کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-03-30 ساعت 18:39)Radwin نوشته:  عزیزان گل باز کوه موش زایید سایت آنکارا با حذف یک ستاره و حذف کیسهای 30 مارچ آپدیت شد. یعنی کلیر کردند در حد لالیگا اونم ال کلاسیکو. به تمام دوستانی که میخواستند خودشونو ببینند ولی ندیدند تبریک میگم. یعنی اعتراف میکنم برای خودشون دنیایین. خیلی باحال بود.

اقا رادوين امروز اومدن يه كم جارو زدن سايت رو تا كيس هايي كه قراره كلير بشن او تعداد توش جا بشه ShyShy
کیس نامبر:*** 7تعداد اعضای کیس : فقط خودم رویت قبولی : 21 may سفارت : فعلا آنکارا کارنت شدن :؟؟؟؟ دریافت نامه دوم : ؟؟؟؟

تشکر کنندگان:
(2015-03-30 ساعت 18:42)sahar nafisi نوشته:  
(2015-03-30 ساعت 18:39)Radwin نوشته:  عزیزان گل باز کوه موش زایید سایت آنکارا با حذف یک ستاره و حذف کیسهای 30 مارچ آپدیت شد. یعنی کلیر کردند در حد لالیگا اونم ال کلاسیکو. به تمام دوستانی که میخواستند خودشونو ببینند ولی ندیدند تبریک میگم. یعنی اعتراف میکنم برای خودشون دنیایین. خیلی باحال بود.

اقا رادوين امروز اومدن يه كم جارو زدن سايت رو تا كيس هايي كه قراره كلير بشن او تعداد توش جا بشه ShyShy

راست میگین فقط خدا کنه جارو زدن باشن، بعد نگن باید رنگ هم بشه و تعمیرات اساسی هم میخواد. ولی همون یک ستاره که حذف شده به دنیایی میارزه
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: sahar nafisi ، goliii ، jupiterx
(2015-03-30 ساعت 18:45)Radwin نوشته:  
(2015-03-30 ساعت 18:42)sahar nafisi نوشته:  

راست میگین فقط خدا کنه جارو زدن باشن، بعد نگن باید رنگ هم بشه و تعمیرات اساسی هم میخواد. ولی همون یک ستاره که حذف شده به دنیایی میارزه

نه انشالله تعميرات و اينكاراشون رو كردن.فقط جاروي اخري مونده بودهBig Grin اميدوارم واقعا شادي در انتظار دوستان باشه.اون كيس ستاره داره هميشه من ناراحت بودم به خاطر اينكه بنده خدا مدت خيلي زيادي بود اسمش با ستاره.تو سايت بود. اميدوارم شادي هميشه سهم همه باشه
کیس نامبر:*** 7تعداد اعضای کیس : فقط خودم رویت قبولی : 21 may سفارت : فعلا آنکارا کارنت شدن :؟؟؟؟ دریافت نامه دوم : ؟؟؟؟

تشکر کنندگان:
.ولی گذشته از شوخی لیست کلیر آنکارا هیچوقت انقدر کم تعداد نبوده به نظر من توی همین روزها یک کلیر گروهی فجیع میکنند
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: sahar nafisi ، goliii ، milad.nas ، rbrb-2015 ، Nima4185 ، jupiterx ، Reza-2015 ، varchandi
عجب آپدیت سنگینی بود! یعنی اگه 90 تا کیس رو با هم میذاشتن انقدر تحت تاثیر قرار نمیگرفتیمBig Grin

حالا موندم چند بار دیگه باید آپدیت بشیم تا بالاخره کلیر بشیم، خیلی وضعیت غیرقابل پیش بینی شده...
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، satan ، Radwin ، Nima4185 ، hashemy ، jupiterx ، goliii ، varchandi
(2015-03-30 ساعت 19:28)Siavash-M نوشته:  عجب آپدیت سنگینی بود! یعنی اگه 90 تا کیس رو با هم میذاشتن انقدر تحت تاثیر قرار نمیگرفتیمBig Grin

حالا موندم چند بار دیگه باید آپدیت بشیم تا بالاخره کلیر بشیم، خیلی وضعیت غیرقابل پیش بینی شده...

شک نکن دوست عزیز همین روزا کلیر میکنند حسابی البته نه مثل کلیر حسابی ایندفعه
تشکر کنندگان: milad.nas ، Siavash-M ، jupiterx ، goliii ، varchandi
یعنی این همه شوغ و ذوق واسه برداشتن یه ستاره بود.
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: jupiterx ، goliii ، varchandi
(2015-03-30 ساعت 19:34)satan نوشته:  یعنی این همه شوغ و ذوق واسه برداشتن یه ستاره بود.

نه عزیز من یک کم صبر کن میبینی چه غوغایی میشه. اندکی صبر سحر نزدیک است.
تشکر کنندگان: satan ، Nima4185 ، jupiterx ، goliii ، varchandi
دوستان لیست کلیرهای ابوظبی رو کجا میشه دید اصلا آیا لیست داره?
تشکر کنندگان: varchandi
واقعا جای تبریک داره.میاد انشاالله 6 ماه اولش سخته بعد به قول دوستان بی حس میشی مثل دندون بی حس شده.ولی امیدوار هستم که به زودی خیلی ها کلیر میشن به امید خدا.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: Radwin ، Siavash-M ، jupiterx ، goliii
یه علامت سوال برام پیش اومده! دوستانی که ژانویه و قبلش مصاحبه شدن هنوز منتظرند، با این حساب و اینکه عملا تا آخر مرداد بیشتر وقت نیست تازه اگه ویزاها تموم نشن، ما که تو مارس مصاحبه شدیم عملا با این زمان انتظار می ریم تا آخر شهریور! اونوقت این کیس های 7000 و 8000 و 11000 الکی برنده اعلام شده اند؟؟
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، goliii ، varchandi
شاید این جمعه بیاید .... شایددددددددد......
باور بفرمایید عدم قطعیت تخمین زمانی وقایع طبیعی غیر قابل مدل سازی واسه محققان مثل هشدار سیل و خشکسالی هم در حد تخمین رفتار سفارت آنکار پیچیده نیست.
تشکر کنندگان: Siavash-M ، Mahboy ، goliii
(2015-03-30 ساعت 19:46)kingaram نوشته:  یه علامت سوال برام پیش اومده! دوستانی که ژانویه و قبلش مصاحبه شدن هنوز منتظرند، با این حساب و اینکه عملا تا آخر مرداد بیشتر وقت نیست تازه اگه ویزاها تموم نشن، ما که تو مارس مصاحبه شدیم عملا با این زمان انتظار می ریم تا آخر شهریور! اونوقت این کیس های 7000 و 8000 و 11000 الکی برنده اعلام شده اند؟؟

بله همینطور هم هست اگر ریتم کلیرها همینطور پیش بره سهمیه ایران خیلی کمتر از 3500 میشود . ولی من بشخصه فکر میکنم بالاخره کلیرهای آنچنانی شروع میشود. در ضمن اینکه از آغاز مشخص بود که ممکنه به تعدادی ویزا نرسد چون تقریبا دوبرابر تعداد ویزا شماره اعلام شده است.
تشکر کنندگان: jupiterx ، goliii
(2015-03-30 ساعت 19:46)kingaram نوشته:  یه علامت سوال برام پیش اومده! دوستانی که ژانویه و قبلش مصاحبه شدن هنوز منتظرند، با این حساب و اینکه عملا تا آخر مرداد بیشتر وقت نیست تازه اگه ویزاها تموم نشن، ما که تو مارس مصاحبه شدیم عملا با این زمان انتظار می ریم تا آخر شهریور! اونوقت این کیس های 7000 و 8000 و 11000 الکی برنده اعلام شده اند؟؟

سلام دوست خوبم
همینطور که شانسی برنده شدید ممکن شانس بیارید و کلیرنس نخورید و ممکن هست کلیرنستون زودتر بیاد مثلا 1-2 ماهه تو این قضیه همه چیز شانسی هست .پس اولا امیدتونو از دست ندین و توکل کنین .دوما امیدوارم شانس با همه یار باشه وزودتر تکلیفشون روشن بشه.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: milad.nas ، rbrb-2015 ، mel ، satan ، kingaram ، jupiterx ، Reza-2015 ، bahar101 ، goliii ، varchandi
سلام دوستان
لطفا اگه امکان داره یه آمار از تعداد ویزا های صادر شده از سه سفارت آنکارا ، ایروان و ابوظبی بعلاوه یک تحلیل از وضعیت تعداد آپ ها و نسبت کلیر ها برای هر سفارت قرار بدین.
ممنون از همگی بخاظر این همه شور و هیجان.
تشکر کنندگان: varchandi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان