کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-08 ساعت 19:32)oldman نوشته:  سلام به همه دوستان
امروز برای بار چهارم آپدیت داشتم.

مصاحبه 12 ژانویه

پس انشالله بزودي كلير ميشيد Smile
ميدونيد چه ساعتي آپديت شديد؟
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، habibhabib ، oldman ، goliii ، bahar101 ، jupiterx ، nedaba
(2015-04-08 ساعت 19:39)afshin138t نوشته:  هورا هورررااا بچه ها نامه کلیر شدن منم اومد.

تبريك و شاد باش فراوان Smile
ممكنه بفرماييد اين اواخر چندتا آپديت داشتيد و به چه تاريخهايي؟
تشکر کنندگان: habibhabib ، jupiterx
afshin138t مبارک باشه نامه دومت و امیدوارم بتونی براحتی ویزاتو هم بگیری اما اینجا تاپیک کلیرنس هست.
لطفا در ارسال پستهاتون دقت داشته باشید Big Grin
6پست نامرتبط حذف شد.
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: goliii ، jupiterx ، babak12 ، Alex 2014
كيس ما هم امروز بعدازظهر آپديت شد
کیس نامبر :***2015AS00002 . تاریخ ارسال فرم : 31 July، ===> آپدیت : 4 Dec. تعداد افراد کیس : 2 نفر . سفارت : آنکارا . دریافت نامه دوم :٢٣ ژانويه. . تاريخ مصاحبه: 2 مارچ، خودم یکضرب، همسرم دریافت کلیرنس. آپدیت: 3 مارچ ... ٢٥، ٢٦، ٣٠، ٣١ مارچ، ١ اپريل، ٨ اپريل =كلير ورود به امریکا: 4 جولای
تشکر کنندگان: negar6043 ، Reza-2015 ، habibhabib ، goliii ، jupiterx ، oldman ، Alex 2014 ، nedaba
(2015-04-08 ساعت 19:41)Reza-2015 نوشته:  
(2015-04-08 ساعت 19:32)oldman نوشته:  سلام به همه دوستان
امروز برای بار چهارم آپدیت داشتم.

مصاحبه 12 ژانویه

پس انشالله بزودي كلير ميشيد Smile
ميدونيد چه ساعتي آپديت شديد؟

ممنون لطف دارین
پنج بعداظهر دیدم،دقیقا نمیدونم کی بوده صبح چک نکردم.
***/2015 .....1 نفر......آنکارا.......DS260:29 jun ......مصاحبه 12jan.....آپدیت:14jan و 2April ,3April , 8April , 10April
14April

کلیر 14April

تشکر کنندگان: Reza-2015 ، masouleh ، amindv15 ، goliii ، bahar101 ، jupiterx ، Alex 2014 ، nedaba
سلام دوستان
برای ما هم بالاخره ایمیل اومد از سفارت امروز ساعت 5 که کلیر شدیم
امیدوارم دوستان منتظر هم بزودی زود کلیر بشن من هم فکر میکنم تحلیل آقای بهداد کاملا درسته که نمیخوان سرشون شلوغ شه و جواب کلیر ها 26 مارچ از آمریکا اومده
احتمالا هم پرونده من افتاده بود پشت شوفاژ ولی چون اسمم طولانیه زده بیرون امروز دیدن Big Grin
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
(2015-04-08 ساعت 20:05)saboteur نوشته:  afshin138t مبارک باشه نامه دومت و امیدوارم بتونی براحتی ویزاتو هم بگیری اما اینجا تاپیک کلیرنس هست.
6پست نامرتبط حذف شد.

سلام جناب saboteur عزيز
آقاي afshin138t كلير شدند، نه اينكه نامه دومشون اومده باشه. منظورشون از اومدن نامه، همون ايميل كليري بود. اينو از امضاشون هم ميشد فهميد، چرا كه ايشون توي امضاشون نوشته بودن دسامبر مصاحبه رفتن. اون هووووررررااااها بخاطر كليري اين دوستمون بود نه نامه دومشون، كاش قبل از پاك كردن پستها با دقت بيشتري اونها رو مطالعه فرموده بوديد.
با احترام
تشکر کنندگان: amindv15 ، goliii ، afshin138t ، laleht ، bahar101 ، jupiterx ، Alex 2014 ، mfte.teacher ، nedaba
(2015-04-08 ساعت 20:28)masouleh نوشته:  سلام دوستان
امیدوارم دوستان منتظر هم بزودی زود کلیر بشن من هم فکر میکنم تحلیل آقای بهداد کاملا درسته که نمیخوان سرشون شلوغ شه و جواب کلیر ها 26 مارچ از آمریکا اومده
احتمالا هم پرونده من افتاده بود پشت شوفاژ ولی چون اسمم طولانیه زده بیرون امروز دیدن Big Grin

تبریک میگم دوست من
براتون بهترین ها رو تو زندگی جدیدتون آرزو دارم
شیرینی نداده نرید اونور
دست راستتون بر سر ماWink
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، amindv15 ، goliii ، masouleh ، bahar101 ، jupiterx ، Alex 2014 ، mfte.teacher ، nedaba
خیلی هورا زیاد داریم، همون ی دونه ایم که بعد از یک هفته میکشیم پاک میشه.
ما اگه نمیفهمیدم خبر افشین چیه و منظورش از نامه دوم که همانا کلیر شدنه چیه براش هورا نمیکشیدیم و پست شادی نمیذاشتیم.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: afshin138t ، bahar101 ، jupiterx ، Reza-2015 ، Alex 2014 ، afshin.as ، mfte.teacher ، nedaba

masouleh جان مبارک باشهSmile
یه سوال نامه کلیر شدن به ایمیل خودتون اومد یا کیس اصلی؟
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان: bahar101 ، jupiterx ، Alex 2014 ، nedaba
(2015-04-08 ساعت 20:57)habibhabib نوشته:  

نمیدونم کیا کلیر شدن
ولی علاوه بر افشین و دوستمون که تو دو تا پست بالا تبریک گفتم بازم برای همه هورااااااااااااااا میکشم و تبریک میگم
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: afshin138t ، habibhabib ، bahar101 ، jupiterx ، oldman ، m.ghoreishi ، Alex 2014 ، mfte.teacher ، nedaba
(2015-04-08 ساعت 20:57)habibhabib نوشته:  

سلامت باشی
من والا برا همه رو ایمیل خودم داده بودم ولی عنوان نامه به نفر اصلیه
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: afshin138t ، habibhabib ، bahar101 ، jupiterx ، m.ghoreishi ، Alex 2014 ، nedaba
(2015-04-08 ساعت 20:05)saboteur نوشته:  afshin138t مبارک باشه نامه دومت و امیدوارم بتونی براحتی ویزاتو هم بگیری اما اینجا تاپیک کلیرنس هست.
6پست نامرتبط حذف شد.

دوست عزیز منظور من ایمیل کلیر شدن بود
از بهداد و تفسیرهاش هم خیلی ممنونم و ایشاله دوستای خوبم هم زودتر کلیر بشن بخصوص qoreishi عزیز
مصاحبه:نیمه اول دسامبر آنکارا. افراد کیس: 3 نفر. برنده اصلی: خانمم. دریافت ویزا:همسر و فرزند یکضرب و خودم در آپریل
تشکر کنندگان: habibhabib ، negar6043 ، bahar101 ، varchandi ، hrghoreshi ، jupiterx ، Reza-2015 ، m.ghoreishi ، Alex 2014 ، nedaba
(2015-04-08 ساعت 18:52)varchandi نوشته:  
(2015-04-08 ساعت 18:06)Iaccept نوشته:  دوستان کسی از بچه ها هفته اول آپریل مصاحبه نداشته!؟
اگه رفته بیاد یه خلاصه کوچولو Smile از نتیجه بزاره
ممنون

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

Iaccept عزیز
صدری عزیز روز 1 آپریل مصاحبه داشته
یادم نیست سفرنامه نوشته باشن
اگه سوالی داری بپرس شاید ایشون بتونن کمک کنن
سلام دوستان. من اول اپریل مصاحبه داشتم ابوظبی.
کیس ما سه نفره ، من و همسرم و دخترم که 7 سالشه.
شرایط : برنده همسرم ، کار ایشون غیر دولتی و سربازی ارتش
من کار دولتی.
روز مصاحبه همه چیز روبراه بود و به مشکلی بر نخوردیم . اول پشت یه باجه همسرمو صدا کردند و پاسپورت و کپی پاسپورت ، اصل شناسنامه ، کپی و ترجمه آن و مدارک دیپلم اصل و ترجمه ، آخرین مدرک تحصیلی ، اصل و ترجمه ، دو قطعه عکس را خواستند . جالبه که اصلا کارت پایان خدمت را از ایشون نخواستند!
بعد از من پاسپورت و کپی آن و شناسنامه اصل کپی و ترجمه را خواستند و از دخترم هم همینطور.همین!!!!
بعد رفتیم پول واریز کردیمو بعد انگشت نگاریو منتظر شدیم برای مصاحبه.
خلاصه رفتیم تو اتاق مصاحبه.
افیسر یه آقای امریکاییه مو بور خوش اخلاق بود. بعد از تبریک قبولی در لاتاری و تبریک عید نوروز و انگشت نگاری ،از همسرم پرسید کجا کار می کنی و اونجا دقیقا چه کاری انجام میدی؟ و بعد ایا سربازی رفتی یا نه؟ ارتش یا سپاه. و بعد به من گفت کجا کار می کنی و اونجا چه کاری انجام میدی؟ و بعد گفت همین یه بچه را دارید؟
و بعد پاسپورتهارا تحویل داد و برگه آبی و گفت سایتو چک کنید.
اول اپریل مصاحبه داشتیم و همون روز تو سایت ap خورد .7 و 8 آپریل هم آپدیت داشتیم.
دوستان لطفا تحلیل کنند.
 کیس نامبر : * **2015AS3 تعداد اعضای کیس : 3 نفر-ارسال فرم : ۱2 سپتامبر-کارنت : 9 ژانویه-دریافت نامه دوم : 24 فوریه-تاریخ مصاحبه : اول آپریل -وضعیت :AP ( نفر اصلی همسرم سربازی ارتش و من کار دولتی)-تاریخ های آپدیت : 7 آپریل ، 8 آپریل ، 9 آپریل (شب) ، 17 آپریل، 28 آپریل( شب، فقط من!)،29 آپریل همه نفرات، 4 جولای ( با ایمیل)، 24 جولای شب نفر اصلی همسرم، 27 جولای کل کیس ، دریافت ایمیل کلیر : 27 جولای - ***دریافت ویزا : 4 آگوست *** ورود به کالیفرنیا 17 سپتامبرTongue
تشکر کنندگان: bahar101 ، jupiterx ، nedaba
همه اعضا کیس ما برای بار دوم(چون امروز صبح هم فقط خودم آپدیت شدم) الان(ساعت 9 شب) آپدیت شد
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان: negar6043 ، bahar101 ، jupiterx ، Reza-2015 ، goliii ، Alex 2014 ، mfte.teacher ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان