کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-15 ساعت 19:29)sunn789 نوشته:  یه تعداد کمی از،دوستان قبل از ژانویه مانده اند و بعد هم ژانویه ای ها آیا توی این یکی دو روز اخیر اپدیتهای شده اند؟

سلام دوست عزيز
كيس ما ١٣ و ١٤ اپريل آپديت شد، البته فقط نفر اصلي كيس!
انشالله بازم خبراي خوب در راهه Smile
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: farrokh33 ، zohreh-gh ، sunn789
با سلام به دوستان
بعد از کلیر شدن برای دریافت ویزا چه مدارکی رو سفارت می خوان
2015AS6XX / ایروان / تعداد :4 / کارنت شدن :13July / مصاحبه: 14 jan /کلیرنس 14jan/ دریافت ویزا : 20Apr / ورود به آمریکا: LA/10july /دریافت Smileگرین کارت: /جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان:
(2015-04-15 ساعت 16:36)mitramagh نوشته:  دوستان ما دوشنبه پاسپورتو داديم به سفارت، تا حالا فقط يه بار آپديت شده و ايشود نشديم هنوز، جمعه هم بليط برگشت داريم، بقيه دوستان ايشود شدن؟
سلام ما هم همزمان با شما سفارت بودیم و با هم صحبت کردیم البته ما به داخل سفارت رفتیم برای قسم چون بار اول قسم نخورده بودیم
ما هم از دوشنبه تا الان منتظریم و جمعه بلیط داریم
لطفا اگر برای شما خبری شد به ما هم اطلاع بدید متشکرم
آیا برای تغییر بلیط اطلاع دارید و تا کی فرصت هست چون اینطور که معلومه باید پروازمون رو تغییر بدیم اما مشکل اینه که نمی دونیم تا کی تمدید کنیم؟
شماره کيس :***2015AS2 -تعداد افراد کيس: 4 نفر-رويت قبولي:1 May - ارسال فرمها:May 29- کارنت شدن:July- کنسولگري:آنکارا-تاريخ مصاحبه: Dec 3- وضعيت: کلير توسط ايميل 3 April ورود به کالیفرنیا: 28jun
تشکر کنندگان: farrokh33 ، mitramagh
(2015-04-15 ساعت 13:10)MARY31 نوشته:  دوستان با توجه به تعطیلی 23 آپریل اگه بیستم مدارکو تحویل سفارت بدیم ممکنه ویزا تا 22م آماده بشه؟

و با توجه به تعداد بالای کلییر ها ممکنه سهمیه ی ویزای این ماه زودتر از 25 م تموم شه؟
چرا 23 اپریل تعطیله؟ [emoji15]

(2015-04-15 ساعت 13:10)MARY31 نوشته:  دوستان با توجه به تعطیلی 23 آپریل اگه بیستم مدارکو تحویل سفارت بدیم ممکنه ویزا تا 22م آماده بشه؟

و با توجه به تعداد بالای کلییر ها ممکنه سهمیه ی ویزای این ماه زودتر از 25 م تموم شه؟
23 اپریل چرا تعطیله؟؟؟؟[emoji15]
کیس نامبر: 2015AS2XXX || سفارت: ابوظبی || ارسال فرم ها: 15 ژوئن || مصاحبه : دسامبر || ویزا : اپریل Smile || تعداد اعضای کیس: دو نفر
سفرنامه ابوظبی
تشکر کنندگان:
(2015-04-15 ساعت 20:53)litho نوشته:  با سلام به دوستان
بعد از کلیر شدن برای دریافت ویزا چه مدارکی رو سفارت می خوان

سلام برای هر case متفاوته
شما به برگه ای که سفارت بهتون داده باید نگاه کنید و مدارکی که لازم دارید علامت خورده علاوه بر اون ممکنه در ایمیلی که سفارت براتون میفرسته مدرکی رو براتون قید کنه که روزی که به سفارت میروید باید با خودتون ببرید.و همینطور اگر زمان کلیر شدنتون طول کشید و نیاز شد مدیکالتون رو هم تمدید میکنید و میبرید.
شماره کيس :***2015AS2 -تعداد افراد کيس: 4 نفر-رويت قبولي:1 May - ارسال فرمها:May 29- کارنت شدن:July- کنسولگري:آنکارا-تاريخ مصاحبه: Dec 3- وضعيت: کلير توسط ايميل 3 April ورود به کالیفرنیا: 28jun
تشکر کنندگان:
(2015-04-15 ساعت 18:35)mohammad.1011 نوشته:  
(2015-04-15 ساعت 18:27)varchandi نوشته:  
(2015-04-15 ساعت 18:15)litho نوشته:  سلام به همه دوستان گل گلاب
بعد از کلیر شدن میشه از سیستم پیکاپ ویزا استفاده کرد یا باید خود شخص بره

میشه دوست من
البته من ایروان و ابوظبی رو مطمئن هستم
به احتمال زیاد آنکارا هم داشته باشه (این شکم به خاطر مسئله PTT تو سفارت آنکاراست)
دوستان آنکارایی بهتر میتونن برای آنکارا توضیح بدن
سیستم پیکاپ انکارا به گفته یکی دوآژانس که من تماس گرفتم حدود دو ماهی است که باز شده ولی هزینه آن برای هرویزا 150-170 دلاره که برای یک نفر شاید ارزش داشته باشه ولی برای یک خونواده 3 یا چهارنفری نمی ارزه.

میشه اگه اطلاعات بیشتری دارید بگید دوست عزیز . تا جائیکه منم میدونم آنکارا پیک آپ ویزا نداره.
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، Ali Sepehr
(2015-04-15 ساعت 20:56)Leila18 نوشته:  
(2015-04-15 ساعت 16:36)mitramagh نوشته:  دوستان ما دوشنبه پاسپورتو داديم به سفارت، تا حالا فقط يه بار آپديت شده و ايشود نشديم هنوز، جمعه هم بليط برگشت داريم، بقيه دوستان ايشود شدن؟
سلام ما هم همزمان با شما سفارت بودیم و با هم صحبت کردیم البته ما به داخل سفارت رفتیم برای قسم چون بار اول قسم نخورده بودیم
ما هم از دوشنبه تا الان منتظریم و جمعه بلیط داریم
لطفا اگر برای شما خبری شد به ما هم اطلاع بدید متشکرم
آیا برای تغییر بلیط اطلاع دارید و تا کی فرصت هست چون اینطور که معلومه باید پروازمون رو تغییر بدیم اما مشکل اینه که نمی دونیم تا کی تمدید کنیم؟
با سلام وتبریک به شما .دوستان کمی عجله میکنید .شما دوشنبه پاسپورتا رو دادید سفارت وامروز چهار شنبه است به احتمال خیلی زیاد ویزاتون تا جمعه دستتونه سعی کنید از مسافرتتون لذت ببرید وخاطرات زیبایی برا خودتون ایجاد کنید .همیشه شاد باشید
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، Abdorrezaa ، laleht
(2015-04-15 ساعت 18:27)varchandi نوشته:  
(2015-04-15 ساعت 18:15)litho نوشته:  سلام به همه دوستان گل گلاب
بعد از کلیر شدن میشه از سیستم پیکاپ ویزا استفاده کرد یا باید خود شخص بره

میشه دوست من
البته من ایروان و ابوظبی رو مطمئن هستم
به احتمال زیاد آنکارا هم داشته باشه (این شکم به خاطر مسئله PTT تو سفارت آنکاراست)
دوستان آنکارایی بهتر میتونن برای آنکارا توضیح بدن
سلام برای آنکارا نمیشه از پیکاپ استفاده کرد حتما خود شخص باید بره برا ی گرفتن ویزا .شاد باشید
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، Ali Sepehr ، laleht
مگه آفيسرهمه رو تو سفارت قبل مصاحبه قسم نميده ،چرا بعضيها بايد براي قسم دوباره برن
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
از افراد و عزیزان ویزا گرفته آیا شخصی بوده که اداره پستش(PTT) رو همونی که خود سایت به ایرانی ها توصبه کرده(ulus)، انتخاب کرده باشه؟
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان:
(2015-04-15 ساعت 20:57)peyman.rock نوشته:  

چرا 23 اپریل تعطیله؟ [emoji15]

23 اپریل چرا تعطیله؟؟؟؟[emoji15]

در ترکیه به علت روز کودک!!!
شماره کیس: 2015AS00001xxx - تعداد افراد: 1 - مصاحبه:Ankara, 12 Jan - دریافت ویزا:کلیرنس،کلییر بعد از 92 روز - ورود به آمریکا:Jun - دریافت گرین کارت:Jul
تشکر کنندگان: Reza-2015
سلام؛

نقل قول از puryapurya در تاپیک شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016

۳ داستان کوتاه زیبا 3 ثانیه وقت میگیره :
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○
روزى روستاييان تصميم گرفتند براى بارش باران دعا كنند در روزيكه براى دعا جمع شدند تنها يك پسربچه با خود چتر داشت ،
این یعنی ایمان...
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○
كودك يك ساله اى را تصور كنيد زمانيكه شما اورابه هوا پرت ميكنيد او ميخندد زيرا ميداند اورا خواهيد گرفت اين يعنى اعتماد...
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○
هر شب ما به رختخواب ميرويم ما هيچ اطمينانى نداريم كه فردا صبح زنده برميخيزيم با اين حال هر شب ساعت را براى فرداكوك ميكنيم اين يعنى اميد.
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○
برايتان "ایمان ، اعتماد و امید به خدا" را آرزو ميکنم....
با آرزوی موفقیت برای همتون دوستان مهاجرسرایی.....

منم منتقل شدم به این تاپیک... امیدوارم زود به نتیجه برسیم
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، Mahboy ، mfte.teacher ، laleht ، omid man ، jupiterx
سلام - من دو روز پیش برای ابوظبی از توی سایت نامه زدم ولی هنوز جوابی ندادن . بنظرتون جواب میدن یا دوباره نامه بزنم؟
کیس نامبر: 2015AS1XXX | سفارت: آنکارا تغییر به ابوظبی| تعداد اعضای کیس: 3 نفر | مصاحبه: نیمه اول فوریه | AP: یک نفر | آپدیت ها: در سایت ابوظبی یک مورد در روز مصاحبه - در ceac یک مورد 12 روز بعد از مصاحبه , با نامه پیگیری22 Apr و 11 May - کلیر 12 May
تشکر کنندگان:
(2015-04-15 ساعت 23:19)habibhabib نوشته:  دوستان سلام
از افراد و عزیزان ویزا گرفته آیا شخصی بوده که اداره پستش(PTT) رو همونی که خود سایت به ایرانی ها توصبه کرده(ulus)، انتخاب کرده باشه؟

بله پست من ulus بود
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: jupiterx

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان