کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-02 ساعت 17:37)majid2015 نوشته:  سلام بر دوستان عزیز منم کلیر شدم مصاحبه ۵ ژانویه شوکم الااااااان

با تبریک فراوان و آرزوی توفیق بیشتر
ممکنه امضاتونو تکمیل کنین و از شرایط کیستون بیشتر بگین
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2015-04-03 ساعت 00:15)varchandi نوشته:  
(2015-04-02 ساعت 14:08)رضا2015 نوشته:  خوب دوستان عزیزم با توجه به کلیر های اخیر بنده هم یه خبر خوب بدم بهتون
من کیس نامبرم تو رنجی که گفتم نیست و خیلی پایین تره و زود تر از بقیه دوستان مصاحبه رفتم و خوب با سربازی یه ضرب گرفتم
ولی خوب به خاطر شرایط خاصی که دارم و فقط یکی از بچه های مهاجر سرا میدونه نمیتونستم اعلام کنم

امیدوارارم بزودی همه دوستان ویزاهاشون رو بگیرن و اونجا ببینیمتون Smile

به افتخار همممتون
هیپپپپپپپپپپیییییییببببببب هوووورااااااا

سلام رضا جان
تلاش های شما و بقیه مدیران برای هیچایوایپوشیده نیست
ولی از این خبر یکم اینجوری شدم Sad
البت خوشحال که ویزا گرفتین میشه شرایط کیستون رو کامل بگین حتی اگه یه استثنا بوده باشه Big GrinBig GrinBig Grin

واقعا مزه ۱۳ بدر به دروغشه Smile))))))
تشکر کنندگان: r.bazargan ، abas_kashan ، negar6043 ، soruosh ، jupiterx
یکشنبه ویزا رو بدید 5 شنبه تحویل میگیرید سه شنبه بدید دوشنبه تحویل میگیرید. متاسفانه زودتر هم اماده نیست. حالا اگر بخواهید مدیکال تمدید کنید حداقل 2 روز واسه اونم اضافه کنید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: kaamiran ، solid_mercury ، soruosh ، jupiterx
(2015-04-02 ساعت 19:57)mel نوشته:  
(2015-04-02 ساعت 14:08)رضا2015 نوشته:  خوب دوستان عزیزم با توجه به کلیر های اخیر بنده هم یه خبر خوب بدم بهتون
من کیس نامبرم تو رنجی که گفتم نیست و خیلی پایین تره و زود تر از بقیه دوستان مصاحبه رفتم و خوب با سربازی یه ضرب گرفتم
ولی خوب به خاطر شرایط خاصی که دارم و فقط یکی از بچه های مهاجر سرا میدونه نمیتونستم اعلام کنم

به افتخار همممتون

چه جالب اينجا همه شرايطشون خاصه فقط من مثل اينكه شرايطم نرماله Sad

نه mel عزیز
ما هم عین شما شرایطمون عادیه
فکر کنم شدیم 2 کیس
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: mehrdad_123 ، mel
(2015-04-02 ساعت 23:50)negar6043 نوشته:  دوستان من یه استنباط کردم، دوستان اگر مثال نقض وجود داره، بفرمایید تا اصلاح بشه :
دوستانی که ژانویه مصاحبه داشتن سه دسته میشن :
1- دسته اول، دوستانی که 20 فوریه و اون حوالی یه آپدیت داشتن.
2- دسته دوم، دوستانی که این چند روز اخیر آپدیت داشتن.
3- دسته سوم هم که هنوز آپدیت نداشتن (به غیر از آپدیت های بعد از مصاحبه که ارزش تحلیل ندارن).

سوال من اینه که آیا از دوستان کسی هست که هم جزء دسته اول باشه و هم جزء دسته دوم؟

دوستانی که ژانویه مصاحبه شدن، لطفا بفرمایید جزء کدوم دسته یا احتمالا دسته ها هستید که بتونیم یه تحلیل درست حسابی بکنیم Smile .
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان:
(2015-04-02 ساعت 21:37)sh_mm10 نوشته:  دوستان عزیز سلام
تبریک و شاد باش به همه عزیزانی که کلیر شدند و انهایی که انشاالله به زودی زود کلیر خواهند شد
ما هم به لطف خداوند امروز کلیر شدیم و ایمیلی از سفارت ابوظبی مبنی بر این امر واسمون اومده و تا 25 اوریل هم فرصت دریافت ویزا داریم.
از همه سروران،مدیران عزیز و دوستان نازنینی که با تبادل اطلاعات و تجربیاتشون ما را راهنمایی می کنند بسیار سپاسگزارم ...همیشه سربلند و کامروا باشید??

تبریک و آرزوی موفقیت بیشتر و زندگی بهتر در اونور آب
تشکر کنندگان: sh_mm10
(2015-04-02 ساعت 21:37)sh_mm10 نوشته:  دوستان عزیز سلام
تبریک و شاد باش به همه عزیزانی که کلیر شدند و انهایی که انشاالله به زودی زود کلیر خواهند شد
ما هم به لطف خداوند امروز کلیر شدیم و ایمیلی از سفارت ابوظبی مبنی بر این امر واسمون اومده و تا 25 اوریل هم فرصت دریافت ویزا داریم.
از همه سروران،مدیران عزیز و دوستان نازنینی که با تبادل اطلاعات و تجربیاتشون ما را راهنمایی می کنند بسیار سپاسگزارم ...همیشه سربلند و کامروا باشید??

تبریک و آرزوی موفقیت بیشتر و زندگی بهتر در آمریکا
تشکر کنندگان: sh_mm10
(2015-04-03 ساعت 00:28)negar6043 نوشته:  
(2015-04-02 ساعت 23:50)negar6043 نوشته:  دوستان من یه استنباط کردم، دوستان اگر مثال نقض وجود داره، بفرمایید تا اصلاح بشه :
3- دسته سوم هم که هنوز آپدیت نداشتن (به غیر از آپدیت های بعد از مصاحبه که ارزش تحلیل ندارن).

سوال من اینه که آیا از دوستان کسی هست که هم جزء دسته اول باشه و هم جزء دسته دوم؟

دوستانی که ژانویه مصاحبه شدن، لطفا بفرمایید جزء کدوم دسته یا احتمالا دسته ها هستید که بتونیم یه تحلیل درست حسابی بکنیم Smile .

سلام
ما كه نيمه اول ژانويه مصاحبه داشتيم و همونطور كه در امضا ديده ميشه جزء دسته سوم طبقه بندي ميشيم Wink
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: negar6043

من از دسته اول هستم
ولی چند تا از دوستان همسفر هم شامل دسته اول میشن و هم دسته دوم که کل اعضا شون 2 اپریل اپدیت شدن که به احتمال 99 درصد کلیر اعلام میشن.
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، negar6043
(2015-04-03 ساعت 00:23)varchandi نوشته:  
(2015-04-02 ساعت 19:57)mel نوشته:  

به افتخار همممتون

چه جالب اينجا همه شرايطشون خاصه فقط من مثل اينكه شرايطم نرماله Sad

نه mel عزیز
ما هم عین شما شرایطمون عادیه
فکر کنم شدیم 2 کیس
??والا بخدا، ايشالا شما هم با همين شرايط عادي يكضرب رو ميگيري و برميگردي
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: varchandi

سلام من تو دسته دوم بودم

تشکر کنندگان: negar6043 ، Reza-2015 ، mehrdad_123
دوستان سایت ceac این ارورو میده و میزنه maintenance !
The Department of State is currently performing maintenance on this site, which is expected to be completed by 9 pm, March 28, 2015 (Washington, DC time). We sincerely apologize for the inconvenience; please try back later.
این واقعا یعنی چی!؟
من همین امروز شمارمو چک کردم!
این زده تا ۲۸ مارس درست میشه ؛)

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: HERMES7
[quote='Iaccept' pid='589874' dateline='1428007581']
دوستان سایت ceac این ارورو میده و میزنه maintenance !
The Department of State is currently performing maintenance on this site, which is expected to be completed by 9 pm, March 28, 2015 (Washington, DC time). We sincerely apologize for the inconvenience; please try back later.
این واقعا یعنی چی!؟
من همین امروز شمارمو چک کردم!
این زده تا ۲۸ مارس درست میشه ؛)

کاشکی درست نشه Rolleyes خسته شدیم بسکه ceac چک کردیم Tongue
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان: soruosh
با سلام خدمت تمامی دوستان
من به امید دیدن خبر کلیر شده بچه ها هر چند وقت یکبار میام یر میزنم و خوشحال میشوم خبر کلیر شدن تمام دوستان رو ببینم با آرزوی موفقت برای تمام بچه های ایران مخصوصا مهاجر سرایی های عزیز
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، hilda60 ، hamid66 ، rbrb-2015 ، mel ، hrghoreshi ، Siavash-M ، Reza-2015 ، jupiterx ، sh_mm10 ، goliii ، babak12 ، m.ghoreishi
سلام دوستان عزيز منتظر، خوبيه منتظرسراي امسال اينه كه نه كسي اضافه ميشه نه كسي كلير ميشه، هر روز اينجا كلي ميگن ما AP خورديم اين چند روز هم كه كلي كلير شدن اما همچنان منتظر سرا دس نخورده به آمارش واقعا جالبه،
من پارسال منتظرسراي ٢٠١٤ رو دنبال ميكردم واقعا دمشون گرم حداقل به خودشون حال ميدادن كه يه آمار درست از وضعيت خودشون و دوستانشون داشته باشن اما بچه هاي امسال حتي بخاطر خودشونم اينكارو نميكنن هي ميان اينجا مينويسن چند نفر تو فلان جا كلير شده، آمار چجوري و از اين قبيل سوال ها، خب بابا چه كاريه اون سايت رو با كلي زحمت برا برطرف شدن همين سوالاي من و شما طراحي كردن به خدا نه برا قشتگي، البته خداييش كه امسال طراحيش و سبكش خيلي كامل تر از پارساله اما واقعا افسوس.....
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: mel ، Radwin ، Reza-2015 ، goliii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان