کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-11 ساعت 14:00)Samia نوشته:  رشته ي همسر من جزو اين رشته هاس. يعني به اميد كلير نشينيم ديگه Sad پنج ماه پر شد ديگه

نه چرا امید کلیر نداشته باشین؟؟؟؟ خوب بررسیهاشون که تموم بشه کلیر میکنند. اینهم مثل سربازی و کار دولتیه ولی وقتی چندتا چیز با هم باشه طبیعتا ارگانهای درگیرش هم زیادتر میشوند و دوره کلیرنس طولانیتر
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Samia ، bahar101 ، jupiterx ، حاجی واشنگتن ، m.ghoreishi
گویا کسی دوس نداشت من و راهنمائی کنه ):
تشکر کنندگان:
ایمیل ادرسی که واسه پیگیری باید بهش ایمیل بزنیم اینه : ca.ankara@state.gov ؟؟؟؟؟؟؟؟
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان:
دوستان اين تاپيك واسه دوره كلير شدنه تو اين تاپيك " اميد " حرف اول و ميزنه داشتن انرژي مثبت و انتقال به ديگران چيزيه كه ميتونه دوره كليرنس رو شيرين و جذاب كنه دوستايي كه ميان از سر خير خواهي ( چه از اونور آب چه اينور آب ) از مشكلات اونور ميگن نبايد مارو از هدفمون دور كنه پس بدونين و مطمئن باشين ويزاي امريكا ميخوره تو پاستون اگه بهش اعتقاد و ايمان داشته باشين كه ميخواين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

ما هم همینطور کیس ۳نفره ۸ دسامبر مصااحبه 20 فوریه اپدیت نمیدونم به سفارت ایمیل بزنم یا نه
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: habibhabib
سلام،دوستان خیلی زوده برای ناامید شدن،لطفأ انرژیتون رو برای مهاجرت نگه دارین،من الان به نصیحت چند تا از بچه ها گوش کردم و ایمیل به kcc زدم،اما یادم رفت تاریخ تولد بنویسم،فقط شماره کیس و تاریخ مصاحبه و سفارتمون رو نوشتم،جواب میدن؟؟؟چون بعدش دیدم نوشته تاریخ تولد رو حتمأ باید وارد کنیم
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: Samia ، p00ya2001 ، bahar101
به نظرتون ادیتش کنم دوباره بفرستم یا نیازی نیست؟چه مدت بعد جواب میدن؟
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

تشکر کنندگان:
(2015-04-11 ساعت 14:23)mordad نوشته:  ایمیل ادرسی که واسه پیگیری باید بهش ایمیل بزنیم اینه : ca.ankara@state.gov ؟؟؟؟؟؟؟؟

من الان به kcc ایمیل زدم از آنکارا خبر ندارم
Kccdv@state.gov

تشکر کنندگان:
(2015-04-11 ساعت 13:58)siamaq نوشته:  مدیران محترم اگه ممکنه راهنمائی کنید، کیس ما سه نفر بوده فوریه، من و پسرم یکضرب گرفتیم، ولی خانمم به خاطر کار دولتی ap خورد، الان اگر کلیر بشه من می تونم برم ویزاش و بگیرم

سلام،تبریک میگم،من مدیر نیستم،اما مطمئنم میتونین شما برین بگیرین

تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-04-11 ساعت 14:59)amindv15 نوشته:  
(2015-04-11 ساعت 13:58)siamaq نوشته:  مدیران محترم اگه ممکنه راهنمائی کنید، کیس ما سه نفر بوده فوریه، من و پسرم یکضرب گرفتیم، ولی خانمم به خاطر کار دولتی ap خورد، الان اگر کلیر بشه من می تونم برم ویزاش و بگیرم

سلام،تبریک میگم،من مدیر نیستم،اما مطمئنم میتونین شما برین بگیرین

من هم مدیر نیستم و قبلا با یک مدیر این سئوال را مطرح کرده بودم و جواب اینکه هر عضو از یک کیس می توانند ویزای خود و سایرین را دریافت کنند .
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101 ، m.ghoreishi
(2015-04-10 ساعت 19:28)arash.hs نوشته:  
(2015-04-10 ساعت 18:48)mordad نوشته:  یه سوال مهم و نگران کننده خواهش میکنم یکی جواب بده....
کسی هست که از 20 فوریه به بعد دیگه تو سیس آپدیت نداشته باشه؟؟؟ الان نزدیک 2 ماه شده که هیج آپدیتی نشدم

این خیلی نگران کننده شده واسم
تاریخ مصاحبم 10 دسامبر بوده
یکی تحلیل کنه تورو خدا
بله منم بودم مصاحبم 3 فوریه بود

منم هستم مصاحبم 10فوریه بود از 16 فوریه دیگه آپدیت نداشتم
تشکر کنندگان: k1_m_1358
ممنون که جواب دادین ولی من ویزام و گرفتم، یعنی روزی که برم اداره پست هیچ مدرکی از من دست پست نیست که با تطبیق اون پاس خانمم و به من بده
تشکر کنندگان:
(2015-04-07 ساعت 22:56)Radwin نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 22:45)jupiterx نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 20:10)hashemy نوشته:  با سلام به همگی

امیدوارم همه خوب و سلامت باشند

ما از آن دسته نوامبری های آنکارا بودیم که کلیر شدیم. امروز هم برای تحویل مدارک رفتیم سفارت. به پیشنهاد و اصرار آقای سیاوش اتفاقاتی که برای ما را رخ می دهد را برای دوستان دیگه تشریح میکنیم که ایشالا راهگشا باشه. چند تا نکته بودش که بد نیست دوستای آنکارایی در جریان باشند:
1. من پاسپورتم را در طول فرآیند کلیرنس عوض کرده بودم و اسکن جدید را هم برای سفارت به آدرس ذیل فرستاده بودم:
http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html
البته بدون سد غیرقابل عبورشکن قابل دسترسی نیست.
ایمیل تایید سفارت هم رسید و نه در این ایمیل و نه ایمیل قبل که مربوط به کلیرشدن ما بود هیچ اشاره ای نشده بود که تاییده پست نیز باید مجدداً به روز شود.
خود من هم واقعا اطلاعی نداشتم (البته باید بگم خوب دقت نکرده بودم) که باید تاییدیه پست را هم به روز میکردم. البته با یکی از دفاتر مهاجرتی که از اسپانسرهای همین وب سایت هم هست قرارداد داشتم که آقایان متاسفانه عادت کردند تنها به دلداری و تزریق امید به مشتریانشون بپردازند!!!!!!!!!!

به هر حال متصدی جمع آوری مدارک به من اعتراض کرد که امیدوارم مشکل ساز نشود.

2. مورد دوم این بودش که مطب اعلام می کند جواب مدیکال ساعت 11 روز بعد از ویزیت دکتر آماده می شود که ما ساعت 10.15 به مطب رسیدیم، آماده بود.

یک نکته ای را هم دوستانه به همه متذکر میشوم: اگر مثل بنده از آن دسته آدم هایی هستید که 100% به کار خودتان اعتماد ندارید و حتماً باید یک پولی را هزینه کنید و پای یک وکیل، مشاور، ذفتر مهاجرتی و ... را به تصمیم گیری های خود اضافه کنید، این کار را انجام دهید تا خیالتان راحت باشه. اما شش دانگ حواس و دقت خودتون را برای انجام این جور کارای مهم خرج کنید و به این رکن سوم تکیه نکنید.

ممنون از اطلاعاتتون
ظاهرا چون شما پاسپورت رو عوض کردین فک کنم که نیاز به بروز کردن تاییدیه پست داری وگرنه فک نمیکنم که اگه پاستون عوض نشده نیاز باشه اینکار درسته ؟؟
در مورد مدیکالتون میشه بفرمایید به شما هم واکسن زد دکتر؟؟ چه تعداد؟؟ و کل هزینه مدیکال چقد شد؟؟ و اینکه ایا کارت زرد رو همراه داشتین یا خیر
با تشکر

من امروز مدیکالم را تمدید کردم و کارت زرد را هم همراه داشتم بعد از کلی حرف و بحث 150 دلار برای من واکسن دیفتری کزاز زد، البته بحث باعث شد یک 200 دلاری دیگه را هم که میخواست بزنه نزد. کل هزینه مدیکال من 300 دلار شد.
بله اگر کسی پاسبورتش را عوض نکرده باشد، نیاز به بروز کردن پست نیست.
واکسن دیفتری کزار هزینش 70 دلاره، احتمالا یه واکسن 80 دلاری (مث ابله مرغون) رو هم به شما تزریق کرده
شماره کیس:2015AS2XXX ,تاریخ رویت قبولی: JUNE ,کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 3 ,ارسال فرمهای سری اول: AUGUST
کارنت شدن کیس: AUGUST ,مصاحبه: اوایل March ,دریافت کلیرنس:بلی ، آپدیت ها: ماه مارچ :6-10-12-20 و ماه جون : 15-26-30 (آپدیت کلیری)
دریافت ویزا:10 جولای , ورود به آمریکا: ....,دریافت گرین کارت: ....,جمع تقریبی هزینه‌ها:....
تشکر کنندگان: bahar101
ایمیل سفارت انکارا واسه پیگیری پرونده چیه؟؟؟؟؟
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان:
ممنون از اطلاعاتتون
ظاهرا چون شما پاسپورت رو عوض کردین فک کنم که نیاز به بروز کردن تاییدیه پست داری وگرنه فک نمیکنم که اگه پاستون عوض نشده نیاز باشه اینکار درسته ؟؟
در مورد مدیکالتون میشه بفرمایید به شما هم واکسن زد دکتر؟؟ چه تعداد؟؟ و کل هزینه مدیکال چقد شد؟؟ و اینکه ایا کارت زرد رو همراه داشتین یا خیر
با تشکر
[/quote]

من امروز مدیکالم را تمدید کردم و کارت زرد را هم همراه داشتم بعد از کلی حرف و بحث 150 دلار برای من واکسن دیفتری کزاز زد، البته بحث باعث شد یک 200 دلاری دیگه را هم که میخواست بزنه نزد. کل هزینه مدیکال من 300 دلار شد.
بله اگر کسی پاسبورتش را عوض نکرده باشد، نیاز به بروز کردن پست نیست.
[/quote]
واکسن دیفتری کزار هزینش 70 دلاره، احتمالا یه واکسن 80 دلاری (مث ابله مرغون) رو هم به شما تزریق کرده
[/quote]

واکسنهایی که تزریق میکنند بصورت میکس هست و جدا نیست. مثلا این واکسن که به من زد دیفتری کزاز و آبله مرغان با هم بود. علت اینکه واکسنهایش گرانتر از نرمال هست هم همینه. رفته کلی آورده به همه میزنه
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: bahar101 ، farrokh33 ، jupiterx

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان