندگان: smpf ، matin86 ، babak90 ، mahyaaa ، alireza51
امروز روز عرفه دعا فرموش نشه
لحظه لحظش دعا کنید
خصوصا اخر شبش دعای مشلول را زمزمه کنید صوتش را سرچ کنین گوش کنین و با دلی شکسته بخونین
بخدا خدا معجزه میکنه که خودت هم نمیفهمی چطوری از راه غیب همه درها به روت باز میشه، فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی ، ایمان ، ایمان
خدایا بخاطر معجزت ازت ممنونم عاشقتم ،
خدایا به هممون توفقیق بده به پاس این معجزت بنده خوبی برات باشیم
، دست خیرمون به بقیه برسه،
و همه کارهامون تو زندگی فقط و فقط برای رضای تو باشه و هیچگاه از یادت غافل نشیم
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sunn789 ، smpf ، ehsan_pars ، SAMBAR ، matin86 ، mordad ، M.d ، بابراس ، Janilla ، mahyaaa ، yesorno ، alireza51
(2015-09-23 ساعت 01:34)sunnyday نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 21:03)DDDDD نوشته:  دوستان کی قصد رفتن به ابوظبی را داره ؟ لطفا پیام بدید

بنده هفته آینده خواهم رفت البته بازم بستگی داره تا 27 ام کلیر بشم یا نه....

dddd جان به من پیام بده شمارتو
نمیشه بهت پیام داد
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: smpf ، babak90 ، mahyaaa ، alireza51
سلام
ما دیروز ایمیل زدیم فورا بهمون جواب دادن همون جواب همیشگی فوری یک آپ ۲۲ سپتامبز خوردیم نفر اصلی
الان دیدم نفر دوم کیس به تاریخ ۲۳ سپتامبر آپ شبانه خورده
هر دو نفر ap بودیم امکان داره تاریخ آپ نفر اول و دوم با هم فرق کنه؟
یعنی ممکنه منم مجدد به تاریخ ۲۲ سپتامبر آپ شبانه خورده باشم؟؟ و شوهرم به تاریخ ۲۳ سپتامبر

فرستاده شده از Nexus 7ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان: smpf ، 123a ، hamid99 ، mahyaaa ، alireza51
(2015-09-23 ساعت 06:38)azad229 نوشته:  سلام
ما دیروز ایمیل زدیم فورا بهمون جواب دادن همون جواب همیشگی فوری یک آپ ۲۲ سپتامبز خوردیم نفر اصلی
یعنی ممکنه منم مجدد به تاریخ ۲۲ سپتامبر آپ شبانه خورده باشم؟؟ و شوهرم به تاریخ ۲۳ سپتامبر

فرستاده شده از Nexus ۷ِ من با Tapatalk
اره میتونه بشه

دوستان
باز هم من توصیه میکنم یه نامه بزنید ولی نه نامه معمولی یه نامه ای که واقعا به اون موارد نامه ای که قبلا به جمع بندی رسید به نحوی توش باشه.
انشالله دیشب خیلی ها اپدیت خورده باشند
+++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++
درود بر همگی با این امید
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: hamid99 ، mahyaaa ، smpf ، alireza51
(2015-09-23 ساعت 07:37)houshym نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 06:38)azad229 نوشته:  سلام

فرستاده شده از Nexus ۷ِ من با Tapatalk
اره میتونه بشه
خداکنه ، التماس دعا ، خدایا کمک کن خودت

فرستاده شده از Nexus 7ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان: hamid99 ، mahyaaa ، SAMBAR ، smpf ، alireza51
(2015-09-23 ساعت 02:36)peji99 نوشته:  چرا اپ هایی که الان خوردن تاریخ 23 سپتامبر می خوره در صورتی که آمریکا هنوز 22 سپتامبر ؟!!!!
اقا مشکلی نداره فکر میکنم از امریکا توی دیتابیس سفارت اپدیت میزنن به خاطر همین اپدیت شبانه است ولی تاریخ مال امریکا نیست
و قطعا به معنی کلیر شدن است
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: sina123 ، Janilla ، mahyaaa ، SAMBAR ، smpf ، alireza51
[عکس: cfa00c7e25f92ef15c7572ae0d64af5e.jpg]
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-09-23 ساعت 08:10)1362amin1362 نوشته:  [عکس: cfa00c7e25f92ef15c7572ae0d64af5e.jpg]
خدارو شکر که کلیر شدید تبریک میگم انشاالله بقیه دوستان هم تو همین چند روز کلیر شن و کسی جانمونه
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: mordad ، Janilla ، بابراس ، lighthouse ، hamid99 ، mahyaaa ، bahar101 ، ebrahim1e ، smpf ، alireza51
فکر کنم امروز روز بچه های ایروان و ابوظبیه, پیشاپیش تبریک به آنها
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
اون دوستاني كه سري پيش آپ شبانه داشتن كلير شدن؟

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
(2015-09-23 ساعت 08:24)khalilkhah نوشته:  فکر کنم امروز روز بچه های ایروان و ابوظبیه, پیشاپیش تبریک به آنها

اميدوارم ....هرچند ابوظبي تعطيلهRolleyes
(2015-09-23 ساعت 08:42)nara نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 08:24)khalilkhah نوشته:  فکر کنم امروز روز بچه های ایروان و ابوظبیه, پیشاپیش تبریک به آنها

اميدوارم ....هرچند ابوظبي تعطيلهRolleyes
-------------------------------------------------
سلام صبح همگی بخیر
بلاخره امروز ابوظبی تعطیله یا تا 1 بعدازظهر کار میکنند؟؟
آقای Mastan1 شما که دیروز اونجا بودیید خبر ندارید برنامه امروز سفارت چیه؟
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: بابراس ، mahyaaa ، SAMBAR ، nara ، smpf ، alireza51
(2015-09-23 ساعت 08:25)minan نوشته:  اون دوستاني كه سري پيش آپ شبانه داشتن كلير شدن؟

بله . دوستان سری قبل روز بعدش آپ با or ،آپدیت توی سایت سفارت و ایمیل کلیری رو گرفتند
اگه امروز ابوظبی تعطیل باشه کلیرهای این چند روزه همه برای یکشنبه میوفته Smile
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: sunn789 ، hamid99 ، mahyaaa ، SAMBAR ، nara ، smpf ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان