کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام به همه دوستان گل صبحتون بخيروشادي
هممون پارتي جزء خود خداوندبزرگ و توانا نداريم انشاالله تاآخرين لحظه باماست و كمكمون ميكنه تا ويزاروبگيريم
دوستان عزيزاين دوروزآخري علاوه بر١١ شب ، هرلحظه كه ميتوانيد مشغول مناجات با آفريدگارتوانا باشيد.
اي ويزا: " تورا من چشم در راهم" خدايااين زبان حال همه منتظرانه مهاجرسراست دل هممون شادكن كه فقط توبراين مهم توانايي. آمين
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
باسلام وعرض ادب وصبح بخيرخدمت جناب yesoryes عزيز و جناب عليرضاي عزيز
اين جمع منتظردرانتظاردريافت خبرهاي شاد از شما ٢ عزيزهستند و انشاالله كه خودتون هم بزودي ويزا رو دريافت خواهيدكرد،
دوشنبه ٢٨ سپتامبرتون بخير و كليري باد. آمين
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: areb1356 ، sunn789 ، behjat ، nara ، Mahboy ، babak90 ، بابراس ، alireza51 ، moj21 ، yesorno
دوستان ما را هم به منتظران ابوظبي اضافه كنيد من ديروز پاسها را فرستادم دبي به اميد اينكه دقيقه نودي بشيم توكل به خدا به اميد كليري همگي
تشکر کنندگان: sunn789 ، behjat ، nara ، areb1356 ، babak90 ، بابراس ، alireza51 ، Jefferson ، moj21 ، A2000 ، Pariba
[عکس: b209146c81f7b1165076526832305bee.jpg]
خدایا امیدم راناامید نکن
حسرت را در دلم جا نکن
حس بودنت را از من دریغ نکن
آرزوی مرا بی پایان نکن
دوستانم را پریشان نکن
حس خوب با توبودن رادوباره در دلم زنده کن تا بدانم یکی هست که گوشه چشمی هم به من داره.
توراهی که خودت جام دادی سرگردونو بی پناه و حسرت به دل جام نذار
امین یا رب العالمین
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
من میگم.که شما هم بخندید، پرواز امروز آنکارا قرار.بود 6:30 بپره با تاخیر اعلام کرد 8 به دلیل نقص فنی، حال اگر نرسیدیم بدانید واگاه باشید
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: nara ، 2015reza ، بابراس ، rbrb-2015 ، alireza51 ، vahid.sa ، SAMBAR ، moj21 ، Pariba
سلام صبح دوستان بخير
آرزو دارم دوستان انكارايي و ايرواني كه امروز سر ميزنن سفارت حداقل پاس هاشون رو تحويل بدن
ابوظبي هم انشاالله بره تو كار ايشو ويزاي دوستان ٢٢ سپتامبر و الباقي هم امشب اپ طلايي نوش كنن
براي همه بچه هاي ٢٠١٥
هيپييييييپ هووووووورا
موفق باشيد
جدیدا کسی نباید آپ میشده؟!!!
کسی دیشب آپ شده؟!!
تشکر کنندگان: nara ، sunn789 ، babak90 ، alireza51 ، Pariba
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: sunn789 ، nara ، babak90 ، amir piri ، بابراس ، حاجی واشنگتن ، HERMES7 ، alireza51 ، Jefferson ، SAMBAR ، Pariba
آخرین آمار مننتظران ابوظبی:

۱- Azer (همسر)/ نصفه نيمه
۲- 1356 Areb
۳- Amir Piri
۴- demah_sol
۵- ghsara (پدر و مادر)-73xx
۶- صابري
۷- اسمانی
۸ - سجاد دال
9 -بابراس / نصفه نيمه
10- w5gf
11- Saeed_H
12- Jeferson
13-mlkz
14-nara
15- teele
16-Afshin 2
16-Parsa.Pormand@yahoo.com
17-Setayesh_13642001@yahoo.com
18-Parsa 84
19-minan
20- SAAM-60
21- Parastoo 23

دوستان ابوظبی امیدوارم امشب آپ طلایی داشته باشیمWink
اگه كسي از قلم افتاده يا اشتباهي اضافه شده بگه لطفا....ميخوام ليستو بدم سفارت...امروز آفيسر همه رو كلير كنهBig Grin
[quote='sunn789' pid='667002' dateline='1443411595']
من میگم.که شما هم بخندید، پرواز امروز آنکارا قرار.بود ۶:30 بپره با تاخیر اعلام کرد ۸ به دلیل نقص فنی، حال اگر نرسیدیم بدانید واگاه باشید
[
ایشالا که بسلامت میرسید
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، Pariba
(2015-09-28 ساعت 00:05)2015reza نوشته:  
(2015-09-27 ساعت 23:56)sunn789 نوشته:  سلام دوستان انکارا ببخشید این سوال رو می پرسم شماره اتوبوس های کیزیلای چند بود؟

من امروز سوار شدم. روش نوشته كيزلاي. شماره خطش يادم نيست. ولي بزرگ روش نوشته و تابلوي LED هم كه داريه، كيزلاي رو مي نويسه. ٨ لير، حدود ٢٠ دقيقه رسيد.

اسمش بکوایر هستش
تشکر کنندگان: sunn789 ، alireza51 ، SAMBAR ، Pariba
دوستان اگه خدا خواست و امروز یا حتی 30سپتامبر کلیر بشیم آیا وقت برای پیکاپ ویزا ابوظبی هست؟
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: sunn789 ، alireza51 ، SAMBAR ، Pariba
دوستان خوبم كسي آماري از ويزاهاي باقيمونده داره؟
چندتا تاحالا صادر شده؟چقدر مونده؟
امسال انقدر پروسه كلير ايراني ها رو طولاني كردن كه فكر كنم خودشون هم فكر نميكردن تا روز آخر مجبور باشن پروسه رو ادامه بدن....
صحبتي هم در مورد اتمام ويزا تا آلان نكردن....كاش از يه سري از چك هاي امنيتي كه هنوز جوابشون نيومده منصرف ميشدن و آفيسر تصميم نهايي به شخصه ميگرفت و قال قضيه رو ميكند و به همگيمون ويزا ميداد.....
راستي از دوستان خوب ابوظبي يه سئوال داشتم :
چه سودي داره رفتن در سفارت؟اون پليس هاي امنيتي كه دم در هستن ليست افرادي رو كه بايد مراجعه كنن دارن و نميزارن كسي بره حتي دم در ورودي سئوال كنه....!بر فرض محال كه بتونيم هم بريم باز دم در پشت باجه اگر برسيم چي بگيم ؟مثالاً بگيم چي شد جواب كليريمون....خب ميگن هنوز جواب نيومده....فكر نميكنم پاسپورت رو بگيرن ازمون....
اگر هم رفتن براي اينه كه اونجا باشيم گوش به زنگ كه اگر اعلام كردن سريع خودمون رو برسونيم...مگه وقت نميدن واسه اين كار ؟بالاخره اونا خودشون ميدونن ما بايد از ايران بريم پس بايد يه وقتي بهمون بدن واسه بردن پاسپورت ...حداقل 3 تا 4 روز؟
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، amir piri ، areb1356 ، alireza51 ، Jefferson ، matin86 ، SAMBAR ، moj21 ، A2000 ، 2015reza ، Pariba
بلاخره دوشنبه اومد چقدر برای من دیر گذشت واقعن دیگه رمق ندارم امیدوارم خدا دل هممونو شاد کنه امروز برای هممون روز سرنوشت سازیه فکرشو میکنم که دو روز دیگه دوتا مسیر متفاوت سر راهمه تنم میلرزه خدایا هیچ خانواده ای رو از هم نپاش منم تو دعاهاتون فراموش نکنین ...بچه ها امشب ساعت 11 همه دوست دارین ختم یا علی بگیریم اخه دوشب دیگه عید غدیر خم..هر کی دوست داشت 100 تا یا علی ساعت 11
سلام ، صبح همگی بخیر
از روزی که ویزا رو گرفتم کمتر میام اینجا، ولی میام و میخونم و امیدوارم که تو 2 روز باقی مونده ویزاهای بیشتری سهمتون بشه.
روزتون خوش
شماره كيس: 35XX - یک نفر
سفارت ایروان
مصاحبه: 23 Feb
وضعيت: Issued
آپديت ها: 25 Feb ، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 13 May، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 26 May، آپدیت در 2 June، و اعلام در سایت سفارت
دريافت ويزا: 29 June
مقصد : کالیفرنیا , اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر ۲۰۱۵

تشکر کنندگان: nara ، ehsan_pars ، rbrb-2015 ، ليلا ١٣٩٤ ، alireza51 ، SAMBAR ، A2000 ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان