کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-26 ساعت 11:33)minan نوشته:  Please send us your passport(s) Please ensure we have your passport(s) by September 30th in order to be certain we have a visa number for your case. Please note that we are closed on Fridays and Saturdays. Please come as soon as possible to guarantee a Diversity Visa lottery visa number, even if part of your family is not ready for issuance. Our hours for bringing in your passport and medicals is any work day (Sunday- Thursday) at 2pm. If we do not receive your passport by September 30th, we cannot guarantee a Diversity Visa for you and your family.

Thank you,

Immigrant Visa Unit, Abu Dhabi

This email is UNCLASSIFIED.

مبارک باشه، امیدوارم زندگی خوبی رو شروع کنین در آمریکا. البته خودتون رو برای یه کم سختی کشیدن مخصوصا یکی دو سال اول آماده کنین.
موفق و شاد باشین
تشکر کنندگان: ليلا ١٣٩٤ ، ho_tasha ، amir piri ، sunnyday ، Janilla ، Arshia2000 ، Pariba ، alireza51
4002 ابوظبی اگر اینجا هست به من پیام بده
تشکر کنندگان: SAMBAR ، behjat ، babak90 ، A2000 ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51
اقاي يس و نو در دنيا فقط يكي هستي
Big Grin
تشکر کنندگان: areb1356 ، yesorno ، ریحانا ، SAMBAR ، behjat ، samane1363 ، sunnyday ، Janilla ، M.d ، A2000 ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51 ، moj21
خدایا ،ای ارحم الراحمین دل همه بچه ها همه منتظرا رو شاد کن .ای خدا تمام بچه های سه سفارت با دل خوش از اینجا برن.دوستانی که مشهد هستن و نذر دارن من بیمارستان روانی ابن سینا و حجازی رو بازدید کردم و وضعیت بسیار تاسف باری دارن.ساده ترین امکانات رو ندارن مایل بودین از طریق مشارکتهای مردمی به این دو جا کمک کنین.خیلی خیلی نیازمند هستن.

(2015-09-26 ساعت 11:50)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  اقاي يس و نو در دنيا فقط يكي هستي

نامبر وااان.....مرسی از شما و علیرضا خان و جناب خلیل خواه....ممنون از همه
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: parsa84 ، areb1356 ، yesorno ، ریحانا ، ليلا ١٣٩٤ ، SAMBAR ، babak90 ، amir piri ، Janilla ، marya.1 ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51 ، moj21
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: Srod ، ليلا ١٣٩٤ ، SAMBAR ، behjat ، samane1363 ، Janilla ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51
دوستان عزیز انشا الله که کلیرشدید و پاستون را به سفارت دادید مدام سایت سی اک را چک کنید و به محض ایشود شدن در سایت سی اک بیشتر از یکروز منتظر تماس سفارت نباشید مراجعه کنید و بگید برای اخذ ویزا آمدم .معمولا آفیسر درورودی با داخل تماس میگیره که آیا ویزاتون آماده است یا نه و با این مراجعه ممکنه همون موقع بگویند برید داخل ویزاتون آماده هست .
پیشنهادمیکنم حتما این کار را بکنید سر سفارتها شلوغه منتظر تلفنشون نمونید وگرنه ممکنه مجبور شوید تاریخ برگشتتون را عقب بیندازید و کلی هزینه اضافی و دردسر بهتون تحمیل بشه.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: samirakn ، ليلا ١٣٩٤ ، Siamak ، SAMBAR ، sunnyday ، Janilla ، M.d ، A2000 ، matin86 ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51
اقاي areb ما اينجا منتظريم هورااااا بكشيم براتون.
Big Grin
تشکر کنندگان: areb1356 ، SAMBAR ، Janilla ، Pariba ، alireza51
(2015-09-26 ساعت 11:36)HERMES7 نوشته:  دوستانی که کلیر شدن من نذر کردم براشون 50 هزار تومان ناقابل به موسسه محک واریز کنن .
انشاله تو این چند روز باقی مانده هم الباقی دوستان بی درد سر ویزاشون رو بگیرن
التماس دعا

لینک واریز :

http://www.mahak-charity.org/main/index....s/payments

شیرینی محک فراموش نشه، همین الان یه کلیک روی لینک بالا بکن، واریز کن بعد برو خوشحالی کن. باشمام. پانشو .... پرداخت کن Big Grin
(2015-09-26 ساعت 11:54)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  اقاي areb ما اينجا منتظريم هورااااا بكشيم براتون.

والا خودمم منتظرم بيام بتركونم . به همين زودي ايشالا
AliReza.EB

Sent from my cellphone Smile
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: SAMBAR ، babak90 ، Janilla ، matin86 ، Pariba ، alireza51 ، moj21
2015 ها ابوظبی هاااااااااااا خبری در راه است به قول هرمس عزیز اگر نذری دارین محک و طرح هم سفره بهترین مکان ها یی هستند که میشه کمک کرد هم ضروری و محتاج واقعی هم نظارت خوب و عدم دزدی گرگی
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: HERMES7 ، areb1356 ، samirakn ، SAMBAR ، samane1363 ، Janilla ، SAAM_60 ، A2000 ، Pariba ، alireza51
دوستان کلییر شده مبارکتون باشه
امیدوارم خدا اگه عشقش کشید بقیمونم کلییر کنه!
از ایروان خبری نیست؟
شواهدی بوده که اونام کار میکنن؟ منظورم امروزه
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: SAMBAR ، samane1363 ، babak90 ، Janilla ، sunnyday ، Pariba ، alireza51
دوستان اون اقایی که سربازی سپاه بود بیست سال پیش و یه دختر 19 ساله داشت کلیر شد؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: SAMBAR ، babak90 ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51
(2015-09-26 ساعت 11:54)yesorno نوشته:  [quote='HERMES7' pid='666334' dateline='1443251194']
دوستانی که کلیر شدن من نذر کردم براشون 50 هزار تومان ناقابل به موسسه محک واریز کنن .
التماس دعا

لینک واریز :

شیرینی محک فراموش نشه

انشا الا حتما
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Srod ، babak90 ، Pariba ، Daneshjo ، sunn789 ، alireza51
(2015-09-26 ساعت 11:54)yesorno نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 11:36)HERMES7 نوشته:  دوستانی که کلیر شدن من نذر کردم براشون 50 هزار تومان ناقابل به موسسه محک واریز کنن .
التماس دعا

لینک واریز :

شیرینی محک فراموش نشه، همین الان یه کلیک روی لینک بالا بکن، واریز کن بعد برو خوشحالی کن. باشمام. پانشو .... پرداخت کن Big Grin
ان شا الله من کلییر بشم مبلغ بیشتریم کمک میکنم
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: SAMBAR ، hamed shayan ، babak90 ، Janilla ، A2000 ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51
(2015-09-26 ساعت 12:00)lotfe.kh نوشته:  ۲۰۱۵ ها ابوظبی هاااااااااااا خبری در راه است به قول هرمس عزیز اگر نذری دارین محک و طرح هم سفره بهترین مکان ها یی هستند که میشه کمک کرد هم ضروری و محتاج واقعی هم نظارت خوب و عدم دزدی گرگی

منظورتون خبری به غیر کلیری آپدیتیهای 22 و 23و 24 هست؟ ؟
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: SAMBAR ، babak90 ، APOLO5321 ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان