کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان نطرتون چیه خبری از کلیر نیست ، نکنه میخوان همه رو یه جا کلیر کنن
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: bahar101 ، satan
(2015-03-24 ساعت 21:34)omid man نوشته:  خدایا تو این ماه اول سال نو کارنت نشده ها رو کارنت ،نامه نگرفته ها رو نامه ،کلیرنسی ها رو ویزا و بچه هایی رو که مصاحبه در پیش رو دارن یک ضرب عطا بفرما و این صفحه رو خالی از انتظار بگردان.
آمین
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

سلام به همه - سال نو مبارک. امیدوارم که همه دوستان هر چه سریعتر کلیر بشوند.
تشکر کنندگان: bahar101 ، حاجی واشنگتن ، HERMES7 ، afrand ، varchandi ، k1_m_1358
سلام دوستان نمیدونم ربط داره یا نه ولی یکی از دوستانم که در یو ان ثبت نام کرده میگفت که از 9 مارچ تا الان یو ان اصلا اپدیتی نداشته و میگفت اصلا سابقه نداشته تا این مدت بونه اپدیت و فعالیت باشه سایت یو ان . خواستم بگم شاید یسری خبرهایی باشه
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: bahar101 ، p00ya2001 ، rbrb-2015 ، goliii
(2015-03-25 ساعت 00:27)aghamilad نوشته:  سلام دوستان نمیدونم ربط داره یا نه ولی یکی از دوستانم که در یو ان ثبت نام کرده میگفت که از 9 مارچ تا الان یو ان اصلا اپدیتی نداشته و میگفت اصلا سابقه نداشته تا این مدت بونه اپدیت و فعالیت باشه سایت یو ان . خواستم بگم شاید یسری خبرهایی باشه

دوست خوبم، میلاد عزیز، ممکنه لطفا یه مقداری مطلب رو بازتر کنید، سایت UN دقیقا منظورتون کدوم سایته؟

با تشکر

#
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-03-25 ساعت 00:33)ashkan.h56 نوشته:  
(2015-03-25 ساعت 00:27)aghamilad نوشته:  سلام دوستان نمیدونم ربط داره یا نه ولی یکی از دوستانم که در یو ان ثبت نام کرده میگفت که از 9 مارچ تا الان یو ان اصلا اپدیتی نداشته و میگفت اصلا سابقه نداشته تا این مدت بونه اپدیت و فعالیت باشه سایت یو ان . خواستم بگم شاید یسری خبرهایی باشه

دوست خوبم، میلاد عزیز، ممکنه لطفا یه مقداری مطلب رو بازتر کنید، سایت UN دقیقا منظورتون کدوم سایته؟

با تشکر

#
داستان یو ان با لاتاری کلا فرق میکنه
یو ان برای کساتی هست که از طریق پنا ه ندگی میخوان برن و سایتشون هم که وضعیت پرونده را نشون میده یه چیز مثل سایت سیسک هست
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: نیلان ، p00ya2001 ، jupiterx
سلام دوستان ممنون میشم اگه راهنمایی کنین که آپدیتهای قبل از کارنت شدن رو میشه پیدا کرد یا نه؟ و اگه میشه چطور میشه فهمید که آیا از واشنگتن آپدیتی بوده با نه؟
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: mandikhanum
(2015-03-24 ساعت 22:04)mel نوشته:  
(2015-03-24 ساعت 22:01)rima4499 نوشته:  
(2015-03-24 ساعت 11:46)mfte.teacher نوشته:  
(2015-03-24 ساعت 11:43)rima4499 نوشته:  
(2015-03-22 ساعت 14:57)Aghaman نوشته:  آقا سلام علیکم
یه جای کوچولو این دور و بر ها بدید ما هم بشینیم
ما هم از دبی بر نگشتیم و نشستیم تا چهارشنبه ویزای همسر و پسرم رو بگیرم و خودم هم همینجا پیشتون بمونم
آقا رضا تبریک ، میبینم مدیر شدی تحویل نمیگیری برادر کم پیدایی Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

سلام دوست عزیز همسر من هم کلیر خوردن میشه بپرسم اون ادرس سایتی که دادن کدوم قسمتش باید چک کنیم که کی کلیر میشیم؟
http://www.abudhabiivo.net/ برین تو این سایت قسمت پایین یه فیلد خالی هستش شماره کیس برنده رو وارد کنین و سابمیت کنین
دوست عزیز من به این سایت رفتم این پیامو داد متوجه نشدم یعنی چی شماره کیسم هم درست وارد کردم
No information has been found about the application number you entered. Please check carefully the number you entered. Your case number is clearly listed on your 221(g) refusal sheet and on all official correspondence from the Embassy regarding your immigration case. Please note the standard format for case numbers.

(2015-03-24 ساعت 11:20)mfte.teacher نوشته:  
(2015-03-24 ساعت 11:15)rima4499 نوشته:  
(2015-03-24 ساعت 11:07)mfte.teacher نوشته:  یکی از روی سایت سیس که به ترتیب خواهد نوشت ready بعدش هم می نویسه issued. در مرحله بعدی از روی سایت خود سفارت و ایمیلی که از طرف سفارت خواهد آمد براتون

من برنده اصلی بودم که یکضرب گرفتم الان برای من مینویسه ready اگه ماله همسرمم ready بشه یعنی کلیر شده؟
قطعا همین وره و این به معنی کلیر شدن ایشون هستش و ایشالا به زودی و خیلی زود واژه مبارک ISSUED رو صفحه سایت سیس نقش می بندد برای شما و خانواده محترمتون.
راستی خانم شیرینی ش کو پسWink

(2015-03-24 ساعت 11:20)mfte.teacher نوشته:  
(2015-03-24 ساعت 11:15)rima4499 نوشته:  من برنده اصلی بودم که یکضرب گرفتم الان برای من مینویسه ready اگه ماله همسرمم ready بشه یعنی کلیر شده؟
قطعا همین وره و این به معنی کلیر شدن ایشون هستش و ایشالا به زودی و خیلی زود واژه مبارک ISSUED رو صفحه سایت سیس نقش می بندد برای شما و خانواده محترمتون.
راستی خانم شیرینی ش کو پسWink

هر چند من خودم نمره بیستم اما این بیست رتبه من رو واقعی کنین خوشحال میشم
ممنون دوسته عزیز هنوز ردی نشده خیلی دوست دارم ولی چون خودم رتبه ندارم پیام میده نمیتونم به کسی رتبه بدمSad

نبينم بي رتبه مونده باشي اولين رتبه تقديم شد از طرف من ، ايشالا بقيه دوستانم همكاري ميكنن به ٥ تا ميرسيد ?
ممنون دستتون درد نکنه راستی.معنی این پیامم که سایت میده چیه
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، mfte.teacher
ممنون دستتون درد نکنه راستی.معنی این پیامم که سایت میده چیه
[/quote]

سلام
عجله نكنيد سایت ابوظبی چند روز طول میکشه تا اسامی رو وارد کنه ولی قطعا باید تو ceas از دیروز شرایط شما از ردی به ایشود تغییر پیدا کرده باشه
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، نیلان ، rima4499
(2015-03-24 ساعت 12:14)u3f نوشته:  سلام
اگر کسی ميدونه تو سایت ارمنستان چطوری میشه وضعیت کلیرنس و پیگیری کرد ممنون ميشم

من هم همین سوال رو دارم اگر کسی میدونه لطف کنه پاسخ بده
ممنون
تشکر کنندگان:
با سلام و صبح بخیر، با توجه به اینکه سوالات در خصوص اصطلاحات استفاده شده در CEAC روبه افزایشه، لازم دونستم قسمت هایی از پستی رو از آقا رضای مدیر که در تاپیک بحث وتبادل نظر در خصوص آنالیز فایل CEAC 2015 مطرح شده بود رو مجددا اینجا یادآوری کنم، در هنگام چک کردن شماره کیس در سایت سیس، با یکی از اصطلاحات ذیل روبرو خواهیم شد، با مفاهیم شرح داده شده:

1- (At NVC (National Visa Center
خوب این یعنی کیس شما هنوز در مرحله بررسی قبل از مصاحبه هست و زمان مصاحبه شما تعیین نشده.

2-Ready
یعنی زمان قطعی مصاحبه کیس شما مشخص شده و نامه دومتون رو هم دریافت کردین

3-Administrative Processing
شما تشریف بردین مصاحبه و منتظر کلیر شدن هستین

4-Issued
خوب ویزای شما پرینت شده و یا اینکه ویزاتون رو دریافت کردین

5-Refused!
متاسفانه کیس شما رد شده و صلاحیت دریافت ویزا رو ندارید!

با این توضیح که مرحله 4 حتما بعد از مرحله 3 اتفاق می افته، یعنی حتما وضعیت کیس از مرحله 3 بدون حادث شدن هیچ مرحله دیگری به مرحله 4 تغییر میکنه، بر عکس تفکر عامه که برداشتشون اینه مرحله 2 مابین مرحله 3 و 4 اتفاق می افته، قطعا مرحله 2 مربوط به زمان قبل از مرحله 3 می باشه.

پاینده باشید.

#
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، p00ya2001 ، y.n ، Ali2020 ، حاجی واشنگتن ، Mahboy ، mandikhanum
سلام، می بینم که کم کم داره صفحات تاپیک کلیرنس برندگان ۲۰۱۵ سریع تر از سابق پر میشه، آقا با این سرعت که دارین پیش می رین، ما به گرد پاتون هم نمی رسیم! ما ۲۰۱۴یی ها که به تاریخ امروز یعنی ۲۵مارچ۲۰۱۴، ۳۴۹ صفحه رو پر کرده بودیم و کل تاپیک کلیرنس برندگان ۲۰۱۴ با ۲۵۷۲صفحه به پایان رسید. امیدوارم در این ۶ ماه باقیمانده در این تاپیک نفس گیر، همگی دوستان کلیر بشن، صبور باشین روزهای سخت در راهند، توکل به خدا، یاعلی
موفق باشین

تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، satan ، milad.nas ، p00ya2001 ، varchandi ، Mahboy ، omid man ، goliii ، mandikhanum ، jupiterx
(2015-03-25 ساعت 08:59)حاجی واشنگتن نوشته:  سلام، می بینم که کم کم داره صفحات تاپیک کلیرنس برندگان ۲۰۱۵ سریع تر از سابق پر میشه، آقا با این سرعت که دارین پیش می رین، ما به گرد پاتون هم نمی رسیم! ما ۲۰۱۴یی ها که تا امروز یعنی ۲۵مارچ۲۰۱۴، ۳۴۹ صفحه رو پر کرده بودیم و کل تاپیک کلیرنس برندگان ۲۰۱۴ با ۲۵۷۲صفحه به پایان رسید. امیدوارم در این ۶ ماه باقیمانده در این تاپیک نفس گیر، همگی دوستان کلیر بشن، صبور باشین روزهای سخت در راهند، توکل به خدا، یاعلی
موفق باشین

ارادتمندیم حاج آقا، بنده نوازی فرمودید پیشکسوت، دست راستتون زیر سرمون و دست چپتون هم رویه سرمون Wink، دعا بفرمایید...
تشکر کنندگان: HERMES7 ، p00ya2001 ، حاجی واشنگتن ، Mahboy
(2015-03-25 ساعت 07:11)Aghaman نوشته:  ممنون دستتون درد نکنه راستی.معنی این پیامم که سایت میده چیه

سلام
عجله نكنيد سایت ابوظبی چند روز طول میکشه تا اسامی رو وارد کنه ولی قطعا باید تو ceas از دیروز شرایط شما از ردی به ایشود تغییر پیدا کرده باشه
[/quote]

بله برای من ایشود نشون میده
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: نیلان ، p00ya2001
سلام به همه دوستان نوروز رو به همتون شادباش میگم
بابت غیبتی که داشتم باید ببخشید کمی مشکلات کار و زندگی وقت رو تنگ کرده بود اما پیام ها رو چک میکردم چیزایی رو که بلد بودم با بچهای گل مهاجرسرا به اشتراک گذاشتم ، هر وقت پیام ببدید زود جواب میدم ، شاید بار لطفی رو که بچه های مهاجرسرا به من کردن رو بشه جبران کرد.
امیدوارم با تابش خورشید بهاری هرچه سریعتر این سکوت سرد سفارت ها شکسته بشه و فضای اینجا دوباره پر از انرژی بشه
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: Mahboy ، behjat ، somayeh1363 ، goliii ، mandikhanum ، jupiterx ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان